Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witam, To ja na dobry początek dnia i tygodnia poprawię tabelkę staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........38..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........38............(Roksanka). ..........19 .10.08 milla77............31............37.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............21............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............18...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............10.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08 Milla, no to czekamy z Tobą :) Mam nadzieję, że jak nadejdzie godzina W to Martunia da nam jakiś znak. Voltare, ja czasami próbowałam przeanalizować te kartki z wypłatą, na których mam ponad 20 punktów różnych składowych, ale ostatnio stwierdziłam, że biorę, co dają :) Moje obliczenia i tak nie wpłyną na ostatni punkt, który brzmi: przelew na ROR :) Fasolka, Gabryś pewnie przygotowuje Ci jakąś niespodziankę i wyskoczy, kiedy się będziesz tego najmniej spodziewała :) Justyna, ale ten czas leci. Mam nadzieję, że wizyta superniani nie będzie Ci potrzebna :) Malolepsza, a mój R kursu ciągle nie zaliczył :) Najbardziej przydałby mu się punkt o lewitujących naczyniach, bo cały czas mu się wydaje, że to on myje te naczynia, co ogranicza się do włożenia tabletki i przyciśnięcia startu (ja je wcześniej układam w zmywarce i potem wyjmuje :| ) A Marcelinki może taka uroda, że nie będzie pulchnym bobasem, tylko filigranową królewną :) Omega, podziwiasz swoje dzieło remontowe, że nic nie piszesz? :) Surfitka, jak sobie przypominam, że przejęłam po Tobie brzuch :) i patrzę, jaka Ninka jest już duża, to nie mogę uwierzyć, że ten czas tak szybko ucieka. A u mnie już trochę bliżej niż dalej :) Pamiętam, jak w lipcu połowa ciąży była dla mnie czymś kosmicznym, a tu proszę. Aisza, po raz kolejny napiszę, że masz szczęście z tą Nelcią Nelcia, widzę, że działasz w myśl zasady, że babcie są po to, żeby rozpieszczać wnuki :) Telesforka, nadstawiaj te ręce, bo szanse są duże. Fasolka, Milla i Agnes mają brzuszki do przejęcia w najbliższym czasie. Czasami udaje się w takich właśnie chwilach zwątpienia. Ja po dwóch pierwszych IUI brałam zawsze parę dni wolnego, a po ostatniej byłam już tak zrezygnowana, że poszłam na drugi dzień do pracy i w ogóle nie nastawiałam się na sukces. Chciałam nawet przełożyć te starania na po wakacjach. I wtedy się udało. Może właśnie w najmniej spodziewanym momencie i Tobie się uda. Trzymam kciuki, a Ty łap te brzuszki (może nawet trojaczki :P) Betty, jak Twoje damy się sprawują? Jagody, Twój opis przebywania na L4 naprawdę zabrzmiał dramatycznie. Zamiast kalendarza proponuję wycinać nożem znaki na framudze drzwi :) Tak naprawdę nie jest najgorzej. Ja na początku też byłam przerażona. Wprawdzie teraz mam jakieś tam zajęcia dorywcze, siedzę i piszę coś tam w domu, ale mam zasadę, że robię to tylko do 14 :) Większą część dnia nic nie robię szczególnego i dobrze mi z tym :) A na dobry początek polecam książkę \"Ciężarówką przez 9 miesięcy\". Jest całkiem zabawna. Milka, myślę, że Telesforka nie będzie chciała od razu trojaczków i jeden brzuszek będziesz mogła złapać :) Tylko ręce trzeba dobrze wyciągnąć. Pisz, co u Ciebie. Ani, następna, która przepadła bez wieści. Napisz, co postanowiliście. Jak się czujesz? ANNA, może się wpiszesz do tabelki? Pisz, co się dzieje u Ciebie. Na te wszystkie badania nie musisz mieć skierowania, jeśli za nie płacisz. Powodzenia. Mimi, mam nadzieję, że po takim odpoczynku dojdziecie do porozumienia, czego Wam życzę z całego ❤️ Buziaki dla Natalki 👄 Mężatka, pięknie wyglądacie na zdjęciach :) Martunia, to szykujemy się do podwójnej imprezy :) A może na 17.11 jakąś imprezę przygotujemy? Na dwa lata naszego topiku :) Ja wczoraj wieczorem leżałam na kanapie