Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Słoneczko - faktycznie w UK nie ma lekko jeżeli chodzi o opiekę nad ciężarną. Większość z nas pamięta przejścia Justyny. Voltare - ale zdolniacha z Ciebie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody zgodnie z życzeniem 6 aktualnych fotek dodanych. Buziaki od Natalki dla topikowych ciotek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi - rewelacja :D Pięknie wyglądacie razem a jak Natalka ślicznie siedzi. Jeszcze trochę to będziesz jej kucyki wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Weekend:P:P:P:P:P:Pnareszcie Sloneczko-GRATULACJE🌼 Jagody-ty kobieto wszsytko wiesz-nawet jak sie nazywa cyrkiel do mierzenia bioder:)Jednego bociana tez poprosze Malolepsza-szkoda ze Cie nie bezie ale coz dla Marcelinki wszystko i wazne zeby bylo ok. Surfitka-nie ma to jak wlasna praleczka-nawet taka nieduza.Jakie wrazenia? Voltare-masz racje-nie dawaj krolisia na pasztet. Omega-porzadki piekne.Tylko jakos smutno mi sie zrobilo ze tylko tyle i az tyle nas w tej gornej tabeleczce:( Milla-tez o Was dzis myslalam w tych okolicach polskiego czasu.Duzo szczescia🌼 Mezatka-bedzie co ma byc-wazne zeby dziecko przyszlo na swiat bezpiecznie. Mimi-cudenko ta Twoja dziewczynka.Ucaluj ja w czolko. Co do porodu to nie mam zdania- a raczej mam-zeby byl naturalny,szybki i bezbolesny:PAle nad tym to sie dopiero zaczne zastanawiac jak zajde w ciaze. Wlasnie wypozyczylam dwa filmy na dvd -jeden dla siebie a jeden dla nas obojga.Dla mnie oczywiscie jakas komedie romantyczna bo moj M chyba by ze smiechu pekl jakbym mu kazala ja ogladac a przy takim komentujacym cos bez sensu facecie to zadna frajda;) a dla obojga jakis przygodowy-zapowiada sie mily wieczorNo i wypadaloby jakis obiadek jeszcze zrobic. Do napisania jutro. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, heloł, heloł w ten piekny słoneczny łikendowy dzień! Dziewczyny, nie siedźcie przed kompem, idźcie na spacer, a nie tylko ploty i ploty:P:P:P:P Malolepsza - 3maj się w tym szpitalu! Ciekawe jak Betty???? Mąz miał cos napisać, i nic... Jagody - ciekawy ten cyrkiel...., a ty skąd wiesz, jak się nazywa?:P Rybko - miałas być na zwolnieniu? I co, nawet słowka????? Telesforka - a jaka to komedia? podrzuć tytuł! Mimi - Natalka jest prze - cudna, rozkoszna i w ogóle:D:D:D:D:D Dla całej reszty - po wielkim 👄 Milka - nie myśl że ci się upiecze! Będę cię codziennie do tablicy wywoływać!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Voltare_ dziekuje pieknie ciesze sie ze nie tracicie nadzei bedzie dobrze pomalutko pomalutku juz niedlugo wszystkie staraczki beda mamuskami tylko cierpliwosci (hehe ja teraz mowie o cierpliwosci ta co rzucila wszystko w diably i sie poddala)no ale coz jak to mowia na kazdego przychodzi pora byle tylko do przodu pozdrawiam 3-majcie sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babole przy sobocie :) milla serdeczne gratulacje i powodzonka na nowej drodze zycia🌻 sloneczko gratuluje zafasolkowania i zycze cierpliwosc do tutejszej nhs :) wrazie czego pytaj o co chcesz :) no i mamy brzuszek :) fasolka przeslij mi troszke tego wiejskiego pachnacego szczawiu, mniam, mniam z jajeczkiem i podsmazanymi ziemiorkami...mmmm ale ci dobrze :) telesforka super te kawaly:D dawaj wiecej :) to nie maly