Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość kurkawodna
wiem ak ludzie emocjonalnie podchodzado Twojego topiku tu zawszetak jest jak ktos oferuje swoje zdolnosci magiczne jazdązyłam juzdawno ochłonąc faktycznie nie powinno sie non stop trzeba umiejetnie wyorzystać informacje zawarte we wróżbach to są tylko wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
hej, hej!!! dawno nie zagladalam, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po primo raczę witac w ten sniezny zimowy dzien :) Wiem.wiem znow o tym samym ,ale mam takie pytanka co on do mnie teraz czuje,czy ma do mnie jakąs uraze? czy kolezanka ur.29.09.1989 hmm jest zakochana w nim ,czy dziala przeciwko mnie,...jak jej postepowanie udaremnic? ja:22.12.1989 10:50 pozdro:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klameczka
3em Oeil prosze powiedz jaka przyszłośc czeka mnie 8,10,83 i jego 26,6,83? jakie sa jego uczucia wobec mnie?szczere? czy nasze charaktery pozwola nam byz ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
czekam na list odCiebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
zareagowalam impulsywnie,moze za nadto... zdenerwowalam sie kiedy zdalam sobie sprawe ze moj zwiazek moze nie przetrwac... i ze mowisz mi 2 rozne rzeczy,zupelnie przeciwstawne,raz trwalosc raz rozpad zwizaku... moze zinterpretuje to tak - gdybym zrobila cos w kierunku zmian pewnie by nie wyszlo, ale nie zmienilam nic, nie zmienie bo nie chce... dlatego wierze ze moj zwiazek bedzie tak jak w pierwszej wrozbie - trwaly i satysfakcjonujacy :) i wole juz niepytac o przyszlosc... tylko wierzyc ze potoczy sie dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 81
Witam ja ---> Aneta 21.05. 1981 on ---> Mariusz 13.07.1978 co dalej? Pozadawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaryna maslana
3em Oeil witam.chcialam zapytac o prace i uczucia, ur.10 08 1985.jestem troche zagubiona....z gory dziekuje za poswiecony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 81
3em Oeil wróc proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. Sorka, że wszyscy razem. Najpierw pozdrawiam Was dziewczyny, a szczególnie te Lupitki i kurkawodne, co nic nie chcą tylko z serducha wchodzą na pogaduchy, dzięki wielkie. Kurkawodna rzuć jakies swoje poetyckie dziełko na forum, tak lubie czytac wiersze, szczególnie te o miłości. 17:01 klameczka 3em Oeil prosze powiedz jaka przyszłośc czeka mnie 8,10,83 i jego 26,6,83? jakie sa jego uczucia wobec mnie?szczere? czy nasze charaktery pozwola nam byz ze soba? Witam. W Waszym związku są jakies konflikty i to bardzo zaprzata Wasze myśli. W mowie pznuje miłośc,ale w sercu jest jakoby zaprzeczenie tego. Jeśli sie dogadacie bedzie dobrze, a jeśli nie to rozpad zwiąku. Dobrego. 11:40 Cosheria co mnie czeka w sprawach sercowych ? ur 13.02.1984,ostatnio mam pecha... Witam. Ty jestes pracuś i do rządzenia. potrzebna Ci niezależność, dlatego trudno Ci znależć odpowiedniego człowieka. Nowe kontakty pojawiające się w Twoim życiu nie możesz wszystkich negować. Dokonaj wyboru, a bedzie to solidny związek. W najblizszym czasie miłość platoniczna. Dobrego. 20:17 katerinal zareagowalam impulsywnie,moze za nadto... zdenerwowalam sie kiedy zdalam sobie sprawe ze moj zwiazek moze nie przetrwac... i ze mowisz mi 2 rozne rzeczy,zupelnie przeciwstawne,raz trwalosc raz rozpad zwizaku... moze zinterpretuje to tak - gdybym zrobila cos w kierunku zmian pewnie by nie wyszlo, ale nie zmienilam nic, nie zmienie bo nie chce... dlatego wierze ze moj zwiazek bedzie tak jak w pierwszej wrozbie - trwaly i satysfakcjonujacy i wole juz niepytac o przyszlosc... tylko wierzyc ze potoczy sie dobrze pozdrawiam Witam. Masz prawo do swoich reakcji, bo jesteś wolna, ale ja tez jestem wolna i moge powiedziec co mysle i widze o co mnie pytasz. Jasny umysł miec we wszystkim i to jest najwazniejsze i świetnie, że masz taka wiare i tak bedzie i zycze z całego serca niech się stanie. Dobrego. 