Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witam, jak już znowu niestety zawalona robotą. Ale porcja dobrego humoru jak zwykle przysługuje::):):) Przed knajpę zajechał super wóz sportowy, a z niego wyszedł szałowo ubrany, elegancki facet. Podszedł do niego żebrak - brudny, śmierdzący i prosi o kasę: - Daj trochę forsy, bo umrę z głodu ja i moje dzieci. Po chwili zastanowienia, facet sięga do kieszeni i wyciąga banknot 100 $, i podaje...., ale cofa rękę i mówi: Na pewno przepijesz! - Nieeee! Ja jestem abstynentem, nie piłem wódki już od 10 lat! Znowu facet podaje żebrakowi banknot, ale ponownie cofa rękę i mówi: - Na pewno przepalisz! - Nieee! ja nigdy nie paliłem papierosów! Znowu facet podaje pieniądze i ponownie cofa rękę: - To stracisz na dziwki! - W życiu!, nie interesują mnie żadne kobiety, tylko moja żona i dzieci! Po namyśle facet otwiera drzwi od swojej gabloty i mówi: - Wsiadaj! - Ja?! Przecież jestem brudny!, śmierdzący!, pobrudzę w środku! - Wsiadaj! Pojedziemy do mojej żony. Chcę jej pokazać, jak wygląda facet, który nie pije, nie pali, i nie chodzi na dziwki! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda-lekarz uwaza ze ze wzgledu na moja tusze moge miec nadcisnienie. a ogolnie to najlepiej jest dla mnie zalozyc spiralke nz lykac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Jagódka--no własnie co do poaznokci ja też tak pomyslałam, że tym obgryzaniem to mozna zrobić dziecku krzywdę...a poza tym to przecież wiadoo powszechnie że obgryzanie paznokci niszczy kształt paznokciowej płytki, a Gabryś ma taką śliczna płytkę, niemiałbym serca mu obgryzać paznokci - nawet mi to do głowy nie przyszło....tak wiec jak widac zabony tyczą sie nie tylko ciaży ale i potem też sa wszedzie....i nie wierzę żeby przez obcinanie paznokci dziecko miało potem problem z wymową jak to mnie uświadomiła życzliwa osoba wczoraj ---no paranoja jakaś!! a Michasiowi co sie dziwisz ;) sama zero enerii masz a od dziecka wymaga fikołków juz od rana - pogoda do dupy to i mu sie brykać nie chce ;) Betty__skoro lekarz stwierdził, że warto obserwować cisnienie to obserwuj kochana - bo z tym przelewek nie ma :( dobrze, że twojaj Natalka grzeczna jest :) - ma to po e-ciotce :P czyli po mie :P haahah - a Asia ...cóż pogoda do dupy a dzecko potrzebuje sie wyszaleć pewnie - no i szaleje w domu - żeby przerobić nadmiar energii...moze weź ja trochę pomęcz... jak byłam nianią - to w takie dni jak teraz mojego podopiecznego też szlej dopadał - wiec najpierw była wywałka wszystkich zabawek na podłoge porozwalene po całym domu a potem po jednej zabwczece nosił do kosza - troche to trwa w czasie ale jak sie tyle razy nałaził to potem był w miare spokojny...:P Telesforka--nie analizuj narazie bardzo cie proszę...iwem że czasem iezko jest tego nie robić bo pewnie to jakoby już taki nawyk człowieka zwłaszcza kobiety..ale postaraj sie...mój brzuszek wisi nad tobą jak balonik - jest twój !!!! Milla---:D:D:D o prosze i własnie taką my ciebie widzimy !!! pełną siły, wyluzwana mimo całego mnóstwa obowiazków :D widzisz o ile jest łatwiej jak sie weżmie włacy na luz :D oby nastepne dni i nocki były juz tylko takie jak teraz opisałąś !! 