to kosztem innych obowiazkow :) ale tam...:) jagoda z ta kontrola to wiesz sama jak jest :P najlepiej z daleka :P jak ci bocian niedlugo przyniesie to sie pewnie nie opedzisz :D surfitka dzieki kochana🌻 mi sie tez tak zdaje ze ninka to okolo 7czerwca :)) staram sie odlozyc sprzatanie czy cos i jak maly spi do was skrobnac, choc u mnie jak u mimi wszystko o okreslonej porze jak w zegarku praktycznie to moj maly grzeczny nie jest, rozpiera go energia, smieje sie, skrzeczy, lata jak szalony, wszystko mu sie szybko nudzi, nonstop musze go zabawiac, rozmawiac do niego itd...i dlatego jak spi to gotuje, piore, prasuje itd i na kafe czasu na ogol brakuje...spi mi w nocy pieknie i tfu tfu oby tak dalej , kapiel o 19, kaszka i spanko do rana do 7 :D ale wiecie jak to jest on do spania a ja dalej obowiazki a jak jeszcze chce sie cos obejrzec.. dzis maly szaleniec jakis nie w sosie, moze to wkoncu te zabalki bo gryzie wszystko na potege i przy tym az piska :D zabawnie to wyglada:D ale widac ze go wkurza, nie wiem czy wam pisalam jak smiechowo wola tatatatatatata w jednym ciagu :) a za chwile babababababa, dadadadadada a mama to jak mu sie cosik nie podoba i jak na placz go bierze i to takie mlama, mlamaaa :) mezatka moj urwis to jak 3jka dzieci, narazie podziekuje, nie dalabym rady jak by mi sie taki drugi lobuz trafil, moze jak maly podrosnie :)) zobaczymy :)) dobrze ze juz po remoncie jestes, ja nie cierpie remontow, uwielbiam przemeblowania....za to moj maz nie lubi i wscieka sie jak mu kaze jezdzic z gratami :) aisza nie boj jakby ci sie trafila cc, ja tam wlasnie chcialam a bylo odwrtonie :) lezala kolo mnie dziewczyna po cc, na 2 dzien wstala, pomalutku ale jednak, bedzie wszystko dobrze!! za lada moment lezki to mi sie zakreca jak twojej dzidziulki fotki zobacze :) fakt czas zapiernicza jak szaloooony!!! malolepsza ty sie nie wyglupiaj i dlugo w tym szpitalu nie siedz :) a co do tych 4 toreb, no coz...caaala TY!!! wiadomo ze nie T :P betty albo jej mezulku co u was? omega :) tos sie porzadzila z tabelka :) no ale coz chcial nie chcial szacuneczek :)) nelcia ja tez na okna chetnie, zapraszam ;) monis, milka co u was??? voltare ufff dobrze ze uratowalas krola :) te chlopy to sumienia nie maja :) zjesc taka przytulanke fajniutka, ale jak wam urosnie to bedzie mega przytulanka :))) ani odzywaj sie kochana, i glowa do gory, jagoda tez na lipiec :) (jak dobrze doczytalam) mimi natalka sliczna, jak pisalam na nk :) fajnie masz ze taka grzeczna, moj osiolek, narwaniec...jak pisalam, a jak go posadze na dywan to usiluje wstac, nie chce raczkowac tylko odrazu chodzic, wyciaga raczki do przodu, opiera sie, podnosi sie na nich pozniej bach dupsko w gore, nozki na pion i tak stoi jak stolik i dalej nie potrafi i laduje na dywanie i tak kilka powtorzen, zmeczy sie to lezy przez chwilke, drapie ten dywan i cos sobie mruczy, natepna chwila i nerwy pokazuje, komiczny jest❤️ mleko uwielbia, kaszke malinowa i morelowa wrecz kocha, owoce w kazdych ilosciach ale z zupkami to na bakier jestesmy, dwoje sie i troje, gotuje mu cuda i niee, sloiczkowych tez nie koniecznie, poprostu slodziak :) ocho, musze leciec, mam nadzieje ze do kazdej choc slowko napisalam, jak nie to sorrki ale i tak serdecznie pozdrawiam, bez wyjatku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak