Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość artiartek
Proces masz przegrany. Sprawa potrwa najdłużej do 3 m-cy od dziś. Co do kobiety masz błedny osad. W gre wchodza dzieci. Ona kocha Cię. Witaj, moze coś bliżej, dlaczego przegrany? Stracę coś ? Jak to błedny osąd? Wobec Zony czy Kobiety II ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym wiedzieć co mnie czeka... głównie o sprawy uczuciowe mi chodzi, bo słyszałam, że tu przyszłość wróży ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, urodziłam się 2 czerwca 1989 moje pytania: czy będę z tym którego kocham? czy w najbliższym tygodniu zrobię coś, czego będę żałować? kiedy będę szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
08:37 artiartek Proces masz przegrany. Sprawa potrwa najdłużej do 3 m-cy od dziś. Co do kobiety masz błedny osad. W gre wchodza dzieci. Ona kocha Cię. Witaj, moze coś bliżej, dlaczego przegrany? Stracę coś ? Jak to błedny osąd? Wobec Zony czy Kobiety II ? ----- Proces masz przegrany. Sprawa potrwa najdłużej do 3 m-cy od dziś. To dotyczy sprawy rozwodowej. A reszta to dotyczy kobiety o która pytasz. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Biedrona podałas e-maill. Odpowiem na mailla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustynkaaa
urodzona 12.10.1987r. chciałabym sie dowiedziec co się wydarzy w sferze uczuć i czy dostanę pracę na którą czekam z góry dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi optymistycznie...:] Dzięki i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka8
witam moja data urodzenia to 25.07.1984 chcialabym sie dowiedziec czy w najblizszym czasie uloza sie moje sprawy finansowe oraz czy dobrze bedzie mi sie ukladac w zwiazku z obecnym facetem jego data urodzenia to 15.11.1976. w jego interesie chcialabym wiedziec czy rowniez wyjdzie z dlugow oraz czy sprawy z jego byla rodzina nabiora pozytywnych dla niego obrotow (czy dostanie opieke nad dzieckiem) dziekuje za szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko dziekuje za odpowiedz i mam jeszcze pytanie: jesli chodzi o tego ostatniego osobnika to wlasnie powoli trace zaufanie do niego wydarzylo sie cos co nie pozwala mi zaufac jak na poczatku. I teraz jestem ciekawa czy to zaufanie odzyskam czy strace z nim kontakt ? Czy bede kiedys z osobnikiem ktory zostal zarniony przez swoja byla kobiete? (26111978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja data 20.02.1985 Chciała bym wiedzieć czy będę szczęśliwa w małżeństwie, czy wszystko ułoży się po naszej myśli. I jeszcze chciała bym abyś mi powiedziała czy uda mi się zmienic pracę na taką z której będę naprawdę zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elihnetka27
witaj, kopiuje Twoja wrózbę w całosci i chciałam dopytac, bo nie bardzo rozumiem bo to zbyt ogolnikowe....znaczy się że on zostanie już z tą obecną kobietą?to jest jego przeznaczenie? doradziłaś zeby się nie mieszać w jego związek....ale to nie związek małżenski .o jakim przypadku losowym mowisz?co to moze byc?? Jakie sprawy powinnam uporządkować?Prosze napisz coś więcej...poza tym ja nie tworze z nim związku ale miałam nadzieje ze tak się stanie...czyli mówisz ze to niemożliwe? Dzieki z gory ------------------------------------------------------------------- 10:21 elihnetka27 Witaj Moja data to 26.04.1980 Co bedzie się działo w moim życiu uczuciowym?Czy ktoś na kim mi zależy zakończy swój związek dla mnie?Kiedy wyjde za mąż i czy będe szczęśliwa 11:46 elihnetka27 tylko chiałam się przypomniec 26.04.1980 jak bedzie wyglądało moje życie uczuciowe? czy facet na ktorym mi zależy zostawi swoją kobiete dla mnie? czy wyjde za mąż?jesli tak to kiedy? dzieki ___________________________ Witam Cię. Sorka, że Cię ominęłam, nie zauwazyłam, wybacz. zanim zapytam kart powiem nie trzeba krzywdzic innych, jesli kocha inną kobietę, to odpuść. Nie zostawi tej kobiety, pojawi się zmiana związana z jakimś wypadkiem losowym jego, ale ona dowiedzie, że to koniec Waszego zwiazku. Twoje życie uczuciowe, teraz masz potrzebę pomocy i rady, nastąpi konieczne spowolnienie, ale jest to korzystne dla Ciebie. Tak wyjdziesz za mąż, pewne sprawy, które dzieja się musisz uporzadkować i wtedy można mówić o dacie ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artiartek
