Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość odezwij sie
Wrozko odezwij sie ,czekamy na Ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqkasiunia
ponawiam pytanie i mam nadzieje wrozko ze niedlugo tu zajrzysz...: Witam cie wrozko ponownie zagladam do Ciebie jak sobie przypomne,czyli raz na kilka miesiecy kiedys wrozyla mi znajoma,zawsze sie sprawdzalo to co pokazywaly karty,teraz juz to niestety niemozliwe wiec pisze do Ciebie... zwlaszcza ze znow to co mi przepowiedzialas sie sprawdzilo.... za 1 razem bylam na Ciebie wrecz zla...napisalam ze waham sie jesli chodzi o moj zwiazek,ze podoba mi sie ktos inny... spytalam jak widzisz ten zwiazek - najpierw odpowiedzialas ze super, prawdziwa milosc i stabilizacja...potem niestety napisalas ze to juz koniec,ze widzisz rozpad zwiazku wraz z podzialem majatku... przyznam .ze mna to wstrzasnelo i uswiadomilam sobie ze sama nie wiem czego i po co szukalam gdzies indziej, bo to co dla mnie najcenniejsze juz mam teraz uklada nam sie wspaniale...w lecie pytalam cie kiedy widzisz oswiadczyny, juz wyczekiwane...napisalas ze w padzierniku,listopadzie,pomyslalam jak to przeciez mowi ze juz chce sie oswiadczyc...a tu do dzis jakos czas szybko zlecial a moj luby pyta dopiero jaki mam rozmiar pierscionka.... spytam ponownie - jak karty przedstawiaja nasz zwiazek? widzisz slub? szczescie? wogole jaka rysuje mi sie przyszlosc na ta czesc roku? a co ze zdrowiem?pokonam schorzenia ktore mnie mecza? pozdrawi.m i czekam na odp. data ur. 08.09.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassek
11 03 82 poznalam kogos ostatnio czy to ten ? nie znam jego daty ur :> prosze odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31 lipca
kochana - gdzie Jestes???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALAREPAa
3em Oeil co szykuje dla mnie los? odnosnie pcay i milosci? 17.08.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natata27
witaj, prosze o zerkniecie co mnie czeka w pracy i w miłosci 12.05.1979 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam serdecznie. ------- Byłam na urlopie, podobno czasami sie należy. Przykro mi i sorka wielka, ze nie powiadomiłam. Moi mili, to nie wrózka 3em Oeil nie ma patentu na sprawdzenie się wróżby. Czytam z kart o oklicznościach jakie się Wam wydarzą, ale to Wy jesteście budowniczymi swego zycia i możecie je zmienić na lepsze niż mówią karty, o negatywach nie wspominam. Nie jestem doskonałością i mogę cos źle odczytać, tym bardziej, że dane o Was mam znikome. Po za tym karty mówią o najwazniejszych rzeczach jakie mają sie wydarzyć, by odpowiedzieć na Wasze pytanie muszę czasami postawić kilka róznych rozkładów. Jesli pytacie częsciej niż raz w m-cu, to pewna jestem, że prawdy od kart nie uzyskacie, one drwią ze mnie i Was. W takim przypadku proszę trzymac się terminu i pierwszej wrózby. Czas jest brdzo trudny do ustalenia i nie zawsze mozna go precyzyjnie ustalić. Ja chę Wam pomagac w Waszych problemach i staram sie jak umiem. Przepraszam, jesli kogos zawiodłam. _____________________________________ 16:21 Karolllaaak Witam ja również proszę o wrózbę.... Moja data 31.07.1985-co widzisz w moich sprawach sercowych? jakie widzisz perspektywy na znajomość z pewnym baranem o którym myslę...czy jest szansa abyśmy byli razem ...??z góry dziękuję