21:38 ja 81 Witam ja ---> Aneta 21.05. 1981 on ---> Mariusz 13.07.1978co dalej? Pozadawiam, pa Witam. Oboje jesteście szlachetni i niosacy pomoc innym. jakies kłopoty niosace gorycz, ta porazka jest własnej waszej winy, czujecie skrepowanie, ale to jest odpowiedni męzczyzna i będzie związek trwały/małzeństwo. Bedzie pomyślna odmiana losu i stabilizacja. Dobrego. 10:55 margaryna maslana 3em Oeil witam.chcialam zapytac o prace i uczucia, ur.10 08 1985.jestem troche zagubiona....z gory dziekuje za poswiecony czas. Witam. Pomyślnośc Ci idzie i Jeśli jestes w związku, to małzeństwo, jeśli nie, to poznasz kogoś z kim będzisz tworzyć dobry związek. Praca po marcu pokazuje się praca, ale trzeba sie dokształcić. Dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
odpisz na moje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 81
Witam ponownie... Dzieki za odpowiedz, ale wiesz... my jestesmy po rozstaniu i idzie juz 19 m-ąc jak się rozstalismy . W naszych zyciach pojawiy się juz nowe osoby... To jest ten męzczyzna? Z góry dziękuje Ci za wyjaśnienie mi tych watpliwosci Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 81
3em Oeil wróc... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
18:16 ja 81 Witam ponownie... Dzieki za odpowiedz, ale wiesz... my jestesmy po rozstaniu i idzie juz 19 m-ąc jak się rozstalismy . W naszych zyciach pojawiy się juz nowe osoby... To jest ten męzczyzna? Z góry dziękuje Ci za wyjaśnienie mi tych watpliwosci Pozdrawiam No siema, co tam. PYtałaś mnie o Anete i Mariusza i masz odp. w tym długim e-maillu. Poszukaj siebie i przeczytaj. A teraz dodatkowo. W starym związku poświęciłas się dla dobra jego lub innego -nie wiem . Z nowym facetem jesteś by uczyć się eksperymentować na drodze doświadczeń-krótko mówiąc jest to zabezpieczenie towarzyskie. Pytałam o jeszcze innego nowego faceta, karty powiedziały , że zostaną zrealizowane długoterminowe Twoje plany-wiesz chyba co planowałaś? Życie Twoje zmieni się na lepsze. No, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
10:11 kurkawodna odpisz na moje posty No witaj Słonko. Co tam słychać. Widzę,ze sprawy Ci się uporządowały. Cieszę się, jesli to prawda. Bardzo miłe są dla mnie Twoje posty. Wyszło na to, ze zamiast ja Ciebie pocieszac, to Ty mnie pocieszasz. Naprawdę z całego serducha dzięki. Rzuc jakiś wiersz w tym topiku, jak masz jakiś, który możesz upublicznić. Zrób to dla nas i napisz taki słodki o miłości. Please. Z najlepszymi. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
Odezwałassie ale nie odpowiedziałas na mojeemeile u mnoe jak narazie moze być wierszy od tak nierzucam natopik co do tamtej sprawy to nic sie niewyjasniło raczej tak zostanie byłabym wdzieczna jakbys odpisała na moje poprzednie posty zycze miłego dnia trzuymaj sie cieplutko pamitaszpodałalam ci imie tego chłopaka to nic faktycznie nie mozesz mi powiedzieć ja nie miałabym smiałosci iscdo wrózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klameczka
3em Oei dlziekuje za odpowiedz masz racje, ostatnio troche sie kłócimy ale bywaja dobre ( i bardzo dobre dni). mamy różne charaktery to wiem i mam nadzieje ze jakoś sie dogadamy... mam pytanko, jego ojciec lubi naduzywać czesciej alkoholu... czy on może miec z tym kiedys problemy?? on (26,6,83) raczej jest w tej kwestii rozsadny, ale zdazyło mu sie kilka razy przeholować.. prosze o odp pozdrawiam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 em wyslalam Ci maila :) heh ale sie porobilo dzis z nią na swoją studniowke idzie... ale trzeba to zniesc godnie i ze spokojem pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
