Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość doth_s
3em Oeil tak - chodziło mi o pojawienie sie dziecka... uda się? Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
dzieki za odp :) moze wtedy twoja wrozba mna wstrzasnela na tyle ze wybralam to co powinnam .... i teraz jestem szczesliwa :) a co karty widza w moim zyciu uczuciowym? widac slub? ;) 08.09.1983 pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona czeka
14 luty 84 chce sie odwiedziec 1. jak mi pojda egzaminy , czy bede miec poprawki 2. czy bedzie mnie jeszce cos laczylo z facetem z kt. sie w zeszlym roku spotykalam on1978, co on o mnie mysli 3.kidy wyjde za maz dzieki za uwage:_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
14.06] 16:08 doth_s 3em Oeil tak - chodziło mi o pojawienie sie dziecka... uda się? Kiedy? ________________ Witam. Czytaj poprzedni mój post, tam napisałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
14.06] 14:40 bykbyczek Witam, jeśli to możliwe to poproszę o wróżbę ja 12.05.1979 on 23.04.1974 co z nami będzie, co on do mnie czuje, czy będziemy razem? itp, wszystko co zobaczysz pozdrawiam ----- Witam. Wpływ na Wasz związek ma kryzys duchowy-zycie w kłamstwie. Twój partner zawsze chce mieć rację i manipuluje informacjami. Ale dostaniecie taka sposobnośc, że dokonacie właściwej analizy faktów, samooceny i sprawiedliwego wyboru. To będzie jakis zysk dla Waszego związku, ale emocje wezma górę, a w efekcie nastapi bezsilnośc i ból. Karty mówią, ze pewnych spraw nie da sie przyspieszyć, to tez nie ma odp. czy będziecie razem na stałe. Uczucie : egoistyczne, on walczy o dominację. ___________________________________________ 20:25 katerinal dzieki za odp moze wtedy twoja wrozba mna wstrzasnela na tyle ze wybralam to co powinnam .... i teraz jestem szczesliwa a co karty widza w moim zyciu uczuciowym? widac slub? 08.09.1983 pozdrawiam K. ---- Witam stała rozmówczynię. Jest mi miło z tego powodu. Ciesze sie, że jestes rozważna i dokonałas wyboru, bo mnie własnie o to chodzi by wiedząc cos samemu podjąc decyzję. Dziś Ci nic nie powiem. Jutro wrócę do pytania. _________________________ 20:29 ona czeka 14 luty 84 chce sie odwiedziec 1. jak mi pojda egzaminy , czy bede miec poprawki 2. czy bedzie mnie jeszce cos laczylo z facetem z kt. sie w zeszlym roku spotykalam on1978, co on o mnie mysli 3.kidy wyjde za maz dzieki za uwage:_ ----- Witam. Sorka, Tobie też jutro. Dziś karty nie chca ze mną już rozmawiac. Pozdrawiam sedecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poprosze o wróżbę: Moje imię Maria ur 21.05.1983r. jak bedzie u mnie z miłością w tym roku? Pozdrawiam serdecznie i zgóry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykbyczek
witam, trafiłaś w sedno, faktycznie On przez kilka m-cy ukrywał, ze ma żonę, teraz nadal z nią mieszka, dopiero na poczatku roku, ma ją poinformować, ze odchodzi, jeśli możesz kiedyś zajrzeć dla mnie samej w karty to poproszę, pyt. co mnie czeka? ur. 12.05.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
jeszcze raz pozwole sobie zadac pytanie czy znajde swoja polowke , jesli tak kiedy to nastapi , czy bede miec wlasna rodzine , dzieci?(26.11.1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
jeszcze raz pozwole sobie zadac pytanie czy znajde swoja polowke , jesli tak kiedy to nastapi , czy bede miec wlasna rodzine , dzieci?(26.11.1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bykbyczek
Tak naprawde teraz mam ochotę to wszystko pierd...ąć, przestać się z nim spotykać i nie dać robić z siebie idiotki, bo tego sie najbardziej obawiam,. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Life
