Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość _idi_
Witam, ponawiam swoją prośbę Proszę o wróżbę w sferze uczuciowej. Kilka miesięcy temu rozpadł się mój związek, czy będziemy znowu razem? ja 31.05.86 on 31.07.83 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie chce wiedziec...czuje, ze to milosc mojego zycia i nie chce pytac o to kart badz jakiejkolwiek numerologii, a robic wszystko by bylo nam cudownie jak teraz :) dziekuje samej sobie (alez madra dziewczynka ze mnie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Przybysia
Wreszcie jedna rozsądna osoba. ja też już więcej o nic kart nie bede pytac. w koncu po co kazdy z nas ma intuicję? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassek
dziekuje za odp ale ja sie w zadna podroz za granice a tym bardziej samolotem nie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam. ______________________ 07:36 smutna zazdrosna poradz mi wrożko co mam robic niszcze swój związek moja zazdrością tak bardzo boje sie zaufac w 100% cały czas tylko podejrzewam..... powiedz mi czy to mi przejdzie? staram sie zmienic ale czy tego dokonam? nie chce go stracic. moja data 27.04.1980, jego 22.01.1983 ---- Skoro wiesz, co jest i rozumiesz swój problem, to teraz łatwiej jest Ci go pokonac. Karty mówia, że wszystko przebiega zgodnie z Boskim planem. Bogactwo umysłu jest wazniejsze od materialnego, ale i na materializm przyjdzie pora. To ostatni wtap Twojej karmy, przepracujesz i bedzie ok. ___________________________ 09:58 doth_s Witam 3em Oeil Powiedz mi, Kochana, co dalej z moim małżeństwem... Pojawił sie ktos trzeci, co z tego wyniknie? ja 16.04.79 mąż 27.04.76 on 18.01.75 Proszę ----- W Waszym związku małżeńskim przyjdzie nalepsze i będzie lepiej. Czujesz nie pewność tego zaiaku, myslisz o fałszywości. Drugi związek uważasz za lepszy bardziej pomyślny, upatrujesz dobrej miłości i tak może byc. Wybór nalezy do Ciebie. ________________________ 21:02 _idi_ Witam, Proszę o wróżbę w sferze uczuciowej. Kilka miesięcy temu rozpadł się mój związek, czy będziemy znowu razem? ja 31.05.86 on 31.07.83 Proszę... ---- On ma kogoś i teraz dokonuje wyboru. Stoi przed trudna decyzja, ale widzę, ze powróci do Ciebie. ________________________ 22:49 Jade strefa uczuc.. co sie stanie? czy kiedys z Nim bede? ja 12.11.83, on 22.09.81... tak sie zagmatwalam ze sama juz nie wiem co powinnam zrobic ----- To nie jest czas by pytac teraz kart o szczegóły. Na razie trzeba przeczekać, ale swiatełko widac, że sie spotkacie. ______________________ 03.10] 20:51 milka9 wróżko, szkoda że nie odpowiedziałaś w żadnym wpisie na moje pytanie postawione 16 września. Wobec tego ponawiam je i bardzo proszę o odpowiedź. Moje małżeństwo rozpada się.Czy widzisz koniec tego kryzysu i szanse na udany związek z mężem, czy może z kimś innym? Ja 01.04.1978, mąż 07.09.1977. Z góry dziękuję i pozdrawiam ---- Sorka, ze przoczyłam. Związek z mężem widać nienajlepiej, zafałszowanie tego wszystkiego, brak szczerości i zazdrość, jednak swiatełko jest i możecie poprawic stosunki. Karty radza bys polegała na własnej intuicji. ______________________________ Dzieki za pozdrówka i miłe wpisy. Pozdrawiam Cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Jesli kogos pominełam prosze wpisac sie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja taka inna
ja mezatka-on zonaty 12,06,1970 04,11,1971 odszedl 2 dni temu, co czuje? wroci? co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M****K****
M****K**** 1967 - a czy możesz mi powiedzieć coś więcej. Czy to spotkanie nastąpi szybko i co się z nim będzie wiązało. Wiesz to sa takie kłopoty sercowe, dlatego tak mnie to ciekawi i przyznam, że nie układa się tak jak bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Korzystając ze sposobności interesuje mnie po krótce czy tym razem uda mi się skorzystać z nadarzającej się okazji wyjazdu na koncert chyba już Ci znanego po trochu zespołu ;] do Londynu 6 lutego 08... Jak również interesują mnie relacje z \'niedzielnym ojcem \'Wojciechem ur. 25.01.1954 czy zacznie się bardziej interesować mną i matką chociażby pod względem finansowym :P 22.12.1989 10:50 Pozdrawiam i miłego weekendu życzę :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassek
