Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Mialam wczoraj napisac..ale po poscie Omegi stwierdzilam, ze nie bede :P Tez sie staram czesto pisac, mimo ze jestem mama pracujaca, czyli czasu mam jeszcze mniej niz "domowe" mamusie :o I zrobilo mi sie przykro, bo pisze prawie codziennie :( Voltare, Jagody - warto wybrac szpital w ktorym bedziecie czuc sie komfortowo. To bardzo wazne, by personel byl mily i dobrze wyksztalcony. By znieczulenie bylo dostepne na zadanie, bo po to zostalo wymyslone zoo, by kobiety mogly z tego korzystac. Jak bedzie mi dane rodzic jeszcze kiedys zoo biore od razu :P Fasolka, ciesze sie ze Gabrys taki slodziak i grzecznie spi :) A jak ma problemy z kupka mozesz juz podawac mu herbatke z kopru lub rumianku. Aisza, super ze zakupy udane :) ja wczoraj kupilam Nince spiworek do wozka, by miala cieplutko w zimowe spacerki :) I tez musze sie wybrac na zakupy jakiegos plaszczyka, kurtki. Ale dopiero po swiecie dziekczynienia -28.11. , zawsze w "czarny piatek" sa super wyprzedaze, moze cos ustrzele ;) Martunia :( Uda sie, wierze w to ! Anna, przykro mi z powodu babci :( Voltare, zbieraj ciuszki, a potem sama bedziesz szybko pakowac. Dzieci tak szybko rosna, ze nie zdaza zniszczyc...ja mam juz dwa duze pudla, ktore musze wyslac do Polski, bo przeciez nie wyrzuce. Jagody, wstepnie sprawdzilam w necie staniki..u nas najwiekszy rozmiar to F. A ja nawet nie wiem jakie rozmiary sa w Polsce, bo od zawsze robie zakupy w US, wiec raczej sie nadaje na taki biznes :P Betty, lozko na bank sie przyda :) Tez kiedys chcialabym miec dwie dziewczynki :) A moze jeszcze dziewczynke i chlopca...:P U nas weekend minal dobrze, ale szybko :( Nie moge nacieszyc sie Nina, a do tego pranie, zakupy , gotowanie itd., bo z niej taka smiejaca sie perelka. Hiha wiekszosc czasu :D, ze ja policzki nie bola. Malej zupka z indyczkiem bardzo smakowala, dostala w sobote. A w niedziele do popoludnia kupki nie zrobila wiec jej nie podalam, bo sie przestraszylam, ale na szczescie wieczorem juz kupka byla..wiec dzis dostanie zupke z mieskiem znowu :) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...doczytałam. W między czasie jeszcze pranko, obiad, Kubuś, ale przeczytałam ;-) Kubus coraz mniej spi w dzień, a jak śpi to pół godzinki i koniec. I nie lubi sam leżeć w wózku tylko ktoś musi koło niego być, bawić sie znim, rozmawiać itp. Aisza__ja kleik dawałam Kubusiowi ze względu na tą biegunkę --to było z zaleenia lekarskiego. Teraz mu daję bo on samym mleczkime się nie zasyci ;-) Fasolka__jak też zrobiłam eksperyment co do ilości zjadanego mleczka przez Kubusia i wyszło, że mały zjada ok.730 ml mleczka na dobę, w tym dwa lub trzy butle z zawartością kleiku ryżowego. Co do spacerków to chyba każde dziecko spi potem jak suseł jak sie nawdycha świeżego powietrza. Jutro święto więc jak tylko bedzie ładna pogoda to zmykamy z małym do kościółka a potem na spacerek :-) Milla__dobrze, że zły huor poszedł sobie won. Tzak trzymaj, lepszy humor będzie się udzielał również twoim dzieciakom ;-) Voltare__Jagoda__kupowanie ciuszków dla maluszka jest super, sama uwielbiałam kupować małemu te maleńkie ciuszki. A teraz nasze dziecko podostawało tyle ubranek, że stwierdziliśmy z moim M, że Kubuś ma więcej ubrań niż my razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka -dla Kubusia🌼👄👄👄👄👄 Surfitka---Bartusiowi tez bardzo smakuja zupki i deserki a kaszke to wypija cała.Tylko mały bardzo mało pije(herbatka,woda.itd.) ale mam nadzieje ze wdał sie w mamusie bo Aisza tez mi prawe wcale nie piła i lekarz mi powiedział zeby nie zmuszać bo widac ze jej samo mleko wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo!!! coz wam pisac ...kazdy dzien podobny ale juz niedlugo wracam do pracy - 01.12 i nie wiem jak to bedzie...M bedzie malego do Nelci zawozic a pozniej po pracy ja go odbiore i autobusem do domku - M. bedzie dalej pracowal na 12 godz wiec niz by nas odebral to byloby juz bardzo pozno...w domu niestety bedziemy tylko goscmi...ale mieszkamy z Nelcia prawie 20km i jest takie kiepskie polaczenie ze Nelcia by musiala 2 autobusami do nas jechac a teraz jeszcze w zimie...takze M bedzie wozil...na szczescie jak ja bede z malym wracac to autobus bedzie mial kurs do mnie do