Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witajcie Piekne dziś było słoneczko:) Byłam z Natalką trzy godziny w parku, spała jak aniołek a ja uczyłam się angielskiego. Siediałam oczywiście w słońcu i nieźle sie podsmażyłam:) Potem był obiadek u teściowej i tak zleciał dzionek. M ma jutro egzamin praktyczny na prawko-trzymajcie kciuki! Po południu jedziemy obejrzec samochodzik nowy. Pozdrawiam wszystkie i kładę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sorki za nieodzywanie sie, ale chyba zlapal mnie syndrom wicia gniazda i cos pcha mnie strasznie do roboty. A brzuch potem boli :o Ale coz, pranie czeka, zaraz zmykam prasowac. Betty, dobrze ze jestes juz z powrotem. Uwazaj na siebie. Fasolka, no tak to juz jest, ze jestesmy nadpobudliwe w ciazy. A po prostu trzeba rozmawiac, rozmawiac...to najlatwiejsze wyjscie z sytuacji niz na darmo sie denerwowac. Voltare, jednym slowem prawdziwa urocza niedziela :D Milka, pisz, pisz jak najwiecej. Co u ciebie? Zielono mi widze na nk ;) Nelcia, jak ty juz tak hurtowo do tych okien to moze ja i zaproszenie do NY wysle :P Mimi, juz pisalam ale powtorze, twoja corcia zlota. A usmiech ma przebombowy. :) Jagody 🌻 Malolepsza pewnie juz w szpitalu. trzymaj sie i dawaj znac jak tylko wrocisz do domu 😘 Aisza, no fajniutka taka wycieczka. I nie martw sie, jestem pewna ze jeszcze nie raz polecicie na jakas wycieczke. Ale tym razem w trojke :) Kiedys uwielbialam latac, a teraz sie nudze w samolocie :P Telesforka, pralka chodzi :D Co prawda maz musi mi jeszcze sznurkow dorobic. I mam nadzieje, ze zdarzy przed narodzinami Ninki. Justyna, ja tez nie wierze, ze ty napisalas taki dlugi post. No i ze ci twoj rozrabiaka na to pozwolil :P Ale tobie to sie dopiero zacznie..niech on pojdzie do przedszkola :P Swoja droga ciekawa jestem czy jak przejelam ten brzuszek po nim czy i dziecko pewne cechy przejelo ;) Sloneczko, ty jestes juz w siodmym tygodniu chyba ( 45/7 = 6 tyg i 3 dni) . Ciaze sie liczy od ostatniej @. Uwazaj na siebie, lykaj kwasik foliowy i wierze, ze wszystko bedzie super i juz na przelomie roku bedziesz tulic skarba swego :) Omega 🌻 Podrawiam was serdecznie. Postaram sie odzezwac jutro i mam nadzieje ze bedzie do kogo :) Buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam fotki mojego nowego potwora:P Dobranoc 💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was goraco po weekendzie Malolepsza__to trzymaj sie tam cieplutko w szpitalu i nie siedz tam długo tylko szybciutko do nas wracaj :-) Voltare__no nareszcie ktoś mnie podniósł na duchu w sprawie cc. Dziekuję również Malolepszej za ciepłe słowa w tej sprawie :-) Koniecznie pochwal sie króliczkiem, czekamy na fotki futrzaka. I tak jak powiedziała któraś z dziewczyn-malolepsza też zaczynała od króliczka, tak więc może..... A grilowanie sie udało?? Fasolka__jak po meczu, tatus wygrał??? Co do teściowej, no nic nie popradzisz, ma kobieta swoje nawyki i raczej tego nie wyplenisz. Nic tylko spokojnie czekać na własne mieszkanko. Milla__wracaj do nas i opowiadaj jak było w wtym wielkim dniu :-) Słoneczko__GRATULACJE!!! i DOPISUJ SIE SZYBKO DO NASZEJ TABELKI :-) Milka__pisz częściej, bo jak nie to bedziesz terroryzowana przez Omegę :p Omega__autko fajnie, ale ja osobiscie podziękuję. Dla mnie jest stanowczo za duże, miałabym problem z zaparkowaniem go, ja muszę mieć mniejsze :-) Justyna__ucałuj małego Adrianka. I sama pomyśl czy nie martwiłabyś sie gdyby twoje dziecko siedziało w miejscu i nic nie robiło? A tak wiesz, że jest zdrów jak ryba. Po prostu żywe srebro :-) A na drugiego urwisa masz jeszcze czas:-) Mimi__córa urocza:-) I fajnie, że jest grzeczna. Jagody__właśnie, można wiedzieć co wykładasz??? Jak twój leń. Dzisiaj poniedziałek więc go pewnie przepędziłaś:-) Betty__fajnie, że wsazystko z dzidzią w porządku, jestem pewna, że z serduszkiem też będzie OK. No i uważaj na siebie! Nie wyprawiaj żadnych akrobacji-wstrzymaj