Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

odwazylam sie. powiedz mi co bedzie z takimi ukladam 1) ja 05.01.1985, on 16.07.1983 2) ja 05.01.1985, on 29.07.1979 a jak nie te uklady to czy znajde w koncu kogos na stale i w jakim czasie? :( wyprowadzam sie i mam male pytanko: znajde interesujaca mnie prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolllaaak
Witam :) ja również proszę o wrózbę.... Moja data 31.07.1985-co widzisz w moich sprawach sercowych? jakie widzisz perspektywy na znajomość z pewnym baranem o którym myslę...czy jest szansa abyśmy byli razem ...??z góry dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallusienka
Witam:) 26.04.1980 Wrocilam do swojego ex czy dobrze zrobilam?Czy on jest moim przeznaczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Heh u mnie znów sie zaczął rok szkolny ,pogoda brzydka aczkolwiek staram się myśleć pozytywnie :) Mam takie 2 pytania,nad którymi się długo już głowię.... więc jeśli znalazłabyś chwilkę czasu ;) Otóz,czy uda mi się \'odnalezc\'drogę dalszej kariery i jej realizacji w trakcie ostatniego roku nauki w LO oraz odnośnie życia uczuciowego, czy pojawi się wreszcie ktoś wart uwagi pod wieloma względami (akurat o tym,z którym obecnie łączą mnie zdawkowe aczkolwiek poprawne relacje koleżeńskie ur.08 lutego 1988 mogę raczej na dobre zapomnieć z przyczyn \'wyższych\' ;P) 22.12.1989 10:50 Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Dzień dobry ____________________________ 16:11 Może JA Większość pyta o miłość... co widzisz u mnie - r. 1967 ---- Do końca roku, yo nie Twój czas na uczucia. Nadzieje będa zawiedzione, brak decyzji i rozpacz. Rada: Nie ufaj obietnica, polegaj na sobie i własnej intuicji. ______________________________ 16:20 IceTeaLemon odwazylam sie. powiedz mi co bedzie z takimi ukladam 1) ja 05.01.1985, on 16.07.1983 2) ja 05.01.1985, on 29.07.1979 a jak nie te uklady to czy znajde w koncu kogos na stale i w jakim czasie? wyprowadzam sie i mam male pytanko: znajde interesujaca mnie prace?? ....Nie warto zyc tylko polowicznie.... ---- Z drugim nastapi zerwanie, a pierwszy układ karty mówią ,ze pewnych spraw nie da się przeskoczyc, teraz nalezy zachować swoje sprawy dla siebie i zaufać losowi. Ta przeprowadzka nie jest najlepszym rozwiązaniem w zwiazku z pracą, Kłopoty bedziesz stac na rozdrożu, ale ostatecznie ją znajdziesz. __________________________________ Pozdrawiam, reszte jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31lipca
Kochana Wróżko!! czy możesz zapytać kart kiedy będę miała dziecko? jak również o to kiedy zmienię pracę? bardzo mi zależy. Z góry dziękuje i pozdrawiam. A tak poza tym - podziwiam Cię za bezinteresowność:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31lipca
zapomniałam napisać :) moja data urodzenia 31 07 1981, jestem sama i to chyba tyle.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
Kurkawodna pozdrawia cię bardzo mocno i słonecznie co mnie czeka pazdzierniku listopadzie i grudniu nie będę już zadawać konkretnych pytań buziaki 12 12 1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddsds
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddsds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddsds
upp[p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqkasiunia
Witam cie wrozko ponownie :) zagladam do Ciebie jak sobie przypomne,czyli raz na kilka miesiecy ;) kiedys wrozyla mi znajoma,zawsze sie sprawdzalo to co pokazywaly karty,teraz juz to niestety niemozliwe wiec pisze do Ciebie... :) zwlaszcza ze znow to co mi przepowiedzialas sie sprawdzilo.... za 1 razem bylam na Ciebie wrecz zla...napisalam ze waham sie jesli chodzi o moj zwiazek,ze podoba mi sie ktos inny... spytalam jak widzisz ten zwiazek - najpierw odpowiedzialas ze super, prawdziwa milosc i stabilizacja...potem niestety napisalas ze to juz koniec,ze widzisz rozpad zwiazku wraz z podzialem majatku... przyznam .ze mna to wstrzasnelo i uswiadomilam sobie ze sama nie wiem czego i po co szukalam gdzies indziej, bo to co dla mnie najcenniejsze juz mam ;) teraz uklada nam sie wspaniale...w lecie pytalam cie kiedy widzisz oswiadczyny, juz wyczekiwane...napisalas ze w padzierniku,listopadzie,pomyslalam jak to przeciez mowi ze juz chce sie oswiadczyc...a tu do dzis jakos czas szybko zlecial a moj luby pyta dopiero jaki mam rozmiar pierscionka.... :) spytam ponownie - jak karty przedstawiaja nasz zwiazek? widzisz slub? szczescie? wogole jaka rysuje mi sie przyszlosc na ta czesc roku? a co ze zdrowiem?pokonam schorzenia ktore mnie mecza? pozdrawi.m i czekam na odp. data ur. 08.09.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak ur. 04,04,1984 rozpoczą związek,znajomość z dziewczyną ur.1982,po dwóch poważnych związkach.Jak to z nimi będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedowiarka
Witaj Wróżko, przyznam, że podchodzę sceptycznie do takich praktyk, ale co tam - zapytam. Moja data ur. to 9.04.1979 - czy przewidujesz w najbliższym czasie jakiekolwiek zmiany w moim życiu bo przyznam że ostatnio wszystko jakoś utknęło w martwym pukcie więc ciekawa jestem czy w końcu się coś ruszy i jeśli tak to na której płaszczyźnie? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby topik umierał
piszcie dziewczyny, spelniają sie wam wrozby czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupita
Spełniają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.09.86 jak beda wygladac moje kontakty z facetami w najblizszym czasie, czy mam szanse u pewnego faceta za którym szaleje od pewnego czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em mam nadzieję,że wkrótce się zjawisz ;) Cóż ja na upragniony koncert do UK nie pojechałam i tak ślęczę w swym znienawidzonym wręcz mieście ;P Pytania mam niezmienne ,odnośnie dalszej edukacji,obrania drogi kariery oraz spraw uczuciowych,czy pojawi sie ktoś nowy godny mego zainteresowania 22.12.1989 10:50 Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassek
3em Oeil 19:38 joasssek ponawiam pytanie sfera uczuciowa 11 03 82 ---- Witaj. Do końca tego roku poznasz faceta, który zaspokoi Twoje ambicje. Będzie to człowiek stateczny i odpowiedzialny. Utworzysz z nim stały związek lub małżeństwo ___________________________ dziekuje za odpowiedz a w jakich okolicznosciach go poznam i czym on sie zajmuje ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj
moj brat wyjezdza do pracy za granice ,czy mu sie powiedzie ?czy nie czekaja go jakies niespodzianki ,mam obawy .Jego data urodzenia to 09.04.1970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdf
wrozko odezwij sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka9
Wróżko. Ostatnio pisałąś że nie widzisz końca kryzysu między mną a moim mężem. Napisz proszę czy ten kryzys się kiedykolwiek zakończy i będzie między nami dobrze?Ja 01.04.1978, on 07.09.1977. Czy może poznam kogoś innego (mężczyznę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusia23
witam serdecznie wlasnie rozpadl sie moj zwiazek ..... czy bedzie probowal do mnie wrocic? Czy bedzie tego zalowal? Jak tam moje sparwy uczuciowe? Czy znajde na swojej drodze ta jedyna milosc? Czy znajde jaka prace pod kierunkiem moich studiow? Pozdrawiam Moja data urodzenia 10.03.1984 bylego 10.10.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×