to ja mam gdzies jechac ? gdzie ?nic mi na ten temat nie wiadomo? zmienie prace na lepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze za wrozby nigdy nie powinno sie dziekowac. gdzies to przeczytalam. wiec nie gniewaj sie, ale nie podziekuje . Twoim wpisem dalas mi nadzieje. Szkoda, ze nie znam szczegolow ale mam nadzieje ze bedzie dobrze. jak bedziesz mogla to napisz jakies szczegoly. sama mam tarota wiec dopiero sie ucze, wole pytac kogos kto ma wieksze doswiadczenie niz ja..:) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joassek
moja data to 11 0382 przypominam tylko date :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do some bizarre
ruch dupe sprzed kompa i jedź na ten koncert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z blokowiska
czy On na prawdę mnie kocha? ja 13.01.87 On 01.05.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sensem jest skladanie tlumaczen acz wyjazd stety niestety zalezy \'od dobrej\'woli rodziców toteż gdyby to było takie proste :>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _idi_
dziękuję za odp. Możesz mi kochana napisać więcej szczegółów? Jeśli widzisz że on wróci to kiedy to nastąpi? Czy nadal mnie kocha? Co mnie czeka w miłości? ja 31.05.86 on 31.07.83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqkasiunia
3em... odpowiedzilas ze widzisz zareczyny w pazdzierniku/listopadzie... ale czy moglbys napisac jak widzisz nasz zwiazek?czy bedziemy szczesliwi? pytam bo ostatnio duzo klotni... :( ale sie kochamy... jak to wyglada w kartach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce odejsc od meza ( jego data : 2.10.1970) zeby byc z Nim (22.09.1981). napisalas ze widac swiatelko z Nim. co z moim mezem? mam przeczucie ze chce zebym odeszla. wydaje mi sie ze tak ukrywa jakis wazny sekret przedemna. czytajac moje linie wiem ze moje linie malzenstwa mowia ze to nie bedzie trwac. co Tarot na to? prosze napisz cos jak bedziesz mogla. to dla mnie wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalainatalia
witaj, napisałaś, ze wrócisz, więc pozwole sobie jeszcze raz wpisać ----- 15:20 natalianatalia Nie wiem czy mnie pamietasz, odzywam się śrdnio raz na miesiąc. Sprawdzają sie Twoje wróżby. Zamieszkaliśmy razem, układa sie calkiem nieźle, mój syn sie z nim dogaduje. Chyba będą u niego problemy z podziałem majątku (jego data ur.23.04.74). Spojrzysz kochana wróżko? Widzisz może ślub i dziecko u nas? Moja data 12.05.79. pozdr. ----- Pamiętam problem, ale niki nie, taka moja uroda w temacie. Wrócę. 15:20 natalianatalia Nie wiem czy mnie pamietasz, odzywam się śrdnio raz na miesiąc. Sprawdzają sie Twoje wróżby. Zamieszkaliśmy razem, układa sie calkiem nieźle, mój syn sie z nim dogaduje. Chyba będą u niego problemy z podziałem majątku (jego data ur.23.04.74). Spojrzysz kochana wróżko? Widzisz może ślub i dziecko u nas? Moja data 12.05.79. pozdr. ----- Pamiętam problem, ale niki nie, taka moja uroda w temacie. Wrócę. ________________ 15:17 natalianatalia witaj, za Boga nie rozumiem................ 15:20 natalianatalia ale ja wszystko napisałam czy u niego bęą problemy przy rozwodzie (on -23.04.74) i czy ułozuy się nam razem (ja -12.05.79)? Spójrz kochana wróżko, proszę>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalainatalia
ale namotałam, nie wiem czemu mi się tak powklejało sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna zazdrośnica
kochana wróżko to znowu ja u mnie coraz gorzej-poweidzial mi ze nie wie czy chce ze mna byc, ze musi wszystko przemyslec-mieszkamy razem i jest mi trudno dac mu czas odpoczynek ode mnie, nie moge wytrzymac zeby go nie przytulić...tak mi go brakuje...a on każe mi czekac... poweidz czy mi wybaczy, czy bedziemy razem? czy sie nam ułozy? kocham go nad zycie i chce sie dla niego zmienic przypomina date: moja 27.04.1980 jego 22.01.