sie z tym jeszcze jakieś pół roku :-) A na bolące gardło ja zazywam Tantum Verde (jest dostępone w płynie, tabletkach i aerozolu) no i co najważniejsze, można zazywać go w ciąży :-) Surfitka__nie przemęczaj sie tak, jak urodzi sie Ninka to wtedy bedziesz miała pole do popisu :-) Nie bedziesz miała czasu kiedy uściąść-wystarczy posłuchać koleżanek mamusiek, czyli Justyny i Mimi :-) A narazie wrzuć na luz :-) Aisza__zmęczenie przeszło??? Nie ma to jak takie wycieczki do lasu :-) Popieram takie wypady jak najbardziej:-) Sami wczoraj byliśmy na łonie natrury, pogoda super, więc trzeba korzystać :-) Nelcia__gorące pozdrowienia My wczoraj spacerek na łonie natury, super sprawa-mogłabym tak codziennie :-) szkoda tylko że mój M pracuje :p Mnie od kilku dni tez dopadło jakieś dziwne zmęczenia, nic mi sie nie chce i taka chodze wymęczona jak po 12godzinnej harówce, a odpoczywam duuuużo, bynajmniej przez ostatnich kilka dni. Pomału bede szykowac Kubusiowi wyprawkę bo nic jeszcze nie mam :-( A minął już 6 miesiąc, więc można zabrać sie za zakupowe szaleństwo :-) Życze miłego dzionka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oczywiście zmiana tabelki :-) Ale ten czas zapiernicza! Szok! Staraczki: Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................18..... .................16.05 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........24......................... .24.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare__własnie zajrzałam na skrzynkę:-) Śliczny ten króliczek :-) I szybko zaprzyjaźnił sie z psem :-) Tylko czy pies zaprzyjaźnił sie z nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare-ja nie dostalam zdiec :( mężatka-a ile razy dziennie psikalas? od wczoraj mam kolejna dolegliwosc - hemoroidy :( dobrze ze dzis ide do ginekologa to mi cos da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;) No i mamy poniedziałek....pogoda znów słoneczna ;) Voltare__Króliś piekny..taki albinosek z czerwonymi oczkami ;), a i amstafek ładniutki :) – od razu podbił moje ❤️ - bardzo lubię psy tej rasy....szkoda, ze mieszkając w mieście nie będę mogła mieć takiego, choć niektórzy trzymają, ale moim zdaniem to męczarnia dla psa, który potrzebuje powietrza i przestrzeni żeby móc utrzymać zdrowie i formę....zrób mu więcej zdjęć i mi wyślij.....plizzzz Omega___autko ładne i zadbane – niestety nie na naszą kieszeń ;( Malolepsza___mam nadzieję, że zrobią ci w szpitalu co muszą i szybko wrócisz do nas szybciutko 🌻 dla ciebie Mimi ___twoja córeczka to aniiołek :) rezultaty w nauce angielskiego szybko będzie widać ;) Surfi___ty kobieto już tak nie pucuj mieszkania, posprzątac się na zapas niestety nie da ;) Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................18..... .................16.05 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........24......................... .24.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................18....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty__ale jak idziesz dzis do gina to zapytaj ile razy można psikać to w areozolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lekarza dzis nie ma w przychodni! dajcie spokoj nie dosc ze jakies punkty sie skonczyly i lekarz tylko prywatnie to i jeszcze dzis nie przyjmuje i musze czekac do srody a luteina mi sie skonczyla i ciekawe czy mi sprzedadza a recepte im doniose w srode brzuszek juz prawie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane!! wczoraj byl u nas odpust wiec kupilam troszke slodyczy i pognalam do Nelci - ona strasznie lubi \"makrony\" :):):) jesli chodzi o ciuszki to juz mam wszystko dla Bartuska - ktory swoja droga w sobote pierwszy raz \"zaladowal\" mamusi pod zebra :) czuje go juz coraz wyzej a to dobry znak :) jutro mam wizyte u gina i az sie boje jak on znowu bedzie panikowal jak wyniki zobaczy :( no ale lepszy taki gin niz jakby wszystko olewal :) obeznie ciagle mysle