Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość cc...
jaką jestem osobą , a jaka jest moj partner ? (02.08.1982)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
16:44 izabel1 wrozko zalamalas mnie bo nasza znajomosc sie rozwija i ja nie umiem jej juz przerwac a on zdaje sie byc mocno zauroczony czy mozesz napisac mi o nim cos wiecej , czego on chce w takim razie? 26111978 ________________________ Witam. mając tak nie niele danych trudno jest powiedzieć, co karty chcą przez to powiedzieć. Na podstawie tego co miałam tak wyszło, ale to wcale nie wiadomo czy właśnie chodziło o niego, a po za tym karty mówią o najbliżej rozgrywającej się sytuacji. Podaj jego imię/datę urodzenia i swoją dla przypomnienia i postaw konkretne pytania. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta której bardzo zależy
Dziękuję i pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialkaa
Wrózko kochana powiedz mi czy zobaczę się z nim we wrześniu? tzn. czy on do mnie przyjedzie? Ja 24.07.84, on 07.09.78. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1983
hej :) mam super kumpla- 04.04.1981 ja 01.01.1983 jakie jest prawdopodobienstwo ze to ten jedyny ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
Witam serdecznie. ______________________ 20:15 kako Witam, dziękuję za odpowiedź. Jeśli mogę to mam jeszcze pare pytań: 1. dotyczące mojego związku (ja 01.01.83, on 21.08.81) a mianowicie: jaki jest najlepszy okres na ślub, dziecko i czy będziemy szczęśliwą rodzinką . 2. Moja praca i finanse; czy przedłużą mi umowę? 3. moje zdrowie. Pozdrawiam ____________________ Najlepszy okres to wtedy gdzy słońce jest w znaku lwa, czyli23.07-22.08. Jednakże wasz ślub widzę w maju do 21 m-cy. Dziecko też sie pojawi i może byc przed ślubem. Trudno powiedziec o Waszym szczęściu rodzinnym, bo to Wy je będziecie budować. Karty mówią, ze pojawi sie w Twoim zyciu nowe uczucie i Ty zadecydujesz co zrobić. Tak przdłużą Ci umowę i nawet będzisz awansować w pracy stąd i kasa będzie lepsza. Problemy z jelitem grubym i narządami płciowymi, ale to jest bedzie, a może juz jest całkowite wyleczenie. _______________________________ 20:23 IceTeaLemon Wrozko, jednak mi nie wroz. nie chce wiedziec. Wole zyc w nieswiadomosci. Przepraszam za klopot. ---- Żaden kłopot. Pozdro serdecznie, jestes bardzo dzielna. ______________________________ 21:57 cc... jaką jestem osobą , a jaka jest moj partner ? (02.08.1982) Charakterystyke mozesz znaleźć w necie sumując datę urodzenia dział numerologia. To bardzo duzo czasu, by dokładnie przeanalizować. Sorka, ja go tyle nie mam. ______________________________ 11:31 niesmialkaa Wrózko kochana powiedz mi czy zobaczę się z nim we wrześniu? tzn. czy on do mnie przyjedzie? Ja 24.07.84, on 07.09.78. pozdrawiam --- Istnieje jakaś nieuczciwość między Wami, nie on nie przyjedzie. ______________________________ 14:07 mala1983 hej mam super kumpla- 04.04.1981 ja 01.01.1983 jakie jest prawdopodobienstwo ze to ten jedyny pozdrawiam _--- Rachunek prawdopodobieństwa trzeba odświeżyć. Natomiast ja odpowiem jak potocza sie wasze losy. Będziecie w związku partnerskim. _______________________________________ Pozdrawiam wszystkich sedecznie. Buziaczki, a szczególnie dla tych co tylko pozdrawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kako
hej wielkie dzięki :) Uzależniam się od Twojej stronki :) coraz bardziej i aż mi głupio, że ciągle mam taki niedosyt i drąże temat :). "Karty mówią, ze pojawi sie w Twoim życiu nowe uczucie i Ty zadecydujesz co zrobić" no właśnie możliwe, że się nawet już pojawił i tu jest problem bo ja nie wiem co zrobić. Co za niepewność. Warto ryzykować- on 04.04.1981. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walec