🌻 dla Ciebie Super Woman 🌻 co do pogody - wczoraj sie tak pochwaliłam Jagódce ładna pogodą że dziś już lipa :( - siąpawka jakaś - mgłisto od rana że na 5 metrów słabo widać wiec dzis nici ze spaceru :( ale powerandowałalm chociaż go żeby dziecko łykneło tylko powietrza... robie eksperyment - zapisuje ile mój synek zjada w ciagu doby :) narazie zapisaąm jedna dobe :) dzieś leci druga ....wyniki wam podam poźniej :P wiecie i mimo wszystko czasem jak wieczorem mam chwilke wolna to brak mi juz tych szturchanćów i kopniaków mojego kolosa :) taka pustka w brzuchu to teraz po tych 9 mieisacach to jakby stan lekko nienormalny :p heheh no własnie Teściówka dzwoniła...zapowiedziałą sie z wizyta na niedzielę ...mieszka od nas kilka kroków praktycznie a ostatni raz u Gabrysia była ponad tydzien temu ....dlatego tez pisałąm że ona jest raczej niedzielna babcią dla niego....nie żebym narzekała :P wcale nie chcę zeby mi siedziałą na głowie - ale już przynajmniej widzę skąd u mojego M. braki w wychowaniu - w sensie ze nie nuczony jest takiej rodzinności, i dopiero teraz sie uczy tego ode mnie, że rodzina zawsze na 1 miejscu powinna być...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Robota mnie zawalila i nie idzie sie odgrzebac..chociaz jakies swiatelko w tunelu jest i mam obiecany nowy komputer i Viste :D Dla mnie obgryzanie paznokci malenstwu to jakis nonsens..ja obcielam Ninie zaraz po powrocie ze szpitala, bo miala na 1 mm dlugie i sie drapala. Teraz musze robic to 2 razyw tygodniu. Ma normalne paznokietki, ladne po mamie :P A tak na serio to ja nie wiem o co chodzi z tym paznokciami. Trzeba tylko nie obcinac za krotko, bo mozna znieksztalcic plytke, ktora z biegiem czasu sie troche zmienia - rosnie razem z dzieckiem. Jagody - no to moze ja faktycznie zakupie kilka sztuk takich ladnych \"niewymiarowych\" i opchne na alegro - jakis grosz wpadnie ;) Tylko pewnie marki amerykanskie nie sa w Polsce znane i kolo sie zamyka... Betty, no to dbaj o siebie :) Moj maz ma nadcisnienie i zalecenia zrzucenia wagi juz od kilku lat...tabletki lyka a waga ani drgnie :( Telesforka, moi znajomi z pracy tez tam jada na Sylwestra :) Jak zobaczysz duzego, bardzo glosnego mulata a londynskim akcentem to znaczy ze to oni :P Milla, ale slodko to opisalas...taka sielanka. :D Voltare, skoro brzusio wyskoczyl to pora zaczac sie nim chwalic !!!! Zdjecia prosimy. U nas dzien jak codzien. Ninka grzeczna, przesypia cale nocki - nawet rano o 6 to na pol spiaco jej butle daje, bo do pracy pora isc... Kupilam jej dzis indyczka i bedzie jutro jadla miesko :D Ciekawe czy bedzie smakowalo ;) Zupka warzywna jest wysmienita ;) Malolepsza, dalas Marceli kaszke ? Buziaki dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello panienki, a co taka dzisiaj cisza???? w ogóle ostatnio cos was mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - ja sie staram udzielać :) nawet dość długie posty pisze :) hello :) a reszta to chyba weekendowo dlatego taka cisza ... Gabryś dziś troche marudny jest ...chyba przez tą pogodę pod psem ...ale ładnie je i caął reszta ok wiec tylko ma taki humorek jak widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panienki dziewczyny maja lozko pietrowe! dzis sie troche opkupilismy Martwi mnie fakt iz jak bylam na badaniu(moze wam pisalam)niebadala Natalki bioderek i pytalam sie kolezanki z sali ze szpit i ona tez miala usg st biodrowych a mnie nawet nie wspomniala. co mnie jeszcze u niej martwi to to ze malutko je jak zaje 120 to jest wielkie swieto.i chyba w srode pojde do lekarza i zobaczymy. tylko musze isc sama z Natalka bo tak bede pinowala Natalki ganiala