dla mnie to z samego rana do Was zagladam a u Was juz popoludnie-rano musialam wstac zeby zawiesc meza do pracy bo wczoraj mu sie samochod pod praca zepsul-przywiozl go kolega a ja go dzis zawiozlam.Mam nadzieje ze to tylko zamokniecie-bo wczoraj lalo a jego samochod bardzo tego nie lubi;) i nie bede musiala jeszcze raz sobie wycieczki robic zeby go przywiesc. Potem od razu szybkie zakupy i teraz w domu zabralam sie za porzadki-ale wiecie jak to sie sprzata-tu sie cos zerknie,tam napisze i czas nie wiadomo kiedy ucieka. No i jeszcze musze podskoczyc do braciszka zeby mi ten filmik wczorajszy skopiowal bo to taki z gruntu tych co sie chce miec w domku na gorszy czas.Omega- to byl\" P.S.I love you\"-mowie Wam taki do smiechu i do placzu-z Hilary Swank-mlode malzenstwo-facet umiera ale zna swoja zone i wie ze bedzie jej trudno sie pozbierac po jego smierci-organizuje wiec tak zeby potem dostawala listy od niego.Reszty nie bede opisywac ale goraco polecam-co dziwne nawet moj maz go ze mna obejrzal i nie komentowal:D Justyna-nawet rozrabiaka ale sama slodycz-a porzadkami sie nie przejmuj-czas ucieka i naprawde warto nieraz zamiast porzadkow zrobic sobie przyjemnosc albo spokojnie usiasc. Sloneczko-tak to juz jest ze czlowiek jak juz cos przeskoczy to widzi pewne rzeczy z dystansu i inaczej mysli a jak sie jest w srodku problemu to nie potrafi sobie poradzic.Ja czasem tez tak mam ze zamknelabym sie jak slimak w skorupce i odciela od problemu-stad chwilowe nieobecnosc na topiku ale chyba mnie szybciej takie dolki przechodza;) No ide do prania,ale zagladac bede. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ja dziś wstałam po 7 rano – zresztą nie za bardzo się wyspać w nocy mogłam – przez to ciągłe wstawanie siusiu, potem pić mi się chce, potem siusiu i tak w kółko macieja.... Dziś się podkurzyłam lekko na teściową...ale zacznę od początku – wczoraj mój M. Kupił mi ładne buciczki na 2 cm obcasiku i sukieneczkę do tego ;) ...a ja jestem taka, że od razu nowe rzeczy do prania, a że nowe rzeczy zwykle piorę ręcznie to i za sukienkę się zabrałam, a że szkoda proszku i wody to przy okazji 3 bluzeczki sobie zaprałam potem wypłukałam w płynie i dawaj na strych zaniosłam. Powiesiłam po swojemu. Dziś ona robiła pranie i poszła powiesić je na strych. No i my dziś z M. poszliśmy na spacer i zahaczyliśmy o ryneczek, była tam urocza bluzeczka ;) więc ją kupiliśmy no i nowy staniczek do niej....po powrocie do domu wyprałam i na strych.....mało nie padłam na tym strychu widząc moje wczorajsze pranie przewieszone tak jak ona to wiesza pranie....tzn. ona koszulki wiesza za rogi u spodu, ja tego nie cierpię bo potem te koszulki się wyciągają i spód jest nierówny – szlag mnie trafia na takie coś, bo jak można komuś coś przewieszać? Ja jestem nauczona tak że jak sobie ktoś coś robi to znaczy że jest tak nauczony, ale nikomu nie narzuca swojej woli a już tym bardziej nie tyka czyichś rzeczy i nie przemienia ich po swojemu!! Boże.......a remontu końca ni widu ni słychu...... Milla___czekam z niecierpliwością na relację i wrażenia z Twojego Wielkiego Dnia ;) Voltare___króliś w domu ;) super, nie wiem czy Ci się przyda ale znalazłam przez przypadek stronkę o uszatym szczęściu w domu ;) http://www.uszata.com/eksplorer/dieta/dieta.html