za odpowiedz ------ Na tę miłość z baranem trzeba zapracować. Pokonanie przeszkód lezy w twojej gestii. To brak czasu i spiętrzenie wydzrzeń powojuje nie osiagnięcie celu, ale to jest pozór. Przyjdą wiesci i wysiłkiem pokonasz wszystkie przeszkody i odniesiesz sukces. __________________ 16:22 mallusienka Witam 26.04.1980 Wrocilam do swojego ex czy dobrze zrobilam?Czy on jest moim przeznaczeniem? ----- Czy dobrze zrobiłas, to sama ocenisz. Karty mówia, że nastapi pomyslna odmiana losu, ze jest to odpowiedni człowiek i wrózy stały związek. _________________ 17:09 Some Bizarre Witam Heh u mnie znów sie zaczął rok szkolny ,pogoda brzydka aczkolwiek staram się myśleć pozytywnie Mam takie 2 pytania,nad którymi się długo już głowię.... więc jeśli znalazłabyś chwilkę czasu Otóz,czy uda mi się 'odnalezc'drogę dalszej kariery i jej realizacji w trakcie ostatniego roku nauki w LO oraz odnośnie życia uczuciowego, czy pojawi się wreszcie ktoś wart uwagi pod wieloma względami (akurat o tym,z którym obecnie łączą mnie zdawkowe aczkolwiek poprawne relacje koleżeńskie ur.08 lutego 1988 mogę raczej na dobre zapomnieć z przyczyn 'wyższych' ;P) 22.12.1989 10:50 Pozdrawiam serdecznie ------ Bez kart mogę Ci powiedziec, ze wszystko sie uda, jesli tylko zechcesz. A karty mówią. W ostatniej klasie jeszcze nie uda Ci sie nic okreslic/osiagnąć. Widzę zahamowanie postepu. W uczuciach do końca roku szkolnego widze ból i rozterki i nikogo nowego. __________________ 12:28 31lipca Kochana Wróżko!! czy możesz zapytać kart kiedy będę miała dziecko? jak również o to kiedy zmienię pracę? bardzo mi zależy. Z góry dziękuje i pozdrawiam. A tak poza tym - podziwiam Cię za bezinteresowność 12:33 31lipca zapomniałam napisać moja data urodzenia 31 07 1981, jestem sama i to chyba tyle.... pozdrawiam ----- Dziekuję. Karty humorystycznie podeszły i powiedziały, że dziecko bedzie za 9 m-cy. A w ogóle, sprawa dziecka na dzień dzisiejszy wymaga milczenia. Losy z pracą nienajlepiej wychodzą, to jest problem finansowy. Zmienisz prace. Ona będzie dla Ciebie satysfakcjonująca i bedziesz sie w niej realizować zawodowo/profesjonalnie. _______________ 13:42 kurkawodna Kurkawodna pozdrawia cię bardzo mocno i słonecznie co mnie czeka pazdzierniku listopadzie i grudniu nie będę już zadawać konkretnych pytań buziaki -------- Dzieki i tez buxka Do końca roku stale będziesz podażać za szukaniem sukcesu i to we wszystkich sferach. Karty radzą kontrolować popędy. _____________ 13:57 qqkasiunia Witam cie wrozko ponownie zagladam do Ciebie jak sobie przypomne,czyli raz na kilka miesiecy kiedys wrozyla mi znajoma,zawsze sie sprawdzalo to co pokazywaly karty,teraz juz to niestety niemozliwe wiec pisze do Ciebie... zwlaszcza ze znow to co mi przepowiedzialas sie sprawdzilo.... za 1 razem bylam na Ciebie wrecz zla...napisalam ze waham sie jesli chodzi o moj zwiazek,ze podoba mi sie ktos inny... spytalam jak widzisz ten zwiazek - najpierw odpowiedzialas ze super, prawdziwa milosc i stabilizacja...potem niestety napisalas ze to juz koniec,ze widzisz rozpad zwiazku wraz z podzialem majatku... przyznam .ze mna to wstrzasnelo i uswiadomilam sobie ze sama nie wiem czego i po co szukalam gdzies indziej, bo to co dla mnie najcenniejsze juz mam teraz uklada nam sie wspaniale...w lecie pytalam cie kiedy widzisz