Asie i sluchala pani dr.podziwiam cie mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fasolka - nie chcę Cię martwić ale chyba Twoja pogoda do mnie trafiła bo jest zrobiło się całkiem sympatycznie na zewnątrz :D Surfitka - ja mówiłam poważnie z tym sprzedawaniem, poobserwuj nietypowa rozmiarówkę to sama się przekonasz jak idą takie staniki. Wszystko począwszy od miseczki G idzie jak woda. Co do producentów to trzeba byłoby przejrzeć forum jak są tutaj wymieniani to nie będzie problemu z rozpoznawalnością ;) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203 Ewentualnie trzeba byłoby w opisie aukcji przełożyć rozmiar usa na brytyjski - bo ten jest najbardziej poszukiwany. Z moich doświadczeń wynika, że polskie h to brytyjskie g i jeszcze się nie zawiodłam, poza tym zawsze obwód można podać bez naciągania i przy max naciągnięciu wtedy wiadomo jak ma się obwód od rzeczywistego rozmiaru. Jak możesz to podrzuć dostępnych u siebie producentów to sama się podszkolę bo w zasadzie moje doświadczenie kończy się na brytyjskich stanikach ;) Omega - faktycznie pustki ale są tacy co się zapowiadali na weekend i cisza :P nagana jak nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście w linku trzeba skasować spację :O Betty - piętrowe łóżka są super ale Natalka to chyba na nie jest jeszcze trochę za mała? Co najwyżej Asia będzie spać na zmianę raz na górze, raz na dole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagody---oczywiscie ze Natalka jeszcze mala.jak mnie m wku....to bede miala gdzie isc spac :) a Asia juz dzis zapowiedziala ze spi na gorze bo dopiero dzis m dokonczyl skrecanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę wczoraj gadały jak najęte i dzisiaj zanosi się na to samo :P W takim razie otwieram dzień na kafe ;) cóż ktoś musi. Ale miałam dzisiaj sen :D śniło mi się, że pada śnieg, wszędzie było cudnie biało :) Wstałam i pierwsze co zrobiłam sprawdziłam sytuację za oknem a tam szara jesień :P Miłego dnia Wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole! Ale u mnie dzisiaj śliczna pogoda - słońce świecie, ciepełko aż miło - od 3 dni przestaliśmy ogrzewać mieszkanie, a temp. w nim i tak nie spada poniżej 20°C - nawet dzisiaj przy otwartych oknach:) Wymarzona pogoda na spacer - tylko co mi z tego, skoro po kilkudziesięciu metrach jestem zasapana jak stara baba:P Bez sensu to jest, bo to dopiero 15 tydzień i brzuchal wcale nie taki wielki w porównaniu do tego co będzie pod koniec ciąży, a jednak chyba tutaj jakieś hormony ogrywają w tym jakąś rolę. Jagoda - rozumiem, że wczorajszą wypowiedzią pijesz do mnie:P:P:P Fakt zapowiedziałam się na weekend, ale do południa sprzątałam - to co normalnie robię we 2 godziny zajęło mi z przerwami blisko godzin 5:O W końcu mnie nikt nie poganiał, więc się zbytnio nie spieszyłam:P No a potem to już wyłącznie wina Omegi:P - podrzuciła tego linka o bólach porodowych i pół wieczora zajęło mi przerobienie tekstu i opinii pod nim. Pod wpływem tego zaczęłam wczoraj wertować neta i szukać opinii na temat okolicznych szpitali. Jakby któraś z ciężaróweczek była zainteresowana - to tutaj można sobie poczytać całkiem ciekawe rzeczy: http://www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.php I w tym momencie wzięła w łeb moja decyzja co do wyboru szpitala:O Jagoda- kiedyś pisałaś, że wybrałaś wstępnie szpital oddalony stosunkowo daleko od Twojego miejsca