Siemianowic takze az tak zle nie bedzie...gorzej jak nie przyjedzie... Bartus ostatnio troszke mnie martwi bo strasznie zaczal ulewac i jak bede na szczepieniu to spytam lekarke...mam ciagle duzo prania bo tak mocno mu sie z buzki leje i juz nie wiem co z nim robic...i tak jak pisala Nelcia Bartus przez caly dzien w ogole nic nie pije ani herbatki ani soczku nic...o to tez spytam lekarke... dzisiaj Bartus jak \"lezal na mnie\" podnosil sie do siedzenia jak zwykle ale jak udalo mu sie usiasc to pierwszy raz wytrzymal kilka sekund bez podparcia!!! no a pozniej to juz trzeba bylo lapac :) Mezatka caluski dla Kubuska!! ale ten czas leci... Surfitka nie martw sie ja juz niedlugo tez bede mama pracujaca i juz sie boje jak mi bedzie ciezko na poczatku... Fasolka nie martw sie tesciowa...ja tez mam taka pozal sie boze ! teraz wyjechala na dlugi weekend w gory to przynajmniej mam z nia spokoj...a jezeli chodzi o kupki to wiem co czujesz niedawno to pzrechodzilam teraz na szczescie njuz sie Bartusiowi unormowalo :) Voltare te planowanie meblowanie kupowanie i pranie ciuszkow to jest w tym wszystkim najlepsze a pozniej zostaje tylko czekanie :) Jagody do mnie najgorsze bylo jak byma w ciazy ze byly fajne ciuchy firmowe w obnizkach a ja nic nie moglam kupic bo i tak bym w to sie nie zmiescila no i nie wiedzialam jak bede po ciazy wygladac...dobrze ze nie kupilam duzo kasy zaoszczedzilam bo tearz pewnei tez bym w to nie weszla :( Omega wlasnie takie reprymendy sa nam potrzebne bo zaraz ida nam w piety i sie odzywamy po kolei :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza --mojemu sie też dziś ulało bidokowi - za duzo powietrza nałapał przy jedzeniu ...no i przebieranko było konieczne... zwykle go przebieram prze te jego fontanny sikowe, które mi serwuje z nienacka :P co do T. to niestety kobieta mnie tak bedzie wkurzać całe życie - oczywiscie na domiar złego ja wczoraj poszłam do kuchni a ona chyc do łożeczka i Gabrysia wyciągnęła - a łap nie umyła przed tym - chociaż tyle razy powtarzam żeby to robiła a ona zawsze udaje że nie słyszy😭 -- i co ja mam z nią zrobić?? że nie wspomnę że jak przychodzi do nas to nigdy nie póka tylko od razu łapie za klamkę i chce sie poakować do mieszkania dobrze że mam nawyk zamykania drzwi na zamek i nie moze wejść - dopiero jak trafia na zamkniete drzwi to zaczyna pókać....masakra!! normalnie jakby w stodole mieszkała!! poza tym dopadł Gabrysia trądzik niemowlęcy :( - ma cała buźkę obsypaną :( - czytałam na necie no i tak czasem bywa...juz wykluczyłam ewentualne alergeny, ode mnie na pewno z mlekiem nie przyjął bo nie mam juz prawie wcale pokarmu jak sprawdzałam wczoraj to pare kropk leci i cycka mu daje tylko jak widze ze potrzebuje sie przytulic i potraktowac mnie jak smoczusia ...zreszta ja nadla nie jem na wszelki wypadek nic co mogłoby go uczulić... mam nadziej ze to zejdzie.... czy wasze szkraby miały trądzik?? stosowałyscie cos na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, wybacz starej sklerozie!!!!!!!! Ja Cie nie miałam wcale zamiaru urazić!🌻❤️🌻 Ja wiem i doceniam to, że pisujesz własciwie codziennie, mnie chodziło tylko o tamten jeden, jedyny dzień! Wybaczysz starej babci??????????????????? Please... bije się w piersi i obiecuję, już nie będe nawoływać o pisanie i wytykać palcem, łajać i nagradzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście to w nawiasie miało być: 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 to wszystko z nerwów i przejęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, daj spokoj, bo mi teraz glupio :o Lajaj, nawoluj i nagradzaj :D Od tego sa babcie :P A jak ktos nie pisze, to trzeba go wzywac i juz. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla Ciebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, słyszałaś ten łomot???? to kamień z serca mi spadł, bo już myslałam, że się nie daj Boże, na mnie obraziłaś albo co... A to dla ciebie również: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazilam, hmm..ze mna jak z dzieckiem. Jak zasluzy i dostanie lanie to narzeka ze dostalo, ale przeciez slusznie dostalo ;) I nastepnym razem jak dostanie lanie znowu bedzie plakalo :P Aisza, a moze twoj maz moglby Nelcie przywozic? Moja mama przyjezdza do Ninki, i jakos by mi bylo zal ja rano budzic jak ona spi do 8-9...No ale jak sie nie da, to jakos biedulko bedziesz musiala sobie dac rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę, ze znowu przypadł mi w udziale zaszczyt otwarcia dnia na kafe ;) Voltare - teraz pewnie cieszysz oko małymi ubrankami, słodkie są :D Ciekawe tylko kogo chowasz w brzuszku??? Jeszcze trochę i będziemy zakłady robić :P Fasolka - mojej prababci lekarz kazał pić wodę jak była w szpitalu, miała piasek w nerkach w wiadomo, ze starsi ludzie mocno słodzą, ona uwielbiała colę to jak jej tę wodę przynosiliśmy to twierdziła, że to gorsze niż piołun i ona już woli niech ja boli :P więc co się dziwisz Gabrysiowi, ze nie jest zachwycony :P Ta twoja T to chyb się nudzi i wymyśla \"problemy\" a jak nawet małemu wytrą się włoski to co? ubędzie mu coś? Surfitka - w tym szpitalu w którym chcę rodzić robią zzo, myślę, ze nie będzie tym jakiegoś problemu bo cały szpital jest ginekologiczno-położniczy a nie tylko oddział. Z tego co wiem jak jest tylko oddział to może być problem z anestezjologiem bo akurat mu się ważniejsza operacja trafi a poród to w końcu naturalny proces i może się obyć bez znieczulenia :P Co do rozmiarówki, którą podałaś to nie wiem czemu to może odpowiadać, trzeba by było sprawdzić tabelę rozmiarów? Producenci takie raczej zamieszczają. W kraju F to też czasami szczyt marzeń :P Mężatka - Kubuś jest po prostu towarzyski chłopak :D No proszę to już 3 miesiące, czas leci jak szalony. Moniś - a jak ma się Konrad? Aisza - no to faktycznie czeka Was niezła akcja logistyczna z zawożeniem i odbieraniem małego. Z tego co piszesz to Bartuś jest na najlepszej drodze do samodzielnego siedzenia :D Rany a jeszcze całkiem niedawno rzucałaś brzuchem w moją stronę :D U nas dzisiaj małe święto, moja babcia kończy 78 lat :D niestety w tym roku do niej nie pojadę tylko zadzwonię z życzeniami, bezie niepocieszona ale w zamian prawnusio tez jej złoży życzenia ;) Miłego dnia Wam życzę u mnie pogoda jest cudna chyba na jakiś mały spacer M wyciągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ucichlam bo chora jestem, basen mi wyszedl szybciej niz myslalam, wyszedl ale bokiem, teraz patzre caly czas na marcele czy czasem czegos nie zlapie, a kicha juz od dwoch dni, mam nadzieje,ze sie nic nie rozwinie u nas to samo, ja sie moze juz troche bardziej podnosze z tych\"okopow\"ale wciaz nie moge powiedziec ze jestem soba.....dopadla mnie chyba jednak depresja poporodowa, jest juz znaczenie lepiej niz bylo, ale.....swoja droga jakie zycie jest skopane, nie dosc, ze sie tak nawalczylam, to mi jeszcze zrypaly sie pierwsze wspolnie msce razem😡 Dalam Marcelince kleik lyzeczka, nie powiem, ze byla chetna, ale jesc to juz moje dziecko lubic nie bedzie, mam nadzieje,ze moze jak pozna nowe smaki do czegos sie przekona,jutro jedziemy do gastro, licze na to,ze mi wyklaruje jak moge wlaczac nowe pokarmy, za 9 dni konczymy 4msce, dam jej jakies jeszcze dwa tyg i zaczne powoli wlaczac cos nowego do menu.....moze sie ta moja krolewna do czegos przekona..... caluje was mocno wszystkie, bez wyjatku, czesto zagladam, nawet juz cos tam zaczynam pisac....ale.....to nie znaczy ze jestem mniej obecna, jestem obecna ze tak powiem dyskretnie i kazdej mocno kibicuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baboliny! jagoda ty mnie zawsze zmobilizujesz:) 🌻 maly usnal wiec skrobne ciutke i zabieram sie za robote, mam jakas manie sprzatania od powrotu, laze ukladam, kuchnia lazienka, szafki jak nakrecona, i konca nie widac i codziennie wydaje mi sie ze mam wiecej balaganu:O jagoda co do nietypowej rozmiarowki tutaj znajdziesz bo panie murzynki maja takie cycory ze hohoho, moje chyba nawet by rodzynkami nie nazwaly :P :D fajnie ze macie czym oddychac - dzidzia polozy sie na podusiach a nie jak u mnie na kosciach:P ale co ja moge, pogram w lotka i moze kiedys \"se fundne\" chocby pomaranczki:D m mnie nadal wkurza, juz nie tak bardzo ale jednak, rozmawialismy o 2gim dziecku (omega jeszcze nie robimy:P) i doszlismy do wniosku ze trzeba malemu sprawic rodzenstwo za jakis tam czas a nastepnego dnia sie pozarlismy i moj m stwierdzil ze adrianek bedzie bratem dopiero jak wrocimy do pl, a mi sie z pl odmienilo