o zakupie fotelika samochodowego dla synka i kompletnie nei wiem co wybrac...cena oczywisice tez ma znaczenie ale bezpieczenstwo przede wszystkim - SURFI i inne babolki ratujcie!!! co polecacie na co zwracac uwage?? dzisiaj kolejne spotkanie ze szkoly rodzenia-ciekawe o czym bedzie :) brdzo fajna jest ta polozna ktora prowadzi zajecia i ciagle takie teksty leca ze czlowieka brzuch boli ze smiechu :):) kochane odezwe sie pozniej trza sie za jakis obiadek brac :)):) buziole kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, byłam dziś zrobić sobię bete. Wynik 0,97. Nie chce mi się nawet nic pisac. A jeszcze bardziej nie chce mi się wracać do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lale ja na chwile - maly spi pralka wlasnie wyparala musze wywiesic:) surfi kochana ty uwazaj czego sobie zyczysz :P maly jest przekochany, przecudny i wogole naj ale jak to delikatnie mezatka ujela to \"zywe srebro\" daje mi procz niesamowitej radosci niezle w kosc :D zebyscie widzialy co on wyrbia jak go ubieram, potrafi sie przeturlac z brzucha na plecy i odwrotnie ze 40 razy i na dodatek ja zakladam a ten usiluje sciagac, komedia, takiej gimnastyki to ja w zyciu nie mialam, stad te zrzucone kg, waze mniej niz przed ciaza. ocho maly sie wyspal:) milego dzionka buziolki moze zajrze pozniej, tzn na pewno zajrze bo jak slusznie fasolka napisala nasz topik jest the best!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) :) już się tłumacze, więc 2tyg temu zaczeła się u nas przeprowadzka, jesteśmy już na swoim, ale nie miałam internetu, no ale już mi nasz pan administrator założył więc będe nadrabiać zaległości pozdrawiam was i aktualizuje tabelkę 🌼 Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................18..... .................16.05 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................36....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................29..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................26......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........24......................... .24.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................18....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybeńko - nawet nie wiesz,jak mi przykro:(:(:( ale wierzę, że w końcu będzie lepiej i się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musisz w to wierzyć!!!!! Milka - jak co dzień wzywam do tablicy! Już mnie któraś od terrorystek nawyzywała:P, to muszę zapracować na taki przydomek:P:P:P Surfi, Voltare i cała reszta👄🌻 Milli - kiedy zdjęcia z piątku??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Rybka :(:(:( Justynka, ja nie mowie, ze sobie zycze :P Ale jestem ciekawa co ten moj fikolek wymysli jak sie juz urodzi :D Aisza, ciekawe to koapnie pod zebra :P Mezatka, no pomalu czas sie zabrac za zakupy..i tez bedziesz szalec i ukladac jak ja :P Nie wspominajac ile prania i prasowania dla takiego babla. Ja dostalam ostatnio sporo rzeczy od kumpeli, sa i takie na 9-12 miesiecy, ale piore wszystko i prasuje. Voltare, uroczy bialas. Pamietam jak bylam dzieckiem moja babcia hodowala kroliki, ja uwielbialam te laciate i szczegolnie jak byly mlode :) takie slodkie. Fasolka, poczekaj i ciebie i wszystkie po kolei dopadnie ukladania. A ze ja pracuje, to nie moge sobie tego rozlozyc na raty. I w sumie jak policze zostalo mi co najwyzej 4 weekendy. :D Betty, ale ty masz przygody z ta przychodnia :( POzdrawiam, buziaczki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka __co do meczu - drużyna tatusia przegrała z kretesem, trener omało gardła nie zdarł tak sie zdenerwował na sędziego, który faktycznie chyba jakiś podpłacony był, rzecz jasna przez przeciwną drużynę....ehh Justynka :) mimo wszystko pocieszjaće jest to, że można szybko wrócić do świetnej figury przy małym dziecku :) wiem co to ubieranie dzieci i cały dzień z małym chłopcem, który z dnia na