Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość calkowicie zagubiona
15.10.1976 ----> czy bede jeszcze szczesliwa?? czy rozejde sie z mezem a jesli tak to w jakich nastrojach?? co z tym "drugim"" no i chyba najwazniejsze, czy bede mogla jeszcze miec dzieci po utracie pierwszego :( jesli moglabys: magd76@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
a no tak ty też jestes moją bratnią duszą ? ja serio mówie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
15:10 zdesperowana23 wrozko prosze nie zpomnij o mnie jak zanjsziesz chwilke to prosze odpisz Słonko, 3em Oeil lubię jak mnie nazywają. Odpiszę Ci na pewno, w niedzielę i świeta kart sie nie stawia. Powtórz pytanie i date ur. zebym nie szukała w gąszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
10:24 kurkawodna a no tak ty też jestes moją bratnią duszą ? ja serio mówie ....... Cieszę sie bardzo i zawsze ile trzeba będę Ci pomagać. Zainspirowałaś mnie tą poezją, mnie kręci, ale proza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
14:43 lupita witajcie, pozdrawiam wszystkich!!!! chcialam sie jeszcze zapytac, bo napisalas mi, ze powinnam uwazac, by nie ulec wypadkowi, czy cos bardzo zlego mi sie moze przydarzyc? na co powinnam uwazac? 150479, godz. 15.24 to ostatnie pytanko, bo wlasciwie wszystko co mnie interesuje juz wiem, za co jestem b. wdzieczna caluje Was mocno, mocno, mocno Witam. Kochanie Ty moję, Ty mnie uznajesz za wszrechwszystko, a ja mam sklerozę i nie pamiętam, o co biegało, ale zapytam. Karty mówią o gólnie dość dobrze o Twoim zdrowiu, ale pokazały też chorobę, która to moze być spowodowana wypadkiem, ale nie dosłownie, bo może to być wypadek dotyczący Twojej psychika i wtedy ona/choroba będzie długa, ale nie znaczy, że groźna. No siema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
19:30 zdespreowana23 19:39 zdesperowana23 10.03.1984, on 10.10.1980 Słonko Ty moje, to Ty musisz wiedzieć czy jest CI z nim dobrze czy źle i jak sie dowiesz to podejmiesz decyzję. Szereg niemiłych przypadów w tym żwiązku się pojawiało. Nie przemyślane Twoje decyzje doprowadzą do rozstania na skutek wcześniejszych Twoich planów. Będzie Ci robił przeszkody. Pozdro. Dziekuje, że tak szybko odpisalas mi. sama juz nie wiem czy jest mi dobrze czy zle. ale decyzje musze podjac sama. gdybym jeszcze mogła sie do wiedziec. co masz na mysli nie przemyślane moje decyzje??? a przeszkody bedzie mi robil bo mu zalezy czy z jakiegos innego powodu???faktycznie sporo niemilych rzeczy sie nazbieralo czasami mam wrazenie ze jemu wcale nie zalezy i ze jest mnie zapewny???? przepraszam Cie ze zawracam Ci glowe jezeli znajdziesz chwilke czasu i ochoty to czy Moglabys napisac co wiecej na ten temat pozdrawiam bardzo goraco i sle buziaczki oraz Witam Cię, Mam jedna zasadę, jak pytasz mnie o wróżbę, to mówię wszystko co mówią karty, nie dokładam co myślę. Nieprzemyślane decyzje-nie wiem i Ty też o nich nie wiesz skoro pytasz. Postąpisz zbyt pochopnie i to dla mnie nie przemyślana decyzja, ale co karty chciały powiedzieć, to tylko nieprzemyślane dycyzje. W Waszym związku jest walka o dominacje. Nie wiem kto jest słabszy w tym związku, a kto dominant. ten słaby jest manipulowany i w miłości odniesie porażkę. Opanować zmysły karty i pomysleć tak karty radzą. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
czy w najblizszym czasie wydarzy sie cos pozytywnego , co zyciem osobistym? ( 26.11.1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
15:01 Some Bizarre hmm a pytanie jak wczesniej czy przyjazn z tym chlopakiem ma sens, czy cos budującego z niej wyniknie, co on teraz czuje......... moja data 22.12.1989 10:50 Nic. Odpowiem Ci e-maillowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
23:55 katerinal 08.09.1983 uczucia... prosze o podpowiedz...z kim mi sie ulozy z blondynem czy starszym brunetem... ktoremu na mnie zalezy, ktory o mnie mysli... moze da sie na podtsawie daty krociutka charakterystyke mojego charakteru? albo ogolnie wrozbe na przyszlosc? pozdrawiam Witam.Starszy brunet ma potrzebę zachowania milczenia, miłość traktuje jako zrozumienie, współodczuwanie, anie erotykę. To człowiek szlachetny i myślący: n-l, lekarz , psychol naukowiec, a moze teolog. I Ty masz to przeanalizować, tak powiedziały karty. Blondyn-to satysfakcjonujące trwałe uczucie. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
