Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość joaaaasssia
asia 11 03 82 bedzie ktos a moze juz jest w sprawach sercowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipigrili
hej. 29.06.1976r godz 0,40. błagam co z moimi uczuciami? i czy powinnam pisac doktorat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zapytac
czy tu jeszcze wogole ktos zaglada??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijaktuwytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęęęęęęęęęęęęęe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam. Dzis bez kart, bo jest niedziela. 15:17 justynkaaa "Dziękuę za odpowiedź co prawda ja tu nie znajduje w Twojej wrózbie" ---- czego słonko nie znajdujesz: imienia naz. adresu faceta? ____________________ Ja piszę odp:"Twoje relacje uczuciowe działaja w przod i wstecz. Najpiew masz nadzieje, a później uważasz, że błednie to oceniasz. Cel uczuciowy bedzie osiągniety w przyszłości, po Twoich urodzinach." **** To odp na pytanie o uczucia, co chcesz by powiedziec Ci o nich, więc powiedziałam. Co sama potwierdziłaś, ze tak reagujesz w przód i w tył. Jesli masz faceta i go kochasz, a on ciebie, to po co pytasz o uczucia, a jesli go nie kochasz to nie zawracaj mu głowy. Jesli nie masz faceta, to on pojawi sie po Twoich urodzinach i ofiaruje Ci uczucie. Czy to takie trudne do zrozumienia? Ja elaboratów tu nie piszę. Staram sie krótko napisać, a kazdy potrafi dopasowac to do swojej sytuacji, a jesli chce sie więcej, to zawsze mozna iśc do wrózki w miejscu zamieszkania i ona powie to co Cie interesuje dokładnie. _____________ Piszesz:"odpowiedzi na moje pytanie: 1. Czy ten cel uczuciowy - jak to nazwałaś, będzie mężczyzną dotychczas mi znanym czy calkiem nieznajomym w tym momencie, którego dopiero poznam i czy bedzie to cos trwalszego czy tylko przelotne..." **** Do tego ustosunkowalam sie wyżej. Słonko wrózki to nie czarodziejki, to co karty przekazuja to mówią. By zgłębic dalej sprawe musze miec Twoje pozwolenie, a co za tym idzie konkretne pytanie, a nie typu" albo albo"-tak jak pytasz tak karty odpowiadają. __________________ ale i tak dziękuję za poswięcony mi czas... dałaś mi trochę nadziei pozdrawiam :* _______________________ Tu pojechałam ostro-sorka wielka, ale to może zmoblizuje Cie do zajrzenia we własne zycie i dokonanie wyboru. Nastepnym razem krótko opisz sytuację i postaw pytanie, tak jak robia to inni, wtedy odp. kart jest jasna. Bardzo gorąco pozdrawiam i jeszcze raz sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasssek
ponawiam pytanie sfera uczuciowa 11 03 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaa
ale ja ci niczego nie zarzucam... pisalam ze nie domagam sie dat bo wiem ze to jest niemożliwe.... nie rozumiem skąd taka reakcja... napisałam tylko że nie znajduję odpowiedzi... ale podziękowałam i w ten sposób zakończyłam ten temat... nie oczekiwalam nawet odpowiedzi od Ciebie... nie bedę sie wdawać w dłuższą dyskusję na ten temat, podziękowalam kropka, nie mam więcej pytań, zażaleń, problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdfd
Kochana wróżko powiedz mi czy uda mi się w końcu zdać egzamin u bardzo niemiłego profesora z Mikroskopii? I kiedy w końcu go zdam? :( moja data ur: 24.07.84r, godz: 1:15 pozdrawiam 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhkjkjk
jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
Witaj 3em Oeil ;) 17:09 szurum burum to ja mam jeszcze jedno pytanko.... wyjeżdżam na weekend na Mazury .... i taki jeden koniecznie chce do mnie dojechać! a ja nie chcę, żeby przyjeżdżał!!! (bo i po co?) jego data ur. 05.06.07 Przyjedzie czy nie? --- Witaj Tak , to się zrealizuje i przyjedzie. Na szczęście nie przyjechał :D:D:D:D:D Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda
Witam! nie do konca wiem o co chodzi w tym topicu. Czy ktos wrozy?? Jesli tak to prosze o odpowiedz na moje pytanie: Czy pasujemy do siebie, tzn ja i moj chlopak. Data urodzenia: 10.11.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co tu chodzi
niedziela bez kart - rozumiem, ale poniedzialek, wtorek i sroda - tego nie bardzo.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakitaku
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witay serdecznie:) Mam pyt,czy ten zwiazek ma jakies szanse?? ja 04.08.1983 a On 29.07.1984...............prosze o odp.:) z gory bardzo dziekuje:) aha i mam pytanie czy byc moze wnet wypali moj wyjazd na emigracje? Grecja badz Anglia :) Poooooooooooooooozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakaaaaaaaaaaaaa
hej gdzies w grudniu pisalam do ciebie... nie wazne co.. ale wszytsko sie sprawdzilo.... teraz juz od stycznia mieszkam we francji a 5 miesiecy jestem z chlopakiem szwajcarem.. ale co o tym myslisz ? ja 18.09.1984 a on 26.10.1978 .. na razie jest eksta wlasnie wrocilismy z wsolnych wakacji....... i co z praca zmienic ja czy pozoszac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaaa
aha i jeszcze jedno czy jest szansa na dziecko w tym roku 18.09 1984 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnicaaaaaa
ja bym chciala wiedziec czy jzu na zawsze bede z facetem z ktorym teraz mieszkam, czy wszystko sie uloży i czy bedziemy szczesliwi . Czy będziemy mieli dzieci? Moja data 27.04.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:38 joasssek ponawiam pytanie sfera uczuciowa 11 03 82 ---- Witaj. Do końca tego roku poznasz faceta, który zaspokoi Twoje ambicje. Będzie to człowiek stateczny i odpowiedzialny. Utworzysz z nim stały związek lub małżeństwo ____________________________ 15.07] 23:36 justynkaaa Witam. Dziekuję i wszystkiego dobrego. _______________________________ 07] 21:57 asda Witam! nie do konca wiem o co chodzi w tym topicu. Czy ktos wrozy?? Jesli tak to prosze o odpowiedz na moje pytanie: Czy pasujemy do siebie, tzn ja i moj chlopak. Data urodzenia: 10.11.1984 ---- Witaj. Nie mam daty ur. chłopaka. Zapytam o Wasze losy. W tym związku coś Wam chrzani. Brak szczerości i panyje zazdrość. Uważacie, że Wasze /Twoje plany są nierealne, ale są zmiany na lepsze. Tarot radzi Ci bys zachowała spokój i zaufała losowi. ______________________________ 07] 15:58 o co tu chodzi niedziela bez kart - rozumiem, ale poniedzialek, wtorek i sroda - tego nie bardzo.... ---- Witam. Dla zrozumienia wyjasniam, że są urlopy, a czasami brak czasu. _________________________________ 07] 21:42 ***AnGeL*** Witay serdecznie Mam pyt,czy ten zwiazek ma jakies szanse?? ja 04.08.1983 a On 29.07.1984...............prosze o odp. z gory bardzo dziekuje aha i mam pytanie czy byc moze wnet wypali moj wyjazd na emigracje? Grecja badz Anglia Poooooooooooooooozdrawiam ------ Witaj. No z tym związkiem jest nie bardzo. To związek degradujący. Trudne to dla Ciebie będzie, ale sie rozstaniecie. Nie widzę byś wyjechała za granicę. Grecja przyniesłaby by Ci wiele strat materialnych łącznie , będą urzędowe kłopoty. Anglia ten wyjazd xle ocenisz i będą problemy z wyjazdem. Ale w ogóle wyjedziesz na emigrację, jednakże musisz zrozumieć, że pewnych spraw nie da sie przyspieszyć. Cierpliwości zyczę. ____________________________________ 07:22 taakaaaaaaaaaaaaa hej gdzies w grudniu pisalam do ciebie... nie wazne co.. ale