i położyłam rękę na brzuchu. Wtedy poczułam dwa wyraźne kopnięcia i potem jeszcze jedno lżejsze :) To było naprawdę fajne.Leżałam tak jeszcze z pół godziny, ale już kopnięcia się nie powtórzyły. W środku to czuję, jak mi się tam kosmita rusza, ale tak na zewnątrz to pierwszy raz mi się udało go przyłapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba - pewnie że dam znać jak będzie TA GODZINA! Voltare - najwyższa pora oznajmić w pracy - niech Cię zaczną oszczędzać w końcu! Ciąża to taki stan że jest się roztargnionym, więc nie martw się że nie pamiętasz skad się wzięły Twoje wyliczenia:) Dbaj o siebie. ANNA - dziewczyny mają rację - iść do dobrego lekarza, on dalej zdecyduje co robić, jakie badania itd. Jeśli masz abonament w jakiejś lecznicy wiele badać zrobić własnie tam, a to juz parę złotych w kieszeni zostaje. Jednak na Twoim miejscu bym się nie martwiła bardzo - myślę że wystarczy Cię troszkę \"podregulować\" hormonalnie i samo pójdzie:) Ze mną jest troche ciężej - no bo też mam już dziecko, ale nowego partnera mam i o ile prawdopodobnie jesteśmy ok osobno to być może razem jesteśmy niekompatybilni, ale tyle tu historii na tym naszym forum, że nie da sienie wierzyć w cuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey Millla - moje dziecko ma swój charakterek jak powedziałą Jagoda i nie jest przekupne :P nie da sie wiec chyba wyprosic z brzuszka wczesniej jak w terminie :) - wszak ma wszelkie prawa do brzuszka i monopol na niego az do terminu wiec moge sobie pogadac jedynie ... Rybka---popieram popieram :) \" cięzarówką przez 9 miesięcy \" Kaz Cookie to rzeczywiście świetańska książka, zabawna i zupełnie nie podobna do tych wszystkich gazet i poradników od których az sie człwiekowi słabo robi - Kaz Cokie odwaliła kawał dobrej roboty pisząc swój ciażowy pamiętnik....polecam każdej z was :) jest gruba ale nie droga Martunia-- :) i to mi se podoba - twoje ostatnie słowa !!! staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........39..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........38............(Roksanka). ..........19 .10.08 milla77............31............37.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............21............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............18...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............10.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! ale mamy dzisiaj piekny dzionek:D:D:D wczoraj bylismy caly dzien u Nelci bo byl odpust do tego troche rodziny sie zebralo i bylo super :) Bartulek dostal fajnego misia przytulanke i taka maskotke ze jak sie sznurek pociagnie to melodyjka leci :) bo tej melodii z karuzeli to juz sluchac nie umiem :P:P:P:P od 2 dni jak siedze i mam Bartulka opartego o siebie to maly sie podnosi jakby do siedzenia ale tak mocno ze musze go lapac!!! kurcze chyba to troche za wczesnie...do tego lapie sobie koszulke i podnosi w efekcie czego ciagle ma koszulke pod broda...maly lapie wszystko co mu sie nawinie ostatnio znalazl sobie zabawe - wyciaganie smoczka z buzi normalnie lapie smoczek i wyciaga a potem sie dopomina zeby dac mu spowrotem :):) moj dziubek kochany :D:D:D:D skonczyl juz 3 miesiace wiec mozna malego juz na dluzej dawac na lezaczek lub do tego wykorzystac fotelik samochodowy wiec mam nadzieje ze nie bede go juz musiala tyle na rekach nosic :) DZIEWCZYNY ja tez pamietam jak sie tutaj pierwszy raz pojawilam jakos tak przez przypdaek weszlam i juz jestem z wami ROK!! jak to przelecialo!! oj dziewczyny starzejemy sie starzejemy :P:P:P:P VOLTARE nie che ci nic mowic ale mi tez mieso smierdzialo i tez nie mialam mdlosci :):) moze tez bedzie chłopczyk :):):)tez sie strasznie cieszylam jak mi brzuszek rosl a teraz nie potrafie tego flaku zrzucic :(:(:(:( SURFI od keidy malej podajesz inne jedzenie niz mleko typu Gerber