Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość justynkaaa
///// 09:55 juustynkaaa urodzona 12.10.1987r. chciałabym sie dowiedziec co się wydarzy w sferze uczuć i czy dostanę pracę na którą czekam z góry dziękuję za odpowiedz --- Twoje relacje uczuciowe działaja w przod i wstecz. Najpiew masz nadzieje, a później uważasz, że błednie to oceniasz. Cel uczuciowy bedzie osiągniety w przyszłości, po Twoich urodzinach. Praca: pojawia sie mozliwośc, ale nie jest sprecyzowana, na dzis nie ma pewności.///// ---------------------------------------------------------------------------- skopiowałam, żeby było jasne o co pytałam i co mi odpowiedziałas, w razie czego żebyś szukać nie musiala :) bardzo dziękuje za odpowiedz, musze stwierdzić ze z tym zdaniem: >>>Najpiew masz nadzieje, a później uważasz, że błednie to oceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaa
coś mi się nie chce wysłać w calości muśze podzielić na dwa: bardzo dziękuje za odpowiedz, musze stwierdzić ze z tym zdaniem: >>>Najpiew masz nadzieje, a później uważasz, że błednie to oceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaa
Chcialam jeszcze o coś spytać i prosić o dopowiedź o ile masz czas i ochotę 1. Czy ten cel uczuciowy - jak to nazwałaś, będzie mężczyzną dotychczas mi znanym czy calkiem nieznajomym w tym momencie, którego dopiero poznam i czy bedzie to cos trwalszego czy tylko przelotne... 2. No i stwierdzenie "po urodzinach" jest bardzo szerokie... po ktorych po 20-stych(bo własnie teraz będą 20-ste)?? nie prosze oczywiście o konkretną datę wiem iż jest to niemożliwe, ale chciałabym tak orientacyjnie wiedziec kiedy to nastapi czy musze dlugo czekać... z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i przepraszam za zawracane Ci głowy pozdrawiam i cierpliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzona 25.05.1982 a moj mezczyzna 03.03.1977 czy mamy szanse na wspolna przyszlosc i na zamieszkanie razem w najblizszym polroczu, oraz czy uda nam sie splodzic dziecko??? Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaa
nooo w koncu sie udało!!! sory za tyle powtórzeń ale ucinalo mi tego posta cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaa
aaa i mialo być że z tym zdaniem "Najpiew masz nadzieje, a później uważasz, że błednie to oceniasz" Trafiłaś w dziesiątkę, włąsnie tak to wygląda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
Hej :) Kiedy spotkam się z mundurowym (on: 7.06.77)? Czy między nami będzie coś? (oprócz tego co już się wydarzyło) ....i czy powinnam zrobić pierwsza jakiś krok?? (ja 14.12.77) z góry dziękuję 🌼 i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
dziekuje za wrozbe .... nie bardzo zrozumialam o co chodzilo z tym " stała juz jestes" i ponawiam kolejne pytanie z jakim zawodem zwiazany bedzie moj przyszly partner zyciowy? (26111978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
witam Cie wrozko :) napisalam Ci wyzej: wrozko witam ponownie, jak karty stoja jesli chodzi o moj zwiazek? bo cs zareczyn nie moge sie docekac, juz czekam i czekam... pobakiwal o nich niedawno a tu nic... wiec moja kobieca cieakwosc zwyciezyla i pisze do Ciebie a jak przedstawia sie w kartach nasz zwiazek? przypominam date ur. - 08.09.1983 pozdrawiam serdecznie! K. potem odpowiadalas dziewczynom, czy to: "No moja stała juz jesteś. Wyjasnicie sobie sprawy i mozesz mu ufać, alle kontaktu z nim nie będziesz mieć. tak pojawia sie mozliwość, ale jeszce trzeba poczekać X/XI w tych m-cach." bylo do mnie? jesli tak to nie rozumiem - nie bedziemy miec kontaktu??? bo potem o ile dobrze rozumiem to o zareczynach pisalas na przelomie tych miesiecy? czekam niecierpliwie na odp. :) pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
