Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość ja też poprosze
28. 08. 1982 życie uczuciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
19:51 Some Bizarre zeby nie byc goloslowną itd..to z rozmowy na gg dzis nic raczej nie wyjdzie. jednakze bylabym wdzieczna za odp. na pytanie czy jutro hmm uda mi sie jakos z nim porozmawiac wyjasnic pewne kwestie? Nie wiem,ale troche mnie ta sytuacja męczy, wogole ta ma milosc nie ma sensu...ale bywa 22.12.1989 10:50 Nie bój się i żyj swoim życiem, a nie tym co mówią karty, bo wpadniesz w nałóg. A skoro pytasz-karty mówią: niezgoda, kłótnia. Porażka spowodowana nieudolnym działaniem. Przykro mi, ale tak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
20:01 adria** Czy mozesz cos mi blizej powiedziec?? Jakie to sa negatywne skutki?? I co to znaczy ze jestem zablokowana seksualnie? 11.01.79 A o co Ty mnie słonko pytałaś? I co chcesz bym Ci wyjaśniła? Uczucie -ułozy sie negatywnie Dziedko-nie bo jesteś zablokowana, nie wiem czym Sorka, moze współżycie z nim CI nie odpowiada, może ktos inny wyrządził CI przykrość w tej dziedzinie. Ty sama wiesz najlepiej. Słonko czytaj co piszę i myśl. Serdeczności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie masz racje.najbardziej powinnam zaufac swej intuicji..a co do rozmowy w 4oczy,nie czuję sie na silach na razie,nie wiem moze przez tą pogode jestem rozdrazniona itd itp, dzialam porywczo et cetera....czuję tak,zeby rozegrac to powoli,bez radykalnych posuniec itp.... dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adria**
Czy mozesz mi prosze troche wytlumaczyc?? co znaczy ze jestem zablokowana seksualnie?? i te negatywne skutki...11.01.79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
20:00 takiezycie Czy ten zwiazek ma przyszlosc?? On:21.02.74 Ona:29.04.74 Dzieki!!! Witam. Super. Najlepsza karta w tarocie. Sukces, spełnienie życzeń, szczęśliwe małżeństwo i życie rodzinne. Miłego z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poprosze
a co ze mna? 28. 08. 1982 i 21. 04. 1988 - co z nami? ;) bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adria**
Pytalam, czy bedziemy mieli dziecko, i czy nasze zycie uczuciowe sie ulozy,..., ale mnie troche skolowalas z ta blokada, nie mamy zadnych problemow w tych sprawach. Staramy sie o dziecko..To moze zapytam czy cos pozytywnego mnie czeka? 11.01.79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
20:03 ja też poprosze 28. 08. 1982 życie uczuciowe Witam Jakiś konflikt między Wami, ale dojdzie do porozumienia. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poprosze
dziekuje za odp ale mam kolejne pytanie ;) czy mozna prosic o kontakt jakos poza forum? bardzo mi zalezy....prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
20:11 Some Bizarre generalnie masz racje.najbardziej powinnam zaufac swej intuicji..a co do rozmowy w 4oczy,nie czuję sie na silach na razie,nie wiem moze przez tą pogode jestem rozdrazniona itd itp, dzialam porywczo et cetera....czuję tak,zeby rozegrac to powoli,bez radykalnych posuniec itp.... dobranoc Nie myśl, nie planuj. Życie samo Ci podpowie rozwiązanie, ale wsłuchaj sie w siebie. Anioł stóż dobrze Ci radzi, a wróżki nie zawsze dobrze odczytuja karty. Pisz jak masz problem, w przyszłym tygodniu będę wolniejsza, to możemy dokładniej pogadać. Sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Sorka, jeśli kogoś pominęłam. Wydaje mi się, że nie, ale gdyby, to proszę za tym postem wpisać się jeszcze raz-data ur. pytanie konkretne. Jak jest postawione w cały świat, to odp. jest w cały świat. Kto prosi mnie o kontakt - to proszę podać e-mailla i odpiszę. Miłego i dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też poprosze