BoboVita albo co wy tam macie w USA?? kolezanka mki tlumaczyla ze za miesiac Bartus bedzie juz mial 4 miesiace i mozna juz pomalutku wprowadzac zaczynam od lyzeczki a pozniej stopniowo wiecej...a ty jak robisz?? MALOLEPSZA ty masz niejadka a ja glodomora ... jak skonczy mu nsie butelka i zabieram bo pusta to jest taki ryk ze pol Śląska chyba slyszy ze moje dziecko krzyczy... JUSTA ja juz nteraz sie przekonuje jak dziecko potrafi byc terrorysta!! az sie boje co bedzie bo jak teraz Bartus chce wymuszac placzem to co bedzie pozniej?? MILLA ja tez sie juz nie moge doczekac twojego malenstwa :):):):) jak nie bylam w ciazy to wydawalo mi sie ze wszystkie dzieciaczki sa takie same ale nie!! i to bylo dla mnei zxaskoczenie ze kazde dziecko jednak jest inne i ze w ciemnosci bym swoje poznala!! czlowiek to jednak glupi jak niedoswiadczony :P:P:P RYBCIU super jak sie czuje ruchy nie?? jak sie maly urodzil to wlasnie tego najbardziej mi brakowala i tak dziwnie sie czulam ze ten brzuch juz jest pusty... Nelcia to faktycznie skarb :D:D nie wyobrazam sobie dac dziecko do zlobka dla wszystkich niewymienionych kobitek duze 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po długiej przerwie!🌻 Sorry za milczenie, ale w związku z remontem miałam poodłączane wszystkie kable, bo trzeba je było pochowac i nie miałam dostępu do świata. Ale zagoniona jestem, to fakt, przeziebienie jeszcze lekko trzyma, odezwę się wieczorem albo jutro, musze jeszcze poczytać wasze wpisy!:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piekna pogoda nam sie zrobiła, wyszłam z malutkim na dworek i od razu padł---zobaczymy na ile :P Aisza__mój Kubuś też taki głodomor jak twój szkrab, za dwa dni skończy 2 miesiące a waży juz 5kg!!! Wcina tak, że az mu się uszy trzęsą. Wczoraj dałam mu cyca, ale sie dopominał, że mu mało, więc i butelka musiała iść w ruch :-) No, ale przecież nie będę go głodzić ;-) Malolepsza__oprócz Aiszy ja też moge podrzucić ci trochę apetytu mojego dziecka, mój rośnie jak na drożdżach, w dwa miesiące przytył ponad 2,200kg ;-) ANNA__też sobie przypominam, że pojawiłaś sie u nas na topiku jakis czas temu. Nasze ekspertki już powiedziały jakie badanka w szczególności powinnas zrobić, także trzymaj się ty zaleceń--w końcu maja wiedze nie gorszą niz niejeden dobry gin ;-) Trzymam kciuki za Twoje staranka ;-) Justyna__czas leci, to fakt, pamiętam jak dołączyłam do tego topiku to byłaś jeszcze w ciąży, a tu Adrianek będzie miał swoje 1 urodzinki;-) Jagoda__co do L4 to faktycznie bedzie ci brakowało pracy---ale tylko na początku, bo jakbś pracowała to ok.6-7 miesiąca ciąży bardzo chciałabyś juz posiedzieć w domku, wtedy już sie robi ciężko, do toalety trzeba biegać co chwila, kręgosłup wysiada , tak więc dasz rade, w końcu Jagódka/Borówek jest najważniejsza/szy ;-) Milla__to odliczmy dni do narodzin Maciusia, trzymaj się cieplutko ;-) Fasolka__za Ciebie też trzymam kciuki, oby poród był tak jak napisałaś, szybki i w mairę bezbolesny i rzeczywiście tak jest, że poród zacznie się w najmniej oczekiwanym momencie ;-) Mimi__jak pobyt u mamy, odpoczęłas troszkę??? 👄 dla Natalki Omega__wir remontowych prac Cie wciągnął, chyba role muszą sie zamienić i tym razem my twoje córki wzywamy Cię do raportu ;-) Rybka__tobie też już do narodzin synka zostało bliżej niż dalej. A kopniaki maleństwa sa naprawdę super, to niesamowite i niezapomniane uczucie jak cos rusza się w brzuszku, posmyraj maleństwo od cioci ;-) Nelcia__rzeczywiście Aisza ma prawdziwy skarb w Tobie ;-) Ja nie mogę narzekać bo ja też w domku mam taki skarb-moja mamusie, która też duuużo mi pomaga ;-) Martuniadiablica__to 8 października mamy trzy imprezy na topiku--Twoje urodzinki, roczek Adrianka i mój Kubus kończy 2 miesiące ;-) Surfitka__ucałuj Ninkę 👄 Betty__co u Ciebie, cos ostatnio nie zaglądałas do Nas??? Moniś--jak twoje maleństwo się