oswiadczyny, juz wyczekiwane...napisalas ze w padzierniku,listopadzie,pomyslalam jak to przeciez mowi ze juz chce sie oswiadczyc...a tu do dzis jakos czas szybko zlecial a moj luby pyta dopiero jaki mam rozmiar pierscionka.... spytam ponownie - jak karty przedstawiaja nasz zwiazek? widzisz slub? szczescie? wogole jaka rysuje mi sie przyszlosc na ta czesc roku? a co ze zdrowiem?pokonam schorzenia ktore mnie mecza? pozdrawi.m i czekam na odp. data ur. 08.09.1983 ----- Dzieki za tak obszerna wypowiedx, jest to dla mnie ważne, a i Ty rozumiesz, ze karty odpowiadaja na konkretne pytanie, a nie całościowo. Wasz związek ma dobrą, bezpieczną i pełna szczęscia radość zycia. Piekne uczucie i akceptacja sexu. Te zaręczyny i ten slub odwlekają sie, bo partner jakby musiał walczyć z osobami silniejszymi moga to byc rodzice. Zdowie Nastapi, może juz nastapiło przesilenie choroby. Koniec depresji i dobre zdrowie. Pilnuj by koło losu nie spłatało Ci figla. Nie spiesz się i miej wszystko na baczności. ________________ 18:00 wścibska Chłopak ur. 04,04,1984 rozpoczą związek,znajomość z dziewczyną ur.1982,po dwóch poważnych związkach.Jak to z nimi będzie? ----- Jesli Ciebie to nie dotyczy i nie masz zgody jednego z nich na takie pytanie, to ja odpowiedziec nie moge. Sorka. ________________ 18:06 Niedowiarka Witaj Wróżko, przyznam, że podchodzę sceptycznie do takich praktyk, ale co tam - zapytam. Moja data ur. to 9.04.1979 - czy przewidujesz w najbliższym czasie jakiekolwiek zmiany w moim życiu bo przyznam że ostatnio wszystko jakoś utknęło w martwym pukcie więc ciekawa jestem czy w końcu się coś ruszy i jeśli tak to na której płaszczyźnie? Z góry dziękuję ------ Jednak niekoniecznie sceptycznie, skoro pytasz. W uczuciach poprawa. Jesli jestes w związku, to kryzys ten obróci sie na dobre. Namietność i sex satysfakcjonujacy, to nagroda za wczesniejsz wysiłki. Jesli jestes samotna, to przyjdzie niewiadomo skad pomoc i spotkasz człowieka i bedzie tak jak pisałam wyżej. _____________________ 18:07 czyżby topik umierał piszcie dziewczyny, spelniają sie wam wrozby czy nie? 18:14 Lupita Spełniają się. Was pozrawiam dziewczynki i miło mi za wpis bez pytań ____________________ 14:05 abrakebabra 29.09.86 jak beda wygladac moje kontakty z facetami w najblizszym czasie, czy mam szanse u pewnego faceta za którym szaleje od pewnego czasu?? ----- On musi uporzadkować jakies sprawy i wtedy wszystko Ci wyjaśni. __________________ 14:24 Some Bizarre 3em mam nadzieję,że wkrótce się zjawisz Cóż ja na upragniony koncert do UK nie pojechałam i tak ślęczę w swym znienawidzonym wręcz mieście ;P Pytania mam niezmienne ,odnośnie dalszej edukacji,obrania drogi kariery oraz spraw uczuciowych,czy pojawi sie ktoś nowy godny mego zainteresowania 22.12.1989 10:50 Pozdrawiam ---- Odpowiedziałam. _____________________ Pozrawiam. Moze wieczorkiem resztę, jak dam radę , a jesli to do jutra. Serdecznosci wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
Nie wiem czy mnie pamietasz, odzywam się śrdnio raz na miesiąc. Sprawdzają sie Twoje wróżby. Zamieszkaliśmy razem, układa sie calkiem nieźle, mój syn sie z nim dogaduje. Chyba będą u niego problemy z podziałem majątku (jego data ur.23.04.74). Spojrzysz kochana wróżko? Widzisz może ślub i dziecko u nas? Moja data 12.05.79. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciesze
Ciesze sie ,ze wrocilas wrozko.milo Cie znow widziec ,chcialm zapytac o sfere uczuciwa 14.01.62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M****K****
1967 - czy spotkanie na które czekam dojdzie do skutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassek
znam jego date ur 251282 odezwij sie to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassek
juz niewazne zapronowal mi przyjazn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolllaaak
Witam :) 3em Oeil bardzo dziękuję i pozdrawaim serdecznie :* Miłego wieczoru dla wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość affen
26.09.1982 Jestem w zawieszeniu we wszystkich sferach życia. Co będzie dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zazdrosna
poradz mi wrożko co mam robic :-( niszcze swój związek moja zazdrością :-( tak bardzo boje sie zaufac w 100% cały czas tylko podejrzewam..... powiedz mi czy to mi przejdzie? staram sie zmienic ale czy tego dokonam? nie chce go stracic. moja data 27.04.1980, jego 22.01.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31 lipca
dziękuje kochana:):) pozdrawiam cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
Witam 3em Oeil Powiedz mi, Kochana, co dalej z moim małżeństwem... Pojawił sie ktos trzeci, co z tego wyniknie? ja 16.04.79 mąż 27.04.76 on 18.01.75 Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _idi_
Witam, Proszę o wróżbę w sferze uczuciowej. Kilka miesięcy temu rozpadł się mój związek, czy będziemy znowu razem? ja 31.05.86 on 31.07.83 Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strefa uczuc.. co sie stanie? czy kiedys z Nim bede? ja 12.11.83, on 22.09.81... tak sie zagmatwalam ze sama juz nie wiem co powinnam zrobic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góra góraaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam. ___________________ 14.09] 20:40 joassek 3em Oeil 19:38 joasssek ponawiam pytanie sfera uczuciowa 11 03 82 ---- Witaj. Do końca tego roku poznasz faceta, który zaspokoi Twoje ambicje. Będzie to człowiek stateczny i odpowiedzialny. Utworzysz z nim stały związek lub małżeństwo ___________________________ dziekuje za odpowiedz a w jakich okolicznosciach go poznam i czym on sie zajmuje ? Pozdrawiam ------- 22:22 moj moj brat wyjezdza do pracy za granice ,czy mu sie powiedzie ?czy nie czekaja go jakies niespodzianki ,mam obawy .Jego data urodzenia to 09.04.1970 13:23 fsdfsdf wrozko odezwij sie! 16:04 milka9 Wróżko. Ostatnio pisałąś że nie widzisz końca kryzysu między mną a moim mężem. Napisz proszę czy ten kryzys się kiedykolwiek zakończy i będzie między nami dobrze?Ja 01.04.1978, on 07.09.1977. Czy może poznam kogoś innego (mężczyznę)? 10:59 dsfsfs up 15:43 moniusia23 witam serdecznie wlasnie rozpadl sie moj zwiazek ..... czy bedzie probowal do mnie wrocic? Czy bedzie tego zalowal? Jak tam moje sparwy uczuciowe? Czy znajde na swojej drodze ta jedyna milosc? Czy znajde jaka prace pod kierunkiem moich studiow? Pozdrawiam Moja data urodzenia 10.03.1984 bylego 10.10.1980 18:51 sssee ss 10:06 bęci wrozko? 16:48 odezwij sie Wrozko odezwij sie ,czekamy na Ciebie!!!!! 