Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość justysxxx
czy bede kiedys z tym wymarzonym chlopakiem?? czy bedzie jeszcze cos miedzy nami w przyszlosci?? i w ogole czy znajde milosc... 14.01.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysxxx
chodzi mi o ta osobe a imie na B... co ona o mnie mysli..i czy jest mozliwosc ze bedziemy razem w przyszlosci.. a czy chlopak P..cos czuje jeszcze do mnie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
23:20 Pchła to moze Ty podaj, napiszę. ---------------------------------- To Twój problem, nie mój. Jeśli podam e-mailla, to poczte mam tak zawalona pytaniami, ze nie jestem wstanie odpowiedziedź. _________________________________________________ 19:57 qqkasiunia 08.09.1983 chcialam sie dowiedziec czy bedzie slub 19:59 qqkasiunia i jeszcze jak bys mogla: czy pokonam moj nalog? jak moge go zwalczyc - objadam sie za czesto...boje sie ze mnie to doprowadzi do bulimii... 20:00 qqkasiunia albo moze nie odpowiadaj mi na 1 pytanie o slub jeszcze by moglo wyjsc ze nie odp. jesli mozesz na to 2 dot. diety... pozdrawiam serdecznie -------------------------------- Ad. ślubu nie mogłabym odp. bo pytanie nie jest sprecyzowane. Nałóg: Karty mówią, że ulegasz pokusom i sama nie dasz rady. Może to przybrac zmianę na gorsze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
22:32 izabel1 czy osoba o ktorej mysle cos do mnie czuje i jaka jest osoba? ja 26.11.1978 on 31 lat ----------- Brak decyzji z jego strony, sex. _____________________________________ 22:44 justysxxx czy bede kiedys z tym wymarzonym chlopakiem?? czy bedzie jeszcze cos miedzy nami w przyszlosci?? i w ogole czy znajde milosc... 14.01.1990 20:05 justysxxx chodzi mi o ta osobe a imie na B... co ona o mnie mysli..i czy jest mozliwosc ze bedziemy razem w przyszlosci.. a czy chlopak P..cos czuje jeszcze do mnie cos... ------------- B-Miłośc , dobry związek. P-erotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbs
7.7.85 czy bede mnie cos jeszcze laczylo z facetem urodzonym 6.7.78 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqkasiunia
dziekuje za odp. jesli chodzi o bulimie... chce walczyc sama. czy uda mi sie kiedys z tego wyjsc? cierpie jeszcze na inna chorobe. dolegliwosci zdrowotne. czy wyzdrowieje? mam jeszcze pytanie o zycie uczuciowe. co mowia karty? jezeli odp. na wszystkie z gory bardzo dziekuje. milej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
23:16 qqkasiunia dziekuje za odp. jesli chodzi o bulimie... chce walczyc sama. czy uda mi sie kiedys z tego wyjsc? cierpie jeszcze na inna chorobe. dolegliwosci zdrowotne. czy wyzdrowieje? mam jeszcze pytanie o zycie uczuciowe. co mowia karty? jezeli odp. na wszystkie z gory bardzo dziekuje. milej nocy. ______________________ No witam. Ty słonko masz problemy z kręgosłupem, Błędnikiem i gardłem, ale to powiązane z kregosłupem i bulimia też. Jeśli masz kłopoty z krążeniem, to ta choroba zostanie pierwsza wyleczona. Tak. Powoli będziesz wracac do zdrowia. Przy Tobie stoi jakies uczucie, ale musisz pokonac jakies przeszkody, by poszukać konstruktywności, mocności tego uczucia. Ty te przeszkody pokonasz. Z bulimii nie wyjdzisz sama, nie lekceważ tego, prosze Cię, bo to sprawa układu nerwowego jest jeszcze u Ciebie, dlatego to jest takie trudne. No, miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge prosic o wrzobe
6 maja 1985 co czeka w zyciu uczuciowym? czy znajde prace? zaloze rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
22:47 bbs 7.7.85 czy bede mnie cos jeszcze laczylo z facetem urodzonym 6.7.78 ? _________________________________ No witam. Was będzie łączył flirt bez zobowiązań No miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbs
Ponawiam pytanie: 7.7.85 czy bede mnie cos jeszcze laczylo z facetem urodzonym 6.7.78 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbs
Acha dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
13:16 moge prosic o wrzobe 6 maja 1985 co czeka w zyciu uczuciowym? czy znajde prace? zaloze rodzine? _________________________ Witam. Uczucia i związek jeszcze trzeba czekać.. Praca tak, znajdziesz, a jesli masz to pojawiaja sie nowe możliwości/lepsze. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysxxx
a co z zyciem rodzinnym i szkola?? 14.01.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysxxx
w ogole to dziekuje bardzo za odpowiedz:) a czy dlugo bede musiala czekac az B w koncu bedzie ze mna?? brzdo mo zalezy na odpowiedzi na to pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysxxx
w ogole jesli bym mogla to chcialabym podac ci e-maila...i jesli bys mogla mi odpisac to bede ogromnie wdzieczna! jestes naprawde niezwykla osoba... justys0663@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqkasiunia
bardzo dziekuje za odp. wlasciwie objawow ktore opisalas jeszcze u siebie nie zaobserwowalam, cierpie na chorobe skory, ale mam nadzieje ze leczenie, ktore trwa juz dlugo, przyniesie skutek... jestem zwiazana od kilku lat z mezczyzna,ktorego kocham i ktory kocha mnie...nie wiem co to za przeszkody, moze pojawiajaca sie czasami rutyna,albo pokusy ale bardzo chcialam uslyszec ze bedziemy szczesliwi. Czekam na oswiadczyny :) dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no OK, dostosuję się. Stoprocent101@tlen.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
a podniose i pozdrowie wszystkich przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapapa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfdsgdsg
jest tu kto?????? wrozko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam i jestem. Nie ma pytań nie ma wróżb. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
no to może ja o coś zapytam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
czy ja i mężczyzna w mundurze mamy przed sobą wspólną przyszłość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
09.05] 21:08 szurum burum czy ja i mężczyzna w mundurze mamy przed sobą wspólną przyszłość?? -------------------------------------- Witam. Nie podałaś daty ur. Obecnie Wasz zwiazek oparty jet na bliskosci psychicznej i zaufaniu. On lub Ty musicie podjąć ważna decyzje dokonując wyboru między dwoma partnerami będącymi obecnie w zyciu jednego z Was.. Jesli tak sie stanie, to jestescie szczesliwym związkiem, a tak sie stanie. Jedynie co jest potrzebne to cierpliwość, bo cel jest do osiagniecia w przyszłości, czas jest sprzymierzencem. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
dziękuję 🌼 to chyba On musi podjąc taka decyzję, bo mnie zależy tylko na nim ;) mam nadzieję, że wybierze jak należy :D:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko powiedz mi czy ze znajomosci z pewnym osobnikiem wyjdzie cos powaznego?(26.11.1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała zapytać czy będzie w niedługim czasie okazja do przeprowadzenia ważnej rozmowy z jednym osobnikiem.... jestem strzelcem a on bliźniętami i oboje jesteśmy z tego samego rocznika (nie chcę podawać dat ur), między nami wydarzyło się co nie co, ale nigdy o tym nie mówiliśmy ... Czy uda nam się spotkać i pogdać o wszytkim w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
22:35 izabel1 wrozko powiedz mi czy ze znajomosci z pewnym osobnikiem wyjdzie cos powaznego?(26.11.1978) ------ Witam. Przykro mi, ale nie.Nie moze sie to zrealizować z dawniejszych jakichs Twoich negatywnych działań. Jest to strata wynikająca z Twoich własnych działan. Pozdr. ________________________________________________ 22:39 ważna rozmowa a ja bym chciała zapytać czy będzie w niedługim czasie okazja do przeprowadzenia ważnej rozmowy z jednym osobnikiem.... jestem strzelcem a on bliźniętami i oboje jesteśmy z tego samego rocznika (nie chcę podawać dat ur), między nami wydarzyło się co nie co, ale nigdy o tym nie mówiliśmy ... Czy uda nam się spotkać i pogdać o wszytkim w najbliższym czasie? --------- Witam. Teraz jest to zły czas by o tym z nim mówiła i najbliższym czasie nie dojdzie do spotkania, ale jest taka szansa. Dostaniesz wiadomość i wszelkie tajemnice sobie wyjasnicie i możesz miec nadzieję, ze rozmowa ta będzie pomyslną dla Ciebie. Będzie to piątek w ciągu 3 m-cy. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×