miewa, zajrzyj czasem ;-) Ani, Milka__przesyłam 👄, dajcie znać co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! no wlasnie jak ten czas zapierdziela widac tylko po dzieciach! jestem padnieta na maxa bo jak sobie zalozylam zaczelam wprowadzac dyscypline i wychowywac adrianka wg jakims tam zasad, tak tez pol nocy nie spalismy:O tj tak maly budzil sie od pewnego czasu raz ok 4-5 i ladowal u nas w wyrku i tak ciagnelismy do 7-8, naogladalam sie i naczytalam ze to b nie dobrze i ma spac sam, wiec wyl od 4 do 5:30 az w koncu tatus go ululal i wstal o 7:15, na bank dzis i kilka kolejnych nocy bedzie podobnych ale postaram sie byc konsekwentna! teraz w niedziele bedzie \"w niani\" wlasnie adrianek, po urywkach widze ze taki sam ancymonek jak i moj, tyle ze moj mi dzieki Bogu w twarz nie pluje:O martunia no to mamy podwojne urodzinki!! super:) a u ciebie ktore? wczoraj skoczylismy na sek do sklepu po jakies drobne dekoracje na imprezki i rachunek mnie zszokowal bo tak na prawde to praktycznie nic nie kupilismy😡 no ale pierwsze urodzinki :D mezatka moj maly tak jadl jak szalony ze ok 1,5mies mial 6kg, na szczescie sie unormowalo choc i tak jest duzy ale bez nadwagi bo proporcjonalnie jest wysoki:) a zdjecia sliczniutkie, dziekuje🌻 aisza no serio mam nadzieje ze ominie cie to wszystko co przezywam z moim terrorysta, rece mi opadaja, psycha wysiada, musze sie zbierac w sobie i powtarzac ze to tylko dziecko ze on nie robi tego celowo, perfidnie (choc tak jest) i ze to wszystko minie i on wyrosnie (watpie, nie sadze) i ze moj nowy plan zadziala (:O) jagoda no wlasnie tak jak fasolka pisze i u mnie tak bylo ze miecho mi smierdzialo i lodowka zreszta tez choc wyszorowana i perfumy okrutnie...choc zycze ci z calego serca grzecznej dziewczynki:P fasolka moj niestety tylko by miecho i ziemniory jadl, nic innego, nie przepada za zupami, ryzu, makaronu nie toleruje, zje od wielkiego dzwonu tzn z wierchu miecho a reszte jak ptaszek..urwanie glowy z moimi chlopakami, bo maly nonstop mleko i kasza a i musze go pochwalic od czasu do czasu tost i parowka:D ryba, chwal sie w pracy i na l4 co sie bedziesz przemeczac! a i chcialam zapytac jak tam siostra i dzieciaczki? omega ty nie potrafisz nie robic nic???!!!!??? nonstop jak ta pszczolka! nelcia ja sie wpisuje na liste, okna mam w oplakanym stanie..i adrianka tez bym chetnie na niedzielke podrzucila:) milla moze zrobisz niespodzianke i 8.10 beda 3 osobki swietowac:) agness jak tam pogoda? u nas wczoraj lalo, dzis slonce ale zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do kazdej i mi zjadlo czesc:(:(:(:( przepraszam ale musze leciec, wiec narazie pozdrowie was wszystkie mocno 😘 a moze pozniej uda mi sie od nowa nabazgrac:( co za wstreciuchy:(😡😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co proponujecie najpierw porobić badania i dopiero do ginka? nie wiem właśnie czy w naszym laboratorium robią takie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly smok sie obudzil, wlasnie przyglada sie jak pralka pierze:) anna wg mnie to idz do gina, powiedz mu jakie badania chcesz robic itd moze cos ci podpowie, jakos nakieruje, spytasz tez gdzie proponuje jezrobic. no wyprane to lece:) buziole dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna - niestety już 32 :( A Milla by nam zrobiła prezent nie? ANNA - ja bym najpierw do ginekologa ale specjalisty, moze nawet ginekolog endokrynolog - piałaś że jakieś problemy z hormonami masz... Wiesz - samej to nie warto chyba robic sobie badań - może się okazać że niepotrzebnie wydałaś kase na niektóre a innych nie zrobiłaś. najwazniejsze - dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - to ginekolog, ale taki na prawdę dobry, który ewentualnie skieruje cię do endokrynologa. Wiesz, najpewniej jest jednak posłuchać lekarzy i samej nic nie wyrokowac. Ja myśląłm że wina lezy po moje stronie tylko i wyłacznie - a tu po serii badań okazuje się że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 A.N.N.A...............30.........................10.......................10.10 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........38..