Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość bykbyczek
jeszcze raz ja odnośnie rozstania, to jestem od trzech tygodni rozwiedziona na pewno to rozstanie (bolesne) dotyczy mnie (12.05.1979) I JEego (23.04.1974)? A możesz napisać z jakiego powodu i kiedy mniej więcej? Bardzo proszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
cześć to Kurka wodna mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętasz co u ciebie słychać pewnie masz dużo pracy ja już skończyłam jestem po egzaminach zobaczymy czy zdam ale niedługo czekają nie inne egzaminy na mój wymarzony kierunek oj ostatnio chorowałam i strasznie długo leżałam w łózko odezwij sie jak będziesz mieć ciaooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
mozesz mi powrozyć jak bdziesz mieć czas chciałam wiedzieć tylko co mnie czeka w czerwcu końcowka czerwca lipcu sierpniu wrzesniu no to do miłego 12121982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgg
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghh
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
Witaj 3em Oeil ;) mam juz dość samotności :O czy w najbliższym czasie zmieni się coś w tym temacie? (ja 14.12.1977) i drugie pytanie.... czy słusznie podejrzewam, że kolega z pracy (5.06.1977) jest we mnie zakochany? i jeszcze jedno, w sierpniu idę na wesele ...czy moją osobą towarzyszącą będzie kolega mundurowy ;) (07.06.1977)??? Z góry serdecznie dziękuję 🌼🌼🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truti
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjh
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj miła wróżko:) Jak widzisz życie uczuciowe z tym panem -data ur.12.09.1970 a moja 24.05.1973 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
10:21 elihnetka27 Witaj Moja data to 26.04.1980 Co bedzie się działo w moim życiu uczuciowym?Czy ktoś na kim mi zależy zakończy swój związek dla mnie?Kiedy wyjde za mąż i czy będe szczęśliwa 11:46 elihnetka27 tylko chiałam się przypomniec 26.04.1980 jak bedzie wyglądało moje życie uczuciowe? czy facet na ktorym mi zależy zostawi swoją kobiete dla mnie? czy wyjde za mąż?jesli tak to kiedy? dzieki ___________________________ Witam Cię. Sorka, że Cię ominęłam, nie zauwazyłam, wybacz. zanim zapytam kart powiem nie trzeba krzywdzic innych, jesli kocha inną kobietę, to odpuść. Nie zostawi tej kobiety, pojawi się zmiana związana z jakimś wypadkiem losowym jego, ale ona dowiedzie, że to koniec Waszego zwiazku. Twoje życie uczuciowe, teraz masz potrzebę pomocy i rady, nastąpi konieczne spowolnienie, ale jest to korzystne dla Ciebie. Tak wyjdziesz za mąż, pewne sprawy, które dzieja się musisz uporzadkować i wtedy można mówić o dacie ślubu. Pozdrawiam. ______________________________________ 08 bykbyczek jeszcze raz ja odnośnie rozstania, to jestem od trzech tygodni rozwiedziona na pewno to rozstanie (bolesne) dotyczy mnie (12.05.1979) I JEego (23.04.1974)? A możesz napisać z jakiego powodu i kiedy mniej więcej? Bardzo proszę pozdrawiam ---- Witam. karty mówia o przeszkodach jakie masz na swoje drodze i każą zachowac milczenie, jesli je pokonasz wszystko może sie zmienić. Będzie to Twoim zwycięstwem, a wiesz czego oczekujesz.(wyniku spraw urzędowych). _________________________________ 1 kurkawodna cześć to Kurka wodna mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętasz co u ciebie słychać pewnie masz dużo pracy ja już skończyłam jestem po egzaminach zobaczymy czy zdam ale niedługo czekają nie inne egzaminy na mój wymarzony kierunek oj ostatnio chorowałam i strasznie długo leżałam w łózko odezwij sie jak będziesz mieć ciaooo 15:24 kurkawodna mozesz mi powrozyć jak bdziesz mieć czas chciałam wiedzieć tylko co mnie czeka w czerwcu końcowka czerwca lipcu sierpniu wrzesniu no to do miłego 12121982 ------ Witam Cię mój skarbie. Pamietam doskonale. Widzę, że świetnie sie uporałaś i z chora i z zawirowaniami. Co z poezja, tak ja kocham, cały czas pamiętam by cos przeczytać, Twego autorstwa. W najblizszym kwartale(do września) czeka Cię dobry los, masz protekcje z kosmosu. masz bardzo wiele szans; pomyslny własny rozwój, pozytywnw ukałady z rodziną, ukojenie i zadowolenie z zycia, pojawi sie miłość, ale pamiętac trzeba o cierpliwości. Pozdrawiam gorąco. _________________________________ 23 szurum burum Witaj 3em Oeil mam juz dość samotności czy w