dzien ma milion nowych pomysłow, fochów itd.... - byłam niania przez 4 lata przecudownego Sebastianka - a później Huberta - to co nieco wiem i przygotowanie mam jako takie... Rybeńko___ nie powiem nic - po prostu ściskam cie z całego serca i przekazuje ci moc siły, żebyś był dzielna Kochana kobieto 👄 milla___czekamy na ciebie - chyba cie mąż nie porwał w podróż poślubną bez pożegnania z nami???? Betty___:( NO WIDZISZ CAŁA NASZA POLSKA SŁUŻBA ZDROWIA...brak słow....jak masz znajoma w aptece to moze sprzeda ci bez recepty a potem jej doniesiesz... hey a reszta to gdzie??? słoneczko was roztopiło czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi___to moze porzuć mi troche prasowania, ja siedze w domu...na dodatek uwielbiam prasowac :) co ty na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, za pozno. Juz poprasowane :D A z reszta takie malenkie ciuszki to sama przyjemnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltarka___własnie sparwdziłam pocztę :) dziekuję dziekuję - piękny ten twój rudzielec, możesz jej powiedzieć (bo chyba dobrze wnioskuję ze zdjęc, ze to panna), ze jestem jej wielbicielką :) własnie ci państwo u którego 4 lata pilnowąłam sebastianka mieli amstafa, stąd moja miłość do tej rasy psów :) podrap ją za uszkiem ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dziewczynki, bravko cos sie u nas rozruszalo :) surfi ja tez tak mialam z tym praniem i prasowaniem przed choc przyznam ze jak dzidzia sie urodzi to piersze 2-3 tyg to bardzo duzo spi i jest czas na pranie-prasowanie etc..za to pozniej no comment! przynajmnie w moim przypadku:D adrian jest niesamowity, te baterie z rozowym krolikiem wysiadaja w przedbiegach :D:D:D mowie wam... fasolka 4 lata wow toz te dzieciaki zzyly sie z toba na maxa, a tak poza tym to jak dalas im rade? i no wlasnie moj urwis ma dop 7 miesiecy... wzielam go do niego do pokoiku wsadzilam w lozeczko i zaczelam skladac jego pranko, jak sie dorwal do szczebelek to cale lozeczko latalo! nastepnie stwierdzi ze bedzie w nim chodzil bo przeciez nie spal, wiec wstal sobie narnolmajniej w swiecie jak to 7miesieczniaki przeciez robia i zaczal ta porecz obgryzac tzn lizac czy co tam bo zabalkow nie ma :) matko jak ja sie wystraszylam no i tyle sobie poskladalam... voltare kjojik bomba! jagoda dzieki za docenienie mojego wpisu, a dzis to moj drugi :) mimi jak tam natalka i zabawki? moj maly ma ich stosy a jego ulubione to pilot, kalkulator i butelka po wodzie minerlanej:O:O:O a reszta interesuje go na minutke moze dwie :) pozdrawiam lece zrobic sobie kawke mrozona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka___ja nie pilnowałam 2 naraz tylko po kolei, ze tak powiem, sebastian poźniej poszedł do przedszkola :) a Huberta pilnowałam tylko przez rok bo się przeprowadziłam i nie mogłam dłużej niestety...ale to prawda zżyli sie ze mna i ja z nimi :), jak mogło być inaczej skoro spędzałam tam 8 godzin, czasem nawet dłużej....jak sbie radziłam? ehh jakoś dałam radę, trzeba po prostu podejśc z miłością do dzieci i tyle, traktować je jak własne i kochać - wtedy one też kochają....pamiętam jak dziś kiedy 4 - letni Seba powiedział, że się ze mną ożeni :D dzieciaki - to prawdziwa rdość i szczęście....i jestem pewna, że wszystkie tego doświadczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba___😭😭chcialo by sie przeklac na to wszystko, nie poddawaj sie kochana❤️ Witajcie🌼 Zwiałam:D najgorsze co moze byc to lezenie na patologii ciazy, na calym odziale wszystkie dziewczyny po terminie porodu, wiec noce byly wesole, jedna przez druga rodzily, najgorsze sa opowiesci i straszenia, od tego sie w glowie moze przewrocic, ja az w nocy skurczy dostalam, na szczescie przeszlo:D w kazdym razie cisnienie sie narazie uspokoilo, musze uwazac i tyle, potwierdzili,ze marcelina jest dziewczynka, wazy 750 gr, dlugie nogi, i straszna rozrabiaka, na ktg same kopy, az zagluszala tetno, w zyciu jeszcze