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30............37............(Roksana). ..........19 .10.08 milla77............31............36.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............20............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............18...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............9...........(Ania/Mar ek).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........38..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30............37............(Roksana). ..........19 .10.08 milla77............31............36.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............20............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............18...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............9...........(Ania/Mar ek).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08 no i jestem w tabelce [url=http://www.maluchy.pl ]http://suwaczki.maluchy.pl/li-11579.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA, skopiowałeś starszą tabelkę i wszystkim nam przesunęłaś tygodnie :) Poprawiam i dopisuję Cię do najbardziej aktualnej :) Pocieszające jest, że zanim trafiłyśmy do tabelki Ciężarówki, to wszystkie byłyśmy staraczkami. Nieraz nawet baaaardzo długo staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................6....... . ..............15.10 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........39..............(Gabriel) ............19.10.08 Agness28.........30...........38............(Roksanka). ..........19 .10.08 milla77............31............37.............(Maciuś) .........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............21............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............18...........(Jagoda/Mi chał).....09.03.09 Voltare..........31...............10.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja juz w pracy znowu :( Weekendy tak szybko uciekaja, a ja nie moge sie nacieszyc swoim malenstwem, ktore z dnia na dzien wieksze... Aisza, ja jeszcze nic nie podaje Ninie. Faktycznie pierwsze stale posilki podaje sie od 4 miesiaca, wiec jeszcze 10 dni :) W piatek mamy wizyte i szczepienia, pogadam z pediatra i pewnie za tydzien podam jej jakies jabluszko, o potem zupki. Jeszcze nie wiem czy kupie gotowe czy bede tarla. Mam wrazenie, ze chlopaki to takie male glodomorki :) Mojej kolezanki synek 3 tygodnie starszy od Niny a jak miala 2 miesiace byl ciezszy z 1,5 kg :) A urodzili sie tacy sami po 3,5 kg. A w sumie ciekawe ile Nina teraz wazy. Jak tak mysle, ze troche ponad 6 kg. Ale to moje gdybanie. Okaze sie w piatek. :P Justynko, a ja nostalgicznie wspominam narodziny Adrianka..wtedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy :D:D:D Rybko, no leci ten czas. Juz polowka za toba. Druga czesc sie troche bardziej dluzy, chociaz jest spokojniejsza, bo wlasnie te ruchy sa cudowne :D Ja tez teskniam za fikaniem Ninki. Justynko, robie tak jak ty. Mala sama zasypia wieczorem. Ale jak sie budzi na jedzenie to juz potem laduje u nas w lozku. I nie mam zamiaru poki co rezygnowac z tego :P Musze sie troszke z corusia poprzytulac. Chociaz starsznie sie pcha na mnie, potrafi przepelzac nawet pol metra do mnie, byle tylko byc blisko :) Anna, tez cie pamietam. A ztego ze malo staraczek nalezy sie ogromnie cieszyc :) Malolepsza, ty sie tak nie martw. Czy Marcelinka malo wazy? Nie przybiera na wadze? Cos czuje, ze masz traume juz od porodu odnosnie jej jedzenia...Chce cie tylko ustrzec, moich znajomych coreczka nie bardzo chciala jesc. Wiec wpychali w nia na kazdym kroku jedzonko. Jak dziecko mialo 3 lata bylo juz calkiem spora kuleczka. Cala szkole podstawowa walczyli z nadwaga. Milla, juz ostatnie chwile, tak jak i Fasolka i agness...Kurcze pamietam jak czlowiek nie mogl sie doczekac spotkania z wlasnym dzieckiem. A jednoczesnie dzis wiem, odpoczywajcie dziewczyny, spijcie, bo potem to ciazko jest w tym pologu. Wedlug mnie jest gorszy niz ciaza :o Mezatka, Ninka na 2 miesiace tez wazyla 5 kg :) Na bobasach wrzucilam kilka zdjec. Pozdrawiam i zmykam do pracy..ale sie rozpisalam..