Justyna M___szczawiku ? nie ma sprawy ;) zapraszam do moich rodziców na wieś – narwiesz sobie ile zechcesz....a twój urwisek – przekochany – wyobrażam sobie te jego monologi słowne w jednym ciągu ;D hahaha.... Ja właśnie wymyśliłam, że napikuję sobie do doniczki mojej mięty pieprzowej i ja tu przywiozę, bo potem zbieram liście i susze je, a potem pyszną herbatkę z tego mam miętową....ze sklepową to w ogóle bez porównania! Słoneczko____moje gratulacje 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Jagoda__tak z ciekawości zapytam, bo mnie skręca....co ty wykładasz?? .........ach właśnie pod domem przejeżdżał weselny orszak....państwo młodzi bryczką dwukonną....piękny widok ;) ja bryczki nie uraczę w zimie, ale za to nasza niunia będzie mieć z nami ślubne zdjęcie ;) Małolepsza____ja w pełni zgadzam się z tobą, że nie można dzielić nasz topik na kategorie, ze jest bardziej czy mniej ciążowy niż starankowy czy odwrotnie, to jest nasz topik po prostu – nasze problemy troski radości i szczęcie na tych 376 czy więcej stronach, nasze zawiązane więzi i przyjaźnie..... .........i będzie jak powiedziała Surfi – teraz ona zwolni brzuszek, potem Aisza i kolejno: Monis, mężatka, malolepsza i Betty, ja i Milla. Zobaczcie jest 8 brzuszków do wzięcia – staraczek 4, to jednak jakby nie było wypada na każdą z was po 2 brzuszki do złapania ;) a do tego dodać te 4 bociany co to je Jagódka wypatrzyła...= się wielkie zafasolkowanie na naszym topiku !!!! A jak któraś ma ochotę to zapraszam na talerz zupy ogórkowej ;) normalnie chciało mi się takiego kwasa...zupka z młodymi ziemiorkami i koperkiem.....mniam....niestety nie znalazłam odpowiedniej wizualizacji ;( ide nad jeziorko posiedzieć....zajrzę później do was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i udało mi się napisać wreszcie porządnie długa notkę :) hihihii .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjoooo!! ale jestem wykamana...padam na nos... no ale po kolei...wczoraj mialam kompletnie zly dzien praktycznie caly czas przelezal;am taka sie jakas oslabiona czulam tylko zeby zrobic obiadek z lozka wyszlam...nie mam pojecia co to bylo... dzisiaj razem z tesciami pojechalismy mozna by powiedziec na piknik - czesto jezdzimy do lasu do Świerklańca mamy tam juz swoje miejesce i odpoczywamy sobie na lonie natury bardzo wypoczelam tak ze teraz to mis ie juz oczy kleja :) stamtad niedaleko do Pyrzowic a ze ja i M nigdy nie lecielismy samolotem wybralismy sie na wycieczke - no i zobaczylismy co nas ominelo - bo wtedy do Niemiec mielismy samolotem leciec... poszlismy na taras widaokowy i mielismy szczescie bo przed naszym oknem gdzie siecdzielismy kolowal samolot ktory wlasnie wyladowal no i bylo tankowanie itp dla nas bajer totalny :):) no i po wszystkich wrazeniach jestem padu padu :):) Omega kochana a co cie tak na porzadki wzielo ?:P:P Sloneczko nie znamy sie ale GRATULUJE z calego serca :) Mimi ucaluj ode mnie i Bartusia te twoje male cudenko 👄 zdjatka sliczne i fajnie ze Natalka taka grzeczniusia jest :) nic tylko sie cieszyc :) Jagody picie wody idzie mi tragicznie na moje niesczecie kupilam sobie smakowa i teraz ciagle mi sie nia odbija... :( Justi kochana eee Adrianek taki slodziutki nie moze byc lobuziak :) zywy jest i tyle :):) ucaluj maluszka od cioci i