zamieszkania - obstajesz nadal przy tej wersji? Ja byłam zdecydowana na jeden w odległości 65km od domu, ale po wczorajszej \"lekturze\" chyba zmienię zdanie - drugi mam w odległości 62km i praktycznie (za wyjątkiem chyba 2-3) same pozytywne opinie... No i nie bez znaczenia jest fakt, że poród rodzinny w nim jest bezpłatny podobnie jak znieczulenie ZO. Nie mówię z góry, że mam zamiar z niego korzystać, ale chcę mieć świadomość, że w razie potrzeby nikt mi nie będzie robił z tego powodu problemów. Najbliższego szpitala pod uwagę nie biorę, chyba, że nie będzie innego wyjścia i nie zdążę nigdzie dalej dojechać... Chyba się tam przejedziemy - choćby po to, żeby obejrzeć sobie jak to tam wygląda w praktyce, no i poznać trasę, bo K. niby mówi, że wie gdzie to jest ale ja tam nigdy jeszcze nie byłam... Betty - Ja tylko parę razy spałam na łóżku piętrowym, ale zawsze leżałam i bałam obrócić się na drugi bok, żeby nie zlecieć:P Bo jak byłam mała to często gęsto budziłam się \"zwisając\" z łóżka, a raz nawet obudziłam się na podłodze:P Fasolka - to dzisiaj macie chyba super pogodę na spacerek? Surfitka - zdjęcia brzuchala będą może za parę tygodni - niech jeszcze podrośnie;) Co do planów Sylwestrowych, to w tym roku kicha - jak nic nie ruszę się nigdzie z domu, ani nikogo u siebie nie chcę widzieć:P:P:P Chyba że z rodziny i że ktoś mi pomoże coś tam przygotować - sama musiałabym zwykłą kolację przygotowywać przez 3 dni:P Co chwila odpoczynek:P Ale i tak jest super - nawet mam dzisiaj smaka na piersi z kurczaka (może mięsowstręt zaczął mijać?;) ) w panierce - ciekawe czy uda mi się je zjeść, czy K. dostanie podwójną porcję:P Buziaki dla wszystko! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - nie sugeruj się tymi opiniami bo kobiety też są różne, niektórym ciężko dogodzić. Jedna z moich koleżanek trafiła wg akcji rodzić po ludzku do najgorszego warszawskiego szpitala i była zachwycona, opieką, położnymi itd. Opinie na temat szpital przeczytała jakiś czas po porodzie i włosy jej na głowie stanęły :O Gdyby znała je wcześnie to za skarby świata nie zdecydowałaby się tam na poród. Faktycznie mam zamiar rodzić w szpitalu oddalonym 120 km od domu, żeby było śmieszniej sama mieszkam jakieś 100 metrów od miejscowego szpitala, ale nie ma mowy nie mam zamiaru rodzić w swoim mieście. Mam nadzieję, ze Michał będzie grzecznym chłopcem i dojedziemy. Zresztą ze względu na moje rogi to jak mały się nie obróci to z góry jestem skazana na cc więc na razie aż tak bardzo się nie przejmuję. Apropos sapania, jestem mistrzynią ;) nie mam pojęcia jak to będzie później ale co tam oby tylko Michał ładnie się rozwijał, mogę sapać :P:P:P W piątek w nocy moja kuzynka urodziła syna - 4,5 kg 58 cm - to dopiero noworodek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wiem że zaraz będzie burza odnośnie moich badań i wizyt u gina. niestety tak się poukładało że nic nie załatwiłam, niestety zdarzenia losowe umarła mi druga Babcia więc w ciągu 3 m-cy straciłam obie. ale nie o tym chcę pisać mam pytanie do voltare: pisałaś mi kiedy robić hormony tzn. w jakich dniach cyklu i teraz tak estradiol robi się na 2 dni przed owulacją a u mnie są tak nieregularne cykle że w zeszłym miesiącu miałam ładny bo 34 dniowy cykl i owulka była koło 20-go ale jeszcze poprzedni trwał 52 dni więc owulka była koło 40 jak mam to zrobić kiedy ten estradiol? bo póżniej po owulacji to wiem bo mierzę temp. ale przed? jak to sprecyzować, kiedy zbadać ten hormon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Szybko i na chwilkę bo życie goni i 4 dzień mega migreny:( Aktualizacja tabelki: staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32..........................8....... . ..............2.12 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................10..... ..................10.11 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............26............