Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość szczera dziewczyna
a ja urodzona 29.09.1986 czy moje zycie sie zmieni? co ze szkoła z lpraca....z facetem, czy sprawy rodzinne jakos sie ozmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em - postanowilam ze odejde od meza ( jego data 2.10.1970). Czy teraz jest dobry czas zeby odejsc? czy on sobie zycie ulozy? moja data 12.11.1983. boje sie odejsc bo ma facet temperament (boje sie o sama siebie).. ale chce byc z nim. (22.09.1981) jesli milosc jest zbrodnia to jestem winna. chce tylko byc szczesliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam. _____________ 12.10] 19:56 włosekkk Witaj wróżko Po przeczytaniu kilku postów postanowiłam i Ja poprosić cię o postawienie kart dla mnie Moje pytania to: czy w najbliższym czasie poznam jakiegoś faceta z którym się zwiąże? czy odnajdę mężczyznę z którym spędzę resztę życia czy też może jestem skazana na życie w samotności? I jeszcze mam pytanie odnośnie moich nowych studiów które rozpoczęłam właśnie (bibliotekoznawstwo), czy dobrze zrobiłam zaczynając ten drugi kierunek? (studiuje jeszcze filologie polską), czy w przyszłości moja praca będzie związana z bibliotekoznawstwem? Urodziłam się 2.08.1986 --- Kierunki bardzo się uzupełniaja i czuje, ze bardzo dobrze zrobiłas. dziewczę kochane i Ty taka madra miałabyś byc sama? Żart. Karty: Jeśli jesteś w jakoms pseudo zwiazku, to to zostaw, bo to Cie krzywdzi. Taka bezproduktywna szarpanina nie daje daje porazki w każdej dziedzinie. Kiedy dokonasz właściwej analizy oceny, wtedy przyjdzie czas na miłość. Bedziesz dokonywać wyboru między kierunkami ad. pracy, ale Bibliotekoznawstwo Ci nie bardzo lezy, skłonisz sie ku polonistyce, ale praca nie będzie związana ze studiami. _____________ 20:03 piskacz Na dzień dzisiejszy to naprawdę trudno mi w to uwierzyć, bo odeszłam do niego 2 tygodnie temu - nie chciałam dłużej żyć w zawieszeniu... i trójkącie. Człowiek nieprzewidywalny, który jednego dnia mówi mi, że chce mieć dzieci, a za kilkanaście, że nie chce mieć ich z nikim... I inne takie "kwiatki" No ale dzięki, jak się coś zmieni na plus, to dam znać ---- Zawsze trzeba pamietac, by zamknąc jeden rozdział/sprawę i dopiro zacząć nowy. Taka uwaga jest do wszystkich. _______________ 20:28 margo123 Co dalej czeka mnie w związku? Czy powinnam odejść od męża? I jak ułoży się moje życie jeśli się rozwiodę? ja - 23.09.64 ---- Ty sama wiesz co powinnas zrobic. W Waszym związku sie poukłada. Nastapi piekne uczucie i akceptacja sexu, bedzie powodzenie. ____________________ 20:34 antośka*** ur.19.06.1980 czy i kiedy będę z kimś? jeśli tak - co to będzie za człowiek, gdzie go poznam? jak długo będę sama? --- Az do urodzin przyszłego roku brakowac Ci bedzie stabilnosci uczuciowej, beda spotakania znajomo.sci, ale to nie jescze nieto na co czekasz. __________________ 23:03 Niedowiarka Witaj Wróżno ponownie, pisałam już raz i rzeczywiście jest tak jak przewidziałaś. Między mną a nim jest wspaniała namiętność ale prosiłabym o odpowiedź czy ten związek ma szansę przetrwać dłużej czy zwyczajnie się wkrótce wypali. Nie wiem do końca jak On do tego podchodzi i sama przez to boję się zaangażować mocniej. Moja data ur. 09.04.1979. Jego 28.10.1979. Z góry dziękuję i pozdrawiam ciepło. --- Ten związek wrózy Ci satysfakcjonujace uczucie i małzeństwo. ____________________ 10:41 kurkawodna kurkawodna cię pozdawia miłego dnia mam ptanko co tam u mnie slychać? 