czy bede z ta osoba ktora ostatnio zabiega o mnie i co z moja praca? (26.11.1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
15:57 klameczka 3em Oei dlziekuje za odpowiedz masz racje, ostatnio troche sie kłócimy ale bywaja dobre ( i bardzo dobre dni). mamy różne charaktery to wiem i mam nadzieje ze jakoś sie dogadamy... mam pytanko, jego ojciec lubi naduzywać czesciej alkoholu... czy on może miec z tym kiedys problemy?? on (26,6,83) raczej jest w tej kwestii rozsadny, ale zdazyło mu sie kilka razy przeholować.. prosze o odp pozdrawiam bardzo serdecznie Kłócicie się, bo on jest bezwzględny wobec ludzi i lubi byc podziwiany, to numerologii. On może mieć problemy z ciś. i krążeniem. Z alkoholem powinien umieć sobie radzić. Jeśli jest najstarszym dzieckiem wśród całego rodzeństwa , to będą, ale tak jak powiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
17:39 izabel1 czy bede z ta osoba ktora ostatnio zabiega o mnie i co z moja praca? (26.11.1978) W przyszłości tak. Będą opóźnienia, ale trzeba być cierpliwym. Jeśli pracujesz, to poszerzysz swoje horyzonty, o dotkową pracę, a jeśli nie pracujesz, to znajdziesz ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
3em oeil dziekuje bardzo ... Jeszcze tylko czy mozesz mi powiedziec czy ta osoba bedzie dla mnie dobra czy to jest ta wlasciwa osoba czy to bedzie prawdziwa milosc ? I czy w najblizszym czasie wyjade gdzies ? (26.11.1978 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko, z tego co widze trzeba podac swoja date urodzenia. ok. moja to 7 czerwca 1984, mam kilka pytan, czy znajde prace, dostane sie w tym roku na wymarzone studia, i jedno takie dla mnie trudne, czy bedzie jeszcze cos ze związku, ponad rok po zerw. :/ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaper
ja-27.09.89 on-12.09.86 Jakie sa jego uczucia wobec mnie? Czy czeka nas wspolna przyszlosc? Czy bedziemy razem? Szczesliwi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klameczka
dziekuje za odpowiedz 3em Oeil on (26,6,83) nie jest najstarszy, właściwie to jest najmłodszy, ma tylko barta o 3 lata starszego. Prosze powiedz co w zwiazku z tym, iz nie jest najstarszy? ja (8,10,83) dziękuje i pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
23:55 Pchła witanko, z tego co widze trzeba podac swoja date urodzenia. ok. moja to 7 czerwca 1984, mam kilka pytan, czy znajde prace, dostane sie w tym roku na wymarzone studia, i jedno takie dla mnie trudne, czy bedzie jeszcze cos ze związku, ponad rok po zerw. :/ pozdrawiam Też pozdrawiam, ale powiedz coś o facecie-date ur. imię kub pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
08.02] 15:21 klameczka dziekuje za odpowiedz 3em Oeil on (26,6,83) nie jest najstarszy, właściwie to jest najmłodszy, ma tylko barta o 3 lata starszego. Prosze powiedz co w zwiazku z tym, iz nie jest najstarszy? ja (8,10,83) dziękuje i pozdrawiam gorąco Podobno najstarsze dziecko dziedziczy sporo genów po ojcu, tak więc prawdo podobieństwo może być większe. Ale z kart wychodziło, ze nie. No, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
22:02 izabel1 3em oeil dziekuje bardzo ... Jeszcze tylko czy mozesz mi powiedziec czy ta osoba bedzie dla mnie dobra czy to jest ta wlasciwa osoba czy to bedzie prawdziwa milosc ? I czy w najblizszym czasie wyjade gdzies ? (26.11.1978 ) 23:55 Pchła witanko, z tego co widze trzeba podac swoja date urodzenia. ok. moja to 7 czerwca 1984, mam kilka pytan, czy znajde prace, dostane sie w tym roku na wymarzone studia, i jedno takie dla mnie trudne, czy bedzie jeszcze cos ze związku, ponad rok po zerw. :/ pozdrawiam 11:40 perłaper ja-27.09.89 on-12.09.86 Jakie sa jego uczucia wobec mnie? Czy czeka nas wspolna przyszlosc? Czy bedziemy razem? Szczesliwi? Pozdrawiam Dziewczyny, sorka jutro odpowiem. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×