Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka23

praca administracyjna w anglii

Polecane posty

Gość marrrianka
ale czy mialas smileyface kiedys problem ze zrozumieniem klienta telefonicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek ogorek..
smileyface..ty chyba nie masz zbyt duzo pracy, bo caly czas masz czas na przegladanie forum i na kazdy komentarz;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimp3
Prawda to, prawda. Jak pierwszy raz zadzwonil Szkot, to stwierdzilam, ze to Niemiec, ktory probuje rozmawiac po angiesku :) Serio!!! A tak poza tym...to jest stres. Ale duzo zalezy od ludzi, z ktorymi pracujesz. Ja popelniam gafy, ale nikt nie ma do mnie pretensji. Jak czegos nie rozumiem to prosze o powtorzenie - to normalne tutaj, zwazyszy te wszystkie akcenty, dialekty;) Jak juz naprawde nie rozumiem, te imiona i nazwiska i nazwy firm..., to: - robie notke ze sluchu i potem staram sie zorientowac:) - mowie, ze jestem Polka i prosze o ujecie w inne slowa i zwolnienie - lacze z szefem, z robrajajaca szczeroscia informujac go, ze nie rozumiem. A co do tresci wiadomosci...Irlandczycy i Anglicy maja z tym problem, tzn, najpierw przez 5 minut opowiadaja cala historie, a potem w jednym zdaniu, zeby np. oddzwonic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ nie wszystkie stanowiska zwiazane z administracja wymagaja bezposredniego kontaktu z klientami. praca typu back office jest w miare spokojna - jedyne telefony ktore sie odbiera sa to rozmowy wewnatrz firmy. wiekszosc obowiazkow na takim cichym stanowisku to klepanie danych na komputerze, wysylanie listow, archiwizacja itp. niestety sporo stanowisk jest zwiazanych z obsluga klienta i kontaktem z instytucjami zewnetrznymi. mysle ze praca \"na telefonie\" wymaga po prostu wiecej odwagi i skupienia niz kazda inna. zaleta jest napewno to ze niezadowolony klient jest tylko niezadowolonym klientem po drugiej stronie sluchawki i nie nawrzuca ci potem na ulicy bo cie nie zna :D najwiecej jednak frajdy jest podczas rozmowy z hindusami :D dodam tylko ze caly IT Departament naszej firmy miesci sie w ..... INDIACH tym optymistycznym akcentem chcialabym zachecic wszystkich do smielszego podejmowania wyzwan i pracy w administracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam obawy co do rozmow telefonicznych, ale zawsze warto sprobowac, mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia i obeznania sie ze slownictwem (pewnie wszyscy pytaja mniej wiecej o to samo i zalatwia sie w kolko te same sprawy). Co do Indii to tam sa umieszczone firmowe centrale telefoniczne, czy jak to sie tam zwie, bo to wychodzi taniej. Dlatego tak czesto pan proponujacy nam nowy telefon komorkowy albo ubezpieczenie ma hinduski akcent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka4356
a czy trudno bylo wam znalezc prace administracyjna? ile czasu i jak intensywnie szukalyscie? duzo pracodawcow wam odmawialo wspolpracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatniej szukalam 8 dni. tyle czasu minelo od wyslania 1-go maila do dnia w ktorym stawilam sie do pracy. trudno powiedziec ze ktos odmowil - po prostu nie wszyscy odpowiedzieli na maila. w sumie w ciagu 3 dni wyslalam ich ponad 20. sporo osob odezwalo sie dopiero po 2-3 tygodniach, ale ja juz mialam prace. w sumie bylam troche zla na siebie ze wzielam pierwsza jaka mi zaproponowali ale z perspektywy czasu nie narzekam - przynajmniej dojazd mam dobry i bilety w miare tanie:( szukajac pracy warto zaoszczedzic czas i wysylac aplikacje mailem - jest wieksza szansa na dotarcie do duzej liczby pracodawcow w krotkim czasie. wazne jest to by odpowiadac na kilka ogloszen naraz. czasem firma szuka pracownika przez miesiac i przez miesiac przesluchuje 50 potencjalnych kandydatow. odsiew jest duzy wiec latwo sobie wykalkulowac jakie sa szanse na prace. ostatnio kolega - Anglik byl na interwiev. minal tydzien ale jeszcze do niego nie zadzwonili bo maja pare osob na rozmowe kwalifikacyjna. najlepiej zarejestrowac sie w kilku agencjach (za darmo oczywiscie) i czekac az oni cos wyszperaja. bardzo czesto po okresie probnym firma proponuje umowe na stale. powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka4356
a jak w przypadku innych osob, czy ktos dlugo szukal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraco..mi
valeriana-------- a na czym polega Twoja praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza_sloneczna