12121982 --- W uczuciach karty wieszcza Ci dobra miłość, a ogólnie bezpieczeństwo, spokój i realizację zamierzeń. Buziaczki. ________________________ 13:23 niesmialaaaa... Mialam juz nie pytac ale zapytam... co mi tam. Kiedy wreszcie znajdę prawdziwą milosc, fajnego faceta ktorego pokocham z wzajemnością i ktory bedzie do mnie pasowal? 24.07.84, ewa --- Przykro mi do urodzin przyszłego roku nie widzę tego na co czekasz. Będą znajomosci, ale to nie miłośc. _______________________ 13:28 niesmialaaaa... jeszcze raz ja: a może pisana mi samotność? co mowią karty? pozdrawiam kochaną wróżkę --- Nie jest pisana Ci samotnośc, przyjdzie czas, ale to nie jest teraz. ______________________ 16:15 Agga26 Witam serdecznie. Jakiś czas temu odpowiedziałaś mi na pytanie czy będę ze swoim chłopakiem i prawdę mówiąc spełinło się to, co napisałaś. Teraz jednak bardzo proszę o odpowiedź jak wogóle dalej potoczy się moje życie (ur.04.09.1981)? Z góry serdecznie dziękuję? ---- Ja nie pamietam co było, ale rozumiem, że jestes samotna. Na razie to losowa sprawa i tak musi być, w uczuciach dokonujesz walki, to zazdrość. Trzeba zmknąc rozdział by rozpocząć nastepny. ___________________ 16:58 Some Bizarre A propos tego 'telefonicznego prześladowcy' od 2 dni jest spokój, prawdopodobnie 'sprawcą' jest kaleki sąsiad z naprzeciwka choć dziś i tak 'bardziej zdołował' mnie nieudany wypad na zakupy do nowo otwartej gigantycznej galerii handlowej Nie chcę się narzucać itp ale ciekawi mnie jak potoczy się me zycie uczuciowe,czy spotkam kogoś hmm na tyle ciekawego,zaradnego itp aby się związać nawet z lekkim zaangażowaniem ...? 22.12.1989 10:50 Pzdr ---- Słonko nie pisałam Ci o uczuciach? Pamietaj 1x w m-cu, bo inaczej karty żartują ze mnie i Ciebie. Do końca roku dokonywać będziesz jakiegos wyboru w uczuciach i co wybierzesz , to zostanie. To bedzie harmonijne uczucie. _________________________ 19:28 Bogdan 19:08 Bogdan 22.05.1965r. - pracuję za granicą, zdala od rodziny... Powiesz coś karty mówią o mojej przyszłości, o moim małżeństwie? Pozdrawiam ----- Co mam napisac o małzeństwie, jesli nie podajesz zony d.ur. Twoja namiętnośc i zysk na wszelką ceną zaprowadza Cie do ślepej namietności i seksu bez odpowiedzialności. ten związek jaki jest nabliżej Ciebie to zw.Typu "Pan niewolnik", ale dobry los i protekcja kosmosu sprawi, ze ta pomoc pozwoli Ci cieszyc się długotrwałą pomyślnością i szczęściem rodzinnym. Twój ból zostanie ukojony, a uczerzywistni sie pomyslność. Będzie to trwałe i satysfakcjonujace uczucie. -------------------------------------------------------- ---------------- Data ur. mojej żony - 30.07.1967 Co karty widzą? Czy związek o którym piszesz, to inny związek, z inna kobietą? Jeśli tak to kiedy to mialoby nastapić . Pozdrawiam ---- Pytałam kart o związek małżeński, a wychodziło, że cos tam koło Ciebie jest innego, ale w związku małżeńskim zapanuje bezpieczeństwo, pomyslnośc i spokój. Bobra miłość. Ta częśc dotyczy zdecydowanie zwiazku małżeńskiego. "ale dobry los i protekcja kosmosu sprawi, ze ta pomoc pozwoli Ci cieszyc się długotrwałą pomyślnością i szczęściem rodzinnym. Twój ból zostanie ukojony, a uczerzywistni sie pomyslność. Będzie to trwałe i satysfakcjonujace uczucie. ____________________ 19:48 szczera dziewczyna a ja urodzona 29.09.1986 czy moje zycie sie zmieni? co ze szkoła z lpraca....z facetem, czy sprawy rodzinne jakos