Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość dziewczyna z blokowiska
...aj... nie taka niewierna, ale w końcu lepiej mieć pewność :) ...za wróżbę nie podziękuję, gdyż słyszałam, że nie powinno się... za to serdecznie pozdrawiam... i mam nadzieję, że każdy pytający otrzyma równie satysfakcjonującą go odpowiedź... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _idi_
Możesz mi jeszcze tylko napisać czy on mnie nadal kocha? to dla mnie ważne. A jeśli chodzi o parnerstwo bez namietności z tzw. rozsądku to widzisz w najbliższej przyszłości jakiś inny związek w moim życiu? ja 31.05.86 on 31.07.83 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie.
Wrózko możesz mi napisać kogo pytasz wróżąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENIX
też bym chciała wiedzieć czy on mnie jeszcze kocha, czy mysli o mnie, czy tęskni, co blokuje 20.11.1984 ja 22.05.1983 on w takim razie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31 lipca
witam ponownie:) czy moglabys Kochana spojrzec w karty i napisac mi czy widzisz tam wyjazd do pracy za granice?? jezeli tak to kiedy? moja data urodzenia:31 07 1981 pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓRRYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALAREPAa
16:40 KALAREPAa 3em Oeil co szykuje dla mnie los? odnosnie pcay i milosci? 17.08.1983 ---- Ty masz jakies sprawy do załatwienia administracyjne lub facet jesli z nim jesteś. To masz do rozwiązania do końca tgo roku. widzę tu miłośc z twz. rozsadku. Jeśli wachsz się z dezyzja podjęcia prcy czy tez dokonujesz wyboru między dwoma, to karty radza bys wybrała taka gdzie licza sie uczucia ludzke. ------------------------------------------------------------------------------------ 3em Oeil mozesz mi napisac dokladnije, co to za milosc z tzw. rozsadku? oznacza powrot do bylego, czy pojawi sie ktos nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oeil
Witam. _____________ 12:46 natalianatalia Witaj 3em Oeil, dziękuję, że poswięciłaś czas. W tym tygodniu konkretniej opiszę i pozprosze jeszcze raz o spojrzenie. Pozdrawiam 14:01 natalianatalia Moja historia poznalismy sie w pracy, ja na początku go nie znosiłam, w lipcu zeszłego roku to sie zmieniło, zaczęliśmy sie widywać. W kwietniu tego roku, dowiedziałam sie, ze jest żonaty, płakał, błagał, mówił, ze kocha, ze nie chciał mnie stracić i bał się powiedzieć, miałam czekać do końca tego roku, na załatwienie spraw finansowych i miał wnieść pozew. Dwa miesiące temu jego zona (byli w "separacji"od dwóch lat, nie rozmawiali, ale mieszkali razem) wniosła pozew. Ona ma dwoje dzieci z pierwszego zwiazku, On traktuje je jak swoje. Ona chce teraz zabrać mu wszystko (samochód, dom, itp). On od miesiacamieszka ze mna i zmoim synkiem. Mój były maż nas troche nęka psychicznoie, ale mamy to gdzieś. Chciałabym wiedzieć kiedy wszystko się wyjaśni, kiedy zakończą sie sprawy urzędowe (on będzie miał rozwód), czy widzisz wspólną przyszłość naszą, ślub, dzieci, i tak dalej. bałam sie te, ze on leci na kasę, bo jestem dość dobrze ustawiona. Co z naszym domem, ze sferą finansową. Dużo tego, ale moze jakos spojrzuysz i wyczytasz dla nas? Aha, jeśli nie on to czy ewentualnoie ktoś sie pojawi? Ja ur. 12,05,79, on 23,04,74 Pozdrawiam cieplutko 16:54 JENIX ----- Sprawy rozwodowe do 4 m-cy powinny się zakończyć. On będzie w miarę zadowolony z przebiegu podziału dóbr materialnych. Wy cały czas siw wahacie dokonujecie wyborów, który partner będzie lepszy. ten związek bedzie miał przeszkody, kiedy uznasz, ze jest już katastrofa i koniec zacznie się odnawiac i moze zaprowadzic was ku lepszemu. Jednakże weź pod