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............24...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31...............15.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22. 10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Czyli łapki mam dziurawe.:( Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA - współczuję z powodu śmierci babci:( Co do badań - no nie wiem - sama najlepiej znasz własny organizm - piszesz tylko o 2 ostatnich cyklach, a o wcześniejszych nic. Sprawdź jak wyglądała średnio długość tych poprzednich cykli i w przybliżeniu najbliżej spodziewanego terminu owulki może spróbuj zarejestrować się do gina na monitoring.... Sama ocenisz - jak pęcherzyki będą miały ok 18-19mm to na następny dzień rano możesz robić badanka. To jeżeli bardzo chcesz utrafić. Ale moim zdaniem, jeżeli zasugerujesz się średnią długością cyklu i zrobisz je niejako na oko, to nawet jak będzie 2 dni za wcześnie, a te po owulce (wg mierzenia temperatury) już \"terminowo\" to i tak będzie widać jak zmieniała się wartość estradiolu... Gin sobie z tymi wynikami i tak potem poradzi;) Jagoda - no ja się przeważnie nie sugeruję opiniami.... Ale skoro ileś kobiet pod rząd narzeka na opiekę i podejście do pacjentek, skoro piszą iż mimo chęci zapłaty i błagań nie dostają znieczulenia, że na poród rodzinny facet jest wpuszczany pod sam koniec (to akurat wiem również z bezpośredniego źródła - bratowa rodziła od samego rana a brata wpuścili do niej dopiero przed 19:00:O) to już sama nie wiem co o tym myśleć... Inna sprawa, że tam mają w miarę dobry sprzęt jakby się (odpukać) coś niedobrego działo... No i zamiast pomóc, albo coś doradzić kobiecie w razie problemów z karmieniem - sami bez pytania dokarmiają maluchy sztucznym mlekiem... Z jednej strony dobrze - bo maluch przynajmniej głodny nie jest, ale z drugiej chyba nie do końca o to chodzi... Co do tego drugiego szpitala, to nie znam osobiście nikogo kto by miał jakieś doświadczenia z pobytu w nim. No i tutaj pozostawałoby wyłącznie opierać się na pozytywnych opiniach z netu... Tylko nie wiem czy to wystarczy... Martunia :O - no cóż - pozostaje zaciskać paluchy, aby następny cykl okazał się dla Ciebie bardziej owocny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) my już po spacerku :) pogoda piekna - a teraz mały coś mi skrzeczeć zaczyna - zamiast spać po spacerze - nakarmieniu i przewinieciu...chłopu to nie dogodzisz... dziś odwiedzą nas goście, przyjdzie kuzyn Gabrysia :) szczerze mówiąc dopiero miłam teraz chwilkę aby zjeść śniadanie ...herbata już zimna...:( ale moze to jakoś sie ładnie odbije na moim ciele.... zmykam sie niedzielować.... Gabryś jednak ucichł, chyba przycioł komara, to ja sie też połoze na chwilkę ... buziaki dla was 👄 wpadne wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babolinki !!! dzisiaj sliczna pogoda az chce sie wyjsc!! ja dzisiaj u Nelci jestem