i narazie plany powrotu sa odlozone na dluzej, i tak malemu musi wystarczyc mama:) btw ida mu nastepne zabalki i meczy sie moj kruszonek, mam nadzieje ze kolejne pojawia sie niebawem i pojdzie za jednym bolem.. takze surfitka moze sie zamienimy i teraz ja od ciebie brzusio wezme:) chetnie z dziewczynka jakby dalo rade choc dla chlopca mialabym juz wszystko:) najwazniejsze aby bylo zdrowe i kiedys w brzuszku zagoscilo:) choc oczywiscie strach przed porodem mam juz zakodowany:O malolepsza kuruj sie kochana, mam nadzieje ze twoj cukierek nie podlapie😘 mimi odezwij sie, jak tam? agness zapisalas sie juz na 6w check up? u mnie 2tyg nie mieli terminu! a jagoda mi w tamtym poscie chodzilo o osoby 3cie z ktorymi i ty i fasolka macie do czynienia i kochacie je jak i ja:P na literke T! :P milla tobie juz sie zloty medal nalezy za wychowywanie 3jki! takze nie mozesz sobie nic zarzucac! i fakt aisza ma super! ja mysle o przedszkolu i pracy jak maly bedzie mial ok 2 latek:) mezatka, fasolka ja tez zapisywalam ile maly jadl, i wow ile mi tych stron wyszlo! a pisalam tylko ok tygodnia:) co do paznokci jest napisane ze nie obcina sie do 2tyg zycia dzidzi i po to te niedrapki na lapki - ja obcielam malemu paznokcie jak juz w szpitalu bo az mu sie zawijaly takie dlugasne! lece bo smok zaraz wstanie a ja w proszku! pozdrawiam was wszystkie, ryba, voltare, omega, nelcia, jagoda, betty, malolepsza, aisza, telesforka, surfitka, martunia,monis, ani, anna, mezatka, mimi, milka, fasolka, agness😘 mam nadzieje ze mam wszystkie jesli nie to specjalny 🌻 za gapiostwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gwiazdy :) Justynko, chyba kazdy dzidzius rodzi sie z dlugimi paznokciami. nina miala tez dlugie w ksztalcie migdlakow ;) I obcielam jak tylko wrocilismy ze szpitala. Tutaj to dopiero pan w rozmiarze XXXL, ale Jagodzie chodzi o nietypowa rozmiarowke o ile dobrze zrozumialam. Czyli malo pod biustem, duzo w biuscie. Ostatnio gadalam z moja tesciowka, ona ma 95 D i zadnego problemu z zakupem stanika w PL, ja mam 75 DD i juz musze szukac... Co do brzuszka, to liczylam na ciebie ;) Na razie tez sie jeszcze nie staramy. Ostatnio doszlismy do wniosku, ze najpierw powrot do PL, jakas praca i dopiero staranka. A jak sie wszystko ulozy i zdrowie mi dopisze ( chociaz boje sie cukrzycy), to moze jeszcze dwojeczka by byla..ale to takie niesmiale marzenia. Ale jak sie uda mi pierwszej to mozesz na mnie liczyc ;) Na szczescie celnie rzucam :P Ryba zlapala, co prawda chlopca..bo na plec chyba nie mamy jeszcze patentu :P malolepsza, nie iwem jak Wam pomoc. Z Niny tez niejadek, chociaz te nowe pokarmy ladnie przyjmuje. Nie zje tego jakis ogromnych ilosci, ale zawsze te 100 ml upchnie. Sprobuj mala oszukac i dodac kaszke ryzowa do mleka i dac z butelki. Ja na poczatku dawalam kaszke lyzeczka to troche zjadala, a teraz dodaje jej na sniadanie i kolacje do mleka i normalnie wetnie te 120, czasem nawet 150. JAgody, spaceruj i rozkoszuj sie pogoda :) U nas zima chyba przyszla juz.. Ja sie dzis nie wyspalam. Moj o 2 nad ranem urzadzil sobie polowanie na mysz :o Obudzil mnie i Nine przy okazji - myszy nie zlapal. No i nie chciala usnac bez jedzenia. Przewalczylysmy do 4 i musialam sie poddac. A z reguly jadla mi dopiero 5-6 rano. Ale zjadla i w koncu usnela i dospala do 8 rano :D A moj siedzial na krzesle w nocy, zawiazal ze scierki supel i czekal na mysz, zeby ja ubic...normalnie rozum ten moj M traci :o Buziaczki dla was wszystkich i usciski dla maluszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Surfitka - to się ubawiłam wyobrażając sobie Twojego M. siedzącego prawie po ciemku ze ścierą w oczekiwaniu na małego potwora:D A niedawno śmiałyśmy się z Jagody i jej polowania:P Widać nie ma się co śmiać z cudzego nieszczęścia:P Koło mnie myszy biegają - na szczęście tylko po podwórzu - małpy jedne mają gdzieś melinę na moim ogródku i w ciągu zimy potrafią poryć cały trawnik (robią sobie "tunele" przy samej powierzchni) nie wspominając o podgryzaniu drzewek i krzewów - z roku na rok coraz mniej mi ich zostaje - nie wiem jak z nimi walczyć, skoro nie potrafię ich namierzyć - przecież wszystkich nie wyłapię!:P Justynka - czyżbyś miała zamiar przechwycić jakiś brzuchal niejako bez wiedzy