ale ze mnie gapa :) to chyba byla odp. dla izabel? :) w takim razie czekam na odp. dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgytgyt
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już tam wcześniej ale mam właściwie inne pytanie: czy wszystko ułoży się po naszej myśli, czy poradzimy sobie jakoś z narzeczonym i czy będziemy razem szczęśliwi? Czy damy jakoś radę finansowo? Moja data 20.02.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia natalia
podnoszęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENIX
WITAM 20 11 1984 -JA 22 05 1983 - ON Chciałabym aby między nami było dobrze czy nam się uda? Będę wdzieczna za odp Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
to ja mam jeszcze jedno pytanko.... wyjeżdżam na weekend na Mazury .... i taki jeden koniecznie chce do mnie dojechać! a ja nie chcę, żeby przyjeżdżał!!! (bo i po co?) jego data ur. 05.06.07 Przyjedzie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka8
dziekuje za odpowiedz ale mam jeszcze jedno pytanie: czy ktos lub cos chce popsuc nasz zwiazek, czy jego matka mnie zaakceptuje? Ja 25.07.84 on15.11.76 w miare mozliwosci prosze odpiszac na maila. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
17:42 Some Bizarre O witam 3em Oeil wyslalam Ci wiadomosc ,wiec gdybys znalazla chwilke i przeczytala bylabym b.wdzieczna ---- No hejka moje słonko. Wiesz, że wiadomości nie odczytuję, bo boje sie tam wejść. Tam jest więcej nadawców niz liczy ta strona topiku. Zanim odpowiem na wszystko, to nie wiem czy czasowo nie będzie zdeaktualizowane. . Pozdro serdeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
11:39 *Agula85* Moja data 20.02.1985 Chciała bym wiedzieć czy będę szczęśliwa w małżeństwie, czy wszystko ułoży się po naszej myśli. I jeszcze chciała bym abyś mi powiedziała czy uda mi się zmienic pracę na taką z której będę naprawdę zadowolona? ---- Witam. Nie wiem czy jesteś w takim żwiazku, nie znam daty ur. męża. Jeśli jesteś w związku, to Wasze relacje są trudne. Związek jest degradujący i może nastąpić bardzo trudne rozstanie, ale niekonicznie, bo po klęsce może nastąpic regeneracja, a do tego potrzeba Wam czasu. Kierunek jaki obrałas jest właściwy i cel osiągniesz, ale w przyszłości. O pracy innym razem, dzis nie mogę. _______________________________________ 12:19 natalia natalia witam, urodziłam sie 12.05.1979r, około 6ej rano co mnie czeka? w życiu zawodowym i uczuciowym? Pozdrawiam i serdecznie dziękuję --- Witam. Cel uczuciowy osiągniesz w przyszłości-na wiosnę w przyszłym roku. Praca: Dokonujesz wyboru i trudno podjąć Ci dezycję. Karty mówią bys podjęła ryzyko i nie bała się. Szukaj pracy gdzie będzie zyczliwość ludzka. _____________________________ 09:51 *KARAFKA* dziekuje za wrozbe, w moim roczniku pojawil sie blad zamiast 03. powinno byc 83, ale pewnie zauwazylas szczerze mowiac spodziewlam sie zupelnie odwrotnej odpowiedzi dziekuje i pozdrawiam ------ Witaj. Tak zauwzyłam i tak potraktowałam. Dziękuję. ___________________________________ 11:48 bajaderka_ proszę o wróżbę ur: 01.02.83 jak potoczu się moje życie? ----- Witaj. Pytam kart o zycie uczuciowe. Jesli jestes w związku, to ten właśnie bedzie szczęśliwy, spełnienie realizacji celów. Miłość. Spełnienie życzen. _________________________________ 15:45 przeznaczenie To znów ja dziękuje bardzo za wróżbę. Mam jeszcze takie pytanko odnośnie moich studiów. Czy we wrześniu zdam sesje poprawkową i czy uda mi się bez problemu przygotowywać do magisterki? Maria 21.05.1983r. Serdecznie pozdrawiam ---- Witaj. Pozbierasz sie po klęsce i zdasz, ale uczyc się trzeba. Przeszkodąjest ten egzamin, ale pokonasz przeszkody i w normalnym trybie będziesz przygotowywać się do magisterki. __________________________________________ 16:18 katerinal wrozko witam ponownie jak karty stoja jesli chodzi o moj zwiazek? bo cs zareczyn nie moge sie docekac, juz czekam i czekam... pobakiwal o nich niedawno a tu nic... wiec moja kobieca cieakwosc zwyciezyla i pisze do Ciebie a jak przedstawia sie w kartach nasz zwiazek? przypominam date ur. - 08.09.1983 pozdrawiam serdecznie! K. ----- Witaj. Słonko zameczysz karty i zaczna opowiadac głupoty. Pytasz stale w kółko o to samo. W znaku skorpina beda zaręczyny czyli X/XI m-c tego roku. _____________________________________ 16:22 izabel1 z jakim zawodem bedzie zwiazana osoba z ktora bede w przyszlosci (26111978) ----- To człowiek wysokorozwinięty, intelektualista, przywódca-będzie czyms/kims kierował. ____________________________________ 15:14 justynkaaa Chcialam jeszcze o coś spytać i prosić o dopowiedź o ile masz czas i ochotę 1. Czy ten cel uczuciowy - jak to nazwałaś, będzie mężczyzną dotychczas mi znanym czy calkiem nieznajomym w tym momencie, którego dopiero poznam i czy bedzie to cos trwalszego czy tylko przelotne... 2. No i stwierdzenie "po urodzinach" jest bardzo szerokie... po ktorych po 20-stych(bo własnie teraz będą 20-ste)?? nie prosze oczywiście o konkretną datę wiem iż jest to niemożliwe, ale chciałabym tak orientacyjnie wiedziec kiedy to nastapi czy musze dlugo czekać... z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i przepraszam za zawracane Ci głowy pozdrawiam i cierpliwie czekam ----- Witaj Ad. 1) odpowiadałam poszukaj. Ad.2) po urodzinach najblizszych, zawsze te najblizsze są brane pod uwagę. Karty mówia o najblizszych wydarzeniach. _____________________________________ 16:09 JENIX WITAM 20 11 1984 -JA 22 05 1983 - ON Chciałabym aby między nami było dobrze czy nam się uda? Będę wdzieczna za odp Buziaczki --- Stoisz na rozdrożu, a bedzie jeszcze gorzej, ale rozstanie jest niekonieczne. Jeśli przebrniecie przez ten kryzys, to nadejdzie czas i jest nadzieja na sukces. Dzięki pomocy sił kosmosu będzie długotrwała pomyslność. ______________________________ 17:09 szurum burum to ja mam jeszcze jedno pytanko.... wyjeżdżam na weekend na Mazury .... i taki jeden koniecznie chce do mnie dojechać! a ja nie chcę, żeby przyjeżdżał!!! (bo i po co?) jego data ur. 05.06.07 Przyjedzie czy nie? --- Witaj Tak , to się zrealizuje i przyjedzie. _______________________________________ Pozdrawiam gorąco. 09.07] 22:14 Ajka8 (ajka8@poczta.onet.pl) dziekuje za odpowiedz ale mam jeszcze jedno pytanie: czy ktos lub cos chce popsuc nasz zwiazek, czy jego matka mnie zaakceptuje? ---- Witaj. To jest matka, ale wszystkie tajemnice sie wyjaśnia i będzie miedzy wami ok. ________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Jeśli kogoś przeoczyłam, proszę wpisać się jeszcze raz. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzona 25.05.1982 a moj mezczyzna 03.03.1977 czy mamy szanse na wspolna przyszlosc i na zamieszkanie razem w najblizszym polroczu, oraz czy uda nam sie splodzic dziecko??? Z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam mnie przeoczylas, albo ja sama sie przeoczylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arti artek
