Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość kaaasia
to ja tez prosze o odpowiedź zerwał ze mną pewien osobnik, do którego ja nadal coś czuję... czy warto w ogóle się starać i mieć nadzieję, że jeszcze coś z tego będzie? 21.07.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkusowa koalicja
witam 🌻 Chciałabym dowiedzieć się, czy zejdę się z byłym partnerem. Czy on o mnie myśli? Co czuje? Czy się odezwie? Moja data urodzenia - 29.09.1984 rok. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
16:49 kaaasia to ja tez prosze o odpowiedź zerwał ze mną pewien osobnik, do którego ja nadal coś czuję... czy warto w ogóle się starać i mieć nadzieję, że jeszcze coś z tego będzie? --------- Witam. Przykro mi, ale. nie-nic z tego nie bedzie. karty mówia byś poprawnie oceniła fakty, bo kierujesz sie iluzją. Pozdro. _________________________________________________ 21.07.1982 17:17 Turkusowa koalicja witam Chciałabym dowiedzieć się, czy zejdę się z byłym partnerem. Czy on o mnie myśli? Co czuje? Czy się odezwie? Moja data urodzenia - 29.09.1984 rok. Z góry dziękuję i pozdrawiam --------- Witam i dzieki za pozdrowienia. Wy jestescie po rozstaniu i on nie mysli o kontaktach z Tobą. Mysli jego nie są w Twoich oczekiwaniach- nie spełnia sie. Odezwie sie do Ciebie, ale nie teraz, a w tej sytuacji dla Ciebie jest to korzystne. Czuje, że Twoje potrzeby sa rodzajem szantażu. Czas jest Twoim sprzymierzeńcem, po pewnym czasie bedzie Ci pomagał. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm witam i mam pytanie czy na dzisiejszym koncercie poprawią sie me stosunki z tym ur. 8 lut. 1988 ja 22.12.1989 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko dziekuje... a moge miec jeszcze jedno pytanie czy w ciagu tego roku wyjade za granice i czy moze ten chlopak (30) jest mi przeznaczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałam mężczyznę młodszego od siebie.Czy mamy szanse na poważny związek?Nie jestem zainteresowana romansem.moja data ur.28.10.1974.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
Widze, ze nastapila reaktywacja, pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkusowa koalicja
Witam ponownie i bardzo dziękuję za wróżbę. 🌻 Było to niezmiernie ekscytujące czytać o perspektywach dla swojej utraconej miłości. Wróżko, nie wiem czy chcesz i możesz jeszcze pochylić się nad moim straconym uczuciem. Jeśli tak, to bardzo mi miło i prosiłabym, abyś zerknęła na okoliczności tego zdarzenia, a także drogę dla mnie, jak powinnam postępować. Pogubiłam się. Piszesz o czasie. Tak, czekam. Minęło już jednak parę miesięcy i nic. Zero kontaktu. Zakończyliśmy przy nadmiarze nagatywnych emocji. Czy ja powinnam pozostać bierna? Czy on naprawdę zdecyduje się na kontakt? Czy to będzie przypadek czy jego świadome działanie? Jestem także ciekawa czy ma do mnie żal, czuje złość. Hmm… może kogoś ma. Kobieta. Wybacz ten nadmiar pytań. To co napisałaś wydało mi się takie prawdziwe, wiarygodne, dlatego chcę pogłębić swoją wiedzę. Staram się teraz wyciszyć. Przypomnę moją date urodzenia: 29.09.1884 rok. Ponownie dziękuję i trwam w oczekiwaniu na wróżbę. 🌻 Ciepłe pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkusowa koalicja
ach i może konkluzja ... gdyż ciężko mi to wykoncypować, czy my będziemy "w finale" razem? Czy jeszcze coś mamy do przerobienia? A teraz naprawdę zmykam spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