najbliższym czasie zmieni się coś w tym temacie? (ja 14.12.1977) i drugie pytanie.... czy słusznie podejrzewam, że kolega z pracy (5.06.1977) jest we mnie zakochany? i jeszcze jedno, w sierpniu idę na wesele ...czy moją osobą towarzyszącą będzie kolega mundurowy (07.06.1977)??? Z góry serdecznie dziękuję ------ Witam. Tak, ten facet widzi Cie jako przyszłą zonę. To bardzo rozwazny i opikuńczy człowiek. Tak na weselu będziesz zmundurowym. __________________________________________ Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco. Przypominam, ze karty nie sa wyrocznią, to my budujemy scieżki i realizujemy nasze losy. Ja tez nie zawsze dobrze mogę wszystko odczytać. Miłego wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
12:24 Preel Witam milutko. Sorka, dzis się spieszę, jutro powiem. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
3em Oeill proszę... mój związek sie sypie... co dalej...błagam 16.04.1979 on 27.04.1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *KARAFKA*
jestem w zwiazku(ur.17.08.03), mam chlopaka od 2 lat (ur.17. o3.82) ale ostanio pojawil sie ktos trzeci i troche mi namieszal w glowie(ur. 03.01.83) czy on cos zmieni w naszym zwiazku? czu moj chlopak napradwe darzy mnie silnym uczuciem, czy jemu takze ktos nie zamiesz w glowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
witam droga wrózko. a czy chlopak z ktorym mialam ostanio kontakt odezwie sie do mnie jeszcze czy to juz koniec. Co z nowo poznanym osobnikiem czy wywiaze sie miedzy nami nic sympatii , czy bedzie z tego cos wiecej ? (26111978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze sie przypominam Mam jeszcze pytanko: napisałaś ze bede wybierała między dwoma osobami w miłości, a czy wśród tych osób bedzie mój były, czy to bedą osoby nowo poznane? Maria 21.05.1983r. Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuje :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
cześć! Dzięki za post pisałabym na e -meila ale nie mogę go znaleźć jeśli napiszesz swój adres to porozmawiamy sobie poza kafeterią.Jesieś kochana że mnie pamiętasz pojutrze mam egzaminy na studia trzymaj kciuki ! Co do zdrowia to troszkę się polepszyło Miłość sie pojawi to mnie zastrzeliłaś już o tym nie myślę w ogóle nie myślę o miłości ta miłość szczęśliwa bo nieszczęśliwych nie przyjmuje hah ha Jeszcze się do Ciebie odezwę trzymaj się cieplutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
dziękuję za opdowiedź 🌼 ja widzę, ominęłaś pierwsze pytanie, więc mniemam, że w tym temacie szybko nic się nie zmieni :O Czy całe życie będę szła w pojedynkę???? (cóż trzeba podtrzymywać rodziną tradycję - jedna stara panna na każde pokolenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *KARAFKA*
podbijam, czekamy na Cibie autorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo,halo:) Przypominam się i czekam cierpliwie dalej:) Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghh
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artiartek
witam poprosze o wróżbę, urodziłem się 23 kwietnia 1974r. Co bedzie z moim rozwodem, czy żona ma kogoś, czy będzue robiła problemy, jestem zdecydowany, jak długo potrwa sprawa? Czy będę z kobietą, z któą sie spotykam od roku, czy bedziemy szczęśliwi, czy ona naprawdę mnie kocha. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały problem
Witam!!! Mam pytanie moze nie zwiazane z tymi wróżbami, ale co to znaczy jesli przy wrozeniu wychodzi karta która nie pozwala wróżyc dalej? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz. Z góry wlk dzięki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elihnetka27
witaj,:) dzieki za wróżbe choc chciałabym zebyś mi to wytłumaczyla bo nie rozumiem.... znaczy się że on zostanie już z tą obecną kobietą?to jest jego przeznaczenie? doradziłaś zeby się nie mieszać w jego związek....ale to nie związek małżenski . Jakie sprawy powinnam uporządkować?Prosze napisz coś więcej... Dzieki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elihnetka27
poza tym ja nie tworze z nim związku ale miałam nadzieje ze tak się stanie...czyli mówisz ze to niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia*