ale niedlugo juz jade ... Bartulek zostal dzisiaj z dziadkiem a M nas zawiozl na sklepy no i kupilam sobe sliczny plaszczyk na zime i buciki , bo mam tylko wysokie na obcasie a w zime do pracy autobusami i na wysokim obcasie to sie nie da... oczywiscie do plaszczyka sliczny szalik :) M nic nie chcial wiec chociaz skarpetki dostal :P i teraa czekam na zime!! zeby w plaszczyku pochodzic :) Bartus tez cos dostal a jak : od babci czapeczke i szaliczek na zime:) moj humorek troche lepszy ale mam @ wiec lepiej ze mna nie zadzierac :P:P jutro odezwe sie tak porzadnie i do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałąm nowe fotki na NK, napisze jutro wszystko co i jak u nas bo dzis już jestem zmeczona, ide myciu... Gabryś już pokąpany i nakarmiony, leży sobie w łozeczku i zaraz pewnie zaśnie...bedzie luz do około 23 - to jakiś film obejrzę.... gdyby nie to że jestem w połogu to pewnie byłby czas na jakiś sexik ;) a tak to trzeba inaczej sobie radzić...:P (przepraszam że taki zboczuch ze mnie-ale musze przyznać ze juz mi brakuje takiego seźu jak przed ciążą) trudno - sie jeszcze poczeka bedzie lepiej smakowało :P Omega -- jutro peewnie zrobi podsumowanie naszej aktywnosci weekendowej na kaffe :) - ja sie czuje w pełni bezpieczna :) nie zaniedbałam topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowanie to ja już moge zrobić:P:P:P Jedna jedyna mamuska - Fasolka - co się aktywnie udziela:D Jedna jedyna ciężarówa no dobrze dzisiaj dwie, ale tylko dzisiaj - Jagody zagląda codziennie Reszta ja nie wiem, leniuchuje, dzieci robi:p czy co?????? Nawet babci się nie chce... ale widać to się udziela - jak młode sa do tyłu, to stara będzie do przodu???? A na koniec dnia tradycyjnie dowcip a propos odchudzania:P:P:P:P Dlaczego panny są szczuplejsze od mężatek? Bo panna wraca do domu, patrzy, co ma w lodówce i idzie do łóżka. Mężatka wraca do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem!:) No tak... Omega myślisz, że towarzystwo da się sprowokować takim tekstem do zwiększenia aktywności?;) (Jagoda zostałaś imiennie pochwalona - nie daj dzisiaj ciała!:P:P:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Voltare - jak bym mogła ;) co prawda nie z samego rana ale posłusznie się melduję :D Fasolka - sądząc po tym, ze myślisz o seksie to Gabryś nie daje się mocno we znaki. Niektórzy to mają grzeczne dzieci :D Aisza - jak Ci fajnie z tymi zakupami, ja teraz to najwyżej mogę sobie pooglądać bo kto wie jak za rok będę wyglądać. Chwilowo główną atrakcją są zakupy dla Michała :D Ryba___lufa - Ty jeszcze na wygnaniu u rodziców czy wróciłaś już do siebie? jak twardnienie brzucha? Voltare - no to faktycznie masz dylemat, dla mnie podstawowym kryterium jest to ze w szpitalu w którym będę rodzić pracuje mój gin. Przejrzałam opinie na temat mojego miejscowego szpitala i tego gdzie pracuje gin i jeżeli chodzi o gwiazdki i serduszka są na tym samym poziomie, więc ten problem odpada. Natomiast w miejscowym szpitalu ze względu na lekarza prowadzącego jestem persona non grata więc poród na miejscu to już ostateczna ostateczność :P:P ANNA - przykro mi z powodu babci :( Nikt na Ciebie krzyczał nie będzie, nie na wszystkie zdarzenia w naszym życiu mamy wpływ, niestety :( Czasami dzieje się coś takiego, ze ważne sprawy schodzą na plan dalszy. Martunia - wielka szkoda, ze jednak łapki dziurawe, cóż nie można się poddać. Oj współczuję bólu głowy