13:20 qqkasiunia ponawiam pytanie i mam nadzieje wrozko ze niedlugo tu zajrzysz...: Witam cie wrozko ponownie zagladam do Ciebie jak sobie przypomne,czyli raz na kilka miesiecy kiedys wrozyla mi znajoma,zawsze sie sprawdzalo to co pokazywaly karty,teraz juz to niestety niemozliwe wiec pisze do Ciebie... zwlaszcza ze znow to co mi przepowiedzialas sie sprawdzilo.... za 1 razem bylam na Ciebie wrecz zla...napisalam ze waham sie jesli chodzi o moj zwiazek,ze podoba mi sie ktos inny... spytalam jak widzisz ten zwiazek - najpierw odpowiedzialas ze super, prawdziwa milosc i stabilizacja...potem niestety napisalas ze to juz koniec,ze widzisz rozpad zwiazku wraz z podzialem majatku... przyznam .ze mna to wstrzasnelo i uswiadomilam sobie ze sama nie wiem czego i po co szukalam gdzies indziej, bo to co dla mnie najcenniejsze juz mam teraz uklada nam sie wspaniale...w lecie pytalam cie kiedy widzisz oswiadczyny, juz wyczekiwane...napisalas ze w padzierniku,listopadzie,pomyslalam jak to przeciez mowi ze juz chce sie oswiadczyc...a tu do dzis jakos czas szybko zlecial a moj luby pyta dopiero jaki mam rozmiar pierscionka.... spytam ponownie - jak karty przedstawiaja nasz zwiazek? widzisz slub? szczescie? wogole jaka rysuje mi sie przyszlosc na ta czesc roku? a co ze zdrowiem?pokonam schorzenia ktore mnie mecza? pozdrawi.m i czekam na odp. data ur. 08.09.1983 20:17 joassek 11 03 82 poznalam kogos ostatnio czy to ten ? nie znam jego daty ur :> prosze odezwij sie 16:00 31 lipca kochana - gdzie Jestes??????????????? 16:40 KALAREPAa 3em Oeil co szykuje dla mnie los? odnosnie pcay i milosci? 17.08.1983 10:15 natata27 witaj, prosze o zerkniecie co mnie czeka w pracy i w miłosci 12.05.1979 pozdrawiam 14:39 lupita 15:20 natalianatalia Nie wiem czy mnie pamietasz, odzywam się śrdnio raz na miesiąc. Sprawdzają sie Twoje wróżby. Zamieszkaliśmy razem, układa sie calkiem nieźle, mój syn sie z nim dogaduje. Chyba będą u niego problemy z podziałem majątku (jego data ur.23.04.74). Spojrzysz kochana wróżko? Widzisz może ślub i dziecko u nas? Moja data 12.05.79. pozdr. 18:41 Ciesze Ciesze sie ,ze wrocilas wrozko.milo Cie znow widziec ,chcialm zapytac o sfere uczuciwa 14.01.62 19:34 M****K**** 1967 - czy spotkanie na które czekam dojdzie do skutku? 20:25 joassek znam jego date ur 251282 odezwij sie to wazne 20:59 joassek juz niewazne zapronowal mi przyjazn 22:44 Karolllaaak Witam 3em Oeil bardzo dziękuję i pozdrawaim serdecznie :* Miłego wieczoru dla wszystkich..... 22:53 affen 26.09.1982 Jestem w zawieszeniu we wszystkich sferach życia. Co będzie dalej??? 07:36 smutna zazdrosna poradz mi wrożko co mam robic niszcze swój związek moja zazdrością tak bardzo boje sie zaufac w 100% cały czas tylko podejrzewam..... powiedz mi czy to mi przejdzie? staram sie zmienic ale czy tego dokonam? nie chce go stracic. moja data 27.04.1980, jego 22.01.1983 09:39 31 lipca dziękuje kochana pozdrawiam cieplutko 09:58 doth_s Witam 3em Oeil Powiedz mi, Kochana, co dalej z moim małżeństwem... Pojawił sie ktos trzeci, co z tego wyniknie? ja 16.04.79 mąż 27.04.76 on 18.01.75 Proszę 21:02 _idi_ Witam, Proszę o wróżbę w sferze uczuciowej. Kilka miesięcy temu rozpadł się mój związek, czy będziemy znowu razem? ja 31.05.86 on 31.07.83 Proszę... 22:49 Jade strefa uczuc.. co sie stanie? czy kiedys z Nim bede? ja 12.11.83, on 22.09.81... tak sie zagmatwalam ze sama juz nie wiem co powinnam zrobic Szczescie przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie ____________________________________ Przepraszam, ale kolejny dzień nie moge Wam odpowiedzieć. Karty pragna odpoczynku, nie chca ze mna rozmawiać. Pozdrowienia i sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