sie ozmieniaja --- Nie piszesz wyraxnie i to mizajmuje wiele czasu. Prosze na przyszłleść konkretnie. jesli jestes z facetem to wyjaśnia siejakieś tajemnice/nowiny i bedziecie w zwiazku Jesli nie to wkrótce spotkasz takiego faceta. Sprawy rodzinne sie poprawią. Z praca szkoła nastapi zakonczenie tego etapu. Zmiany nastapia niespodziewanie. ____________ 10:13 Jade 3em - postanowilam ze odejde od meza ( jego data 2.10.1970). Czy teraz jest dobry czas zeby odejsc? czy on sobie zycie ulozy? moja data 12.11.1983. boje sie odejsc bo ma facet temperament (boje sie o sama siebie).. ale chce byc z nim. (22.09.1981) jesli milosc jest zbrodnia to jestem winna. chce tylko byc szczesliwa.. ---- Tak, to dobry czas na rozstanie. ___ To my decydujemy o swoim losie, Twój wybór Twoja wola i wszystko co zgotujesz sobie bedzie Twoja zasługą. _______________________ Pozrrówka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:34 antośka*** ur.19.06.1980 czy i kiedy będę z kimś? jeśli tak - co to będzie za człowiek, gdzie go poznam? jak długo będę sama? --- Az do urodzin przyszłego roku brakowac Ci bedzie stabilnosci uczuciowej, beda spotakania znajomo.sci, ale to nie jescze nieto na co czekasz. szkoda :( dzięki za odpowiedź mam nadzieję, że nie bedzie chociaż nudno...co? nie będzie nudno?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga26
Prawdę mówiąc nie rozstaliśmy się przez zazdrość, tylko dlatego że On wyjechał za granicę. Dziękuje za wcześniejszą odpowiedź, ale czy moge uzyskać odpowiedź co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozkowa
witam Wrozko! :-) moja data ur. 06.11.77r. prosze o kilka odpowiedzi - kiedy w koncu "ruszy" cos w sprawie mojej pracy? bede w ogole jeszcze kiedykolwiek pracowac? - jak wyglada przyszlosc mojego zwiazku? - jak wypadnie ta oczekiwana wizyta mojej mamy u mnie? czy mama (ur. 17.08.56r.) "wyjdzie na prosta"? z gory bardzo dziekuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora_na
Droga Wróżko Którego faceta powinnam wybrac moja data 22.10.1982 Facet nr 1 06.09.1979 Facet nr 2 17.04.1980 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialaaaa...
Dziękuję Ci wróżko, szkoda, że karty nic dobrego dla mnie nie widzą... "Przykro mi do urodzin przyszłego roku nie widzę tego na co czekasz. Będą znajomosci, ale to nie miłośc." :( A jeszcze chciałam się zapytać o taką rzecz: Były chłopak już na 100% do mnie nie wróci więc mam dać sobie spokoj z mysleniem o nim? jego data ur. 07.09.78 (damian), moja:24.07.84 (ewa). Cięzko bylo ale juz się powoli godzę z tym, że go nigdy więcej nie zobaczę :( Pozdrawiam wróżko i dziękuję 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENIX
Fajnie że odpowiedziałaś pomimo tego że nie wszystko mi się podobało ale tak juz jest nie wszystko może być aż tak kolorowe:-) ale wierzę że się uda, nie wiem skąd u mnie ta wiara. W sumie chciałabym o coś Cię jeszcze zapytać ale już nie wiem co. To co chciałam wiedzieć juz wiem ale mimo wszystko przychodzi taki moment że mam dosyć czekania. Mam jednak pytanie 20.11.1984 - ja 22.05.1983 - on Czy jeszcze długo będę czekać? Czy moja osoba ma dla niego jakiekolwiek znaczenie, czy myśli o mnie? Pozdrawiam cieplutko i podziwiam za cierpliwośc do nas wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
