Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość daj mi nadzieje albo i nie
juz pare zdan napisalas o mnie, moze jednak wiecej :) ja 01.08.1979 prosze napisz mi o facecie ktory od 2 lat siedzi mi w glowie, czy bedziemy razem? (znak zodiaku baran) czy on widzi we mnie to co ja w nim? i o tym z ktorym teraz pracuje .... (ten tez baran zodiakalny) w ogole o zyciu czy mi sie ulozy? jak z praca czy ja zmienie na lepsza? i w ogole? ( prosze i dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 em kiedy będziesz? ;) heh nareszcie sie wiosenna pogoda zrobila ,tak wiec czuje sie mimo wszystko pogodnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. z tym związkiem to ja sie domyślam ze kolorowo nie bedzie, jednak problem w tym ze mimo ze on ,jak powedział dawno: mnie nie kocha, to wciąż żyje we mnie, pełno go we mnie, nawet małe drobnostki sprawiaja ze o nim mysle. wciąż jest mi bliski, czasem mysle ze go kocham. czy ja jeszcze jestem normalna czy juz postradałam zmysły.oczywiscie to ze ja o nim mysle nie ma zbyt wielkiego znaczenia bo to przeciez on najpierw musiałby czegos chcec. jestem ciekawa czy cos jeszcze sie z tego wykluje.bo niestety mam wrazenie ze wiele mnie z nim łączyło i jak narazie to tylko on był dla mnie spełnieniem moich marzeń o moim chłopaku :/ ojojoj ... , pozdrawiam. a, i jeszcze jedno, moze zadaje zbyt wiele pytan , ale czy on mysli juz o kims zupelnie innym? :( pewnie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja. czuje ze jestem w kropce w związku z tym chłopakiem, bo wyglada na to ze jednak to nie ten, choc ja byłam cały czas inneggo zdania. w takim razie, czy powinnam cos zmienic, zrobić aby zacząć \"od nowa\" jakąś fajna sytuację z kims innym? od zerwania kompletnie nie ma nikogo i nawet nikt na powaznie mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
a mnie jest smuuutno :( caluje i pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zapytać czy pojawi się ktoś komu zawrócę w głowie z wzajemnością oraz czy przeprowadzka do nowego mieszkania będzie dla mnie korzystna ? Czy z nowymi wspólokatarkami nawiąże nić porozumienia?:-). Dziękuje z góry ślicznie za odpowiedz! Moja data urodzenia...20.06.1987 Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zapomniala i
ciekawe czy doczekamy sie wielmoznej pani 3Oem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
No hejka. Sorka wielka wszystkich, ale jestem tak urobina, ze nie mam kiedy tu coś Wam odpowiedzieć. Pamietam o Was, ale proszę konkretne jedno pytanko i daty uodzenia imię/niki, to mi pomaga i jest szybciej. No narka, dzis wieczorkirm cos poczaruję. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ur. 01.08.1979 czy ulozy mi sie w zyciu, maz,dzieci, praca,zdrowie? co z facetem z 30.03.1978 r(czy jest jakaś szansa, że się \"obudzi\" i co z moim kolega z pracy 23.03.1981 :)) dziekuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano witam na topicu....hmm dawno zem lupity nie widziala. ciekawe co slychac u niej :) 3 em wiadomosc wyslalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Hejka. Z baranem z pracy -nie. -"- siedzącym w głowie sukces, Twoje marzenia sie sprłnia. ____________________________________________ 19:29 co ma byćbędzie Czy będę wreszcie szczęsliwa,czy będzie mąż i dziecko?28.10.1974 W najbliższym czasie-nie. _____________________________________________ 22:26 Pchła to znowu ja. czuje ze jestem w kropce w związku z tym chłopakiem, bo wyglada na to ze jednak to nie ten, choc ja byłam cały czas inneggo zdania. w takim razie, czy powinnam cos zmienic, zrobić aby zacząć "od nowa" jakąś fajna sytuację z kims innym? od zerwania kompletnie nie ma nikogo i nawet nikt na powaznie mnie nie interesuje. Proszę pytanie i date ur. _____________________________________________ 23:01 mohini Chciałabym zapytać czy pojawi się ktoś komu zawrócę w głowie z wzajemnością oraz czy przeprowadzka do nowego mieszkania będzie dla mnie korzystna ? Czy z nowymi wspólokatarkami nawiąże nić porozumienia? . Dziękuje z góry ślicznie za odpowiedz! Moja data urodzenia...20.06.1987 Paulina Miłość nie w tym roku nie. Przeprowadzka bardzo korzystna-same sukcesy. _______________________________________________ 13:55 perłaper ja-27.09.89 on-12.09.86 napisalas"Hej. Obecnie kłopoty, ale zmysłowość, opikuńczośc i miłość was połączy. Szczęśliwi zakończy sią małżeństwem." czy długo będę musiała czekać na to az bedziemy razem? Czy to własnie jest ta prawdziwa milosc z obu stron? ______________________________________________ 13:55 perłaper ja-27.09.89 on-12.09.86 napisalas"Hej. Obecnie kłopoty, ale zmysłowość, opikuńczośc i miłość was połączy. Szczęśliwi zakończy sią małżeństwem." czy długo będę musiała czekać na to az bedziemy razem? Czy to własnie jest ta prawdziwa milosc z obu stron? Od 4 do 18 m-cy. ____________________________________ Pozdrawiam. Kogo ominęłam, proszę wpisać się jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
