Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość 3em Oeil.
13:54 czy mogę zapytać czy mogę zapytać o co chodzi nie jestem w temacie. Wróżycie tu sobie? Na jakiej zasadzie? czy mnie też możecie powróżyć? Hej, tak. Podaj nika lub imię date ur. i pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę zapytać
kto to wróży i na jakiej podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę zapytać
pewnie jak zwykle chodzi o facetów nasze kobiece pytanie una się czy sie nie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę zapytać
moją date urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę zapytać
05.02.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę zapytać
jest tam ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
ztym facetem to wole zebys to ty mi postawiłacokolwiek wyjdzie a pisz na emeila bedzie mi i tobie łatwiej ................. jestes kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
czy wedlug kart rozpad zwiazku jest nieuchronny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
wolalabym nie :) nie rozumiem tez podzialu dobr bo zadnych wspolnych nie mamy ;) o bruneta pytalam z ciekawosci bo to zauroczenie, chwilowe i nic powaznego. chcialabym byc dalej z blondynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
jeszcze zastanwia mnie czemu najpierw wyszlo trwaly dlugoletni satysfakcjonujacy zwiazek a teraz juz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
Witam Dziewczyny :) Co u Was słychać?? Jak samopoczucie?? 3em Oeli..dziękuje bardzo za wrózbę i prosiłabym o kontakt mailowyjeżeli nie sprawi Ci to problemu ;) dominia22@vp.pl Miłego wieczorku wszystkim życzę :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
mam nadzieje ze jednak wyjdzie twaly satysfakcjonujacy zwiazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:11 katerinal jeszcze zastanwia mnie czemu najpierw wyszlo trwaly dlugoletni satysfakcjonujacy zwiazek a teraz juz nie... Witam. Dlaczego tak wyszło, jak sie nie interesowałaś innymi, to tak wyszło-długotrwały zwiazek, a jak sama zmienic chciałas swoje życie - to wiesz co wyszło. Życie nie jest stałą karta my je zmieniamy i nie wrózymy sobie co 5-7dni, bo to bzdura, o której niektórzy si e przekonali MIłego wszystkim. Trochę się zmeczyłam Waszymi ciągłymi dopytowaniami, dlatego pożegnam Was czy na zawsze nie wiem, ale na pewno musze odpocząć Sorka jak kogos zawiodłam. Pa, pa, pa, pa, pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
moglłabyś też powiedzieć coś o mojej przyszłości? urodziłam się 6 sierpnia 1987 dzięki z góry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś zadałam pytanie o uczucia i chyba nie dostałam na nie odpowiedzi....;( jak bedzie wygladała nasza przyszłość? czy mi sie oswiadczy? 8.10.83; on-26.6.83 prosze 3em Oeil o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
zadalam hipotetyczne pytanie, to ty powrozylas i 1 dnia wyszlo dlugoletni zwiazek a nastepnego juz cos innego, ja nie zrobilam nic by dokonac zmian w moim zyciu a chyba zastanawiac sie to jeszcze nie grzech. dziwi mnie tylko ze gdy zadaje jedno pytanie codziennie dostaje inna odpowiedz. spytalam dlaczego na pytanie o zwiazek dajesz 2 rozne odpowiedzi a skoro sie nie chcesz okreslic zaufam swojej intuicji, ona mnie nie zawodzi. milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
13:10 katerinal zadalam hipotetyczne pytanie, to ty powrozylas i 1 dnia wyszlo dlugoletni zwiazek a nastepnego juz cos innego, ja nie zrobilam nic by dokonac zmian w moim zyciu a chyba zastanawiac sie to jeszcze nie grzech. dziwi mnie tylko ze gdy zadaje jedno pytanie codziennie dostaje inna odpowiedz. spytalam dlaczego na pytanie o zwiazek dajesz 2 rozne odpowiedzi a skoro sie nie chcesz okreslic zaufam swojej intuicji, ona mnie nie zawodzi. milego Witam Cię. Bardzo głupio robisz pytając kart, skoro masz niezawodną intuicję. Przykro mi, ze nie dostałas odpowiedzi Cię satysfakcjonującej. Pamiętaj jednak, że to nie ja tylko karty tak mówią i tak jak