swojego M?:P Malolepsza - jak baba z Twoją energią i humorem się rozkłada to już niedobrze:P A tak serio - ja stawiam na przesilenie jesienne - jeszcze trochę i mróz wytnie w pień wszystkie odpowiedzialne za to powody i powinno Ci się trochę poprawić;) No - nie poddawaj się - wracaj do zdrowia! Co Ty z mokrą głową po tym basenie do domu wracałaś czy jak? I buziaczek w czółko dla Twojej królewny 😘 Może ona po prostu potrzebuje konkretniejszego jedzonka niż mleczko (a swoją drogą próbowałaś kiedyś to mleczko jakie jest paskudne? Nie ma się co dziecku dziwić;) )i jakiś ziemniaczek albo marchewka bardziej jej do gustu przypadną:) Jagoda - i jak spacer udany? Ja dzisiaj byłam tylko na plotach u znajomych, bo po dworze w taką wichurę jaka była dzisiaj u nas nie chciało mi się biegać - mimo ciepłej kurtki i szalika (i słońca) chłód był przeszywający! Acha - i przywiozłam sobie dzisiaj partię mądrych gazet dzidziusiowych - może uda mi się zmobilizować do przejrzenia tego wszystkiego:P Fasolka - z Twoich opisów wynika, że T. postawiła chyba sobie za punkt honoru robienie Ci na złość:P Olewaj to na tyle, na ile jest to możliwe. A jak już nie dasz rady wytrzymać, to może warto spróbować na ten temat poważnie "porozmawiać" zamiast milczeniem dawać przyzwolenie na pewne odzywki albo zachowania... Nie wszystkim dzieciom się włoski wycierają - mojemu chrześniakowi się nie wytarły - miał długie od samego początku. A nawet jak się jakiemuś maluchowi włoski wycierają to i tak jest uroczy! aisza - ja nie wiem, ale czytając Twój plan co do organizacji opieki nad Bartusiem dochodzę do wniosku, że u mnie będzie plan dnia wyglądał chyba podobnie - tylko, że ja do mojej mamy mam o połowę bliżej na szczęście. A ona będzie miała 2 wnusiów do opieki, więc przyjeżdżać akurat do mnie nie da rady... Buziaki dla całej reszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, na myszy, nornice, krety to ja sama nie wiem co jest dobre...piesio nie odstarsza? Na mojej dzialce w Pl tez wszystko zryte. Ostatnio zalatwily mi azalie i takiego pieknego, zoltego wiaza :( Sasiad jakies paliki w kretowiska wklada i butelki odwrocone..podobno ten szum je straszy. I cos na poprawe humoru - politycznie :P Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Lech Kaczyński tak właśnie nazwie oficjalnie nowego prezydenta USA... Baba Omama Oback Barama Baran Obawa Barubar Bambama Barabar Obameiro Borubak O'Lama Brak Banana Barek Odrana Burak Osama Bobek Barana Szalas Obama Rumburak Osrama Obak z Bahama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) i co tam slychac w wielkim swiecie?? bylismy dzisiaj cala trojka na spacerku taka sliczna pogoda az sie w domu nie chce siedziec :):):):) dzisiaj Bartulek skosztowal jablko z jagodami i bardzo mu smakowalo tylko szpinak mu nie smakuje :P wczoraj pierwszy raz dalam mu obiadek z HIPPa - dostalam poczta jako probke - i nawet mu dynia z ziemniaczkami smakowala :) takze widze ze moje dziecko nie jest wybredne :P moj paluch juz lepiej smaruje tribioticiem pryskam neomecyna w aerozolu i juz palec wyglada calkiem calkiem...dzikie mieso jest juz male i lekarka powiedziala ze powinno sie wchlonac takze czekam az moj palec bedzie wreszcie normalnie wygladac :) Surfi no niby by mogl ale pozniej problem ze Nelcia przeciez jakos musi wrocic...a moj ojciec przeciez tez do pracy chodzi tez musi miec obiad i to sie tak nie da niestety :( na wiosne to juz bedzie lepiej i wtedy Nelcia tez bedzie przyjezdzac :) Jagody ja sama sie dziwie jak takie dziecko szybko sie uczy :) niedawno jeszcze w brzuchalku byl a tu juz do siedzenia sie bierze ... niesamowite i tyle :) Voltare no to masz szczescie kobieto ze mama jest blizej :) a my jakos damy rade najgorzej to sie bedzie przyzwyczaic a pozniej to juz jakos poleci :) Malolepsza oj to nie dobrze z tym twoim humorkiem...jak sie nie bedzie poprawiac to moze idz do psychologa albo cos powiem szczerze ze sama nie wiem ale kurcze to nie moze tak byc trzeba cos z tym zrobic dla pozostalych babolinek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja juz dzis zmeczona - napisze jutro cos wiecej, to nie Gabryś mnie męczy tyylko goscie :( ale cóż trza przetrzymać niech kazdy juz poprzychodzi to sie skonczy.