tak nie szalala:D teraz jestem juz w domu, sama:(, M pojechal:( i musze sie oszczedzac, oby te 3 miechy przelecialy szybko, Boze a, porodowka fajna nawet, po remonciku, 6 sal, poduchy, drabinki, prysznice, fajne stoly, porody rodzinne, po porodzie moga przyjsc dziadkowie, 2 godziny dla rodziny razem z dzieckiem, w sumie fajnie to tak w skrocie, wpdlam n chwilke, teraz lece do lozeczka, postaram sie w miare mozliwoscie opdzywac jak najczesciej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza___mimo,że M. pojechał nie jesteś sama - masz córeczke :) no i nas oczywiście, a czas szybko leci więc M. wróci nim sie obejrzysz...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Malolepsza - i bardzo dobrze, że już jesteś, od takiego oddziału - jakikolwiek by nie był super, to dopiero może się podnieść ciśnienie:P A trzy miechy zleci Ci że się nawet nie spostrzeżesz kiedy:) Tak jak pierwsze miesiące ciąży:) Ryba - ręce opadają:( Ale walcz kobieto dalej - warto! Tylko może sobie chwilę odpocznij. Ja łapałam się na tym, że moje postępowanie ostatnio było podobne do rozpaczliwego chwytania się brzytwy:O jedna IUI, druga - i tylko sobie wszystko z nerwów rozregulowałam. Ale wiem, że warto - nie wierzę, żebym miała aż takiego pecha, żeby miało mi się nie udać - w końcu się uda;) Tobie też i całej reszcie! Głęboki oddech i chwila relaksu, a potem zadecydujesz co dalej... fasolka - po tak długim okresie opieki nad maluchami byłaś dla nich jak rodzina - aż żal pewnie było się z nimi rozstawać... Ale niedługo już będziesz miała się kim opiekować;) A rudzielec to faktycznie \"ona\":) Justyna - aż przyjemnie się czyta o takim sreberku:D Przynajmniej wiesz że masz dziecko, bo mój braciszek póki co nie wie - mały je, śpi jak stary całą noc, w dzień grzeczny - toż to nie będzie czego potem wspominać:P Surfitka - na pewno coś tam się jeszcze do prasowania przez te 4 tygodnie trafi;) a propos króliczka - jakbym sobie mogła wybrać to też bym wybrała nieco bardziej pstrokatego, ale skoro już się taki trafił... Dzisiaj psiura wlazła do klatki i wylizała go od góry calutkiego:D Ale miała przy tym radochę:D jagoda - ja im w tych Czechach i tak nie podaruję - skoro nie chcą mnie tam widzieć to niech mi napiszą, że nie chcą. Może potraktowali mojego maila jako SPAM... Jeszcze spróbuję raz;) mężatka - no bo z tym cc to chwila i po krzyku... mówię Ci, że bratowa bardzo zadowolona - zaczęła rodzić naturalnie ale coś tam nie szło tak jak potrzeba i zabrali ją na cc. Potem brata wpuścili na oodział i on się małym zajmował, a ona bardzo szybko doszła do siebie:) Ja o ile kiedyś będę miała prawo wyboru - na pewno skłaniałabym się do cc. betty - zaraz Ci fotki podrzucę:) Trzymajcie się! uciekam na mój film;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdiecia dostalam fajniuskie. my mielismy super amstafa ale niestety nam go taki dupek otrul i nie dalo sie jej uratowac :( luteine mam kupilam za 15 zl ale jak zaniose recepte to mi zwrócą roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltarka__twoja Rudzielec poczuła widać instynkt macierzyński :) zresztą, co jak co ale amstafy były kiedyś w rosji bardzo znanmymi psami u rodzin bogatych z dziećmi, rodzice kupowali je do pilnowania dzieci, więc te psy są naprawde opiekuńcze w stosunku do dzieci...oczywiscie duzo zalezy tez od tego jak sie go wychowuje - jak słyszę te wszystkie głośne sprawy ze pies pogryzł, to nie wierzę że to była tylko wina psa, pies wychwany w miłosci nigdy by tego nie zrobił. sama miałam psa 16 lat i nikogo nigdy nie ugryzł, teraz mój kundelek został z rodzicami ale ma 2 lata i tez nikogo nie dopadł.... a ten amstafek co był w domu u Seby....to był tak cierpliwy...seba robił z nim co chciał - czasem Brutus chował sie pod stół bo miał go dość...:) no mnie też żal było ich opuszczać, ale takie życie... dobrej nocki dla wszystkich :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×