bardzo dziękuję mam jeszcze jedno pytanie, czy ta Kobieta będzie moją żoną, jeśli tak to kiedy, jak sprawy finansowe, włąsny biznes, dzieci??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia natalia
witam, urodziłam sie 12.05.1979r, około 6ej rano co mnie czeka? w życiu zawodowym i uczuciowym? Pozdrawiam i serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia natalia
witam, urodziłam sie 12.05.1979r, około 6ej rano co mnie czeka? w życiu zawodowym i uczuciowym? Pozdrawiam i serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajka8
wrozko co z przepowiednia dla mnie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *KARAFKA*
dziekuje za wrozbe, w moim roczniku pojawil sie blad zamiast 03. powinno byc 83, ale pewnie zauwazylas:) szczerze mowiac spodziewlam sie zupelnie odwrotnej odpowiedzi;) dziekuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i podbijammmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i podbijammmmmmmmmmmm
tak, ale co kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka_
proszę o wróżbę ur: 01.02.83 jak potoczu się moje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Odpowiem w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
cześć Co u ciebie ? ciągle pada a ja nie znam wyników jeszcze ......egzaminów pewnie masz dużo roboty wyjeżdżasz gdześ ? mogłabyś mi podać swój emeil bo go zgubiłam chciałabym o coś zapytać miłego dnia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
11:51 elihnetka27 witaj, kopiuje Twoja wrózbę w całosci i chciałam dopytac, bo nie bardzo rozumiem bo to zbyt ogolnikowe....znaczy się że on zostanie już z tą obecną kobietą?to jest jego przeznaczenie? doradziłaś zeby się nie mieszać w jego związek....ale to nie związek małżenski .o jakim przypadku losowym mowisz?co to moze byc?? Jakie sprawy powinnam uporządkować?Prosze napisz coś więcej...poza tym ja nie tworze z nim związku ale miałam nadzieje ze tak się stanie...czyli mówisz ze to niemożliwe? Dzieki z gory _________________________________________ Słonko moje są nie tylko wnecie wrózki profesjonalne i tam możesz skorzystać i dowiedzieć się o szczegółach jakie Cię trapią. Ja nikomu nic nie doradzam bynajmniej tu na forum, bo kązdy musi decyzje podjąć sam. Jesli czasmi wyrażam swoje zdanie, to jest to moje i nie trzeba nim się sugerować, bo To twoje/Wasze są decyzje życiowe, a nie moje. Nie wiem w jakim jest związku mężczyzna o którego pytasz, ale jest. Ja nie pytam kart o nic więcej niz mnie ktoś prosi. karty powiedziały o przypadku losowym - nie wiem jakim, moze to byc wypadek czy jakaś choroba jego partnerki czy jego, może to być jakies przestępstwo któregoś z nich i izolacja, moze wyjazd słuzbowy, no wiem co jeszcze może być. ten przypadek losowy zdecyduje, że się definitywnie rozstaniecie. Nie wiem jakie masz sprawy do uporządkowania, przeciez Ty wiesz najlepiej. Byc może są to sprawy już związane z Waszym rozstaniem, jeśli innych nie masz. Tak wyczytałm w kartach, ale zawsze powtarzam, to my nie karty budujemy własne życie, a po za tym nikt nie jest uniwersalny, mogłam źle przeczytać. Wtedy kiedy je pytałam tak powiedziały. To tyle wyjasnienia, sorka, ze tak wyszło. dzieki za wyszukiwanie. Pozdro ___________________________________________ 10:21 elihnetka27 Witaj Moja data to 26.04.1980 Co bedzie się działo w moim życiu uczuciowym?Czy ktoś na kim mi zależy zakończy swój związek dla mnie?Kiedy wyjde za mąż i czy będe szczęśliwa 11:46 elihnetka27 tylko chiałam się przypomniec 26.04.1980 jak bedzie wyglądało moje życie uczuciowe? czy facet na ktorym mi zależy zostawi swoją kobiete dla mnie? czy wyjde za mąż?jesli tak to kiedy? dzieki ___________________________ Witam Cię. Sorka, że Cię ominęłam, nie zauwazyłam, wybacz. zanim zapytam kart powiem nie trzeba krzywdzic innych, jesli kocha inną