zadajesz pytanie taka jest odpowiedź. Jeśli jest ono precyzyjne, to odpowiedź jest też precyzyjna. Pretensji do mnie nie możesz miec, bo to nie ja Cie zapraszałam byś w kółko pytała o to samo. Jeśli jednak przyszłaś, to zachowaj sie ja człowiek, a nie igraj z kartami. Ja na Twoim miejscu teraz kiedy byłabym w niewiedzy, odżałowałabym 100 i poszła do wróżki(zakładam, że interesuje Cie przyszłość ) i dowiedziała sie kiedy są te dobre dni, a kiedy złe, a moze będziesz musiała cos zmienić. Jeszcze raz powtarzam do kościoła i tu nikt nikogo nie ciągnie. Nie chcesz nie pytaj, ale jesli pytasz, to karty odpowiadają o przyszłości, Tobie powiedziały o dwóch różnych przyszłosciach, bo takie życie jest przed Tobą. I zyczę z całego serca by ta zła i obojętnie czy jest to bliższa czy dalsza nigdy się nie sprawdziła. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
11:39 a czy moglłabyś też powiedzieć coś o mojej przyszłości? urodziłam się 6 sierpnia 1987 dzięki z góry ;] Witam. Ogólny klimat w tym roku Będziesz otwarta na nowe plany, pomysły, poszerzysz krąg przyjaciół. W uczuciach szukuja sie jakieś zmiany, jeśli jestes w zwiazku, to ułozy się w nim szczęsliwie, a jesli nie to spotkasz kogoś kto jest głeboko moralny i będziecie tworzyc udany związeK Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
bede z tym wysokim czy z tym nizszym , a moze z zadnym z nich? ( 26.11.1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam kolejny raz
Droga 3em... mozesz mi powiedziec co ten czlowiek czuje naprawde i o co mu chodzi w stosunku do mnie? czy to koniec jego miłość? czego odemnie wymaga? prosze o odpowiedz to wazne bo wlasnie waza sie nasze losy i albo bedzie tak albo siak w przeciagu kilku doslownie dni . jego data urodzin 1981 pazdziernik a dnia nie pamietam ale chyba 5, dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam kolejny raz
ps wiem ze to glupie nie znac daty ale ciagle mi sie mieszaja dnie i nie moge zapamietac:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
22:48 zapytam kolejny raz Droga 3em... mozesz mi powiedziec co ten czlowiek czuje naprawde i o co mu chodzi w stosunku do mnie? czy to koniec jego miłość? czego odemnie wymaga? prosze o odpowiedz to wazne bo wlasnie waza sie nasze losy i albo bedzie tak albo siak w przeciagu kilku doslownie dni . jego data urodzin 1981 pazdziernik a dnia nie pamietam ale chyba 5, dziekuje za odpowiedz No, hej. No teraz ma tyle w głowie, że trudno powiedzieć, o co jemu chodzi. Cały czas mysli krążą, o źle podjętychdezjach i złch wiadomościach jakie Ci przekazał lub przekaże. Sam nie potrafi ocenić tej sytuacji, boi sięzłej oceny, plotek. Chce zakończyc ten etap, sama wiesz na jakim teraz jesteście, więc mnie o to nie pytaj. Marzą mu się podróże i nowe kontakty. Być może dostał zaproszenie na wyjazd. Ale wg. kart na dzis związek przetrwa i nastąpi powolny rozwój uczuć. NO i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
20:39 kurkawodna napisałam e-meila do ciebie bo fajnie mi sie z toba rozmawia Słonko moje. Widzisz, że jestem sercem z Yobą, ale chińszczyzna nam przeszkadza, dlatego pisz e-mille. Ja czytam, a tu na forum napiszę . A ty, a nie wszyscy bedą wiedziec o co chodzi. Wszystko w 100% masz zapewnione. Zgadzasz się. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
ale ja uwielbiam Twoją chinszczyzne wolę jak piszesz emeile bo można sobie pogadac a tu wiele osób pukado Twojego czarodziejskiego świata )))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Ale pisz do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
Wiem że ostatnio miałas urwanie glowy i masz prawo nie chcieć odpisywać na posty każdy czasem tupie nogą znam ten stan Mam nadzieje że zregenerowałaś siły spójrz jaki piekny jest dzień na dworze tak bielusieńko szkodaże mój kudłacz tego nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
oki lubię pisac więc nie widzę problemu niedługo mam ostatni zjazd i przerwe zimową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×