Witaj Dzięki za czas poświęcony mojej osobie. Ja ur. 12,05,79, on 23,04,74 Pozdrawiam cieplutko ----- Sprawy rozwodowe do 4 m-cy powinny się zakończyć. On będzie w miarę zadowolony z przebiegu podziału dóbr materialnych. Wy cały czas siw wahacie dokonujecie wyborów, który partner będzie lepszy. ten związek bedzie miał przeszkody, kiedy uznasz, ze jest już katastrofa i koniec zacznie się odnawiac i moze zaprowadzic was ku lepszemu. Jednakże weź pod uwagę, to co wcześniej pisałam, bo tamto jest ważniejsze, jeśli nie upłynął 1m-c od ostatniej wrózby. Na razie koło Ciebie nie ma innego faceta. ====================================================== Jeszcze jedno pytanie: jakie będą te przeszkody w naszym związku? Pliiis....... Czy my jesteśmy sobie pisani? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppooo
pppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 01.04.1985 on 30.10.1984 Powiedziałąś mi KOchana ze się ułoży ze miną te dni i znów bedzie wspaniale. Powiedz co robić? Kiedy w mnei wzmaga się złość i żal o jego obojetność. Jak wierzyć ze to samo ustanie jeśli wszytko robimy na opak i chyba już na złość. Ja boję się rozczarowania. Powiedziałas ze nadejdzie nasz slub. Czy karty nadal widza ze jestesmy sobie pisani? Czy dają jakieś wskazówki jak postąpić by zmienić kierunek postepowania ? Napisalas równei ze czeka mnie propozycja pracy. Ciezko mi w to uwierzyc ze mogłabym zostawić obecne miejsce. POmimo fatalnych zarobków i niezbyt ciekawej pracy bo jest kompletny zastój to wiąże mnie lojalność wobec szefowej która jest dla mnie bardzo dobra. A beze mnie bedzie ciezko bo nie ma nikogo kto mógłby przejąć moje obowiązki. Trzeba szkolić od podstaw. Nie umiem sobei wyobrazic jak miałabym jej powiedziec ze zmieniam prace... Powiedz wróżyczko prosze co robić i z moją miłością i z moją pracą... prosze powiedz jeszcze czy bede miała przerwe na studiach? Czy bede kontynuować naukę?W poniedziałek mam obrone licencjata. Czy bedzie pomyslnie? Czy pojde na mgr? Bardzo dziekuje z góry za odpowiedz. Zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i włożyłam dużo w nasz zwiazek gdy czyłam ze wali się grunt pod nogami nei zwiewałam i nie czekałam biernie tylko z pokorą zagryzałam język usmiechałam siie i starałam ignorowac ten problem...ale jak długo mozna? Ja juz tak nei chce bo mnie to wykancza. Czy widzisz ze on znow zacznie dawać z siebie tyle co kiedyś?Albo chociaz na tyle bym znow była szczesciwa? Czy znów poczuje się stabilnie i bezpiecznie? a przedewsztkim to ze jestem kochana. Powiedz wrózko co z nim sie dzieje dlaczego to wsyztsko doszło do tego? Czy moje cos robić by znow być najpiekniejsza w jego oczach?Czy jest jeszcze cos czym moge mu zainponowac? ja 01.04.1985 on 30.10.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
wieszcza Ci dobra miłość czyli ?.............................jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquaminerale
Wróżko proszę powiedz mi... ja24.05.1973, on 12.09.1970 Jaka czeka mnie z nim przyszłość, czy wróci do mnie. Zerwałam z własnej woli (ale mimo woli),ponieważ on cały czas nie wiedział czego chce( z tego co wiem ma inną) Czy znajdę dla siebie w końcu partnera ? Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasztorna_j
Witaj Urodzilam się 2.06.1982 i jestem zadurzona w mężczyźnie, któego daty urodzenia nie znam. Proszę powiedz mi jak widzisz przyszłość tej relacji, co on o mnie myśli? Co mam zdobić aby się we mnie zakochał? Jak zachowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosekkk
Droga wróżko! :) Dziękuje za wróżbę ale części z niej nie bardzo zrozumie. Napisałaś: "Jeśli jesteś w jakimś pseudo związku to to zostaw bo cię krzywdzi. Taka bezproduktywna szarpanina nie daje nic, daje porażki w każdej dziedzinie. Kiedy dokonasz właściwej analizy oceny, wtedy przyjdzie czas na miłość". Niestety nie jestem w żadnym związku a już na pewno nie w "pseudo", czego analizy lub oceny mam dokonać??? Może jestem zbyt niecierpliwa ale kiedy dokładnie przyjdzie czas na tą miłość??? Bo szczerze powiedziawszy czekam już na nią całe życie i jak narazie to nawet nie mam "na kim oka zawiesić" :) Data ur. 2.08.1986 Jeszcze raz dziękuje za wszystko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
13:09 antośka*** 20:34 antośka*** ur.19.06.1980 czy i kiedy będę z kimś? jeśli tak - co to będzie za człowiek, gdzie go poznam? jak długo będę sama? --- Az do urodzin przyszłego roku brakowac Ci bedzie stabilnosci uczuciowej, beda spotakania znajomo.sci, ale to nie jescze nieto na co czekasz. szkoda dzięki za odpowiedź mam nadzieję, że nie bedzie chociaż nudno...co? nie będzie nudno?.... koniec złudzeń życie to 'tu i teraz' ------------------------ Nie, nie bedzie nudno, ale wesoło też nie. Przygotuj się na to że niespodziadnki moga byc przykre. To rok systematycznie pokonywanych przez Ciebie przeszkód. ____________________________ 17:00 Agga26 Prawdę mówiąc nie rozstaliśmy się przez zazdrość, tylko dlatego że On wyjechał za granicę. Dziękuje za wcześniejszą odpowiedź, ale czy moge uzyskać odpowiedź co dalej? --- Słnko, ja nie kompo by kliknąc i wszystko sie wyświetla. Nie pamietam o co pytałaś, bos nie jedyna i co ja odpowiedziałam. Brak daty, nie każ mi szukac, bo tego nie zrobie-brak czasu. zapytam jak potocza sie Twoje losy uczuciowe w tym roku. Kochana super w każdej dziedzinie, Poznasz bogatego parnera i to będzie wspólnota uczuciowa, szczęsliwy i czuły związek. twoje zyczenia będa spełnione. _________________________________ 17:17 jozkowa witam Wrozko! moja data ur. 06.11.77r. prosze o kilka odpowiedzi - kiedy w koncu "ruszy" cos w sprawie mojej pracy? bede w ogole jeszcze kiedykolwiek pracowac? - jak wyglada przyszlosc mojego zwiazku? - jak wypadnie ta oczekiwana wizyta mojej mamy u mnie? czy mama (ur. 17.08.56r.) "wyjdzie na prosta"? z gory bardzo dziekuje ----- W chcesz kiedykolwiek pracować? W pracy sa jakies konflikty natury prawnej, jestes niesprawiedliwie krytykowana, to wszystko sie rozpadnie. Znajdziesz nowa pracę, będa lepsze pieniądzi i zainteresowanie. - Spokój, bezpieczeństwo i pomyslność w związku-dobra miłośc. - Nieporozumienie, zawiedzione nadzieje. Mama posuwa sie do szantażu emocjonalnego, chyba chodzi o Twego partnera, musisz to sama rozpatrzyć. Pojednania nie widac, ale Ty wiedząc o tym możesz zmienic bieg zycia. _____________________ 17:24 pora_na Droga Wróżko Którego faceta powinnam wybrac moja data 22.10.1982 Facet nr 1 06.09.1979 Facet nr 2 17.04.1980 Pozdrawiam --- Ja kochana nie moge podejmowac za Ciebie decyzji tak ważnej. z nr 1 nie widac bys ułozyła związek, to zrobisz z nr 2, ale wybór jest zawsze twój. _________________________ 17:48 niesmialaaaa... Dziękuję Ci wróżko, szkoda, że karty nic dobrego dla mnie nie widzą... "Przykro mi do urodzin przyszłego roku nie widzę tego na co czekasz. Będą znajomosci, ale to nie miłośc." A jeszcze chciałam się zapytać o taką rzecz: Były chłopak już na 100% do mnie nie wróci więc mam dać sobie spokoj z mysleniem