Bartuska 👄 Rybcia🌼 Voltare🌼 Milka🌼 Telesforka🌼 Surfi🌼 Monis🌼 Mezatka🌼 Malolepsza🌼 Betty🌼 Fasolka🌼 Milal🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ostatnio jestem ostatnia na topiku :P Całe szczecie, że jest różnica czasowa to czasami ktoś jest później niż ja ;) ale tylko czasami. A w sumie moja dzisiejsza nieobecność to za sprawą Omegi - wygoniła mnie sprzed kompa :) Słusznie zresztą. Omega - 👄 Aisza - z wód smakowych to w moim przypadku przechodzi tylko cisowianka z miętą :) Oj ja też nie przepadam za takim piciem na zawołanie może po troszkę dla tego od czasu do czasu nęka mnie zapalenie pęcherza :( Owszem jak mnie to paskudztwo dopadnie to piję jak szalona, a wystarczy ze przejdzie to głupi człowiek wraca do złych nawyków. Telesforka - widziałam reklamę tego filmu i nawet myślałam żeby obejrzeć a po takiej reklamie to już obowiązkowo :) Ryba__lufa - lanie Ci się należy jak nic!!! daj znać że żyjesz. Voltare - a Twoje dzisiejsze milczenie to wina pogody czy zbuntowanego kompa :P Słoneczko - z perspektywy czasu zawsze lepiej mówić o cierpliwości :) Tylko jak po raz kolejny ta wredna @ przyłazi to jak tu się nie ściekać??? Ale i tak cały czas mamy nadzieję, że w końcu sie wredota gdzieś zgubi :( Milla - wiem, ze teraz jesteś najszczęśliwszą kobieta na ziemi ale nas tu ciekawość zżera :P Jak sie czuje świeżo upieczona mężatka :D Justyna - brawo takiego długiego posta to chyba od października nie napisałaś :D Ewidentnie idzie ku lepszemu ale żeby nie przechwalić nic więcej nie powiem bo potem sie okaże ze to był jeden na tydzień ;) Betty - czy u Was wszystko ok? Trochę sie martwię bo do szpitala poszłaś w poniedziałek a tu nie wiadomo kiedy mamy już sobotę i cisza? :( Fasolka - no i jak przestało skręcać ;) Apropos teściowej pewnie nie chciała Cię na strych gonić :P To wszystko w trosce o Ciebie i maleństwo ;) Ale ja bym od razu wyjaśniła sprawę, tez nie znoszę takiej metody wieszania zwłaszcza bawełnianych rzeczy bo wyglądają potem tragicznie 😠 Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 i zmykam pomęczyć trochę M wrócił z delegacji więc trzeba korzystać :P :D Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a gdzie wy sie pochowałyście???????? Postanowiłam codziennie pisać choćby dwa zdania;) bo to wstyd tak zaniedbywać topik mając grzeczne dziecko. Ale u mnie jest dokładnie tak jak pisze Justa-jak mam chwilkę to zawsze jest milion innych rzeczy do zrobienia...Dobrze, że Natalka pozwala mi na porządki nawet jak nie śpi. Pomaga mi w tym huśtawka (polecam super wynalazek, jak znajdę link to wkleję) i leżaczek, w którym biorę małą wszędzie gdzie akurat jestem. Natalka nie ma jeszcze ząbków, za to ślini się tak, że wszystko dookoła jest mokre:) Wszystko wkłada do buzi. Nie siedzi jeszcze sama, musi być podparta. Uwielbia oglądać telewizję;) gdy tylko zobaczy w zasięgu wzroku telewizor patrzy jak zahipnotyzowana! Nie przesypia jeszcze całych nocy ale i tak budzi się tylko dwa razy. Justynko chodzik super, chyba też się zaopatrzę! Ucałuj malutkiego rozbójnika👄Ps. świetnie wyglądasz, zrzuciłaś wszystkie kilogramy po ciąży! Malolepsza będziemy tęsknić, ale dla dzidziusia wszystko. Pozdrawiam Cię kochana. Fasolka ale tam u ciebie pięknie! Uwielbiam takie miejsca. Pogłaszcz brzusio. Omega wiosenne porządki muszą