17:04 izabel1 wrozko dziekuje... a moge miec jeszcze jedno pytanie czy w ciagu tego roku wyjade za granice i czy moze ten chlopak (30) jest mi przeznaczony? --- Witam. Nie wyjedziesz. Nie jest Tobie przeznaczony. _________________________________________ 19:32 Dixy Poznałam mężczyznę młodszego od siebie.Czy mamy szanse na poważny związek?Nie jestem zainteresowana romansem.moja data ur.28.10.1974.Dzięki ------- Witam. Twoje działania przynosza negatywny skutek, dlatego szanse sa znikome. Powaznego zwiazku nie bedzie. _________________________________________ 19:36 lupita Widze, ze nastapila reaktywacja, pozdrawiam --- No witam. Też serdecznie pozdrawiam. Sorka za wszystko Lupitka-brak czasu. __________________________________________ 23:55 Turkusowa koalicja Witam ponownie i bardzo dziękuję za wróżbę. Było to niezmiernie ekscytujące czytać o perspektywach dla swojej utraconej miłości. Wróżko, nie wiem czy chcesz i możesz jeszcze pochylić się nad moim straconym uczuciem. Jeśli tak, to bardzo mi miło i prosiłabym, abyś zerknęła na okoliczności tego zdarzenia, a także drogę dla mnie, jak powinnam postępować. Pogubiłam się. Piszesz o czasie. Tak, czekam. Minęło już jednak parę miesięcy i nic. Zero kontaktu. Zakończyliśmy przy nadmiarze nagatywnych emocji. Czy ja powinnam pozostać bierna? Czy on naprawdę zdecyduje się na kontakt? Czy to będzie przypadek czy jego świadome działanie? Jestem także ciekawa czy ma do mnie żal, czuje złość. Hmm… może kogoś ma. Kobieta. Wybacz ten nadmiar pytań. To co napisałaś wydało mi się takie prawdziwe, wiarygodne, dlatego chcę pogłębić swoją wiedzę. Staram się teraz wyciszyć. Przypomnę moją date urodzenia: 29.09.1884 rok. Ponownie dziękuję i trwam w oczekiwaniu na wróżbę. Ciepłe pozdrowienia ------ No witam. On nie ma nikogo. Ma wiele negatywnych uczuc. Karty mówia zaczekaj na okazję, bo taka sie nadarzy i wtedy tylko zależec bedzie o Was jak to poprowadzicie. __________________________________ 00:04 Turkusowa koalicja ach i może konkluzja ... gdyż ciężko mi to wykoncypować, czy my będziemy "w finale" razem? Czy jeszcze coś mamy do przerobienia? A teraz naprawdę zmykam spać. ---------- Karty powiedziały o tym zadecyduje los. Wszystko w rekach Opatrzności. ___________________________________________ Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest szansa, że zobaczę go w ten weekend ....prawdopodobnie będzie przejazdem przez moje miasto i zaproponował wspólną kawe.... Dojdzie do spotkania? I co onoo przyniesie ? radość czy rozczarowanie? z góry serdecznie dziękuję 🌼 PS. szurum burum - to też ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkusowa koalicja
Witam 🌻 Wróżko bardzo, bardzo dziękuję za wróżbę. Jest naprawdę wiarygodna, a ja jestem zaskoczona. Dlatego chciałabym zapytać, czy zgodziłabyś się na kontakt ze mną. Prosiłambym o adres e-mail. Może króko opisałabym ważną dla mnie sprawę, podala daty urodzenia, imiona, może zdjęcia. Ufam, że tak byłoby lepiej, właściwie. Jeśli nie chcesz podawać adresu, tu na kafe, a zgodziłabyś się na moją prośbę, to zostawiam swój adres: migotka_9@tlen.pl i trwam w oczekiwaniu na znak od Ciebie, jakiś kontakt. Wiem, że dla każdego jego sprawy są dominantą, ale ja złamałam się pod wpływem tej sytuacji. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga 3em Oeil > no przyjechał ;) cieszyłam się jego obecnością i nieprzeprowadzałam, żadnych poważnych rozmów... Prawdopodobnie zacznie studia podyplomowe w moim mieście :) będzie wtedy więcej okazji do spotkań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkusowa koalicja