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi --- tak przypuszczam ze potem nie wyspie sie - wiec teraz spie tez duzo w dzien i wcale sie nie zmuszam :P po prostu sam jakos tak padam czesto na pyszczek...ale chyba nie da sie wyspac na zapas .... Anna-- witamy w tabelce 🌻 -- a ilosc staraczek powinna byc dla Ciebie budująca jak i dla pozostałych -- bo kazda ponizej - była kiedyś w pierwszej tabelce i to dobrze wrózy na przyszośc :D - ja bym od razu zaczeła od endokrynologa i ginekologa - bo zwykły gin - jest dobry jak jest dobrxze...... a jak już wczesniej mówiła ci bodajże Voltare - zwykły gin - moze cie niepotrzebnie zwodzic i przedłużac czas....jak nie masz w miescie to poszukaj gdzies w pobliskich miastach takiego specjalisty ....przeciez niektóre z nas to jezdziły nawet na drugi koniec polski zeby dostac sie do odpiewedniego lekarza...nie ma łatwo z nasza słuzba zdrowia- jak sama nie dopilnujesz i nie zalatwisz to nikt tego nie zrobi niestety - szara polska rzeczywistosc...poszukaj na google powienny by adresy gdzie w poblizu ciebie jest endokrynolog- zadzwon zapytaj co trzeba miec by sie zajwic u niego z wizytą....działaj!!! reszta dziewczynek 👄 dziś ubrałam posciel w łożeczku małego i wszystko nakryłam przescieradłem zeby sie nie kurzyło ...bo potem jak mnie złapie (nie wiadomo kiedy ) to bede sie stresowac ze czegos nie naszykowaąłm a M. pewnie byedzie w szoku porodowym i poporodowym wiec jego nie bede obarczac takimi szczególami, które dla mnie maja znaczenie a dla chłopa to wiadomo \" wsio ryba\" zmykam ogladac film na dvd i nogi w górze potrzymac...:) polenic sie póki jeszcze mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - Surfi -- Ninka to modelka :D miny stroi do kazdego zdjecia - podejrzałam na NK i na bobasach :D świetna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chyba mam karę za to moje marudzenie, ze nie chcę iść na L4, coś mnie od wczoraj kuje z lewej strony, dobrze, ze z lewej bo gdyby było z prawej to myślałabym że to może wyrostek :O Raz to niby kuje na wysokości jajnika, raz niżej nie mam bladego pojęcia co to jest. Jak leżę jest super nic nie czuję ale wystarczy ze się trochę poruszam to zaczyna się od nowa :O Mój gin będzie w środę więc jakoś muszę wytrwać. Mam tylko nadzieję, że to nie są jakieś dziwne skurcze i szyjka z tego powodu nie ucierpi, ech jak nie jedno to drugie. Poza tym zastawiam się czy ten nieszczęsny magnez nie rozstaja mi żołądka. Wystarczy ze coś zjem to mam taką rewolucyjne burczenie, ze jak ktoś siedzi z boku to wszystko słyszy :P Wcześniej tego nie było a M przecież je to samo co ja i nie ma takich sensacji :( Obiecuję się odzywać w miarę możliwości, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, a ja mysle, ze to nie sa zadne skurcze. Skurczy nie czuje sie z jednej strony, tylko calym brzuchem. Ja przynajmniej tak mialam ;) Uwazam, ze po prostu macica rosnie i naciska ci na rozne narzady, nerwy itp. i stad te czasowe dolegliwosci. Ale to minie. A przede wszystkim nie denerwuj sie !!!! Fasolka, no rzeczywsicie na finale jestes, nadespac sie nie da, ale da sie wypoczac :) Wiec relaks, relaks..bo nie znamy dnia ani godziny kiedy maly postanowi zobaczyc mame :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Wpadam się dzisiaj tylko zameldować - standardowo: wróciłam z pracy i śpię:P ANNA - ja przed wyprawą do lekarza zrobiłabym najpierw te badania badania, o których Ci napisałam - z jednego prostego powodu: nie wiesz, czy gin do którego trafisz będzie na pewno tak dobry jak tego potrzebujesz. Jeżeli będzie dobry - to i tak powinien Ci po tak długim okresie starań te badania zlecić - bez tego, skoro są jakieś problemy hormonalne, a sądząc po Twoich opisach - są - NIE POWINIEN przystępować do żadnego leczenia, bo po prostu nie wiadomo co leczyć i na czym się najpierw skoncentrować. A jeżeli za pierwszym razem nie uda Ci się trafić na dobrego gina, to tym lepiej że będziesz miała te wyniki przy sobie - przynajmniej może rzuci na nie okiem jak już będą, bo sam pewnie o tych badaniach nawet nie wspomni a zacznie standardowo - tak jak u większości z nas - pewnie od clostilbegytu na stymulację (chociaż możesz tej stymulacji nie potrzebować), albo od zbijania prolaktyny, chociaż nie w tym może tkwić akurat Twój problem - wiem, bo ja na takiego kiedyś trafiłam - dyplomów miał od groma i tytułów - wszystkie ściany oblepione w gabinecie i w poczekalni - szkoda tylko że przez tyle lat w ciemno przepisywał mi różne medykamenty raz na to, raz na tamto - absolutnie bez potrzeby jak się okazuje - tylko mi rozregulował cykl na jakiś czas. To jest tylko badanie krwi - da się przeżyć, a na pewno nie zrobisz tego bez potrzeby - przynajmniej unikniesz sytuacji, że każdego miesiąca będziesz się zastanawiać \"tego badania nie zrobiłam, a może to jednak to?\". Ale ostatecznie zrobisz jak uważasz:) Na pewno zacznijcie od przebadania się Twojego mena:) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak sobie pomyślałąm ,że na 100% jkbym nie miaął połowy z tego co mam naszykowane lub kupione, nie maiałabym spakowanej torby ani pokoiku ze wszystkim to mały by wyskakiwał jak oparzony z brzuszka....a tak jak mam wszystko to on sie leni... kto wie moze to i pewien sposób jest :D na donoszenie ciazy - pewnie nie dziaąłby w kazdmy przypadku - ale moze w 50 na 100 :D podczytałam na innym forum, że dziewczyna sobie zrobiła umowe ze swoim dzieckiem :P oto ona: \" Bać też się już nie boję, mam z Tośką umowę że jej łepek ma być w miarę mały, a ona sama w odpowiedniej chwili ma zrobić tylko takie \"plum\" i się pojawić. Myślę że okaże się grzeczną córeczką i dotrzyma umowy \" heheh :P moze ja też jaką umowę z Gabrysiem zrobię....ale jak on (jak narazie widzę ) ma charakter po mnie ( ze na przekór robi) to nici z umowy - to moze lepiej nie ....:P Jagódka---myśle że Surfi ma rację - raczej skurcze to nie sa, a pewnie macica rosnie i robi sobie miejsce, ja tez magnez biorę i on ma dziaałnie anty skurczowe raczej i nie powoduje zadnych dolegliwosci...tsak że to tez pewnie mieszkanko twojej Borówki/a sie rozrasta i powoduje ucisk zołądka czy innego narzadu stad po jedzeniu jakies bugotanko...przejdzie...:) pogłaskaj brzusio Voltare---ty tez głaskanko dla Brzuszeczka obowiazkowo :) buźka dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja! tak się zastanawiam nad testami owulacyjnymi, może stwierdziłabym czy wogóle jajeczkuję? ale czy one są wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️ odzywam sie tak póżno bo zostałam wybita ze snu i poprostu nie moge ,spać. Dla mnie i dla Aiszy tydzien zaczął sie pechowo,mój M. i zieć poszli do pracy na 3 zmiane i i po około trzech godz.Aisza dzwoni ze nasi panowie pojechali na ostry dyżur bo mieli wypadek.PO godz. 22 szef przywozi mojego M.i co widze ładny biały bucik na nodze ,mój zieć tez ma założoną szyne .Jutro Aisza ze swoim a ja ze swoim M .jedziemy do ortopedy,i ciekawe ile dostana zwolnienia.Mój M.juz wydaje polecenia : kochanie podaj to czy tamto .Na poczatku bałam sie co sie stało a teraz co bedzie dalej.Nie bedze juz was zanudzać dobranoc😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×