Witaj słonko co u Ciebie ja jestem juz po chorobie niedługo zaczynam swoja przysłowiową szkółke ale mam do ciebie pytanko co mnie czeka aw marcu moja droga 12121982 mam nadzieje ze wszystko sie u ciebie układa juz niezadaje pytań o niego po to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisalam Ci 3 em. kurde zszokowalo mnie to. brzydze sie tych spraw ,jestem nieufnai ogolnie kurde bym sie pociela, gdybym sie tak zeszmacila ze uzyję żargonowego slownictwa....... mam jeszcze male pytanko co do tej ich dwojki. daty pewnie ich znasz... co mniej wiecej spowodowalo ich spor i jak ich drogi się potoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
ai jescze jedno czy wybrałam właściwa droge w zyciu trosze mnie znasz z emeile trosze to pokrecone pytanie aleszukam oddawna na nie odpowiedi moze masz jakies wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaaaaaa
innaaaaaaaa ja 16.10.1983 chcialam sie dowiedziec czy bede cale zycie z tym partnerem, z ktorym jestem??czy bedziemy szczesliwi??i czy bede miala zdrowe dzieci?? dziekuje mnie pominelas, a tak dlugo czekalam na twoja wypowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.08.1979 czy po twojej wypowiedzi mam rozumiec, ze facet z 30.03.1978 sie obudzi???? i te marzenia o ktorych piszesz ze sie spelnia, czy one dotycza wlasnie jego???? z gory dziekuje !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonik19300
ja 02.02.1977,on 20.06.1975..czy pisane nam byc razem,czy on jest szczery wobec mnie?mam jeszcze kilka pytan..ale moze czasem lepiej nie wiedziec.Dziekuje z gory,pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 7.VI.84, on 4.X.84., jego imie na Ł., nie chcę podawac całego. -czy powinnam zrobic cos lub cos zmienic (moze w sobie) by znów kogos miec -czy ten, o kim ja myślę ze jest mną zainteresowany, myśli o mnie rzeczywiście, czy to tylko ja coś wymyslam? -dlaczego \"były\" wciąż siedzi \"we mnie\", czy to ma jakies znaczenie ze wciąż myślę o nim w kategorii \"to był ten jedyny, najlepszy dla mnie\"? pozdrawiam, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
19:52 inaaaaaa innaaaaaaaa ja 16.10.1983 chcialam sie dowiedziec czy bede cale zycie z tym partnerem, z ktorym jestem??czy bedziemy szczesliwi??i czy bede miala zdrowe dzieci?? dziekuje mnie pominelas, a tak dlugo czekalam na twoja wypowiedz No hej, a nie pomyslałaś, że ja to robie bezinteresownie, a wejdx na strne wróżek, to dowiesz sie ile to kosztuje. Tam nie musisz czekać. Ja pracuje i mam dom, a to robie przy okazji, dlatego jest jak jest. To Wy macie wybór, albo , albo, albo i tyle. Słonko nie napisałaś o partnerze nic. Dlatego karty odpowiadają nie, Ty masz specyzowany kierunek, ale kierunku nie widac. Karta mówi o że z tym facetem spedzisz na imprezie, przygodzie zabawie, ale to nie ten. ________________________________________________________ 19:57 wadera 01.08.1979 czy po twojej wypowiedzi mam rozumiec, ze facet z 30.03.1978 sie obudzi???? i te marzenia o ktorych piszesz ze sie spelnia, czy one dotycza wlasnie jego???? z gory dziekuje !!! Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy On Cię wybrał dawno temu, wymyślił Cię sobie.. Słonko jak tak rozumiesz, to tak ma być. Zaufaj swojej przede wszystkim intuicji, ona chce nam tyle powiedzieć, wystarczy wsłuchac sie. __________________________________________________________ 04:30 slonik19300 ja 02.02.1977,on 20.06.1975..czy pisane nam byc razem,czy on jest szczery wobec mnie?mam jeszcze kilka pytan..ale moze czasem lepiej nie wiedziec.Dziekuje z gory,pozdrawiam serdecznie. Łączy Was bardziej sex, namiętność, szaleństwo emocji, ale też widać lęk i ból w tym związku.Tak będziecie razem. ____________________________________________________________ 14:00 lupita NO śliczna, najsamlepsiejszego. Przyjdzie i do Ciebie miłość. Bądź cierpliwa. ______________________________________________________________ Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
21:50 Pchła ja 7.VI.84, on 4.X.84., jego imie na Ł., nie chcę podawac całego. -czy powinnam zrobic cos lub cos zmienic (moze w sobie) by znów kogos miec -czy ten, o kim ja myślę ze jest mną zainteresowany, myśli o mnie rzeczywiście, czy to tylko ja coś wymyslam? -dlaczego "były" wciąż siedzi "we mnie", czy to ma jakies znaczenie ze wciąż myślę o nim w kategorii "to był ten jedyny, najlepszy dla mnie"? pozdrawiam, dzięki _______________________- Podaj e-mailla, pogadamy. No ,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
jestem cierpliwa, zreszta sama wiesz... czekam :D buziole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqkasiunia
08.09.1983 chcialam sie dowiedziec czy bedzie slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqkasiunia
i jeszcze jak bys mogla: czy pokonam moj nalog? jak moge go zwalczyc - objadam sie za czesto...boje sie ze mnie to doprowadzi do bulimii... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqkasiunia
albo moze nie odpowiadaj mi na 1 pytanie o slub :) jeszcze by moglo wyjsc ze nie ;) odp. jesli mozesz na to 2 dot. diety... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
czy osoba o ktorej mysle cos do mnie czuje i jaka jest osoba? ja 26.11.1978 on 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×