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) voltare :) czasem lepiej jak o czyms nie wie:P:P:P ale ta decyzje na 100% podejmiemy razem:) juz nie moge sie doczekac az wszystkie z nas beda mamuskami i rozpoczniemy wtedy druga runde:D tak czekam na wasze dzidziusie i sprawdzam ich wagi, moze ty voltarka bedziesz miala takiego klopsika jak ja, tylko twoich ciezarnych fotek nie widzialam, jagoda i ryba to chuderlaki normalnie:) surfi mysle ze bedzie cos z bananem:) a i masz racje murzynki raczej malo pod cyckami to nie maja:D dobre z ta mysza:D ja sie ich cholernie brzydze i nie moglabym usnac no chyba ze w nieswiadomosci:) moj maly tez je rano i wieczorem kaszke:) dzis sukces 5lyzek zupy!:) uczcie dzidziusie jesc z lyzki jak najszybciej, moj jak widzi jakakolwiek to spierdziela na kilometr!! m mnie wywala, laptop siadl:( buziole, ps planuje wakacje na 2009 - grecja! dobrej nocki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Surfitka - no to my z M okazaliśmy się lepszymi łowczymi jeżeli chodzi o mysz ;) a może M przynajmniej na tyle skutecznie ją wystraszył, że sobie poszła do sąsiadów? Malolepsza - no i masz babo placek, mam nadzieję, ze Marcelinka nie podłapie od Ciebie wirusa. Kuruj się babo. Pomysł z psychologiem nie jest zły, może spróbuj w końcu to najpiękniejszy czas, masz się cieszyć małą a troski i kłopoty niech idą sobie precz. Justyna - gdybym miała więcej pod biustem to nie byłoby problemu a tak to klapa, zobacz jakie jest zainteresowanie właśnie takim stanikiem do którego jeszcze co prawda nie \"dorosłam\" i mam nadzieje,z ę to nigdy nie nastąpi :P http://www.allegro.pl/item474634637_freya_super_czarny_biustonosz_na_duzy_biust_70j.html Ja z wielką chęcią oddałabym Ci ze dwa rozmiary tylko jest mały problem jak to technicznie zrobić ;) Nie ma sprawiedliwości na tym świecie :( Voltare - ja jak na razie przejrzałam jeden numer M jak mama, w sumie mi się spodobał bo przeczytałam od deski do deski ;) teraz czekam na kolejne wydanie. Aisza - dobrze, ze palce się goi, może do grudnia zapomnisz o nim. Fasolka - no tak odwiedziny :) trzeba jakoś przeżyć a swoją drogą daliby matce z miesiąc żeby odpocząć. Na spacerze było super, spałam 2 godziny po powrocie :P i co się dziwić maluchom, że lepiej śpią po spacerze. W sumie byliśmy może godzinkę a wieczorem już się pojawiło twardnienie brzucha także dzisiaj spędzam dzień na leżąco i odpoczywam. Mam nadzieję, ze wszystko wróci do normy. Pogoda się popsuła, jest jakoś ponuro i chyba będzie padać. Miłego dnia Wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, cały czas jestem u rodziców i zostanę tu do końca tygodnia. Remont w mojej łazience powoli idzie do przodu, ale ciagle mi się wydaje, że końca nie widać. Co by nie było, to wracam i tak. Jak będę w domu to pstryknę sobie zdjęcie, żeby obalić mit o mojej szczupłości :( Wydaje mi się, że powoli staję się wielorybem. Nie jest to fajne. A jeszcze trzy miesiące przede mną. Na szczęście, wszystkie wyniki mam w normie. Zrobiłam sobie morfologię i badanie poziomu glukozy z obciążeniem (lekarz mi kazał) i wszystko wyszło ok. Jak nigdy, zero odstępstw. Biorę magnez z potasem, brzuch mi nadal twardnieje, ale juz nie tak często. Zazwyczaj wieczorami i w nocy. W dzień raczej nie, choć czasami się zdarza. Siedzę cały czas w domu, wiec raczej nie ma opcji, że nie zauważam tych skurczy w ciągu dnia. W przyszły piątek będę u lekarza to poznam stan mojej szyjki. Mój synek ma dziwne upodobania. Około godziny 5 nad ranem zaczyna swoje harce: kopniaki, boks, fikołki i takie tam. Wydaje mi się, że mam w brzuchu ośmiorniczkę, bo czuję jego ruchy w różnych częściach brzucha niemal jednocześnie. Po godzince takich zabaw zasypia, a po kolejnej godzinie zasypiam i ja (jak dobrze pójdzie :P ) Ja też powoli zastanawiam się nad tym, co zrobię po urlopie macierzyńskim. Opcje babci nie wchodzą w grę. Żadna nie mieszka blisko. Przy moim trybie pracy z opiekunką też nie byłoby łatwo. Chyba że znajdę taką, która zgodzi się na zupełnie nieprzewidywalne godziny pracy. Bo ja czasami wracałabym o 14, a czasami musiałabym zostać do 23 (z nieregularnymi przerwami w ciagu dnia). To raczej bez sensu. Chyba jednak zdecyduję się na urlop wychowawczy do końca roku. Jakoś damy radę bez