uwagę, to co wcześniej pisałam, bo tamto jest ważniejsze, jeśli nie upłynął 1m-c od ostatniej wrózby. Na razie koło Ciebie nie ma innego faceta. _____________________________________ 16:09 JENIX WITAM 20 11 1984 -JA 22 05 1983 - ON Chciałabym aby między nami było dobrze czy nam się uda? Będę wdzięczna za odp Buziaczki --- Stoisz na rozdrożu, a bedzie jeszcze gorzej, ale rozstanie jest niekonieczne. Jeśli przebrniecie przez ten kryzys, to nadejdzie czas i jest nadzieja na sukces. Dzięki pomocy sił kosmosu będzie długotrwała pomyślność. ______________________________ Dzięki za odpowiedz i chociaż dopiero teraz przeczytałam to i tak dziękuję, nadal jest ciężko, ale nie poddałam się, za bardzo mi zależy, powoli dochodzimy do jakiegoś porozumienia, możesz coś jeszcze mi powiedzieć, coś co mogłoby mi pomóc? Ja wiem że dobrze robię ale mimo wszystko boje się. Nie zadaje konkretnych pytań bo za dużo i tak chce wiedzieć a przecież o wszystkim mi nie powiesz powiedz mi tyle ile dasz radę na nasz temat. Buziaczki i trzymaj sie cieplutko ---- Ad pytania: Tak, uda się. __________________________ 17:29 sweezi Monika 01.04.1985 Przemek 30,10,1984 kryzys w związku...czuje ze on się ode mnei oddala. Czy wszytsko wroci do normy czy kocha? Miałam nadzieje ze z tym mezczyzną spedze cale życie...prosze podpowiedz.... ---- W jego życiu pojawiło sie coś nowego i on stoi na rodrożu, ale to uczucie dla niego będzie niszczące i między wami wróci wszystko do normy, będzie wspaniale. ___________________________ 19:06 Some Bizarre Witam A ja mnie znow 'nękają' pewne watpliwosci tym razem,ze ktos mnie z matką sledzi... Ostatnio gdy tylko wejdziemy do domu rozdzwaniają sie gluche telefony z nieidentyfikowanego numeru... i tak mnie ciekawi co lub kto jest tego przyczyną. jak zaradzić temu 22.12.1989 10:50 --- Myślę, że tutaj bardziej orana policji pomoga niż ja. Ten człowiek ma silna wolę i chce rozpocząć wszystko od nowa. Ma złe instynkty i jest porywczy, ale jest uparty i ma swoją mądrość. ___________________ 19:21 piskacz Proste pytanka: czy będziemy razem? Czy nam się ułoży (chodzi mi o jego rozwód)? Czy w moim życiu pojawi się zupełnie ktoś inny? Widać "tam" jakiś ślub i z kim? On: 20.12.1975, ja: 2.01.1981 ---- Tak będziecie razem, wszystko ułozy się świetnie. Będzie to szczęśliwy i czuły związek. ____________________________ ... 20:41 _idi_ Możesz mi jeszcze tylko napisać czy on mnie nadal kocha? to dla mnie ważne. A jeśli chodzi o parnerstwo bez namietności z tzw. rozsądku to widzisz w najbliższej przyszłości jakiś inny związek w moim życiu? ja 31.05.86 on 31.07.83 pozdrawiam ---- Jego najbardziej satysfakcjonuje sex, na razie nie widzę nikogo nowego. ______________________ 21:00 zapytanie. Wrózko możesz mi napisać kogo pytasz wróżąc? ----- Stawiam pytanie kartom, ale to raczej czego niz kogo pytam. __________________ 21:02 JENIX też bym chciała wiedzieć czy on mnie jeszcze kocha, czy mysli o mnie, czy tęskni, co blokuje 20.11.1984 ja 22.05.1983 on w takim razie pozdrawiam ----- On to traktuje jako flirt bez zobowiązań. ____________________ 11:51 31 lipca witam ponownie czy moglabys Kochana spojrzec w karty i napisac mi czy widzisz tam wyjazd do pracy za granice?? jezeli tak to kiedy? moja data urodzenia:31 07 1981 pozdrawiam ----- Tak istnieje taka mozliwość, w przyszłm roku maj najpózniej. Między styczniem, a majem. ________________ 11:05 KALAREPAa 16:40 KALAREPAa 3em Oeil co szykuje dla mnie los? odnosnie pcay i milosci? 