o nim? jego data ur. 07.09.78 (damian), moja:24.07.84 (ewa). Cięzko bylo ale juz się powoli godzę z tym, że go nigdy więcej nie zobaczę Pozdrawiam wróżko i dziękuję ---- jest taka mozliwość, ze zwiazek sie odrodzi. Wydarzy sie jakis problem/nawet moze być mała katastrofa, która poprawi wasze stosunki i obróci się wszystko na lepsze. odzyskasz pełna radość zycia z powodu pieknego uczucia. __________________________ 18:01 JENIX Fajnie że odpowiedziałaś pomimo tego że nie wszystko mi się podobało ale tak juz jest nie wszystko może być aż tak kolorowe ale wierzę że się uda, nie wiem skąd u mnie ta wiara. W sumie chciałabym o coś Cię jeszcze zapytać ale już nie wiem co. To co chciałam wiedzieć juz wiem ale mimo wszystko przychodzi taki moment że mam dosyć czekania. Mam jednak pytanie 20.11.1984 - ja 22.05.1983 - on Czy jeszcze długo będę czekać? Czy moja osoba ma dla niego jakiekolwiek znaczenie, czy myśli o mnie? Pozdrawiam cieplutko i podziwiam za cierpliwośc do nas wszystkich ------- Pamietaj odległość m-czna jest wazna przy zadawaniu tego samego pytania, jesli jej nie ma tamta odp. jest ważna, a nie to co tu napiszę, byc moze to samo, sprawdzisz sama, ja nie pamietam. To jest zycie w kłamstwie, manipulowanie informacjami. sa jakies kłopoty z sexem. Konflik będzie trwał i nie widac rozstrzygniecia. _________________________ 06:46 natalianatalia Witaj Dzięki za czas poświęcony mojej osobie. Ja ur. 12,05,79, on 23,04,74 Pozdrawiam cieplutko ----- Sprawy rozwodowe do 4 m-cy powinny się zakończyć. On będzie w miarę zadowolony z przebiegu podziału dóbr materialnych. Wy cały czas siw wahacie dokonujecie wyborów, który partner będzie lepszy. ten związek bedzie miał przeszkody, kiedy uznasz, ze jest już katastrofa i koniec zacznie się odnawiac i moze zaprowadzic was ku lepszemu. Jednakże weź pod uwagę, to co wcześniej pisałam, bo tamto jest ważniejsze, jeśli nie upłynął 1m-c od ostatniej wrózby. Na razie koło Ciebie nie ma innego faceta. ====================================================== Jeszcze jedno pytanie: jakie będą te przeszkody w naszym związku? Pliiis....... Czy my jesteśmy sobie pisani? Pozdrawiam ----- Wyglada na jakis wypadek, ale nie wiem czy dotyczy zdrowia czy innej dziedziny życia. Karty mówią zdaj sie na los. ______________________________ 10:44 m.t ja 01.04.1985 on 30.10.1984 Powiedziałąś mi KOchana ze się ułoży ze miną te dni i znów bedzie wspaniale. Powiedz co robić? Kiedy w mnei wzmaga się złość i żal o jego obojetność. Jak wierzyć ze to samo ustanie jeśli wszytko robimy na opak i chyba już na złość. Ja boję się rozczarowania. Powiedziałas ze nadejdzie nasz slub. Czy karty nadal widza ze jestesmy sobie pisani? Czy dają jakieś wskazówki jak postąpić by zmienić kierunek postepowania ? Napisalas równei ze czeka mnie propozycja pracy. Ciezko mi w to uwierzyc ze mogłabym zostawić obecne miejsce. POmimo fatalnych zarobków i niezbyt ciekawej pracy bo jest kompletny zastój to wiąże mnie lojalność wobec szefowej która jest dla mnie bardzo dobra. A beze mnie bedzie ciezko bo nie ma nikogo kto mógłby przejąć moje obowiązki. Trzeba szkolić od podstaw. Nie umiem sobei wyobrazic jak miałabym jej powiedziec ze zmieniam prace... Powiedz wróżyczko prosze co robić i z moją miłością i z moją pracą... prosze powiedz jeszcze czy bede miała przerwe na studiach? Czy bede kontynuować naukę?W poniedziałek mam obrone licencjata. Czy bedzie pomyslnie? Czy