być! Buziaki od Natalki dla babci:) Surfitka mi też pod koniec ciąży bardzo puchły nogi, lekarz mówił, że to normalne. Już nie mogę się doczekac kiedy zobaczymy Ninkę:) Voltare podeślij zdjątka futrzaka. Słoneczko moje serdeczne gratulacje🌻 Ani brakuje nam ciebie....Odzywaj się kochana Betty koniecznie daj znaka co u Ciebie. Dla niewymienionych po👄 Muszę jeszcze zgrubsza ogarnąć mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem juz w domu w sumie zadnych badan jako takich nie mialam, mialam tylko badane krew, mocz i usg ale o echo serca musze jechac do innego szpitala,bo tam tego nie robia.mam nowe leki na cisnienie DIPROPHYLLINUM, potas-KALIPOZ MIALAM USG I -polozenie plodu glowkowe,ustawienie 1 FHR + RUCHY + MASA WG SCHEPARDA-580 ,MASA WG HADLOCKA-604. BPD-56 MM -CO ODP 23 HBD. AC-187 MM-CO ODPOWIADA 23 HBD FL-42MM-CO ODPOWIADA 23 HBD OCF-nic niemam wpisanego-LOZYSKO NA SCIANIE PRZEDNIEJ ILOSC PLYNU OWODNIOWEGO PRAWIDLOWA SZYJKA MACICY DLUGOSCI 41MM,UJSVIE WEWNETRZNE ZAMKNIETE POTWIERDZENIA NADAL NIE MAM ZE TO ALICJA WIEC DOPISUJE W SZPITALU ZROBILI MI DIETE.ZE WZGLEDU NA TO ZE MAM OPUCHNIETE NOGI I PALCE. NA SNIADANIE KAWALEK TWAROGU I NIC WIECEJ OBIAD-PULPET I 2 LYZKI BURAKOW KOLACJA-JAJKO I JABLKO MNIEJ WIECEJ TAKI SAM ZESTAW CO DZIENNIE ALE OSTATNIEGO DNIA ZALAPALAM SIE NA NORMALNE SNIADANIE I OBIAD Z 2 DAN WCZORAJ ODWALILAM NUMER BO POSZLAM MALA SZYKOWAC DO MYCIA I MOJ M SIE WCZESNIEJ MYL I TROCHE NACHLAPAL I JAK WYCHODZILAM Z LAZIENKI 2 KROCZEK I NOGA MNIE POZADNIE WYPRZEDZILA ZE O MALY WLOS BYM NIE LEZALA NA PLYTKACH I OD RAZU JAK MNIE NIE ZABOLAL BRZUCH TO JUZ MYSLALAM ZE POGOTOWIE BEDE WZYWAC. ZARAZ PO LUTEINE NA NOC WCZESNIEJ WZIELAM I SZCZEZE MOWIAC NIE PRZECHODZI MI NIC CIAGNIE MNIE W DOLE BRZUCHA,NAJGORZEJ JEST JAK STAWIAM PIERWSZE KROKI I JAK CHCE SIE PRZEKRECIC NA DRUGI BOK NIE PANIKUJE BO JUTRO IDE DO MOJEGO LEKARZA PO ZWOLNIENIE I PO RECEPTE NA LUTEINE BO MAM OSTATNIA A M MUSI DO APTEKI JECHAC I KUPIC A RECEPTE W PONIEDZIALEK ZANIESIE.-CHYBA ZE SIE TAK NIE DA.MAM NADZIEJE ZE TO NIC POWAZNEGO Z TYM MOIM BRZUCHEM ALE WYDAJE MI SIE ZE SOBIE NADCIAGNELAM JAKIES TAM SCIEGNA CZY MIESNIE I NIE BEDZIE TRZEBA JECHAC DO SZPITALA. Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................25......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................24.......Alicja/ADAś..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya :) piekna dziś pogoda...ja już po śniadaniu, ale nie wychodzę jeszcze z domu bo z gorąco i się ugotuję....później pojadę z moim M. na mecz to sobie posiedzę na powietrzu :) będziemy kibicować tatusiowi :) Betty__kobietko, dobrze, ze juz jesteś :) 🌻 prosze ja Ciebie pokornie uważaj bardziej na siebie i na maleństwo...dobrze, że nie upadłaś, myslę, że prawie napewno sobie ponadciągałaś mięsnie i ścięgna stąd ten ból ale lekarza lepiej zapytać niech oceni.... czuję przypływ weny...tylo nie wiem jeszcze na co ją wykorzystam, może wieczorem troche pomaluje farbami albo pastelami.... no i wiecie ostatnio czytam wręcz chorobliwie kryminały....nie mogę sie ich naczytać, może moje dziecko bedzie jakimś sędzią albo prawnikiem.... Jagody, Ryba_lufa, Voltare, Milka, Telesforka, Surfitka, Aisza, moniś, mężatka, malolepsza, BETTy, milla77, Omega, Nelcia, Justynka M., Mimi - wszytkim Wam życze ślicznej i pełnej relaksu niedzieli w gronie najblizszych 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochane córeczki i wnusiów też:D!!!!!! Zgodnie z daną obietnicą: Milka - helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście skleroza totalus - Jagoda - jasne, ze przestało mnie skręcać ;) no i pewnie masz rację, z ta teściową, tylko, ze ja jestem taki uparty osiołek co to bedzie sie denerwował a nie powie, ze coś jest nie tak, zresztą ostatnio czesto reaguję zbyt emocjonalnie i wybuchowo na sprawy małego formatu...jestem jakaś przewrazliwiona...no uroki ciązy jak sadzę...zawsze byłam wrażliwa, ale teraz to już przesadzam czasem...widze to dopiero jak wam opowiem o tym i wy spojrzycie na to z dystansem....dziekuję 🌻 dobrze jest mieć takie przyjaciółki.... no...to jeszcze raz dla wszystkich cudnej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta 🌻 naprawde ucieszyłam sie, ze dajecie mi szansę :* na początek poprawiam tabelkę, bo jak sie pewnie domyślacie, wszystko bez zmian :( mam nadzieje, że słonko nastroi mnie bardziej pozytywnie i znowu bede sie u was pojawiać całuje was bardzo mocno i dla KAŻDEJ przesyłam 🌻 Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................32........................16..... .................16.05 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................25......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................24.......Al icja/ADAś..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, latek przecież też przybyło, ale cykl to już nie mam pojęcie który jeszcze raz... Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................18..... .................16.05 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................25......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................24.......Al icja/ADAś..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka:D:D:D:D:D:D:D:D:D: aleś się rozpisała:P:P:P ale fajnie, że się odezwałaś!!!! Pamiętaj, NIGDY nie zostaniesz przez nas wypisana z naszej tabelki, no chyba, że sama to zrobisz:( Wypisane zostały dziewczyny, które pojawiły się u nas na moment, a potem dłuuuuuuuuugo nie zaglądały ichyba nie czują się z nami związane. Natomiast TY to zupełnie inna bajka. Pisz częściej, dawaj znaki życia:D:D:D:D, czekamy tu na ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze raz poprawiam tabelkę, bo komuś uciekł tytuł pierwsze tabelki:P:P:P Staraczki: Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................18..... .................16.05 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................25......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(Marcelinka)ok 26.08 BETTY83.........24......................... .24.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabriel/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helenka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Nelcia - dopisz coś o sobie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane dziewczyny🖐️ Milla-------------spóżnione ale szczere zyczenia na nowej drodze zycia🌼 Justyna-------------Adrianek śliczniutki a co do mycia okien to juz wiecej dziewczyn było chetnych wiec nie ma sprawy umyje u wszystkich :D:D:D Słoneczko---------moje szczere