Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona bardzoo

Zaproszenia ręcznie robione - czy któraś wybrała takie?

Polecane posty

Gość zaciekawiona bardzoo

Zastanawiam się nad tym, co sądzicie o recznie robionych zaproszeniach. Są dziewczyny, które potrafią zrobić śliczne cudeńka za ceną podobną do sklepowej- czy któraś z was się na to zdecydowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona bardzoo
nikt takich nie wybrał ani się nie zastanwiał?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takie miałam - zrobiła nam koleżanka. Były sliczne a przede wszystkim oryginalne i niepowtarzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxa- mam pytanie
ile za nie placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka51
ja tez takie bede miec ze zdjeciem wspolnym z moim narzeczonym :) zeby kazdy mial pamiatke a nie tylko kawalek karteczki kazdy wie co pozniej spotyka takie karteczki hihi buzka aha mnie wyszly tylko za material za sztuke 3.7 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakabi
Sama robię kartki okolicznościowe. Zaproszenia też zrobię. Kosztować mnie będą tyle co materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa B
I ja sama robiłam... Nie wiem czy wyszły taniej niż normalnie, ale były baaaardzo moje i niepowtarzalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama robiłam, wyszły mnie 1,40 za sztukę, materiałów jeszcze trochę zostało na różne inne kartki okazjonalne, czy świąteczne. Motyw z zaproszeń powtarzał (kolor sukni, koszyczki na oczepinowy taniec z takimi samymi dekoracjami, dekoracja albumów i skrzyń z winem jako prezentów dla rodziców) - wszystko ślicznie się zgrało. Podaj maila, wyślę Tobie jak wyglądały moje zaproszenia. ( Wszystkie prawie materiały zamówiłam z Allegro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 ! my tez cos kombinujemy z wlasnym pomyslem, baardzo jestem ciekawa jak Wasze wyszly, przeslesz mi na mailika? asiaiadas@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje mx3!!! Bardzo ładny komplecik!!A ze sama zrobilas tak jeszcze 3 razy ładniejszy:) I zaproszenie bardzo ciekawe!!! My bedziemy miec mniej pracochłonne, mam nadzieje ze tez wyjdzie ładne. Takich własnie butków poszukuję, ile cm miały obcasa? i jak mozesz to powiedz jakiej firmy gdzie i za ile :) dzieki jeszcze raz pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te butki kupiłam w zeszłym roku na ślub koleżanki (świadkowałam), kosztowały 115 zł na hali targowej, zaraz looknę ile mają obcasa i jaka firma, ale z tego co wiem, kobiety kupują takie same buty w sklepach ślubnych tylko za 2 x tyle. Przetańczyłam w nich całą noc... są superowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo Vicci 8 cm Firma kompletnie mi nie znana.. ale butki superowe się okazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio również zainteresowałam się tematem własnoręcznie robionych zaproszeń i natknęłam się na bardzo fajny poradnik http://oxyart.pl/zaproszenia-recznie-robione-diy-handmade/ ogólnie wydaje się, że wszystko jest oczywiste, a samo zrobienie zaproszeń to banał, ale z tym poradnikiem dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy i czuję się znacznie pewniejsza w kwestii przyszłych realizacji. Dodatkowo jakoś tak mniej obawiam się, że popsuję ładne, droższe papiery, z których chcę wykonać zaproszenia :) Polecam poradnik każdej z Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×