WITAM WRÓZYCZKO!! Ja tez prosze o wróżbę... 31.07.1985- kobieta 1.Moje zycie uczuciowe...Kiedy coś sie zmieni...CZy długo jeszcze będe czekała na miłość.Czy będe z TYM o którym myslę (On baran), Co On do mnie czuje..Na poczatku znajomosci bardzo byl mna zainterwsowany i widac bylo,ze Mu zalezy...a teraz nie wiem juz co robic bo troszke kontakt sie urwal...Czy jest szansa,ze cos miedzy nami jeszcze bedzie?I czy warto o Niego zabiegac ... Z góry dziekuję :) Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Life
WITAM WRÓZYCZKO!! Ja tez prosze o wróżbę... 31.07.1985- kobieta 1.Moje zycie uczuciowe...Kiedy coś sie zmieni...CZy długo jeszcze będe czekała na miłość.Czy będe z TYM o którym myslę (On baran), Co On do mnie czuje..Na poczatku znajomosci bardzo byl mna zainterwsowany i widac bylo,ze Mu zalezy...a teraz nie wiem juz co robic bo troszke kontakt sie urwal...Czy jest szansa,ze cos miedzy nami jeszcze bedzie?I czy warto o Niego zabiegac ... Z góry dziekuję :) Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Life
WITAM WRÓZYCZKO!! Ja tez prosze o wróżbę... 31.07.1985- kobieta 1.Moje zycie uczuciowe...Kiedy coś sie zmieni...CZy długo jeszcze będe czekała na miłość.Czy będe z TYM o którym myslę (On baran), Co On do mnie czuje..Na poczatku znajomosci bardzo byl mna zainterwsowany i widac bylo,ze Mu zalezy...a teraz nie wiem juz co robic bo troszke kontakt sie urwal...Czy jest szansa,ze cos miedzy nami jeszcze bedzie?I czy warto o Niego zabiegac ... Z góry dziekuję :) Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Life
WITAM WRÓZYCZKO!! Ja tez prosze o wróżbę... 31.07.1985- kobieta 1.Moje zycie uczuciowe...Kiedy coś sie zmieni...CZy długo jeszcze będe czekała na miłość.Czy będe z TYM o którym myslę (On baran), Co On do mnie czuje..Na poczatku znajomosci bardzo byl mna zainterwsowany i widac bylo,ze Mu zalezy...a teraz nie wiem juz co robic bo troszke kontakt sie urwal...Czy jest szansa,ze cos miedzy nami jeszcze bedzie?I czy warto o Niego zabiegac ... Z góry dziekuję :) Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dream Life
O kurczę...coś za dużo mi się wysłało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
to jeszcze raz ja :) jak bedziesz "pytac" karty...mozesz mi jeszcze napisac... co ze zdrowiem, mam problemy z zakazeniem bakteryjnym... czy widac rychly slub? ;) i kiedy bede miala dziecko... pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana 27
Witam Spotykam sie z facetem którego nie akceptuje moja rdzona bo on z poprzedniego zwazku ma dzieci choc małżenstwem nie byli i rozeszli sie rok temu, chcemy byc razem ale oni mnie ostregaja :-( Co zrobić , ja go kocham a on mnie Moja data 27.04.1980 jego-grudzien 1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
20:29 ona czeka 14 luty 84 chce sie odwiedziec 1. jak mi pojda egzaminy , czy bede miec poprawki 2. czy bedzie mnie jeszce cos laczylo z facetem z kt. sie w zeszlym roku spotykalam on1978, co on o mnie mysli 3.kidy wyjde za maz dzieki za uwage:_ ----- Witam. Sorka, Tobie też jutro. Dziś karty nie chca ze mną już rozmawiac. ------------------------------ Witam 1.Egzaminy Błędnie oceniasz fakty, iluzorycznie. Problemy. Poprawka. 2.Pojawiaja sie takie możliwości, ale nie ma sprecyzowanego kierunku. On myśli, iz w stosunku do Ciebie miał nierealne plany, że to Było fałszywe z Twojej strony. 