GRATULACJE👄👄 mam nadzieje ze poznamy sie lepiej my jestesmy jak jedna wielka rodzina :D:D:D Milka--------witam ponownie i czesto nas odwiedzaj Omega----rób porzadki tylko mnie nie wyrzuc przez przypadek :P:P:P Mimi--------Natalka jest taka śliczna ,ale wiadomo jaka mama taka córka Aisza-----------no juz myslałam ze o mnie zapomniałaś:P:P:P Betty----------dziewczyno uwazaj na siebie Aisza tez sie przewróciła i do dzisiaj odczuwa skutki. Dla wszystkich nie wymienionych spokojnej niedzieli 🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczną niedzielę :D:D Milka - no nareszcie :D Tylko teraz już nie znikaj na tak długo. Betty - na takiej szpitalnej diecie to ja bym długo nie pociągnęła :( Apropos płci - czyżbym jeszcze ostatecznie nie przegrała ostatniego zakładu???? Byłoby miło :D Mimi - mam nadzieję, że wytrwasz w postanowieniu systematycznego odzywania sie do nas. Fasolka - nadwrażliwość u kobiet w ciąży to normalne. Mój koleżanka zawsze powtarza, że w ciąży to łzy miała zawsze w pogotowiu ;) Planujesz swojemu dziecku przyszłość w zawodzie sędziego lub prawnika?? Oby, oby ;) Omega - jesteś wielka 👄 o ile się nie myślę to maczałaś palce w tak nagłym powrocie od są Milki? :D Ryba__lufa - babo nie ma Cię na kafe, nie ma na gg :( gdzie Ty się podziewasz? Zaczynam już podejrzewać, ze sie zmówiłaś z Malolepszą i gdzieś się relaksujecie a to jej pakowanie m to tylko przykrywka :P Voltare - skoro nie odezwali sie z kliniki to widocznie im nie zależy na pacjentach spoza kraju. Ostatnio jak byłam w BS to dr przy mnie rozmawiał z jakąś rosyjskojęzyczną pacjentką. Dla chcącego nic trudnego. Nelcia 🖐️ Mam takiego lenia ze coś okropnego :P Ale w koncu weekend jest od leniuchowania ;) Miłej niedzieli wszystkim życzę :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - zaraz tam wielka - ja tylko Milkę wywołałam do tablicy:P a w sumie to powinnas mieć w tym wieksza wprawę:P:P:P mam nadzieję, że w końcu Milka zacznie znowu z nami regularnie bywać:D Milka, słyszysz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-najpewniej bedzie jak sie urodzi bo juz nie raz slyszalam jak mial byc np chlopiec a urodzila sie dziewczynka. staram sie uwazac za nas dwoje ale no nie... chyba juz troche rozchodzilam i juz jest lepiej ale i tak jutro sie skonsultuje z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co moglabym brac na bolace gardlo? zjadlam loda i mi chyba zaszkodzilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem:) A u mnie dzisiaj full relax:) Spanie niemalże do południa, potem działeczka, potem grill, potem piwko z sąsiadami - pogoda dopisała, aż się nie chce myśleć, że jutro do roboty trzeba będzie wstawać:O Jejuś jak mnie głowa boli!!! Nie - nie od tego piwa, a najgorsze że mi się wszystkie tabletki przeciwbólowe właśnie skończyły😭 Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki...zajrzałam na chwilę na bobaskowo... cóż mogę poweidzieć, jest tam pewnie kilka watków, które warto poczytać...ale ja stanowczo i tak wolę nasz maleńki topik - i nie mam zamiaru się nigdzie przenosić...bo tu już jak rodazina jesteśmy, są babcie, mamy, dzieci :) i będzie tych ostatnich jeszcze więcej jak tylko zaczniemy zwalniać brzuszki... a wy jak uważacie...?? NASZ TOPIK JEST THE BEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×