wiem doskonale co to znaczy :( Justyna - wróciłaś do uk, zameldowałaś się i przepadłaś jak kamień w wodę :( Ani - zabrałaś już swoje dzieci do domu z zimowiska? Dziewczyny to nie możliwe żeby 3 brzuchy się zmarnowały!!!!! Którejś musi się udać. Miłego dnia wszystkim życzę i zmykam porządkować komodę, jak mnie nie dopadnie wielkie lenistwo to dzisiaj skończę i w końcu będzie miejsce na ubranka Michasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę, chciaąłm powiedzieć że nie miałąm internetu przez kilka dni,więc muszę nadrobić czytanie. Odezwę sie niebawem, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam pierwszą turę ciuszków dla malucha;) Trzeba teraz coś z tym zrobić i znaleźć im jakieś miejsce. Jeszcze wprawdzie nie docelowe, bo planujemy drobne przemeblowanie, to tylko kwestia póki co poprzestawiania mebli , ale i tak nie ma co narazie ustalać \"wersji ostatecznej\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Jagódka--póki co Gabryś naprawdę grzeczny - jednak moze imie zobowiązuje do pewnych zachowań :P - człowiek by poszalał a tu lipa taka - że o prawdziwym sexie moze pomarzyc tylko ...moze za 4 tygodnie cos sie ruszy...jak lekarz pozwoli... ciesz sie zakupami dla Michałka, potem juz coraz wieksze ciuszki trzeba bedzie kupować ....ja sobie też dawno nic nie kupiłam - no oprócz kosmetyków... Gabryś mi stracha napędził - wczoraj cały dzień i całą noc - zero kupki, ale co dziwne nie płakał -->tylko spał i jadł jak zwykle, cos tam tylko lekko stękał jak sobie baki puszczał...ale dziś szczesciem juz sie wyrobił i kupka nie była ani za zwarta ani za luźna tylko w sam raz... uczę go zaspokajać pragnienie wodą, b to najzdrowsze :) jak bardzo sie mu chce pić to pije a jak sam nie wie co chce to robi taka minkę jakby ta woda była najgorsza rzecza w jego życiu :P wczoraj byli u nas goscie, przyszła mama chrzestna Gabrysia z mężem i synkiem, to od nich Gabryś pełno ma ciuszków po kuzynie starszym o 9 miesiecy :), beda chłopaki kiedyś rozrabiać...oj beda :P...wczoraj Bartuś przywitał Gabrysia \"cacy, cacy\" w stylu Bartusiowym czyli poklepał go po mesku po kolanach :P Gabrys dostał mnóstwo prezentów od cioci i wujka...i jak przystało na kulturalne dziecko przez wiekszośc wizyty nie spał i baył bardzo grzeczny - tylko sobie obserwował , patrzył :) az sie dziwili ze taki mały a taki ruchliwy :) oczywiscie T. nie omieszkała poruszyc tematu mojego wielkiego brzucha ---> dałaby sobie już na luz!!! , a potem stwierdziła że Gabryś na pewno wyłysieje, a ja jej na to, że nie koniecznie bo nie każde dziecko łysieje, a on że każde ....i weź tłumacz babie jak krowie na rowie........ dziewczynki od razu zapowiadma, zeby nie było że nie mówiłam ---> w czwartek jade z rodzinką do moich rodziców na 4 dni wiec nie bede sie raczej udzielać na kaffe w te dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja babolki🖐️ Bede sie codziennie meldować ale babcia Omega tez codziennie nie zdaje raportu :P a mnie sie dziwi😭. Fasolka-----fajnusi ten twój Gabryś ciagle podgladam na NK ANNA-------przykro mi,dla ciebie 🌼 Na razie tyle póżniej jeszcze coś napiszę papa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo babcia Omega się zapatrzyła się na młodsze i postanowiła przed szereg się nie wyrywać:P:P:P A gdzie nasza topikowa gaduła, czyli Malolepsza???? Ja się pytam... wyłax babo z okopów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×