pewnie sie juz spoznilam ale podaje maila lama1982@interia.eu bede niezmiernie wdzieczna za kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostka
27.11.1981. czy znajdę wymarzoną pracę .:)) z góry dziękuję za odp... pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
ominelas mnie :) prosze o wrozbe.... pytalam o brunetaq i blondyna, odpisalas mi: Witam.Starszy brunet ma potrzebę zachowania milczenia, miłość traktuje jako zrozumienie, współodczuwanie, anie erotykę. To człowiek szlachetny i myślący: n-l, lekarz , psychol naukowiec, a moze teolog. I Ty masz to przeanalizować, tak powiedziały karty. Blondyn-to satysfakcjonujące trwałe uczucie. tak napisalas... chcialabym bardzo sie dowiedziec- czy brunet jest z kimjs zwiazany? czy mysli o mnie, podobam mu sie, chcialby ze mna byc? czy bede z nim? czy bede z blondynem? z ktorym z nich bede szczesliwa...? z kim bede w przyszlosci, z ktoryms z nich czy z kims innym? 08.09.1983 czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
dziekuje za wrozbe i jednoczesnie troche mnie zaniepokoilas tym , ze mam na wszystko uwazac :( i mam jeszcze jedno pytanie jesli mozesz... czy osoba o ktorej ostanio mysle i niepokoje sie ..czy to jest wlasciwa dla mnie osoba , czy on ma wobec mnie jakies powazniejsze i szczere zamiary? ( 26.11.1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
3em Oeil. 15:47 kurkawodna Tyle pytań podaj e-mailla w wolnej chwili Ci odpowiem. Miłego. mój emeil kana47@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek_29
witam 3em Oeil mam do Ciebie kilka pytań gdybyś miala chwilke czasu to czy mogłabys mi doradzić w nastepujacych sprawach: 1. czy moje życie z mężem sie uloży czy czeka nas rozwód? 2. czy on ma kogoś na boku? 3. czy jemu na mnie zależy? urodziałam sie 22.01.1978 on 31.08.1967 Byłabym Ci bardzo wdzieczna {kwiatek]milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
22:35 izabel1 dziekuje za wrozbe i jednoczesnie troche mnie zaniepokoilas tym , ze mam na wszystko uwazac i mam jeszcze jedno pytanie jesli mozesz... czy osoba o ktorej ostanio mysle i niepokoje sie ..czy to jest wlasciwa dla mnie osoba , czy on ma wobec mnie jakies powazniejsze i szczere zamiary? ( 26.11.1978) witam. Nie nieodpowiednia, brak zamiarów. miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
22:06 katerinal ominelas mnie prosze o wrozbe.... pytalam o brunetaq i blondyna, odpisalas mi: Witam.Starszy brunet ma potrzebę zachowania milczenia, miłość traktuje jako zrozumienie, współodczuwanie, anie erotykę. To człowiek szlachetny i myślący: n-l, lekarz , psychol naukowiec, a moze teolog. I Ty masz to przeanalizować, tak powiedziały karty. Blondyn-to satysfakcjonujące trwałe uczucie. tak napisalas... chcialabym bardzo sie dowiedziec- czy brunet jest z kimjs zwiazany? czy mysli o mnie, podobam mu sie, chcialby ze mna byc? czy bede z nim? czy bede z blondynem? z ktorym z nich bede szczesliwa...? z kim bede w przyszlosci, z ktoryms z nich czy z kims innym? 08.09.1983 czekam na odp. Witam. Nie, z żadnym na stałe. Czy brunet zajmuje sie tym co ja? Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
20:49 ciekawostka 27.11.1981. czy znajdę wymarzoną pracę . z góry dziękuję za odp... pozdrawiam Witam. Tak. miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:53 gosiaczek_29 witam 3em Oeil mam do Ciebie kilka pytań gdybyś miala chwilke czasu to czy mogłabys mi doradzić w nastepujacych sprawach: 1. czy moje życie z mężem sie uloży czy czeka nas rozwód? 2. czy on ma kogoś na boku? 3. czy jemu na mnie zależy? urodziałam sie 22.01.1978 on 31.08.1967 Byłabym Ci bardzo wdzieczna {kwiatek]milego wieczorku Witam. Wszystko jest Ok. Najlepsza karta w całym tarocie-szcęśliwe małżeństwo, Nie ma boków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