kobietę, to odpuść. Nie zostawi tej kobiety, pojawi się zmiana związana z jakimś wypadkiem losowym jego, ale ona dowiedzie, że to koniec Waszego zwiazku. Twoje życie uczuciowe, teraz masz potrzebę pomocy i rady, nastąpi konieczne spowolnienie, ale jest to korzystne dla Ciebie. Tak wyjdziesz za mąż, pewne sprawy, które dzieja się musisz uporzadkować i wtedy można mówić o dacie ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znów ja :) dziękuje bardzo za wróżbę. Mam jeszcze takie pytanko odnośnie moich studiów. Czy we wrześniu zdam sesje poprawkową i czy uda mi się bez problemu przygotowywać do magisterki? Maria 21.05.1983r. Serdecznie pozdrawiam :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
wrozko witam ponownie :) jak karty stoja jesli chodzi o moj zwiazek? bo cs zareczyn nie moge sie docekac, juz czekam i czekam... pobakiwal o nich niedawno a tu nic... :) wiec moja kobieca cieakwosc zwyciezyla i pisze do Ciebie :) a jak przedstawia sie w kartach nasz zwiazek? przypominam date ur. - 08.09.1983 pozdrawiam serdecznie! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
z jakim zawodem bedzie zwiazana osoba z ktora bede w przyszlosci (26111978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
09:55 juustynkaaa urodzona 12.10.1987r. chciałabym sie dowiedziec co się wydarzy w sferze uczuć i czy dostanę pracę na którą czekam z góry dziękuję za odpowiedz --- Twoje relacje uczuciowe działaja w przod i wstecz. Najpiew masz nadzieje, a później uważasz, że błednie to oceniasz. Cel uczuciowy bedzie osiągniety w przyszłości, po Twoich urodzinach. Praca: pojawia sie mozliwośc, ale nie jest sprecyzowana, na dzis nie ma pewności. __________________________________________ 11:02 Ajka8 (ajka8@poczta.onet.pl) witam moja data urodzenia to 25.07.1984 chcialabym sie dowiedziec czy w najblizszym czasie uloza sie moje sprawy finansowe oraz czy dobrze bedzie mi sie ukladac w zwiazku z obecnym facetem jego data urodzenia to 15.11.1976. w jego interesie chcialabym wiedziec czy rowniez wyjdzie z dlugow oraz czy sprawy z jego byla rodzina nabiora pozytywnych dla niego obrotow (czy dostanie opieke nad dzieckiem) dziekuje za szczerosc ------ Koniec zmartwień, zaczna sie układać sprawy finansowe. Zwiazek powinien przybrac lepsze relacje, ale badź czujna, polegaj na własnej intuicji. Tak onwyjdzie z długów. Beda jeszcze zawirowania, ale w końcowym efekcie dostanie sprawowanie opieki nad dzieckiem. _________________________________ 11:34 izabel1 wrozko dziekuje za odpowiedz i mam jeszcze pytanie: jesli chodzi o tego ostatniego osobnika to wlasnie powoli trace zaufanie do niego wydarzylo sie cos co nie pozwala mi zaufac jak na poczatku. I teraz jestem ciekawa czy to zaufanie odzyskam czy strace z nim kontakt ? Czy bede kiedys z osobnikiem ktory zostal zarniony przez swoja byla kobiete? (26111978) ---- No moja stała juz jesteś. Wyjasnicie sobie sprawy i mozesz mu ufać, alle kontaktu z nim nie będziesz mieć. tak pojawia sie mozliwość, ale jeszce trzeba poczekać X/XI w tych m-cach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam 3em Oeil :) wyslalam Ci wiadomosc ,wiec gdybys znalazla chwilke i przeczytala bylabym b.wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaa
///// 09:55 juustynkaaa urodzona 12.10.1987r. chciałabym sie dowiedziec co się wydarzy w sferze uczuć i czy dostanę pracę na którą czekam z góry dziękuję za odpowiedz --- Twoje relacje uczuciowe działaja w przod i wstecz. Najpiew masz nadzieje, a później uważasz, że błednie to oceniasz. Cel uczuciowy bedzie osiągniety w przyszłości, po Twoich urodzinach. Praca: pojawia sie mozliwośc, ale nie jest sprecyzowana, na dzis nie ma pewności.///// ---------------------------------------------------------------------------- skopiowałam, żeby było jasne o co pytałam i co mi odpowiedziałas, w razie czego żebyś szukać nie musiala :) bardzo dziękuje za odpowiedz, musze stwierdzić ze z tym zdaniem: >>>Najpiew masz nadzieje, a później uważasz, że błednie to oceniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×