no to czekamy............ miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka9
wróżko, szkoda że nie odpowiedziałaś w żadnym wpisie na moje pytanie postawione 16 września. Wobec tego ponawiam je i bardzo proszę o odpowiedź. Moje małżeństwo rozpada się.Czy widzisz koniec tego kryzysu i szanse na udany związek z mężem, czy może z kimś innym? Ja 01.04.1978, mąż 07.09.1977. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
Karty radzą kontrolować popędy.jak mam to rozumieć ?' Kurkawodna pozdrawia i zyczy miłego dnia i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam. ___________________ 14.09] 20:40 joassek 3em Oeil 19:38 joasssek ponawiam pytanie sfera uczuciowa 11 03 82 ---- Witaj. Do końca tego roku poznasz faceta, który zaspokoi Twoje ambicje. Będzie to człowiek stateczny i odpowiedzialny. Utworzysz z nim stały związek lub małżeństwo ___________________________ dziekuje za odpowiedz a w jakich okolicznosciach go poznam i czym on sie zajmuje ? Pozdrawiam ------- Widze, że to nie bedą normalne warunki poznania. Może to byc za granicą lub a samolocie. To człoweik madry, oswiecony, tak jak wyżej pisałam, zajęcie zgodne z moralnością. ________________________ 22:22 moj moj brat wyjezdza do pracy za granice ,czy mu sie powiedzie ?czy nie czekaja go jakies niespodzianki ,mam obawy .Jego data urodzenia to 09.04.1970 ------ Pomyslnie, bedzie bezpiecznie i spokojnie. Zrealizuje swoje plany, szczególnie moga byc owocne w dziedzinach artstycznych. ________________________ 13:23 fsdfsdf wrozko odezwij sie! ---- Odzywam się _________________________ 16:04 milka9 Wróżko. Ostatnio pisałąś że nie widzisz końca kryzysu między mną a moim mężem. Napisz proszę czy ten kryzys się kiedykolwiek zakończy i będzie między nami dobrze?Ja 01.04.1978, on 07.09.1977. Czy może poznam kogoś innego (mężczyznę)? ---- Pewnych spraw nie da sie przeskoczyc, karty nakazuja milczenie w tej sprawie. Wszystko w Twoich rekach. ___________________ 15:43 moniusia23 witam serdecznie wlasnie rozpadl sie moj zwiazek ..... czy bedzie probowal do mnie wrocic? Czy bedzie tego zalowal? Jak tam moje sparwy uczuciowe? Czy znajde na swojej drodze ta jedyna milosc? Czy znajde jaka prace pod kierunkiem moich studiow? Pozdrawiam Moja data urodzenia 10.03.1984 bylego 10.10.1980 ------ Nie planuje powrotu do Cioebie. Do końca roku poznasz człwieka, ale widze tu troche przeszkód, bedą jednak pokonane, to będzie związane z jakąs podróża. ___________________ 13:20 qqkasiunia ponawiam pytanie i mam nadzieje wrozko ze niedlugo tu zajrzysz...: Witam cie wrozko ponownie zagladam do Ciebie jak sobie przypomne,czyli raz na kilka miesiecy kiedys wrozyla mi znajoma,zawsze sie sprawdzalo to co pokazywaly karty,teraz juz to niestety niemozliwe wiec pisze do Ciebie... zwlaszcza ze znow to co mi przepowiedzialas sie sprawdzilo.... za 1 razem bylam na Ciebie wrecz zla...napisalam ze waham sie jesli chodzi o moj zwiazek,ze podoba mi sie ktos inny... spytalam jak widzisz ten zwiazek - najpierw odpowiedzialas ze super, prawdziwa milosc i stabilizacja...potem niestety