17.08.1983 ---- Ty masz jakies sprawy do załatwienia administracyjne lub facet jesli z nim jesteś. To masz do rozwiązania do końca tgo roku. widzę tu miłośc z twz. rozsadku. Jeśli wachsz się z dezyzja podjęcia prcy czy tez dokonujesz wyboru między dwoma, to karty radza bys wybrała taka gdzie licza sie uczucia ludzke. -------------------------------------------------------- ---------------------------- 3em Oeil mozesz mi napisac dokladnije, co to za milosc z tzw. rozsadku? oznacza powrot do bylego, czy pojawi sie ktos nowy? ------- Z rozsądku, tzn. przeanalizujesz co dla Ciebie dobre i niekoniecznie na pierwszym miejscu będzie miłość. Jest taka mozliwość, ze powrócisz do starego związku. Nowego nie widzę. _____________________ Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan
22.05.1965r. - pracuję za granicą, zdala od rodziny... Powiesz coś karty mówią o mojej przyszłości, o moim małżeństwie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy moglabym prosic o informacje na temat mojej aktualnej pracy?czy bedzie sie rozwijac czy moze zmienie stanowisko pracy?i czy moja przyszlows wyglada dobrze finansowo czy moze bede odkładac grosik do grosika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.04.1985 a czy moglabym prosic o informacje na temat mojej aktualnej pracy?czy bedzie sie rozwijac czy moze zmienie stanowisko pracy?i czy moja przyszlows wyglada dobrze finansowo czy moze bede odkładac grosik do grosika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o1.04.1985 on 30.10.1984 czy widzisz nasz slub?a jesli czy to bedzie udane malenstwo?i kiedy mogłoby dojść do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jest ludziska to ja
Wróżko mam problem:( jak zwylke chodzi o uczucia - znamy sie krótko,ale byly wielkie plany (zaręczyny i ślub)-dziś sie mocno pokłocilismy jestem w rozpaczy-nie odbiera telefonów i cisza z jego strony:( Co z tego wyjdzie? Czy to jest ten mężczyzna czy to tylko bedzie krótki zwiazek?A moze to juz koniec z nami ?:( Ja 07.09.1984 rok On 21.10.1983 rok Prosze o pomoc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozyczko powiedz co z twoja stroną?czy juz owstała czy ciagle nad nia pracujesz? bardzointryguje mnie twoja osoba czy moznabyłoby sie czegos o tobie dowiedzieć?ile masz lat z jakich okolic jestes czym sie zajmujesz...oprocz dawania nadzieji ludziom na lepsze jutro? wierze w to co piszesz wiesz? powiedz skad w tobie tyle zapału i czasu by kazdemu z nas poswiecic chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesujace...czy wystarczy podac date by dowiedzieć sie z kart jaka jest odpowidz na nurtujace pytanie? Byłam ostatnio u wróżki, której podobno karty nei zawodzą. Nie wrozyął z tarota tylko ze zwyczajnych dat nei pytała mnie prawie o nic po orstu mowiła i wiele pokryło sie w tym co było i tym co jest teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqkasiunia
dziekuje ci kochana za wspaniala wrozbe :) przesylam pozytywne wibracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosekkk
Witaj wróżko 🌻 Po przeczytaniu kilku postów postanowiłam i Ja poprosić cię o postawienie kart dla mnie :) Moje pytania to: czy w najbliższym czasie poznam jakiegoś faceta z którym się zwiąże? czy odnajdę mężczyznę z którym spędzę resztę życia czy też może jestem skazana na życie w samotności? I jeszcze mam pytanie odnośnie moich nowych studiów które rozpoczęłam właśnie (bibliotekoznawstwo), czy dobrze zrobiłam zaczynając ten drugi kierunek? (studiuje jeszcze filologie polską), czy w przyszłości moja praca będzie związana z bibliotekoznawstwem? Urodziłam się 2.08.1986 🌻 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskacz
Na dzień dzisiejszy to naprawdę trudno mi w to uwierzyć, bo odeszłam do niego 2 tygodnie temu - nie chciałam dłużej żyć w zawieszeniu... i trójkącie. Człowiek nieprzewidywalny, który jednego dnia mówi mi, że chce mieć dzieci, a za kilkanaście, że nie chce mieć ich z nikim... :O I inne takie "kwiatki" :( No ale dzięki, jak się coś zmieni na plus, to dam znać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo123
Co dalej czeka mnie w związku? Czy powinnam odejść od męża? I jak ułoży się moje życie jeśli się rozwiodę? ja - 23.09.64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antośka***
ur.19.06.1980 czy i kiedy będę z kimś? jeśli tak - co to będzie za człowiek, gdzie go poznam? jak długo będę sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedowiarka
Witaj Wróżno ponownie, pisałam już raz i rzeczywiście jest tak jak przewidziałaś. Między mną a nim jest wspaniała namiętność ale prosiłabym o odpowiedź czy ten związek ma szansę przetrwać dłużej czy zwyczajnie się wkrótce wypali. Nie wiem do końca jak On do tego podchodzi i sama przez to boję się zaangażować mocniej. Moja data ur. 09.04.1979. Jego 28.10.1979. Z góry dziękuję i pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam. ____________________ 19:08 Bogdan 22.05.1965r. - pracuję za granicą, zdala od rodziny... Powiesz coś karty mówią o mojej przyszłości, o moim małżeństwie? Pozdrawiam ----- Co mam napisac o małzeństwie, jesli nie podajesz zony d.ur. Twoja namiętnośc i zysk na wszelką ceną zaprowadza Cie do ślepej namietności i seksu bez odpowiedzialności. ten związek jaki jest nabliżej Ciebie to zw.Typu "Pan niewolnik", ale dobry los i protekcja kosmosu sprawi, ze ta pomoc pozwoli Ci cieszyc się długotrwałą pomyślnością i szczęściem rodzinnym. Twój ból zostanie ukojony, a uczerzywistni sie pomyslność. Będzie to trwałe i satysfakcjonujace uczucie. ________________ 21:58 sweezi 01.04.1985 a czy moglabym prosic o informacje na temat mojej aktualnej pracy?czy bedzie sie rozwijac czy moze zmienie stanowisko pracy?i czy moja przyszlows wyglada dobrze finansowo czy moze bede odkładac grosik do grosika?? ---- Praca jest zgodna z twoim powołaniem i zapowiada sie zmiana dostaniesz propozycję. Twój wysiłek zostanie doceniony i finanse będą lepsze. ---- 22:00 sweezi ja o1.04.1985 on 30.10.1984 czy widzisz nasz slub?a jesli czy to bedzie udane malenstwo?i kiedy mogłoby dojść do ślubu? ---- Ślubu w pobliakim czasie nie widac, to nie ten czas, ale on przyjdzie. Zaufaj losowi. To może być we wrześniu przyszłego roku. Jak Ci sie oświadczy i będziemy rozmawiać o małżeństwie, teraz to bezproduktywna szarpanina. 01:44 sweezi wrozyczko powiedz co z twoja stroną?czy juz owstała czy ciagle nad nia pracujesz? bardzointryguje mnie twoja osoba czy moznabyłoby sie czegos o tobie dowiedzieć?ile masz lat z jakich okolic jestes czym sie zajmujesz...oprocz dawania nadzieji ludziom na lepsze jutro? wierze w to co piszesz wiesz? powiedz skad w tobie tyle zapału i czasu by kazdemu z nas poswiecic chwile... ---- Zaprzestałam pracy nad stroną, bo doszłam do wniosku, ze nie mam czasu by codziennie, a nawet kilka razy wchodzic i na bierząco odpowiadać. A skoro poswięcałabym tyle czasu, to musiałbym miec korzyść finansową, mnie nie kręca finanse, dlatego zostałam tutaj. Szczerze powiem, myślałam, że na topik będa wchodzić z wulgaryzmami i wyzwiskami, bo to taka moda na forum, stąd myslałam o stronce. Lubie cieszyc się szczęściem ludzi, to mi sprawia przyjemnośc, chciałbym by wszyscy mieli tylko dobre wrózby. Zawodowo też wpisaną mam pomoc ludziom, a hobystycznie pomagam m.in. tutaj. Zapał dajecie mi Wy swoimi wpisami o szczęliwych realizacjach wrózb, jak mówicie dobrze o mnie, to ciepło przychodzi do mnie i ja tez jestem szczęśliwa. Na pozostałe pytanie odpowiem