Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on24

Lista prawiczkow

Polecane posty

Ty sie ciesz ze studia zaczynasz!:) Wspaniala przygoda, bogata w roznorodne doswiadczenia, szkola zycia:) Po nicku to raczej nie, bo ten przed chwila zarezerwowalam, a udzielam sie na forum pod zupelnie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
ciesze sie z jednej strony ale nie wiem czy dam rade...mam duza przerwe wiec trudno sie znowu wdrozyc....ehhhh pompki ...ja nie zrobie ani jednej:( :o..to daj znac potem ile zrobiles...:P....eh ide sie myc bo mnie tusz w oczy szczypi 😠...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dluga te przerwe miales? Tam wszyscy (wiekszosc) beda zaczynac wiec sie nie przejmuj;) Summaries - cos szybko Ci poszlo z tymi pompkami:> i zebys wiedzial ze po kierunku latwo jest rozpoznac... Bywam na forum prawie od 3 lat i nie spotkalam jeszcze nikogo kto studiowalby to samo co ja! A kierunek popularny, nawet bardzo... chyba ze statystki klamia;> Jakiego masz pieska?:) Ja zmykam do lazienki, wolna w koncu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
praktycznie 3 lata...coz bledy mlodosci:Pehh teraz zostalyby mi 2 lata i koniec...ehh... 3 lata tu juz jestes...ehh ...to moze sie juz kiedys spotkalismy;)....a ja mam postanowienie ze to moj ostatni tydzien tutaj:P...ciekawe czy mi sie to uda:) fakt cos za szybko poszlo mu z tymi pompkami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
ja tez mam psa:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja ... z tym przywiązaniem :) 🖐️ TMT - skoro w tyg. nie masz zajęć to dlaczego tak szybko wstajesz ? Miłego opalania 🖐️ i dnia wsiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jak jest niski i brzydki
to musi dlugo spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz
jak się ma dziewczynę to wystarczy 5 godzin snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dlaczego :D ? w myśl zasady miłość uskrzydla i dodaje sił :) ? a z tą anemią to racja, wtenczas człowiek jest osłabiony, senny i znużony cały czas - niedobór żelaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz
ona chłopa potrzebuje a nie leków:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam kiedyś anamię ale nie przez odchudzanie czy złe odżywianie inne antybiotyki mi \"wypłukiwały\" żelazo sił nie miałam mimo iż spałam do 11 czy 12 dobrze że poszła już sobie precz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz
kalorie to możesz też samodzielnie spalać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexx
w lozku to mozna i 15 godzin spedzic, byle z dziewczyna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexx
no ja bzykam, wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz
jak dziewczyna ma 20 lat to łóżko jest całym światem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!:) a ja lubie leniuchowac:P i np dzisiaj do 9 sobie pospalam... Tez chcialam sie przeniesc z ksiazka na lono natury, ale stwierdzilam ze te wszystkie ptaszki, kwiatki, trawki, motylki i inne zdrobnionka beda mnie zbytnio rozpraszac:P;) Czytam i widze --> jestem tu prawie 3 lata, dawniej czesciej sie udzielalam, teraz zagladam co jakis czas. Mam sentyment do tego miejsca;) Jakiego masz psa?:) Milego opalania wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyrics
Oh Lord, won’t you buy me a Mercedes Benz ? My friends all drive Porsches, I must make amends. Worked hard all my lifetime, no help from my friends, So Lord, won’t you buy me a Mercedes Benz ? Oh Lord, won’t you buy me a color TV ? Dialing For Dollars is trying to find me. I wait for delivery each day until three, So oh Lord, won’t you buy me a color TV ? Oh Lord, won’t you buy me a night on the town ? I’m counting on you, Lord, please don’t let me down. Prove that you love me and buy the next round, Oh Lord, won’t you buy me a night on the town ? Everybody! Oh Lord, won’t you buy me a Mercedes Benz ? My friends all drive Porsches, I must make amends, Worked hard all my lifetime, no help from my friends, So oh Lord, won’t you buy me a Mercedes Benz ? That’s it! ...Oh Lord, wont't you give me a beautiful girl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdg8
kto to widział walić konia do 3 w nocy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i widze
a mi sie udolo wstac o 11.30 :P i wlasnie teraz jem sniadanie to tak pisze jakby to kogos interesowalo:P;) a wiecie co jest dobre na anemie ...szpinak...mi po 2 miesiacach jedzenia szpinaku wzrosly krwinki ze znowu bylo ich za duzo:P...hehe no ale nie wszyscy szpinak lubia... jakiego mam psa...smiesznego .... podejrzewam ze ma ADHD:o...a rasa nieznana jakis mieszaniec ale nie kundel!! podobna troche do owczarka ale ladniejsza o wiele i ma smieszne uszy... acha i powiedz w koncu co studiujesz.... pzdr. dla wszystkich prawiczkow fobikow anemikow i wszystkich innych ofiar systemu:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel..
a jak czesto jadlas/jadles ten szpinak? Raz w tygodniu, czesciej? Chociaz teraz to juz chyba za pozno na szpinak, bo juz sie skonczyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez jestes prawiczkiem A
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×