serdecznie dziekuje za odpowiedz, dziwne troche, ale nic to ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
jestes niesamowita........ az prawie otworzylam usta ze zdziwienia! zgadza sie co do joty... czy moglabys mi powrozyc.... czy starszy brunet ma kogos, czy chce byc ze mna...? czy powinnam wizac swoja przyszlosc z blondynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
z ktorym bede szczesliwa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
a można jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
Ciesze się że chcesz mi pomóc uwielbiam pisać tylko ostatnio nie mam veny poza tym przygotowujesiedo egzaminów moim marzeniem jest wydać ksiazke c co do pytań to troszke przesadziłam z ilosią jesli sięz nimi uporaszto chyle czoła pytankasa chyba na19 stronie a co u Ciebie ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
faktycznie przesadziłam : czy będe szczęsliwa czy znajde swoją bratniąduszę czy będe zawsze sama czy wydam tomik czy zdam egzaminy na studia czy mam wrogów czy grozi mi niebepieczeństwo czy bede miec przyjaciół czy uda mi sie odkryć tajemnice zwiazana zpewnym mezvzyzną pozdrawiam 12121982 Trzymaj sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adria***
ja,11.01.79 on 25.08.76 czy nasze zycie uczuciowe sie ulozy?? czy uda mi sie miec dziecko'?? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana23
witaj 3em Oeil dziekuje Ci bardzo, że odpisałaś. coś tu sie zgadza. od kilku dni biję sie z myslami czy sie rozstać czy dać szanse?? jest ciezko podjac taką decyzję ze względu na to, że go kocham a także jest to moj pierwszy chlopak (prawie 5 lat ze sobą). staralam sie robic wszystko aby bylo dobrze a jemu wszystko wybaczalam. dlatego to ja jestem osobą manipulowaną w związku i to ja poniosę tą porażkę!!! 1 zastanawiam sie czy jemu wogole troche na mnie zależy??? 2 czy jak sie rozstaniemy da sobie spokoj??? 3 czy on kogos ma na oku? Mam nadzieję, że juz Cie nie nudzi moje pisanie na jeden i ten sam temat??!! Gdybys jeszcze coś tam wyczytala z kart to podam daty urodzenia ja 10.03.1984 on 10.10.1980 serdecznie dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaper
27.09.89 Czy zachowanie Aleksandra wobec mnie jest szczere? Czy połączy nas uczucie? Będziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
czy w najblizszym czasie wydarzy sie cos pozytywnego , co zyciem osobistym? ( 26.11.1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ponownie witam... ogolnie to wiecej konkretow jest w przeslaym przeze mnie mailu znow mam trywialne pytanko czy hmm nawiazac jakąs probe rozmowy przez komuniaktor, czy wprost niby zartobliwie napisac,czemu sie nie odzywa czy jak czego sie wystrzegac? 22.12.1989 10:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłuchaj
15:47 kurkawodna Tyle pytań podaj e-mailla w wolnej chwili Ci odpowiem. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
15:47 kurkawodna Tyle pytań podaj e-mailla w wolnej chwili Ci odpowiem. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
16:26 adria*** ja,11.01.79 on 25.08.76 czy nasze zycie uczuciowe sie ulozy?? czy uda mi sie miec dziecko'?? dziekuje Witam. Takie działanie jak stosujesz przyniesie negatywne skutki. Nie uda się, jesteś zablokowana seksualnie. Przykro mi, ale miłego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie byc goloslowną itd..to z rozmowy na gg dzis nic raczej nie wyjdzie. jednakze bylabym wdzieczna za odp. na pytanie czy jutro hmm uda mi sie jakos z nim porozmawiac wyjasnic pewne kwestie? Nie wiem,ale troche mnie ta sytuacja męczy, wogole ta ma milosc nie ma sensu...ale bywa 22.12.1989 10:50 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
13:05 izabel1 czy w najblizszym czasie wydarzy sie cos pozytywnego , co zyciem osobistym? ( 26.11.1978) Szaleć będą Twoje emocje. Uzależniona będziesz od partnera. Karty przestrzegają Cię - mówią uważaj na wszystko. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
17:10 perłaper 27.09.89 Czy zachowanie Aleksandra wobec mnie jest szczere? Czy połączy nas uczucie? Będziemy razem? Kocha, ale rozstanie będzie nieodwołalne i bolesne. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adria**
Czy mozesz cos mi blizej powiedziec?? Jakie to sa negatywne skutki?? I co to znaczy ze jestem zablokowana seksualnie? 11.01.79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×