tak żartobliwie: idx do wrózki ona Ci powie, co chcesz wiedziec o mnie. _______________________________ 22:05 no co jest ludziska to ja Wróżko mam problem jak zwylke chodzi o uczucia - znamy sie krótko,ale byly wielkie plany (zaręczyny i ślub)-dziś sie mocno pokłocilismy jestem w rozpaczy-nie odbiera telefonów i cisza z jego strony Co z tego wyjdzie? Czy to jest ten mężczyzna czy to tylko bedzie krótki zwiazek?A moze to juz koniec z nami ? Ja 07.09.1984 rok On 21.10.1983 rok Prosze o pomoc;( --- To kryzys, ale on przejdzie i będzie ok. _____________________________ 10:43 m.t interesujace...czy wystarczy podac date by dowiedzieć sie z kart jaka jest odpowidz na nurtujace pytanie? Byłam ostatnio u wróżki, której podobno karty nei zawodzą. Nie wrozyął z tarota tylko ze zwyczajnych dat nei pytała mnie prawie o nic po orstu mowiła i wiele pokryło sie w tym co było i tym co jest teraz... 10:45 m.t wrozyła ze zwyczajnych kart* ---- Wiele jest róznych wrózb i rózne stosuje sie narzędzia(karty, księgi, dłonie). Każdy specjalizuje sie w czymś innym, to tak jak malarstwem: jedem olejną, drugi akwarela, a inny grafiką. Wszystkie karty mówia to samo, trzeba je umiec przeczytać i uzyc odp. rozkładu. Ty byłas u doswiadczonej dobrej wrózki z bogata intuicją i na pewno swietnie Ci wszystko powiedziała. ___________________________ Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
kurkawodna cię pozdawia miłego dnia mam ptanko co tam u mnie slychać? 12121982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialaaaa...
Mialam juz nie pytac ale zapytam... co mi tam. Kiedy wreszcie znajdę prawdziwą milosc, fajnego faceta ktorego pokocham z wzajemnością i ktory bedzie do mnie pasowal? 24.07.84, ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialaaaa...
jeszcze raz ja: a może pisana mi samotność? co mowią karty? pozdrawiam kochaną wróżkę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga26
Witam serdecznie. Jakiś czas temu odpowiedziałaś mi na pytanie czy będę ze swoim chłopakiem i prawdę mówiąc spełinło się to, co napisałaś. Teraz jednak bardzo proszę o odpowiedź jak wogóle dalej potoczy się moje życie (ur.04.09.1981)? Z góry serdecznie dziękuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos tego \'telefonicznego prześladowcy\' od 2 dni jest spokój, prawdopodobnie \'sprawcą\' jest kaleki sąsiad z naprzeciwka:P choć dziś i tak \'bardziej zdołował\' mnie nieudany wypad na zakupy do nowo otwartej gigantycznej galerii handlowej :P Nie chcę się narzucać itp ale ciekawi mnie jak potoczy się me zycie uczuciowe,czy spotkam kogoś hmm na tyle ciekawego,zaradnego itp aby się związać nawet z lekkim zaangażowaniem ...? 22.12.1989 10:50 Pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan
19:08 Bogdan 22.05.1965r. - pracuję za granicą, zdala od rodziny... Powiesz coś karty mówią o mojej przyszłości, o moim małżeństwie? Pozdrawiam ----- Co mam napisac o małzeństwie, jesli nie podajesz zony d.ur. Twoja namiętnośc i zysk na wszelką ceną zaprowadza Cie do ślepej namietności i seksu bez odpowiedzialności. ten związek jaki jest nabliżej Ciebie to zw.Typu "Pan niewolnik", ale dobry los i protekcja kosmosu sprawi, ze ta pomoc pozwoli Ci cieszyc się długotrwałą pomyślnością i szczęściem rodzinnym. Twój ból zostanie ukojony, a uczerzywistni sie pomyslność. Będzie to trwałe i satysfakcjonujace uczucie. ------------------------------------------------------------------------ Data ur. mojej żony - 30.07.1967 Co karty widzą? Czy związek o którym piszesz, to inny związek, z inna kobietą? Jeśli tak to kiedy to mialoby nastapić . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×