Wróżko, niedługo mam się spotkać w realu,po 2 letniej znajomości, z internetową przyjaciółką. Czy będzie z tego wielka miłość :) ? ja 14.06.1978 ona 03.06.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
napisałam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walec
a gdzie można zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata1967
co możesz wywróżyć dla mnie - 30.07.1967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo o wróżbę w sprawie uczuć i szkoły.Kiedy nastąpią jakieś zmiany, czy jest ktoś kto dazy mnie uczuciem ? Iostatnie pytanie- Czy nie lepiej bedzie wziasc dziekanke i wyjechać niz zostać tutaj? Dziekuje Bardzo :-) Pozdrawiam serdecznie ! Paulina - 20.06.1987r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również proszę :) 1. mój związek (ja 08.09.81, on 30.08.70) - jaki jest, jaki będzie, czy przetrwa, co z niego wyniknie ? jeśli ślub to kiedy? ślub, dziecko /kiedy , ile?/ i czy będziemy szczęśliwą rodzinką . 2.Praca i finanse. Czy luby mój znajdzie pracę? Czy zbudujemy własny dom kiedyś? 3. moje zdrowie. cierpię na migreny. czy jest to spowodowane jakąś poważniejszą choroba, czy tak juz musi byc? Pozdrawiam i z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnaca wiedzy
26.01.1989 uczucia, jak rokujesz moj egzamin na prawo jazdy?Dziekuje z gory za dopowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka i brzuszek
WITAM mam pytanie: moja data 26.08.1987 maż 06.04.1977 Jaka płec dzidziusia bedzie , czy bedzie zdrowe??? prosze o odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaminerale
Proszę mi powiedzieć jaka będzie przyszłość tego związku ja 24.05.1973, on 12.09.1970 i czy jest to osoba ,której można zaufać? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
Witajcie. ____________________________ 16:13 kako hej wielkie dzięki Uzależniam się od Twojej stronki coraz bardziej i aż mi głupio, że ciągle mam taki niedosyt i drąże temat . "Karty mówią, ze pojawi sie w Twoim życiu nowe uczucie i Ty zadecydujesz co zrobić" no właśnie możliwe, że się nawet już pojawił i tu jest problem bo ja nie wiem co zrobić. Co za niepewność. Warto ryzykować- on 04.04.1981. Pozdrawiam ------ Nie wiem, które uczucie jest typu pan-niewolnik, ale z ty sie rozstaniesz. To bedzie bolesne, ale przed Tobą otworzy sie piekne uczucie i akceptacja sexu. Na razie widze u Ciebie slepa namietnośc. ___________________________________________ 16:56 walec Wróżko, niedługo mam się spotkać w realu,po 2 letniej znajomości, z internetową przyjaciółką. Czy będzie z tego wielka miłość ? ja 14.06.1978 ona 03.06.1983 ------- To jest Twoja slepa namietność i jestes uzależniony od tego uczucia. Spotkanie da Wam pełnie szczęścia. Znajomość sie rozwinie i powstanie piekne uczucie. ________________________________ 17:28 kurkawodna napisałam i pozdrawiam --- Dzięki też pozdrawiam. Nie moge wejśc na poczte, więc nie wiem co mam. ____________________________ 18:05 walec a gdzie można zobaczyć? --- Odp. masz tutaj. ________________________________ 18:14 Małgorzata1967 co możesz wywróżyć dla mnie - 30.07.1967 ----- Uczucia: Piękne przed Toba zycie uczuciowe, spełnienia i realizacja marzeń. Jesli jestes w związku, to pojednanie i piekne uczucie. Jesli jestes singiel, to nowe znajomości przyniosa Ci piekne uczucie i czuły szczęsliwy zwiazek. ____________________________________ 18:49 mohini Proszę bardzo o wróżbę w sprawie uczuć i szkoły.Kiedy nastąpią jakieś zmiany, czy jest ktoś kto dazy mnie uczuciem ? Iostatnie pytanie- Czy nie lepiej bedzie wziasc dziekanke i wyjechać niz zostać tutaj? Dziekuje Bardzo Pozdrawiam serdecznie ! ----- Przykro mi dzis Ci nie odpowiem, nie mogę.. _________________________________________ Innym tez nie mogę, sorry. Do jutra. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaIsmutna
witam serdecznie! czy w moim życiu jeszcze się coś wydarzy czy stan takiej beznadziejności będzie trwał i trwał....?? proszę o wróżbę - 31 07 1981 pozdrawiam ciepło..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzionek:) Mam takie male pyt. Otoz moja data urodzenia to 04.08.1983 i zastanawia mnie czy mnie przyjmna do bylej pracy.I w ogole czy powinnam do niej wracac;/ aha i czy bedzie jeszcze w tym roku mozliwy wyjazd za granice Drugie mam pyt. ktory zwiazek ma szanse ja. 04.08.1983 On 29.07.1984 ,drugi ja 04.08.1983, On 20.08.1982.... Z gory bardzo ,bardzo dziekuje za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze
o wrzbe ,co mnie czeka 14.01.1962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam takie małe pytanko czy uda mi sie pojechać 14.09.07 na koncert zespołu, o którym Ci juz wspominałam do Londynu...Jakie działania w tymże kierunku mogę podjąć? 22.12.1989 10;50 pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
Witam serdecznie. ___________________________ 16.08] 18:49 mohini Proszę bardzo o wróżbę w sprawie uczuć i szkoły.Kiedy nastąpią jakieś zmiany, czy jest ktoś kto dazy mnie uczuciem ? Iostatnie pytanie- Czy nie lepiej bedzie wziasc dziekanke i wyjechać niz zostać tutaj? Dziekuje Bardzo Pozdrawiam serdecznie ! ---- Co do wyjazdu, on nie może byc zrealizowany, bo będą przeszkody administracyjne raczej niedopokonania. Co do uczuć to pytanie tak niesprecyzowane. Budzi sie w Tobie jakaś samowiedza, że jest ktoś kto Cie kocha. Jeśli jestes z tą osobą, to jest to satysfakcjonujący związek ze wzgledu na erotyzm, są jednak jakieś konflikty. ale one zostaną pokonane i nastapi pojednanie. Jesli nie jestes w związku, to pojawi sie partner z którym utworzysz taki związek. ____________________________ 14:31 Aninka ja również proszę 1. mój związek (ja 08.09.81, on 30.08.70) - jaki jest, jaki będzie, czy przetrwa, co z niego wyniknie ? jeśli ślub to kiedy? ślub, dziecko /kiedy , ile?/ i czy będziemy szczęśliwą rodzinką . 2.Praca i finanse. Czy luby mój znajdzie pracę? Czy zbudujemy własny dom kiedyś? 3. moje zdrowie. cierpię na migreny. czy jest to spowodowane jakąś poważniejszą choroba, czy tak juz musi byc? Pozdrawiam i z góry dziekuję ---- To związek szczęśliwy rokujacy małżeństwo. Wyjaśnienie jakiejś tajemnicy sprawi Ci ulgę i radość w tym związku. Na razie ślubu nie widze. ________________________ 14:41 Pragnaca wiedzy 26.01.1989 uczucia, jak rokujesz moj egzamin na prawo jazdy?Dziekuje z gory za dopowiedz ---- Za pierwszym zarem sę nie uda, ale w ogóle zdasz. ________________________ 23:49 Anulka i brzuszek WITAM mam pytanie: moja data 26.08.1987 maż 06.04.1977 Jaka płec dzidziusia bedzie , czy bedzie zdrowe??? prosze o odpowiedz!!! --- Słonko, w dzisiejszych czasach robi sie Usg i płec się zna. Ja mogę sie mylić, ale nie wiem czy to jest poczatek ciąży, Czy lekarze podejrzewają ciążę blixniczą, ale są jakies niejasności. To sie wyjaśni i urodzisz chłopca. Pamiętaj o regularnej kontroli u lekarza, to bardzo ważne. Dbaj o układ pokarmowy, szczególnie jelita, bo możesz mieć problemy. _________________________ 13:35 aquaminerale Proszę mi powiedzieć jaka będzie przyszłość tego związku ja 24.05.1973, on 12.09.1970 i czy jest to osoba, której można zaufać? Pozdrawiam. Ja widze jakby zakończenie tego związ. Nie wiem czy TY masz innego partnera czy on, w każdym razie ktoś z WAs dokonuje wyboru. Wybór ten będzie szczęśliwy i zwiazek bedzie udany. Mozesz zreaktywać ten związek Przeszkody jakie napotkasz w tej miłości będą pokonane i