wszytsko sie sprawdzilo.... teraz juz od stycznia mieszkam we francji a 5 miesiecy jestem z chlopakiem szwajcarem.. ale co o tym myslisz ? ja 18.09.1984 a on 26.10.1978 .. na razie jest eksta wlasnie wrocilismy z wsolnych wakacji....... i co z praca zmienic ja czy pozoszac? pozdrawiam 08:42 takaaaaa aha i jeszcze jedno czy jest szansa na dziecko w tym roku 18.09 1984 ------ Witaj. Postawiłaś bardzo rozległe pytania. Jesli chcesz dokładnej odp. podaj maila, odpisze tematem wrózba. A jesli nie, to sprecyzuj pytania. Pozdro. _________________________________ 09:24 zazdrośnicaaaaaa ja bym chciala wiedziec czy jzu na zawsze bede z facetem z ktorym teraz mieszkam, czy wszystko sie uloży i czy bedziemy szczesliwi . Czy będziemy mieli dzieci? Moja data 27.04.1980 ---- Witaj. Nie mam daty faceta. Powiem tak: w zwiazku Was satysfakcjonuje erotyzm. Nie widze zakończenia zwiazku, ale pojawi sie nowy facet, Ty wybierzesz. Tak w ogóle bedziesz miec dzieci. _____________________________________ Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaaaaa
hej no wiec moj meil sylvia.panek@wp.pl ale chodzi mi o to czy ten zwiazek ma jakies szanse na dluzsza mete czy on traktuje mnie powaznie (obecnie mieszkam we francji) czy tak pozostanie nieplanujemy jeszcze dzieci ale ja bardzo chce czy jest jakas szansa na ten rok.. i czy moze wyniknie malzenstwo? ja 18.09.1984 on 26.10.1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia23
witam 3em Oeil mam pytanie dotyczace mojego zycia uczuciowego. Chodzi o to ze rozstalam sie z chlopakiem na ktorym mi bardzo zalezy czy on bedzie staral sie do mnie wrocic?Co moglo byc powodem rozstania (nie podal zadnego powodu)?i czy poznam kogos w kim sie zakocham?Czy jednak dane nam bedzie do siebie wrocic Pozdrawim jego data 10.10.1980 moja 10.03.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien:) Bardzo dziekuje za odpisanie na mojego posta:) Jesli to jest mozliwe to mam jeszcze jedno pyt.:) Czy moze ten zwiazek ma jakies szanse? ja 04.08.1983 a On 20.08.1982.:) Zaznaczam iz jestesmy ze soba prawie 3 lata.Bywalo roznie hehe ,jak to w zwiazakch:) Prosze io odp.i zycze milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pailinka
CZesc kochana 3em Oeil, ja tez mam takie malutkie pytanko ktore mnie bardzo nurtuje,a od ktorego moze zalezec cale moje dalsze zycie. jestem z facetem ktory mnie bardzo kocha, ale z moimi uczuciami do niego to jest roznie, ja traktuje go bardziej jako przyjaciela niz mezczyzne swojego zycia (jego data to 11.02.1976). Czy uda sie nam ? Czy mi sie uda? Druga sprawa, jest moj ex, ktory od 2 lat nie daje mi spokoju, a o ktorym jednak wciaz mysle, ale wiem ze nie mozemy byc razem, bo wiem ze zycie sobie z nim zmarnuje. (jego data 06.08.1981) Poradz przy ktorym mi lepiej bedzie,i na kotrego sie zdecydowac, zebym byla wreszcie szczesliwa. Moja data 29.03.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaD.26
Mam na imię Agnieszka, urodziłam się17.06.1981. Jestem ciekawa co będzie się działo w najbliższym czasie w moim życiu osobistym i zawodowym. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek Rosalindy
Moja data urodzenia 3.07.1990 czy znajde chłopaka w te wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek Rosalindy
Mam na imie Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek Rosalindy
Błagam o odpowiedź bo jestem zdesperowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek Rosalindy
Ale widze ze masz duzo chętnych więc chyba mnie pominiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczekk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×