3.Najprawdo podobniej w przyszłym roku X/XI, a najpoóxniej za 13lat. Pozdro. ____________________________________ 14:00 przeznaczenie Ja też poprosze o wróżbę: Moje imię Maria ur 21.05.1983r. jak bedzie u mnie z miłością w tym roku? Pozdrawiam serdecznie i zgóry dziękuje ----- Witam. Będziesz dokonywac wyboru między dwoma osobami. To co wybierzesz, będzie uczuciem harmonijnym i namiętnym pożądaniem pozdro. _________________________________________ 14:06 bykbyczek witam, trafiłaś w sedno, faktycznie On przez kilka m-cy ukrywał, ze ma żonę, teraz nadal z nią mieszka, dopiero na poczatku roku, ma ją poinformować, ze odchodzi, jeśli możesz kiedyś zajrzeć dla mnie samej w karty to poproszę, pyt. co mnie czeka? ur. 12.05.1979 14:25 bykbyczek Tak naprawde teraz mam ochotę to wszystko pierd...ąć, przestać się z nim spotykać i nie dać robić z siebie idiotki, bo tego sie najbardziej obawiam,. pozdr. --------- Witam. Przykro mi, ze tak Ci wyszło. W miłości masz nieodwołalne bolesne rozstanie, ale czeka juz nowa miłość, świeża, prawdziwa. pozdro. __________________________________________ 18.06] 14:14 izabel1 jeszcze raz pozwole sobie zadac pytanie czy znajde swoja polowke , jesli tak kiedy to nastapi , czy bede miec wlasna rodzine , dzieci?(26.11.1978) 14:15 izabel1 jeszcze raz pozwole sobie zadac pytanie czy znajde swoja polowke , jesli tak kiedy to nastapi , czy bede miec wlasna rodzine , dzieci?(26.11.1978) ----------- Witam. 1.Jeśli jesteś w jakimś związku i jest nie bardzo, to wkrótce wszystko poukłada się na dobre-do końca roku. Namiętność i satysfakcjonujący sex 2.A jeśli nie to do końca roku na pewno pojawi się partner i będziesz zadowolona ze swego związku. Tak, będziesz mieć dzieci, ojciec dziecka będzie bardzo odpowiedzialnym mężczyzną. Pozdr. __________________________________________ 13:32 Dream Life WITAM WRÓZYCZKO!! Ja tez prosze o wróżbę... 31.07.1985- kobieta 1.Moje zycie uczuciowe...Kiedy coś sie zmieni...CZy długo jeszcze będe czekała na miłość.Czy będe z TYM o którym myslę (On baran), Co On do mnie czuje..Na poczatku znajomosci bardzo byl mna zainterwsowany i widac bylo,ze Mu zalezy...a teraz nie wiem juz co robic bo troszke kontakt sie urwal...Czy jest szansa,ze cos miedzy nami jeszcze bedzie?I czy warto o Niego zabiegac ... Z góry dziekuję Zycze milego dnia . ------- Witam Cię milutko.. Ten kierunek działania jaki podjęłaś jest właściwy. Czas jest dobrym doradcą i pracuje dla Ciebie. nastapi dobra przemiana i cel miłości osiagniesz. __________________________________________ 14:01 zdenerwowana 27 Witam Spotykam sie z facetem którego nie akceptuje moja rdzona bo on z poprzedniego zwazku ma dzieci choc małżenstwem nie byli i rozeszli sie rok temu, chcemy byc razem ale oni mnie ostregaja Co zrobić , ja go kocham a on mnie Moja data 27.04.1980 jego-grudzien 1983 ----- Witam. Poznałas człowieka, który głosi Ci miłość, jesli przyjmiesz odpowiedzialność za niego, to będzie ok. Jednakże karty radza bys się nie spieszyła. Żyj aktywnie. ale uwaznie i świadomie. Pozdro. ________________________________ 21.06] 13:04 katerinal to jeszcze raz ja jak bedziesz "pytac" karty...mozesz mi jeszcze napisac... co ze zdrowiem, mam problemy z zakazeniem bakteryjnym... czy widac rychly slub? i kiedy bede miala dziecko... pozdrawiam serdecznie! ----- Witam. Dziś jestes na końcu, bo ile razy zaczynam od Ciebie, to karty nie chca ze mna rozmawiać. Jeśli slub, to moze on być w lipcu tego roku lub w marcu następnego, najpóźniej jesienia przyszłego roku. Wiesz dobrze, ze terminy sa bardzo trudne do ustalenia, podaję czas jaki jest najkorzystniejszy dla Ciebie. Dziecko pojawi się za 16 m-cy po ślubie. Zdrowie: Zwróć uwagę na wątrobę, jelito cienkie, żołądek, przepone i dolną część płuc. Pozdro. ________________________________ Serdecznie pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuje za wóżbę. Mam jeszcze pytanko: napisałaś ze bede wybierała między dwoma osobami w miłości, a czy wśród tych osób bedzie mój były, czy to bedą osoby nowo poznane? Maria 21.05.1983r. Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana27