pojde na mgr? Bardzo dziekuje z góry za odpowiedz. Zycze miłego dnia. 11:20 m.t i włożyłam dużo w nasz zwiazek gdy czyłam ze wali się grunt pod nogami nei zwiewałam i nie czekałam biernie tylko z pokorą zagryzałam język usmiechałam siie i starałam ignorowac ten problem...ale jak długo mozna? Ja juz tak nei chce bo mnie to wykancza. Czy widzisz ze on znow zacznie dawać z siebie tyle co kiedyś?Albo chociaz na tyle bym znow była szczesciwa? Czy znów poczuje się stabilnie i bezpiecznie? a przedewsztkim to ze jestem kochana. Powiedz wrózko co z nim sie dzieje dlaczego to wsyztsko doszło do tego? Czy moje cos robić by znow być najpiekniejsza w jego oczach?Czy jest jeszcze cos czym moge mu zainponowac? ja 01.04.1985 on 30.10.1984 ---- Dlaczego? Taka karma, którą musicie przepracować i tyle. Nie moge wkoło odpowiadac na te same pytania. Sory, ale na to odpowiadałam, rada kart: nie stój biernie i nie zniechecaj sie. najpierw zastanów sie potem działaj, konieczna jest aktywnośc. ______________________________ 11:26 kurkawodna wieszcza Ci dobra miłość czyli ?.............................jaką? ---- Czyli dobra, satysfakcjonujaca Ciebie i te druga osobe. ____________________ 17:45 Aquaminerale Wróżko proszę powiedz mi... ja24.05.1973, on 12.09.1970 Jaka czeka mnie z nim przyszłość, czy wróci do mnie. Zerwałam z własnej woli (ale mimo woli),ponieważ on cały czas nie wiedział czego chce( z tego co wiem ma inną) Czy znajdę dla siebie w końcu partnera ? Pozdrawiam ciepło --- Na teraz nie ma takiej mozliwości, żeby wrócił, odrzucenie go boli. On jakby chce pokazać jak jest skrzywdzony i ma kogos jesli tak mozna nazwac po to pozbyc sie mysli o Tobie, wyrównać rachunek, ale przyjdzie czas, że nastapi dobra przemiana poprawa, czas jest Twoim sprzymierzencem. Karty radza bys sie spieszyła, zaplanuj, przemysl, wykonaj. inneo partnera w Twoim zyciu na razie nie widać. ________________________ 19:19 klasztorna_j Witaj Urodzilam się 2.06.1982 i jestem zadurzona w mężczyźnie, któego daty urodzenia nie znam. Proszę powiedz mi jak widzisz przyszłość tej relacji, co on o mnie myśli? Co mam zdobić aby się we mnie zakochał? Jak zachowywać? --- Jesli jest człowiekiem wolnym to nie stój biernie tylko działaj. Nic nie wiem o tym mezczyxnie nawet imienia ani niku. To uczucie zrealizuje sie na planie fizycznym, moze zakonczyc sie małzeństwem. Teraz jest jakis konflikt uczuciowy z jego strony, ale przyjdzie czas ibędzie to miłość pelna oddania. Rada: systematycznie pokonuj przeszkody. ____________________ 11:53 włosekkk Droga wróżko! Dziękuje za wróżbę ale części z niej nie bardzo zrozumie. Napisałaś: "Jeśli jesteś w jakimś pseudo związku to to zostaw bo cię krzywdzi. Taka bezproduktywna szarpanina nie daje nic, daje porażki w każdej dziedzinie. Kiedy dokonasz właściwej analizy oceny, wtedy przyjdzie czas na miłość". Niestety nie jestem w żadnym związku a już na pewno nie w "pseudo", czego analizy lub oceny mam dokonać??? Może jestem zbyt niecierpliwa ale kiedy dokładnie przyjdzie czas na tą miłość??? Bo szczerze powiedziawszy czekam już na nią całe życie i jak narazie to nawet nie mam "na kim oka zawiesić" Data ur. 2.08.1986 Jeszcze raz dziękuje za wszystko ----- Może jest jakas miłośc platoniczna, kogo darzysz, moze zbyt wielkie uczucie do rodziców, może wracasz myslami do utraconej miłosci. może do jakiegos wzorca miłości, moze ktos jest w Tobie mocno zakochany i nie pozwala innej energii miłości do Ciebie dotrzeć Nie wiem, bo Ty wiesz najlepiej, to własnie jest rozpoznanie i zamkniecie tych spraw. Jak to zamkniesz przyjdzie czas na miłość. To od Ciebie zalezy kiedy to zrobisz. _________________________ Wszystkich pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