mojej pensji. A potem coś się wymyśli. Zresztą, mam jeszcze trochę czasu więc nie jest to na razie jakiś palący problem do rozwiązania. NIe piszę do każdej z osobna, bo musze trochę nadrobić. Póki co pobieżnie przejrzałam ostatnie wpisy, a za chwilę zabiorę sie za szczegółowe czytanie :D Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich 🌼 i specjalne buziaki dla maluchów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długim weekendzie! ja szykuję się na badanka w poniedziałek będzie to mój 17dc. więc myślę tak 2,3 dni przed owulką zrobię wtedy estradiol ale tak czytam droga voltarko w tych normach że estradiol fajnie byłoby zrobić na początku, teraz przed owulką i po owulce czyli 3 razy, Ty tak chyba robiłaś co? wtedy ma się obraz mniej więcej co dzieje się z pęcherzykami Graffa tak? czytałam także o restosteronie że mogą mieć z nim problem osoby otyłe a ja chyba do takich zaliczam się więc pewnie będę miała z tym właśnie problem.narazie chyba tych na tarczycę nie będę robiła zobaczymy co wyniknie z tych podstawowych czyli FSH,LH E2, progesteron i testosteron.aż zżera mnie ciekawość. tylko tak w tym cyklu zrobie testosteron, progesteron i estradiol a na początku przyszłego FSHi LH a może powinny być one robione podczas jednego cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32.........................7....... . ..............8.11 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................11..... ..................05.12 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............26............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............24...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31...............15.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22. 10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hassina
Cześć....Mam pytanie. Dzisiaj jest mój 40 dzień cyklu i nadal nie mam okresu. Mam bóle na @ od 2 tygodni, ale jeszcze nie przyszła. Wymiotuję, mam zawroty głowy, nabrzmiałe piersi i cały czas wrażenie, że za chwilę dostanę ten okres, lecz wciąż go nie ma. Tydzień temu robiłam test i wyszedł negatywny. W niedzielę byłam u lekarza ogólnego, gdyż dostałam silnych bóli jajnika. On też mi zrobił test na mocz i znowu wyszedł negatywny...Czy ja mogę być w ciąży?? Czy skoro testy wyszły negatywnie to na pewno nie jestem???? Proszę pomóżcie, mieszkam za granicą i nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ANNO - poprawiam Twoją tabelkę bo opuściłaś mój bezowocny cykl:) staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32..........................8....... . ..............5.12 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................11..... ..................05.12 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............26............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............24...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31...............15.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22. 10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo to ja :P Gabryś ma już trzy tygodnie :D byliśmy dziś na spacerku - i jak juz wracalismy to sie zaczynała pogoda psuć, ledwo weszlismy do domu a za pare minut zerwał sie wiatr i zaczęło padać ...wiec mielismy fuksa... no własnie gosci trzeba przeżyć - Gabryś dostaje prezenty od nich - ja je otem fotografuje na pamiątkę jego pierwsze prezenty w zyciu :)...a goscie no cóż, jedni mniej drudzy bardziej męczący są - najgorzej jak sie zwalają w ciagu jednego dnia i jedni wychodzą a drudzy zaraz wchodzą - to chwili dla sibie człowiek nie ma - a i widze po małym że czuje w domu obcych (alien :P ) - bo jak przychodzą to on mi coś wtedy nie spi ani trochę - tylko jakis taki jest pobudzony - patrzy na nich, ogląda, słucha jakby wiedział o co kaman :) i tak mimoże jest zmeczony zasnąć nie może jak ma gosci :) Justynka - co do wagi urodzeniowej Adrianka - mój Gabryś usilnie starał sie mu dorównać i niedużó mu brakło...ale ja to bym juz wtedy jak słonica wyglądała albo jak w bliźniaczej ciązy... Anna _ widze że wreszcie jakieś postepy w temacie badań :) dobrze dobrze - mobilizuj sie kobieto i działaj !! Rybka---ważne żeby ośmiorniczek zdrowy był i jak taki ruchliwy w brzuszku