Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Tomek no padne co Ty z tym losem *** a nie los !! sie nie nauczyc to nie zdasz i tyle co to za filozofia los czy nie los.... no jeszcze sciagnac mozesz ale to tez nie od losu zalezy, a od sprytu i tyle:P dea lubie starszych ale nie wiele no tak normalnie rok itd no mysle, ze gora 10 lat bym tolerowala ale szczerze najwieksza roznica wieku jaka w moich zwiazkach byla to 4 lata takze :) chyba nie wiele:) nie lubie mlodszych a ostatnio nie wiem czemu podrywaja mnie tacy 1-2 mlodsi heh:) ale ze narazie nikogo nie szukam wiec jakos sobie tym glowy nie zawracam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomus to czemu nie sluchasz mamy??:) ona Ci bardzo madrze mowi:) zreszta mowi to samo co my:) a brata spytaj jak te dziewczyny podrywal:) bo wierz mi jak on by nie byl przystojny to zapewnie one go nie poderwaly :) bo Twoja mama ma racje, ze jezeli juz by sie znalazla dziewczyna, ktora zaczelaby podrywac faceta to tylko w celu okreslonym przez Twoja mame:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja widze, ze brat tez niezle ziolko:O to co siedzi z nia dla seksu?? bo jak to inaczej nazwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam przystojny co Ty mozesz wiedziec:P to jest Twoje subiektywne zdanie:) dea mi sie 10 lat starsi tez podobaja ( 15 to juz raczej nie ) ale tak jak pisalam no nigdy z takim nie bylam wiec nie wiem czy to aby przypadkiem nie teoria tylko:) a mlodsi to jakos mi nie pasuja na faceta dla mnie za dziecinni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomus to moze warto jak juz nie nas to mame chociaz posluchac i zaprosic gdzies jakas dziewczyne???:) czyli brat z nia jest dla seksu no i nie ma co tu gadac o dogadaniu sie i takie tam bzdety:P jedyne co to jeszcze jest mozliwosc, ze dziewczyna pocichutku liczy, ze on ja kiedys pokocha ehhh a on z nia mieszka to jeszcze oprocz seksu sie moze dla niego liczyc sprzatanie gotowanie i takie tam przyziemne sprawy .... a brat mlodszy czy starszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ale ja bycia z kims bez milosci nie pochwale nigdy..... Tomek a Ty bys tak mogl bez milosci byc z kobieta?? bo w sumie Ty ciagle, piszesz, ze brakuje Ci dziewczyny ale nigdy nie piszesz czy dziewczyne chcesz miec w takich celach jak np brat czy czekasz na milosci prawdziwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu no to wybacz nie mam pytan ja wierze, ze jak juz sie zakocham i postanowie wziasc slub to na cale zycie!! widzisz ja bym sie nie zwiazala z facetem ktory uwaze, ze w sumie nie wie czy sie mu uda kochac tak do konca bleeeeh 😡 a co sie stanie w 2007 roku to serio chodzi o jakies wrozki i tego typu sprawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaskakujesz mnie:) i co nie pasowaly Ci te dziewczyny?? internet to zle miejsce do poznawanie 2 polyw wiec tu popieram:) a powiedz z czego masz licencjat bo nie odpowiedziales na to pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to tylko mecz ale przeciez to doskonala okazja do pogadania na luzne tematy i sprawdzenia czy sie dogadujecie itd no Tomek:P na administracji tak malo osob ooooo to raczej dosc popularny kierunek:) czyli konczyles tez tzw gastronom czyli gotowac zonie bedziesz umial??:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhymm no to moze dlatego, no to chyba strasznie glupio tak w 13 osob nie? no emcje ehhh no tak ale to przeciez chyba widzisz czy wg Ciebie one sie fajnie bawia czy nie itd??:) a to Wy tam macie dyskoteki ?? uppps poczulam sie jak w przedszkolu hehehe serio tam tak organizuja dla Was?? czy jak to wyglada bo az mnie zatkalo?::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się pożalę:P qrwa od cholery dziewczyn na domówce, a wszystkie tak beznadziejne i nie wrarte uwagi...cholera bez sensu:O jak tak dlej pójdzie to skończę z którymś eksem i będę miał moralniaka.....ja chyba zbytb wrazliwy jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plangton
jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem za wybredny;) a dziewczyna godna uwagi to taka, z którą chciałbym wylądować w łóżku zarówno przed rozmowa z nią jak i po rozmowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ odnosnie pokusy tak mi sie przypomnialo bardzo madre powiedzenie: \"don\'t pass a temptation lightly by, it may never come again\" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha Tomus prosze Cie ale juz przesadzasz z tymi swoimi teoriami:D no chyba, ze Cie to spotkalo osobiscie to wybacz moj smiech... ten bobas w takim razie ze zdjec to Twoj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briggs hmm imprezowales wczoraj podobno i sprawdzales teoria nabyta na tym topicu:P czy to prawda?? jak poszlo heheh:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazasz kobiety Tomek takim stwierdzeniem... i to nie jest zart:O czemu Ty tak niecierpisz kobiet, a mimo to chcesz z jakas byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie szukaj kobiety bo po co Ci ona?? zdradzi Cie z innym, przystojniejszym, potem bedziesz musial wychowywac nie swoje dziecko, ona sie bedzie usmiechac zawsze do kogos kto stoi za Toba a nie do Ciebie, bedzie Cie uwazac za brzydala i wodzic oczami za facetami, pieknymi jak aktorzy w Modzie na Sukces..... witki opadaja:O masz zero szacunku do kobiet!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem Tomek masz...ale zero szacunku do kobiet!!!!!! tak jak napisalam wyzej i jakas gra slowna, ktora teraz z briggsem prowadzisz, sie z tego nie wymigasz...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×