Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

Gość do tomka
hihihi. tomek- ty serio jestes zatluszczony! ja wiem,ze chetnie przypodobalbys sie a. golocie,ale.........................strary to nie ten swiat. a ty naprawde nie uwazasz,ze jestes za gruby? czy mamusia ci wmowila,ze jednak jestes szczuplusienki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to chodzi-Twoj wyraz twarzy zależy od tych Twoich klimatów myslowych, już wtedy mówiłem że nie jest zle, tylko moze być lepiej; no kuuurwa uwierz komuś wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
briggs - ile masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anoreksja się rodzi trochę inaczej, na pewno nie od tego że ktoś Ci mówi że masz za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
do anoreksji mi daleko. oj,bardzo daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież Ty żyjesz tym że nie masz dziewxczyny!!!!!!! czy piszesz tu na jakieś inne tematy? (oprócz boksu dzisiaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaret Tommy in Sopot
Ty chyba jesteś szatanem To tomka i chcesz mnei zniszczyć chcesz żeby wpadł w anorekcję i się wykończył jednak nie uda ci się mnei zniszczyć :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
dobra briggs,ja ide spac a ty mecz sie z tym alwanem dalej. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto? jakiej ideologii? \"wyglądam jak wyglądam\", \"będzie jak będzie\", \"jak nie w marcu to pizda\", \"los tak chciał\", \"jak nie urok to kicha\", \"jestem brzydki i taki jestem\"-ja pierdole ta filozofia musi byc odstawiona jak Ty chcesz wreszcie to zmienić...uważasz że masz oka wagę-to już masz COŚ kurwa co Ci sie podoba-a wiele lasek lubi jak koles ma budowę taką jak tTy więc już coś jest - rozumiesz? czy nie rozumiesz kurwa jego mać... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
balwanem mialo byc. bo nic innego mi do glowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
tak z ciekawosci. szczerze mowiac myslalam,ze jestes starszy;) ale w pozytywnym znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chudnij-ale zrób coś po czym będziesz miał do siebie szacunek i z czym pójdziesz bo ja juz tutaj zaraz będę musiał rękawice wziąć i w ścianę napierdalać... 😡 masz mysli samobójcze???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
ciekawy koles jestes ;) hehe nawet sie nie dziwie,ze w takich dyskusjach lacina leci ci z ust ;) sam jestes? bo nie czytalam calego watku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza osoba co myślała że jestem starszy 🖐️ wiadomo że w pozytywnym :D nie dajmy sie klimatowi ponieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
tak pytam ;) nie mysl sobie........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn czy sam sobie radzę z Tomkiem 1982/666? nie-jest jeszcze dea i łachudra szczerbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briggs jesteś
jedną z najdłużej rozmawiających osób z Tomkiem ;) Inni bardzo szybko wysiadali a Ty dalej cierpliwie piszesz ;) Podziwiam ;) ;) ;) Tomek weź sobie w końcu co nieco do serce, briggs dobrze Ci radzi, ale Ty i tak wolisz się użalać nad sobą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
sam - myslalam tu : bez baby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łacinę to ja chyba mógłbym na uniwerku wykładać :P przynajmniej moją... :P :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa-to teraz rozumiem...nie chcesz laski bo wiesz ze z piewszą nie wyjdzioe i treba będzie drugiej szukać...faken :P no-tomku-już myslisz przyszlościowo :) \"nie mysl sobie\"-hehehe... z babą-a brzmię jakbym bez był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
nie,nie wiem. nie zastanawialam sie. ale w sumie cierpliwy jestes jak samotny;) moj mezuch odpada w przedbiegach ;) po minucie takich durnych dyskusii pewnie by juz monitor wywalil przez okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"samobójstwo prowadzi do piekła" a obsesyjno-kompulsywne walenie konia natomiast powoduje żółtaczkę do czwartego pokolenia włącznie i kiłę dziedziczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem go-ale ja mam po prostu takie zacięcie juz prawie-zawodowe, tyle że Tomi tego nie szanuje i ciągle i tak sadzi po swojemu (czyli ... nie sadzi :P :P ) niedługo mam 22 :P :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
RZADKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tomka
bo wiesz briggs,jak babcia mowi- nie wolno to nie wolno:) nie wiedziales? ok,spadam pod prysznic i spac. piekny czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zwiąż się po roku albo dwóch dla jej i Twojego bezpieczeństwa-najlepiej wcześniej wykonując rytuał odpędzania demona uważaj też na zębatą pochwe(vaginum dentatum z łaciny)-lubią takich prawych :P :P :P a babcię ucałuj na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×