Witam 3em Oeil Przepraszam, że znowu się przypominam, nie chciałabym być namolna, ale bardzo mi zależy. Zajrzysz tu jeszcze? Chciałabym ponowić prośbę o kontakt mailowy. Ciepłe pozdrowienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Madzia
Wróżko jestem od niedawna samotna - tzn nie mam faceta i chcę wiedzeić czy to się zmieni i czy w ogóle poznam tego jedynego i czy może da sie jakos zobaczyć jaki bedzie jego znak zodiaku :) Moja data urodzenia to 7 września 1984 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Moje kochane słoneczka. Jestem i odpowiem. Sa takie dni, gdzie jestem bardzo zajeta i nawet nie mogę wejśc do netu. Są takie dni, gdzie kart nie mozna stawiać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduś27
kilka miesięcy temu zerwałam długoletni związek bo stwierdziłam ze nie jestem szczęśliwa i chyba go nie kocham, nie żąłuje tego bo chyba tak naprawde go dobrze nie znałam sądząc po tym jak on sie teraz zmieniła(albo zawsze taki był tylko ja tego nie dostrzegałam). Poznałam fajnego chłopaka ponad m-c temu, dobrze sie czujemy z swoim towarzystwie ale on tweirdzi ze nie chce sie z nikim wiazac( dzewczyna go zostawiła po 3 latach) On wyjechał za granice, rozmawiamy codziennie ze soba przez skype lub GG nawet kilka godzin dziennie. Chciałabym wiedzieć czy moze jednak być coś z tego ? Czy ze zwyklą koleżanką tyle sie rozmawia? Zależy mi na nim i nie wiem czy mam sie angażowac czy nic z tego jednka nie będzie. Przepraszaz że sie rozpisałam ale chciałam przedstawic sytuację, Z góry dziękuje za odpoweidż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduś27
zapomniałam- moja data ur 27.04.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDUŚ27
wróżko jesteś??? czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
oj wrozko a ja nakrecilam sie na ta znajomosc i jak narazie sie uklada . A powiedz mi czy ja znajde milosc i kiedy mniejwiecej to nastapi( 26.11.1978)Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDUŚ 27
gdzie ta wróżka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
Wróżce jest gorąco! jak się ochłodzi to napewno wróci ;) Pozdrawiam 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusua23
Witaj 3em Oeil jakbys znalazla chwilke czasu to bylabym wdzieczna Jakie jest uczucie mojego chłopaka 10.10.1980 do mnie 10.03.1984? Czy ma kogos na boku?Czy znajde prace w formacjach mundurowych? Z gory dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19.05] 10:17 Madzia Madzia Wróżko jestem od niedawna samotna - tzn nie mam faceta i chcę wiedzeić czy to się zmieni i czy w ogóle poznam tego jedynego i czy może da sie jakos zobaczyć jaki bedzie jego znak zodiaku Moja data urodzenia to 7 września 1984 rok -------------- Witam. Tak poznasz w ciągo roku, najprawdopodobniej na jesieni w miejscu jakiegos przymusu(np. praca miejsce nauki, szpital). Bedzie to bardzo zyczliwy człowiek z pod znaku ryby. ______________________________________________________ Magduś27 kilka miesięcy temu zerwałam długoletni związek bo stwierdziłam ze nie jestem szczęśliwa i chyba go nie kocham, nie żąłuje tego bo chyba tak naprawde go dobrze nie znałam sądząc po tym jak on sie teraz zmieniła(albo zawsze taki był tylko ja tego nie dostrzegałam). Poznałam fajnego chłopaka ponad m-c temu, dobrze sie