bardzo prosze o odpowiedz...na pytania... pierwsze najważniejsze... w piatek (6.07) mam obronę pracy magisterskiej...obronie się? już stres mnie dopadł choc jeszce kilka dni... moja data urodzin 8.10.83 jaka jest moje prztyszłość jesli chodzi o prace? znajde ja niedługo? serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halaohallooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
12:24 Preel Witaj miła wróżko Jak widzisz życie uczuciowe z tym panem -data ur.12.09.1970 a moja 24.05.1973 Pozdrawiam ----- Piękne uczucie. powodzenie i akceptacja sexu. _____________________________ 12:43 doth_s 3em Oeill proszę... mój związek sie sypie... co dalej...błagam 16.04.1979 on 27.04.1976 ----- Nie pamiętam co Ci pisałm, ale moze przeczytaj raz jeszcze. czas pracuje na Twoja korzyść.Będzię ok. ______________________________ 26.06] 12:46 *KARAFKA* jestem w zwiazku(ur.17.08.03), mam chlopaka od 2 lat (ur.17. o3.82) ale ostanio pojawil sie ktos trzeci i troche mi namieszal w glowie(ur. 03.01.83) czy on cos zmieni w naszym zwiazku? czu moj chlopak napradwe darzy mnie silnym uczuciem, czy jemu takze ktos nie zamiesz w glowie? ----- Związek Wasz będzie zerany. Z trzecim pokonacie przeszkody i zakwitnie namietnośc. ___________________________ 13:02 izabel1 witam droga wrózko. a czy chlopak z ktorym mialam ostanio kontakt odezwie sie do mnie jeszcze czy to juz koniec. Co z nowo poznanym osobnikiem czy wywiaze sie miedzy nami nic sympatii , czy bedzie z tego cos wiecej ? (26111978) ----- Pojawi się taka możliwośc i się odezwie. Z nowym będzie Cie łaczyc bliskośc psychiczna i zaufanie. _____________________________ 26.06] 13:18 przeznaczenie Ja jeszcze sie przypominam Mam jeszcze pytanko: napisałaś ze bede wybierała między dwoma osobami w miłości, a czy wśród tych osób bedzie mój były, czy to bedą osoby nowo poznane? Maria 21.05.1983r. Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuje ----- Byłego bedziesz tez brac pod uwagę, ale wyboru dokonasz miedzy 2 nowymi i bedzie on szcęsliwy dla Ciebie. ____________________________ 16:56 kurkawodna cześć! Dzięki za post pisałabym na e -meila ale nie mogę go znaleźć jeśli napiszesz swój adres to porozmawiamy sobie poza kafeterią.Jesieś kochana że mnie pamiętasz pojutrze mam egzaminy na studia trzymaj kciuki ! Co do zdrowia to troszkę się polepszyło Miłość sie pojawi to mnie zastrzeliłaś już o tym nie myślę w ogóle nie myślę o miłości ta miłość szczęśliwa bo nieszczęśliwych nie przyjmuje hah ha Jeszcze się do Ciebie odezwę trzymaj się cieplutko ! ----- Przykro mi nie trzymałam kciuków, bo mnie nie było w domu, ale jestes zdolna i pewnie swietnie Ci poszło. ________________________________________ Pozdrawiam wszystkich bardzo sedecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
07:45 artiartek witam poprosze o wróżbę, urodziłem się 23 kwietnia 1974r. Co bedzie z moim rozwodem, czy żona ma kogoś, czy będzue robiła problemy, jestem zdecydowany, jak długo potrwa sprawa? Czy będę z kobietą, z któą sie spotykam od roku, czy bedziemy szczęśliwi, czy ona naprawdę mnie kocha. Dziękuję i pozdrawiam. ------ Proces masz przegrany. Sprawa potrwa najdłużej do 3 m-cy od dziś. Co do kobiety masz błedny osad. W gre wchodza dzieci. Ona kocha Cię. _________________________ 02.07] 14:52 Mały problem Witam!!! Mam pytanie moze nie zwiazane z tymi wróżbami, ale co to znaczy jesli przy wrozeniu wychodzi karta która nie pozwala wróżyc dalej? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz. Z góry wlk dzięki. Pozdrawiam ----- To bhp. wróżki. ______________________ 17:52 amelia* bardzo prosze o odpowiedz...na pytania... pierwsze najważniejsze... w piatek (6.07) mam obronę pracy magisterskiej...obronie się? już stres mnie dopadł choc jeszce kilka dni... moja data urodzin 8.10.83 jaka jest moje prztyszłość jesli chodzi o prace? znajde ja niedługo? serdecznie pozdrawiam ---- Tak obronisz, nastapi pełnia szcęścia. Tak znajdziesz i bedziesz z niej bardzo zadowolona. Znajdziesz ją w ciągu m-ca. ________________________ 15:23 elihnetka27 witaj, dzieki za wróżbe choc chciałabym zebyś mi to wytłumaczyla bo nie rozumiem.... znaczy się że on zostanie już z tą obecną kobietą?to jest jego przeznaczenie? doradziłaś zeby się nie mieszać w jego związek....ale to nie związek małżenski . Jakie sprawy powinnam uporządkować?Prosze napisz coś więcej... Dzieki ---- Proszę podaj mi te wypowiedx moją. Nie mam czasu szukac. sorka. __________________________________ Pozdrawiam gorąco wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×