to tylko sie cieszyć :) ...dbaj osiebie i uważaj 🌻 Aisza--Bartulka podejrzałam na NK :) słodkie te jego miny i powiem Ci twój synek to cała mama :) --- nie moge sie doczekać kolejenych zdjęć...ciekawe do kogo mój Skarbek podobny bedzie... co do tematu myszy i polowania - to ja nie znam sie na tym - ale czy nie lepiej zamiast ze ścierą koczować - nastawić łapkę z kawałkeim kiełbaski pachnącej ? mój tato tak kiedys łapał te gryzonie i szło jak po maśle z ta kiełbasą..na nia leca bardziej ni na ser... a co do ogrodowych - to wiem że tato sadzi na działce jaką rosline co to niby odstrasza te paskusy ...jak chcecie zapytam jak to sie nazywa.? malolepsza --szybkiego powrotu do zdówka kochana 👄 pełne witamin dla Ciebie :) jutro kochane jade do rodziców - nie bedzie nas 4 dni - powrót w niedziele - tak że w niedziele sie odezwe dopiero :) -- Omega--- zatem uprzejmie prosi sie o niekaralność za brak notatek :P i na koniec pozwolę sobie poprawić tabelkę :) dziwne uczucie wklejać ją po 3 tygodniach od porodu...poprawiam bo ktoś znów przestawił narodziny Gabrysia przed Roksanką...a przecież powinien być porzadek.... staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33..........................20... . ....................... Ani77..................31..........................13... . ....................... Martuniadiablica.....32..........................8...... . . ..............5.12 mimi1981.............27...........................3..... ....................... A.N.N.A...............30.........................11..... ..................05.12 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Ryba_lufa........33............26............(Olgierd). .............22.02.09 Jagody...........33.............24...........(Michał)... ............09.03.09 Voltare..........31...............15.........(Ania/Marek ).........05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3330...... ..........30.08.08 milla77...........Maciuś .......................3440...............17.10.2008 Agness28.......Roxanka.....................3300......... .......21.10.2008 Fasolka 81......Gabryś......................3820................22. 10.2008 widać że wiecej u nas sie chłopców urodziło :) i po cięzaróweczkach widać że dojda dwa następne siusiaki :P ....trzy jesli u Votare sie chłopiec urodzi....--> w następnej rundzie trzeba bedzie sei dziewczyny starac o córeczki jak tak dalej beda na siusiaki sie rodziły :P i wecie co mój Gabryś tak mruczy przez sen :) uwielbiam to aha i miałam spytać co ile podawac tą herbatke z kopru ? co dzien czy co kilka dni czy jak dziecko nie moze sie wyrobić ???? bo kupiłam tą z Hippa rozpuszczalną ale tam nic nie pisze co ile dawac... buziaki dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fasolka, a myslisz ze lapek nie ma? Jedna z pachnaca kielbaska, druga z zoltym serkiem...i jakos sie nie lakomi, a polowania i drapania w nocy slychac :o Ja malej daje herbatke z kopru i rumianku hippa codzinnie - profilaktycznie, zeby nie bylo problemu z kupka. Hassina, a moze pokusic sie o badanie krwi na obecnosc Bhcg? Anna, dobrze jak sie moniture badaniami caly jeden cykl. A tarczyce mozna zrobic razem z innymi hormonami, bo jak ona szwankuje, nie wyjdzie to w zaden sposob. Prolaktyna obojetnie kiedy. Ryba, a ja nie wierze, ze ty cos przytylas..a nawet jesli to dobrze, bo malenko cie bylo ;) Jagody, juz mowilam mezowi by poszedl do opieuna budynku o te myszy...przeciez nie moze tak byc by sobie ot tak u nas zamieszkala :o Justynko, moze ja bym w zamian za brzuszek troche tluszczyku ci wyslala..i z cycow tez ;) voltare, szkoda, ze na zdjecia trzeba tak dlugo czekac..za kilka tygodni moznaby popodziwac przyrost :P a teraz juz stan obecny skoro malenstwo rosnie ! Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem jest w tym, że mieszkam w Północnej Irlandii i tu bez powodu nie robią badania na krew. Dzwoniłam dzisiaj do ginekologa, ale tutaj nie można po prostu iść na prywatną wizytę. Muszę iść do lekarza ogólnego i wtedy on ewentualnie może mnie skierować do ginekologa. Mam bardzo dużo śluzu, wcześniej był biały, a teraz bladoróżowy, więc pewnie zmieszany z krwią. Czy to znaczy, że okres nadchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×