a ja chcialabym pracowac w przedszkolu, moze ktos pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiazki w mojej pracy sa nastepujace: wycena akcji posiadanych przez klientow, funduszow emerytalnych, kalkulacja ceny biezacej i transferu polis, aktualizacja bazy danych, korespondencja z klientami (kilka - kilkanascie listow dziennie), wysylanie corocznych uaktualnien i wycen emerytur, odbieranie telefonow od klientow, managerow investycyjnych i doradcow finansowych i udzielanie odpowiedzi na ich pytania lub wysylanie zadanych dokumentow zakres obowiazkow jest oczywiscie rozny w zaleznosci od charakteru firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaauuuulllinnna
a czy jest tutaj ktos bez doswiadczenia, a szuka takiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celi442na
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
i ja szukalam... ale dalam sobie spokoj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domina - a dlaczego? Ja tam zamierzam szukac do oporu, nie spieszy mi sie, bo mam prace (kelnerki), a aplikacje moge sobie wysylac i robic kursy. W koncu musze cos znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszyna
ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
W sumie powodow jest duzo..... mozna znalezc prace administracyjna bez doswiadczenia (jak w moim przypadku ;-( ale raczej nie mozna liczyc na wiecej niz 5,25 ;-( a ja mam teraz 8,75 plus jestesm supervisorem ,wiec jest spoko ,bo mam (bardzo)cczesto przerwy ;-) ,wiec w sumie pieniadze to glowny aspekt.... inna sparwa jest taka,ze nigdy nie wiesz z kim bedziesz pracowac...i jak to wszystko bedzie wygladac,a ja teraz mam najlepszego managera na swiecie, jezeli musze cos zalatwic to po prostu mu mowie i moze mnie nawet nie byc kilka godzin....jest po prostu super.... tylko praca meczaca ,w miesiacu mam 250 godzin ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to znaczy, ze sama zrezygnowalas, juz sie wystraszylam, ze nigdzie Cie nie chcieli ;) Ja moge zaczynac za najnizsza stawke, niewiele strace w porownaniu do mojej obecnej :D Co prawda tez mi sie dobrze pracuje z moim menagerem i w ogole ze wszystkimi, ale nie ma zadnej mozliwosci awansu, ani rozwoju, a na tym mi zalezy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
no,niestety nie mozna miec wszystkiego..... i tak musze znalezc inna prace ,bo na studia sie wybieram,ale juz mam plan,teraz tylko zrealizowac.... powodzenia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irresistible
Witajcie. Mozecie na pisac, w jaki sposob szukac pracy biurowej, kiedy sie nie ma zadnego doswiadczenia? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
iiresistible a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
tak mi sie przypomnialo ,ze jezeli ktos szuka pracy jako admin niech sprobuje w TESCO, ja rozamwialam z jednym z pracownikow podobno nie maja duzych wymagan,a placao k.5,65 . sparwdzcie na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dzis zaproponowano mi prace, ale niedokladnie taka, jaka bym chciala... Jest to praca w firmie marketingowej, ale zaczyna sie od akwizycji. Tzn pracuje sie od 10 do ok.20, a akwizycja w tym to tylko ok 4 godziny (2 razy po 2 godz). Nie wiem czy sie zdecydowac. Nie bardzo mi sie to widzi, ale z drugiej strony zawsze to lepsze w cv niz kelnerowanie, poza tym szybko sie awansuje i sa ciagle szkolenia. Co o tym myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enamorada - wez, zobaczysz jak bedzie, zawsze mozesz zrezygnowac jesli kicha calkowita!! A troche rozeznania bedziesz miala :) A co to za akwizycja?? To by mnie nie pociagalo zupelnie, ale jesli Ci to nie przeszkadza!! W koncu gdzies trzeba zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiley 🖐️ :) To nie jest tak, ze to calkiem akwizycja, bo robi sie rozne rzeczy, ogolnie jest to firma marketingowa pracujaca dla innych firm. Mysle, ze sprobuje, bo zawsze to jakies doswiadczenie, poza tym chlopak, ktory tam pracuje i ktory wszystko mi pokazywal powiedzial, ze bardzo fajnie sie tam pracuje i szybko sie awansuje, maja tez zagraniczne szkolenia oraz biura w wielu panstwach (w tym w Polsce). Ogolnie chodzi o pozyskiwanie klienta, a oni pracuja teraz dla TalkTalk, ktore przejmuje klientow od BT (bo BT traci wylacznosc na linie telefoniczne czy cos takiego), wiec trzeba chodzic po domach i pytac sie kto ma BT oraz proponowac mu TalkTalk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×