Witaj, zostałem pominięty, pozwolę sobie jescze raz zadać pytanie, które wklwjam poniżej. Pozdr. witam poprosze o wróżbę, urodziłem się 23 kwietnia 1974r. Co bedzie z moim rozwodem, czy żona ma kogoś, czy będzue robiła problemy, jestem zdecydowany, jak długo potrwa sprawa? Czy będę z kobietą, z któą sie spotykam od roku, czy bedziemy szczęśliwi, czy ona naprawdę mnie kocha. Dziękuję i pozdrawiam. ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; TWOJA ODP: Proces masz przegrany. Sprawa potrwa najdłużej do 3 m-cy od dziś. Co do kobiety masz błedny osad. W gre wchodza dzieci. Ona kocha Cię. artiartek bardzo dziękuję mam jeszcze jedno pytanie, czy ta Kobieta będzie moją żoną, jeśli tak to kiedy, jak sprawy finansowe, włąsny biznes, dzieci??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia natalia
Witaj mam rozumieć, ze bede z mężczyzną, z którym sie obecnie spotykam czy to będzie ktoś nowo poznany????? Miłego N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wiadomosci to byly to te zapytania odnosnie koncertu,ktore Ci wyslalam... ta pierwsza i ten anex z datami m.in. rodzicow... Oczywiscie jak chcesz moge tu skopiowac tresc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaa
Dziękuę za odpowiedź co prawda ja tu nie znajduje w Twojej wrózbie Twoje relacje uczuciowe działaja w przod i wstecz. Najpiew masz nadzieje, a później uważasz, że błednie to oceniasz. Cel uczuciowy bedzie osiągniety w przyszłości, po Twoich urodzinach. odpowiedzi na moje pytanie: 1. Czy ten cel uczuciowy - jak to nazwałaś, będzie mężczyzną dotychczas mi znanym czy calkiem nieznajomym w tym momencie, którego dopiero poznam i czy bedzie to cos trwalszego czy tylko przelotne... ale i tak dziękuję za poswięcony mi czas... dałaś mi trochę nadziei :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc: 14.09.07 w Londynie ma byc koncert kiedys wspomnianego przeze mnie zespolu 30S.T.M.(napisalam skrot nazwy) wstepnie zamowilam bilet...lecialabym tam z kolezanką z gimnazją,nastepny dzien powrot... W sumie po powrocie ojca ur. 25.01.1954 w sierpniu moglabym miec wyrobiony paszport i gdyby sie wreszcie \'zlitowal\' to i bilety lotnicze bylyby zalatwione... Coz z matką ur.22.10.1961 jest problem :/ Pytanie jest takie: czy uda mi sie na ich koncert pojechac,Pyt.2 czy wogole kiedykolwiek bede wsrod reszty publiki na ich wystepie uczestniczyla,czy to w Polsce czy zagranicą... 22.12.1989 10:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
wolałabym, żeby nie przyjeżdżał :( Byłabym wdzięczna z odpowiedzi na to pytanie 15:53 szurum burum Hej Kiedy spotkam się z mundurowym (on: 7.06.77)? Czy między nami będzie coś? (oprócz tego co już się wydarzyło) ....i czy powinnam zrobić pierwsza jakiś krok?? (ja 14.12.77) z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mam pytanie dotyczace mojego zycia uczuciowego a dokladnie czy moj chlopak planuje ze mna przyszlosc i czy zamierza mi sie oswiadczyc czy moze jest niepewny.Czy mysli o swojej bylej dziewczynie? moja data urodzenia 10.03.1984 jego 10.10.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko dziekuje Ci bardzo... moje kolejne pytanie czy osoba ktora ostatnio mnie oszukala bedzie do konca ze swoja terazniejsza dziewczyna , czy zalegalizuja zwiazek? I czy ta osoba przywodcza z ktora bede bedzie dla mnie dobra i bede szczesliwa z nia?(26111978) Wrozko chcialam Cie rowniez powiadomic o tym , ze bardzo trafnie powrozylas kiedys -pytalam o pewnego czlowieka czy jest wobec mnie szczery - Ty mi wywrozylas , ze z jego strony to tylko egoistyczne uczucie i faktycznie tak uwazam i tak sie tez stalo. Wielkie dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka252
31 07 1981 uczucia, mężczyzna - proszę o wróżbę, z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka252
tzn czy wreszcie kogos odpowiedniego poznam? jezeli tak to kiedy? dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×