nastapi pojednanie, ale musisz bardzo uważać, bo wybór jest li tylko Twój. _______________________________ 15:45 samaIsmutna witam serdecznie! czy w moim życiu jeszcze się coś wydarzy czy stan takiej beznadziejności będzie trwał i trwał....?? proszę o wróżbę - 31 07 1981 pozdrawiam ciepło.. --- Kochanie nie mów, zes taka sama i smutna. Do końca tego roku będzisz lub już wybierasz między dwoma facetami i nie możesz się zdycydować lub nie nie bedziesz mogła się zdecydować, ale karty za Ciebie nie zdecydują. _______________________________________ 16:47 BIBELOTKA zobacz czasem Dobry dzionek Mam takie male pyt. Otoz moja data urodzenia to 04.08.1983 i zastanawia mnie czy mnie przyjmna do bylej pracy.I w ogole czy powinnam do niej wracac;/ aha i czy bedzie jeszcze w tym roku mozliwy wyjazd za granice --- Jest taka szansa i możesz wrócić do starej pracy. Tak, wyjedziesz za granicę. ___________ Drugie mam pyt. ktory zwiazek ma szanse ja. 04.08.1983 On 29.07.1984 ,drugi ja 04.08.1983, On 20.08.1982.... --- Pierwszy związek, to złudne nadzieje. I drugi też, sorka. _______________________________________ 20:03 bardzo prosze o wrzbe ,co mnie czeka 14.01.1962 --- Słonko w uczuciach pech, spotkają Cię przeciwności losowe, one nie zależą od człowieka, Ty nie będziesz miec na to wpływu. _______________________________ 20:45 Some Bizarre Witam Mam takie małe pytanko czy uda mi sie pojechać 14.09.07 na koncert zespołu, o którym Ci juz wspominałam do Londynu...Jakie działania w tymże kierunku mogę podjąć? 22.12.1989 10;50 pzdr "Stand up, you got to live while you can Stand up, burn up before you fade out Stand up, don't you follow the crowd Stand up, you got to live in the now Stand up, there's nothing holdin' you down Walk on, with your feet off the ground How they gonna stop you now?" --- Ty mnie słonko tym koncertem wykończysz. Sama musisz zadecydować, ja będziesz pełnoletnia. Trzymaj sie tego co wcześniej powiedziałam. ________________________________________ Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
14:31 Aninka ja również proszę 1. mój związek (ja 08.09.81, on 30.08.70) - jaki jest, jaki będzie, czy przetrwa, co z niego wyniknie ? jeśli ślub to kiedy? ślub, dziecko /kiedy , ile?/ i czy będziemy szczęśliwą rodzinką . 2.Praca i finanse. Czy luby mój znajdzie pracę? Czy zbudujemy własny dom kiedyś? 3. moje zdrowie. cierpię na migreny. czy jest to spowodowane jakąś poważniejszą choroba, czy tak juz musi byc? Pozdrawiam i z góry dziekuję Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś. Anonim --- Kochanie zdecyduj sie na jedno konkretne pytanie. Ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BK - 22.05.1965r. jak potoczą się sprawy z moim ojcem (zdrowie) jak moje sprawy rodzinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
kurkawodna nie otrzymała odpowiedzi przez emeil kurkawodna jezt zła kurkawodna napisała dla ciebie wiersz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
Szkoda, że nie możesz wejść na swoją skrzynkę 3em... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaIsmutna
witam ponownie!! niestety zadnego z tych dwoch nie ma..., ale moze rzeczywiscie sie pojawia:)))) dzieki:))) zawsze to jakies pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko powiedz
jak widzisz przyszlosc mojego malzenstwa ,ja 14.01.62,maz 15.03.59.Bardzo prosze i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia88
Prosze o wrózbe, bede bardzo wdzieczna. Obecnie jestem samotna oraz rozpoczynam studia, chcialabym dowiedziec sie czy w najblizszym czasie kogos poznam, z kim stworze zwiazek i cos zwiazanego ze studiami. Małgorzata, 28.02.1988 Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×