napisalas ze to juz koniec,ze widzisz rozpad zwiazku wraz z podzialem majatku... przyznam .ze mna to wstrzasnelo i uswiadomilam sobie ze sama nie wiem czego i po co szukalam gdzies indziej, bo to co dla mnie najcenniejsze juz mam teraz uklada nam sie wspaniale...w lecie pytalam cie kiedy widzisz oswiadczyny, juz wyczekiwane...napisalas ze w padzierniku,listopadzie,pomyslalam jak to przeciez mowi ze juz chce sie oswiadczyc...a tu do dzis jakos czas szybko zlecial a moj luby pyta dopiero jaki mam rozmiar pierscionka.... spytam ponownie - jak karty przedstawiaja nasz zwiazek? widzisz slub? szczescie? wogole jaka rysuje mi sie przyszlosc na ta czesc roku? a co ze zdrowiem?pokonam schorzenia ktore mnie mecza? pozdrawi.m i czekam na odp. data ur. 08.09.1983 ------ O tym wszystkimjuz Ci pisałam Pozdrawiam Cię gorąco _______________________ 16:40 KALAREPAa 3em Oeil co szykuje dla mnie los? odnosnie pcay i milosci? 17.08.1983 ---- Ty masz jakies sprawy do załatwienia administracyjne lub facet jesli z nim jesteś. To masz do rozwiązania do końca tgo roku. widzę tu miłośc z twz. rozsadku. Jeśli wachsz się z dezyzja podjęcia prcy czy tez dokonujesz wyboru między dwoma, to karty radza bys wybrała taka gdzie licza sie uczucia ludzke. ________________ 10:15 natata27 witaj, prosze o zerkniecie co mnie czeka w pracy i w miłosci 12.05.1979 pozdrawiam ----- 15:20 natalianatalia Nie wiem czy mnie pamietasz, odzywam się śrdnio raz na miesiąc. Sprawdzają sie Twoje wróżby. Zamieszkaliśmy razem, układa sie calkiem nieźle, mój syn sie z nim dogaduje. Chyba będą u niego problemy z podziałem majątku (jego data ur.23.04.74). Spojrzysz kochana wróżko? Widzisz może ślub i dziecko u nas? Moja data 12.05.79. pozdr. ----- Pamiętam problem, ale niki nie, taka moja uroda w temacie. Wrócę. ________________ 18:41 Ciesze Ciesze sie ,ze wrocilas wrozko.milo Cie znow widziec ,chcialm zapytac o sfere uczuciwa 14.01.62 ---- Ciebie równiez fajnie widziec. Losy Twojeuczuciowo są bezpieczne spoko. karty wiesza Ci dobrą miłośc. __________________ 19:34 M****K**** 1967 - czy spotkanie na które czekam dojdzie do skutku? ---- Dojdzie do skutku. __________________ 20:25 joassek znam jego date ur 251282 odezwij sie to wazne 20:59 joassek juz niewazne zapronowal mi przyjazn ---- Problem sie rozwiazal. _________________ 22:53 affen 26.09.1982 Jestem w zawieszeniu we wszystkich sferach życia. Co będzie dalej??? ---- Do końca roku musisz to wszystko przeczekać. Karty radza byus sprawy zachowała dla siebie. __________________ Pozdrawiam. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość affen
Dziękuję CI bardzo. Tylko, że do końca roku to zwariować można ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
witaj, za Boga nie rozumiem................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
ale ja wszystko napisałam czy u niego bęą problemy przy rozwodzie (on -23.04.74) i czy ułozuy się nam razem (ja -12.05.79)? Spójrz kochana wróżko, proszę>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M****K****
1967 - a czy możesz mi powiedzieć coś więcej. Czy to spotkanie nastąpi szybko i co się z nim będzie wiązało. Wiesz to sa takie kłopoty sercowe, dlatego tak mnie to ciekawi i przyznam, że nie układa się tak jak bym chciała... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×