Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

no i dobrze...jak słyszę to pieprzenie o \"wieszakach\" to mnie ściska... to rozpuszczają jakies babki o tzw. \"pełnych kształtach\"... takie Jadżki i Bogny co cielokom żryc daju...:O (przepraszam jesli kogo uraziłem-niechcący...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będe miał to wyślę...chyba że ma być 3letni briggs-taką mam na kompie... o nic nie proszę-unikam nawet tej kwestii bo nagadałem i wszystko po próżnicy było...ale zadeklarowałem że wyslę to wyslę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa-teraz wszyzdko jasne:) możesz sobie dla osłody obejrzeć prawdziwego briggsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mnie tyklo prawdziwego-P.B. ... Tomek wkleił na poprzedniej stronie linka mnie to raczej w necie nie znajdziesz...choć diabli tam wiedzą co kto umieszcza :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeca pisałem że dopiero musze załatwić...co będzie raczej trudne :O musi Cie usatysfakcjonować briggs-ja 3 letni (chyba, może mniej nawet) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że nie stanąłem na wysokości zadania :O :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą znamy się ledwo dwa tygodnie...potrzebuję czasu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-tamto zdjęcie mam zeskanowane bo mi kiedys było do czegos potrzebne mam zdjęcia ale zero cyfrowych, chyba ze na czyichs komórkach... mam za to legitymacyjne-możemy się umówić że zostawię Ci je pod ekonomiczną-4 drzewo po lewej od wejścia- i je odkopiesz :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczą zdjęcie właściciela to psa zostawią w spokoju...jak będzie sie na Ciebie sadził to podrap go za uszkiem i nazwij puszkiem-kłębuszkiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-ja z nim w piłke gram i zapasy...:D czasem pojedynek na leszcze :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów bezzębna zeszłaś na temat samo-zadowolenia... ciekawe :D:D jak głaszcze? za uszkiem? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×