20:08 kurkawodna napisałam ci emeil jak bedziesz miała chwilke to odpisz tak pozatym co kryje twój nick ? 20:09 kurkawodna Już przechodze na e-maille,zaraz Ci odpiszę. Pa. Wszystkim miłego do jutera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
hmm chcialabym sie dowiedziec: 1. czy brunet jest z kims zwiazny tj. czy m zone, dziewczyne (nie zajmuje sie tym co ty) 2.czy o mnie mysli? ciekawi mnie to co napisalas ze nie bede z zadnym na stale... jestem juz dluzszy czas (kilka lat) z blondynem, tylko teraz mam watpliwosci. zreszta w poprzednim poscie napisalas ze jest blondyn - dlugi,trwaly i satysfakcjonujacy zwiazek, wiec nie rozumiem...? chcialam spytac o bruneta z ciekawosci... ale planuje byc dalej z blondynem... 2.czy wg kart nam sie ulozy? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia23
cze mam pytanko dotyczące mojego związku..... a mianowicie rozstalam sie z chlopakiem??? jak sie ulozy moje życie uczuciowe? i czy znajde jakos prace?ja 10.03.1984 moj byly 10.10.1980 wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil.
20:25 katerinal hmm chcialabym sie dowiedziec: 1. czy brunet jest z kims zwiazny tj. czy m zone, dziewczyne (nie zajmuje sie tym co ty) 2.czy o mnie mysli? ciekawi mnie to co napisalas ze nie bede z zadnym na stale... jestem juz dluzszy czas (kilka lat) z blondynem, tylko teraz mam watpliwosci. zreszta w poprzednim poscie napisalas ze jest blondyn - dlugi,trwaly i satysfakcjonujacy zwiazek, wiec nie rozumiem...? chcialam spytac o bruneta z ciekawosci... ale planuje byc dalej z blondynem... 2.czy wg kart nam sie ulozy? dzieki Witam. Tak jak namieszałaś tak karty powiedziały, bo to ich prawo, by przykarcić kwerenta. Powinnaś powiedzieć, to co teraz napisałaś teraz i pytać o bruneta. A jeśli związek jest zalegalizowany z blondynem, to w ogóle nie rozumiem Twojej ciekawości. Pytam o bruneta, a karty powiedziały rozpad związku z blondynem, podział dóbr i pójdziesz za brunetem, ale z nim tez nie będziesz. Czy zaspokoiłam Twoją ciekawość? Lepiej czasami nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil.
21:23 monisia23 cze mam pytanko dotyczące mojego związku..... a mianowicie rozstalam sie z chlopakiem??? jak sie ulozy moje życie uczuciowe? i czy znajde jakos prace?ja 10.03.1984 moj byly 10.10.1980 wielkie dzieki Witam Monisia 23. Facet w byłym związku, to ryzykat, igrający z niebezpieczeństwem, kłamczuszek. Ty wyjdziesz za faceta mądrego lub artystę. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę zapytać
czy mogę zapytać o co chodzi nie jestem w temacie. Wróżycie tu sobie? Na jakiej zasadzie? czy mnie też możecie powróżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil.
20:09 kurkawodna jesczejedno podobno lubisz proze a myslałas o tym zeby cos napisać ? Witam Słonko. Nawet trochę mam napisane, ale do szuflady nie bardzo mam ochotę pisać. Ad. tego co pisałaś, to znajdź wróżkę w okolicy i niech CI postawi karty i poradzi o tym facecie. Przykro mi z tego powodu, ale wiesz o co chodzi, to ważne dla Ciebie, a później podejmiesz kroki. Ad. studiowania-wyszło, że będziesz wybierać z dwóch rzeczy, dlatego myślałam o dwóch kierunkach, ale może być tak, ze będziesz dokonywać wyboru: iść na ten kierunek lub nie iść. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×