czujemy z swoim towarzystwie ale on tweirdzi ze nie chce sie z nikim wiazac( dzewczyna go zostawiła po 3 latach) On wyjechał za granice, rozmawiamy codziennie ze soba przez skype lub GG nawet kilka godzin dziennie. Chciałabym wiedzieć czy moze jednak być coś z tego ? Czy ze zwyklą koleżanką tyle sie rozmawia? Zależy mi na nim i nie wiem czy mam sie angażowac czy nic z tego jednka nie będzie. Przepraszaz że sie rozpisałam ale chciałam przedstawic sytuację, Z góry dziękuje za odpoweidż 08:53 Magduś27 zapomniałam- moja data ur 27.04.1980 ------------------- Witam. Tak może coś byc z tego, jednak teraz on potrzuje czasu by uporać się ze swoimi sprawami. __________________________________________ 05] 14:44 izabel1 oj wrozko a ja nakrecilam sie na ta znajomosc i jak narazie sie uklada . A powiedz mi czy ja znajde milosc i kiedy mniejwiecej to nastapi( 26.11.1978)Dziekuje. ------------------ Witam. Jesli się układa to o co mnie pytasz.? Sprecyzuj pytanie, bo nie wiem o co mam pytać o to co jest czy szukasz coś nowego? ___________________________ szurum burum Wróżce jest gorąco! jak się ochłodzi to napewno wróci Pozdrawiam ---------------- Witam. To nie sprawa upału. Dzięki i tez pozdrawiam🌼 ____________________________________ 18:01 moniusua23 Witaj 3em Oeil jakbys znalazla chwilke czasu to bylabym wdzieczna Jakie jest uczucie mojego chłopaka 10.10.1980 do mnie 10.03.1984? Czy ma kogos na boku?Czy znajde prace w formacjach mundurowych? Z gory dziekuje pozdrawiam --------------------- Witam. On jest po jakichś przejściach niespełnionej miłości, a teraz czuje lek by nie powtórzyło sie to samo. Byc może nie wygasła namiętność do tamtej osoby. Ad. pracy . Teraz czas pracuje dla Ciebie, pewnych spraw nie przyśpieszysz, przyszłościowo możesz znależć taka pracę. ____________________________________ Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
Witaj Doga Wróżko !! Co mnie czeka z mężczyzną spod znaku Raka ? on - 2 lipca 1983 ja - 7 września 1984 Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
* Droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDUS27
Dzięki wróżko-oby sie spełniło to co mówisz, nie chce być już sama:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusua23
Kurcze jedyna osoba ktora przychodzi mi do glowy to jego byla..... byl z nia 2 lata ze mna jest 5 czyzby namietnosc do niej sie nie skonczyla?? Poza tym w tym roku nie bylismy razem przez 1,5 miesiaca a ja w tym czasie wyjechalam za granice. Czuje sie jakbym byla zapomnienieniem jego bylej? Czy faktycznie moze byc mowa o jego bylej? Jo 10.03.1984 on 10.10.1980 dziekuje za poswiecenie czasu pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko juz precyzuje no wiec pytam o tego chlopaka z ktorym teraz utrzymuje kontakt , napisalam ze jak narazie sie uklada w sensie widze, ze sie stara utrzymywac kontakt ale mimo to zastanawiam sie czy jego zachowanie wobec mnie jest szczere , czy to jest dobra osoba i czy to jest wlasnie ta osoba , czy w konsekwencji znajomosc rozwinie sie do tego stopnia ze bedziemy razem ? (26.11.1978) Najkrocej rzecz ujmujac czy to jesgo zachowanie teraz jest szczere wzgldem mnie bo tego nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
wiesz 3em Oeil .... tracę nadzieję, że coś z tego będzie.... mam na myśli mnie i tego mojego mundurowego. Jestem z grudnia(14) 1977 a on z czerwca (ten sam rocznik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×