dziękuje wróżko oby karty mialy race że będzie OK bo mi naprewde zależy na nim, na szczęściu, a powiedz jeszcze czy karty mówią coś o matce jego dzieci? jest strasznie mściwa i chce mu zaszkodzic-czy to odbije sie na naszym związku? :-( A jak finanse? czy podołamy w tej kwesti-on płacąc alimenty za 2 dzieci :-( boje sie Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elihnetka27
Witaj:) Moja data to 26.04.1980 Co bedzie się działo w moim życiu uczuciowym?Czy ktoś na kim mi zależy zakończy swój związek dla mnie?Kiedy wyjde za mąż i czy będe szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
dzieki za wrozbe! wiem ze terminy sa ciezkie do ustalenia, wstepnie planuje na przyszly rok.... pytalam czy widzisz slub bo... jeszcze nie bylo zereczyn! ;) czekam na nie :) fajnie ze karty widza dzidziusia :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
10:16 zdenerwowana27 dziękuje wróżko oby karty mialy race że będzie OK bo mi naprewde zależy na nim, na szczęściu, a powiedz jeszcze czy karty mówią coś o matce jego dzieci? jest strasznie mściwa i chce mu zaszkodzic-czy to odbije sie na naszym związku? A jak finanse? czy podołamy w tej kwesti-on płacąc alimenty za 2 dzieci boje sie Z góry dziękuje __________________ Witam. Przy Twoim pytaniu karty nic nie mówiły o matce dzieci Twojego wybranka, ale wczytaj się co Ci radzą, a radza nie spiesz się. Mówia o o dpowiedzialności za niego, a więc o płaceniu alimentów i wszystko co ojciec, a też i Ty winien spełniać wobec dzieci, a to jest 2-je dzieci. Jesli temu nie podołasz, to nie będzie ok. Tak mówią karty, a to napisałam bys bardziej zrozumiała co wczesniej było zapisane. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Witaj 3em Oeill Ciekawe co teraz karty mówia o moim zwiazku... dziecko? Kłopoty? Rozwód...? Popatrzysz? ja 16.04.79 on 27.04.76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wrozbe
14,2,84 jak pojdzie mi tegotroczna sesja?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
3em Oeill wróżyłaś mi głębokie uczucie... ale z kim? Z kimś nowym czy z obecnym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze sie przypominam :) Mam jeszcze pytanko: napisałaś ze bede wybierała między dwoma osobami w miłości, a czy wśród tych osób bedzie mój były, czy to bedą osoby nowo poznane? Maria 21.05.1983r. Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana27
mam nadzieje ze podołam ale martwi mnie to NIE SPIESZ SIE, ??? Chciałabym tylko zeby matka dizeci nie robiła nam zadnych problemów, jego dziecko ktore dostaje co weekend(drugie ze wzgledu na to ze jest chore od urodzenia nie ma kontkaktu z nim- możliwe ze nawet nie jest jego-będą badania robione na ojcostwo) bardzo mnie polubiło, z czego sie abrdzo ciesze i nie przeszkadz mi ze on je ma tylko boje sie ze miedzy nami moze sie przez to nie ulożyć tak jakbym tego chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko dzieckuje Ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elihnetka27
tylko chiałam się przypomniec:) 26.04.1980 jak bedzie wyglądało moje życie uczuciowe? czy facet na ktorym mi zależy zostawi swoją kobiete dla mnie? czy wyjde za mąż?jesli tak to kiedy? dzieki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×