cd. ----- Może jest jakas miłośc platoniczna, kogo darzysz, moze zbyt wielkie uczucie do rodziców, może wracasz myslami do utraconej miłosci. może do jakiegos wzorca miłości, moze ktos jest w Tobie mocno zakochany i nie pozwala innej energii miłości do Ciebie dotrzeć Nie wiem, bo Ty wiesz najlepiej, to własnie jest rozpoznanie i zamkniecie tych spraw. Jak to zamkniesz przyjdzie czas na miłość. To od Ciebie zalezy kiedy to zrobisz. _________________________ Wszystkich pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga26
Dziękuję bardzo i przepraszam za brak daty urodzenia to chyba z szybkości, nie pomyślałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozkowa
dzieki, dzieki! 🌻 moze moglabys napisac cos jeszcze o moim synku? (10.10.2000.) - czy dobrze czuje sie w szkole? czy ma jakies "ukryte" problemy? jaka czeka go przyszlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki dla wróżki
🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora_na
Droga Wrózko trafiaś w sedno bliżej mi do pana nr2 niż nr1 :) Jeśli to nie problem zadam kolejne pytanie tym razem "zawodowe" Czy mam szanse na otwarcie własnego interesu w tym roku, który przyniesie mi wymierne korzyści i jaką dziedziną działalności głownie powinnam się zainteresować Moja data 22.10.1982 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassek
czy z moim zdrowiem bedzie ok, a chce sie zdecydowac na zabieg jeden a potem drugi. Uda sie ? pozdrawiam 11 03 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta polka
Witaj wrozko, Moja data ur: 26 kwietnia 1980 Prosze powiedz co czeka mnie w sferze uczuciowej dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
dzięki, mam nadzieję, ze to nie będzie nic bardzo poważnego............ Jeśli można to poprosze jeszcze o zerknei=cie na temat mojego synka urodzonego 24.03.2001r. Jak on się czuje w tym wszystkim, zcy rozwód odciśnie duży ślad, czy dam rade go dobrze wychować, co on czuje do mojego faceta?czy będzie szczęśliwy w życiu. Pozdrt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzięki za odpowiedź nie da się ukryć - taki jest własnie ten rok \"rok systematycznie pokonywanych przeszkód\" buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquaminerale
Dziękuję bardzo.Wiesz ...do tej pory wszystko się sprawdzało , albo było bardzo blisko.Napisałaś... ----- Na teraz nie ma takiej mozliwości, żeby wrócił, odrzucenie go boli. On jakby chce pokazać jak jest skrzywdzony i ma kogos jesli tak mozna nazwac po to pozbyc sie mysli o Tobie, wyrównać rachunek, ale przyjdzie czas, że nastapi dobra przemiana poprawa, czas jest Twoim sprzymierzencem. Karty radza bys sie spieszyła, zaplanuj, przemysl, wykonaj. ------- Czas jest Twoim sprzymierzeńcem, a potem... karty radzą abyś się śpieszyła ..... Nie rozumiem, to czas czy pośpiech, to ja mam rękę wyciągnąć...? Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _idi_
Witam, możesz mi napisać co widzisz u mnie w uczuciach? moja data ur. 31.05.1986. Kilka miesięcy temu rozstałam się z kimś, czy będziemy znowu razem? jego data ur. 31.07.1983. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×