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. _____________ ja mezatka-on zonaty 12,06,1970 04,11,1971 odszedl 2 dni temu, co czuje? wroci? co robic? ---- Na rzazie nie widać jego powrotu do Ciebie. Jednakże czas dobrym sprzymierzeńcem, bo cel może byc osięgniety w przyszłości. Prawo karmy mówi, nie buduj szczęscia na cudzym nieszczęściu. _________________ 20:33 M****K**** M****K**** 1967 - a czy możesz mi powiedzieć coś więcej. Czy to spotkanie nastąpi szybko i co się z nim będzie wiązało. Wiesz to sa takie kłopoty sercowe, dlatego tak mnie to ciekawi i przyznam, że nie układa się tak jak bym chciała... --- Ja nie pamietam o co chodzi. Formuj pytanie dokładniej w oparciu co powiedziałam. Gdzieś w drugiej połowie listopada, do 13 tygodni nastapi spotkanie. Spotakanie to przyniesie Ci szczęsliwą odmianę losu. ______________________ 21:35 Some Bizarre Witam Korzystając ze sposobności interesuje mnie po krótce czy tym razem uda mi się skorzystać z nadarzającej się okazji wyjazdu na koncert chyba już Ci znanego po trochu zespołu ;] do Londynu 6 lutego 08... Jak również interesują mnie relacje z 'niedzielnym ojcem 'Wojciechem ur. 25.01.1954 czy zacznie się bardziej interesować mną i matką chociażby pod względem finansowym 22.12.1989 10:50 Pozdrawiam i miłego weekendu życzę --- Nie mam dostepu na te pocztę o nie moge przeczytać Twych maili. Tak, wydaje mi się, ze pojedziesz. Pilnuj spraw administracyjnych. On może i chciałby pomagac Wam ,ale ma kłopoty ze swoja rodziną/partnerką. ___________________________ 21:53 joassek to ja mam gdzies jechac ? gdzie ?nic mi na ten temat nie wiadomo? zmienie prace na lepsza ? 11:06 joassek moja data to 11 0382 przypominam tylko date pozdr --- Los przychodzi niewoadomo skąd i jak, i zaczyna się dziać niemozliwe. Tobie wyszło, ze spotkanie będzie w niecodziennych warunkach zwiazanych z powietrzem, może to byc jak napisała, a może byc spotkanie w jakies grocie jonizowanej, czy kawiarence tlenowej, może byc w przychodni pulmonologicznej itp. Praca: widze, że beda propozycje pracy, ale to będzie zwiazane bardziej ze satysfakcja niz z finansami. _________________________ 23:19 Jade wiem ze za wrozby nigdy nie powinno sie dziekowac. gdzies to przeczytalam. wiec nie gniewaj sie, ale nie podziekuje . Twoim wpisem dalas mi nadzieje. Szkoda, ze nie znam szczegolow ale mam nadzieje ze bedzie dobrze. jak bedziesz mogla to napisz jakies szczegoly. sama mam tarota wiec dopiero sie ucze, wole pytac kogos kto ma wieksze doswiadczenie niz ja.. pozdrawiam cieplutko ---- Szczescie przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Przykro mi nie pamietam pytania i szczegółów nie podam. __________________ 11:22 dziewczyna z blokowiska czy On na prawdę mnie kocha? ja 13.01.87 On 01.05.85 --- A co Ty taka niewierna, jak mówi taj jest. Piękne uczucie, akceptacja sexu. _____________________ 12:24 _idi_ dziękuję za odp. Możesz mi kochana napisać więcej szczegółów? Jeśli widzisz że on wróci to kiedy to nastąpi? Czy nadal mnie kocha? Co mnie czeka w miłości? ja 31.05.86 on 31.07.83 ---- Teraz głowe mu zaprzata wasze zerwanie. To może potrwac do 2 m-cy Ciebie czeka na razie parnerstwo bez namietności z tzw. rozsądku. ________________________ 07.10] 16:30 qqkasiunia 3em... odpowiedzilas ze widzisz zareczyny w pazdzierniku/listopadzie... ale czy moglbys napisac jak widzisz nasz zwiazek?czy bedziemy szczesliwi? pytam bo ostatnio duzo klotni... ale sie kochamy... jak to wyglada w kartach? ---- W kartach wychodzi pomyslne małżeństwo. ______________________ 05:34 Jade chce odejsc od meza ( jego data : 2.10.1970) zeby byc z Nim (22.09.1981). napisalas ze widac swiatelko z Nim. co z moim mezem? mam przeczucie ze chce zebym odeszla. wydaje mi sie ze tak ukrywa jakis wazny sekret przedemna. czytajac moje linie wiem ze moje linie malzenstwa mowia ze to nie bedzie trwac. co Tarot na to? prosze napisz cos jak bedziesz mogla. to dla mnie wazne. ---- Pamietaj, ze to Ty wybierasz. Z "NIm" ułozy sie dobrze. Widac, że bedziecie dobrym małżeństwem Osiagniesz stabilizacje zyciowa i finansową. ______________________ 09:28 natalainatalia Nie wiem czy mnie pamietasz, odzywam się śrdnio raz na miesiąc. Sprawdzają sie Twoje wróżby.  Moja data 12.05.79. pozdr. ----- Pamiętam problem, ale niki nie, taka moja uroda w temacie. Wrócę 15:17 natalianatalia witaj, za Boga nie rozumiem................ 15:20 natalianatalia ale ja wszystko napisałam czy u niego bęą problemy przy rozwodzie (on -23.04.74) i czy ułozuy się nam razem (ja -12.05.79)? Spójrz kochana wróżko, proszę>>>> 09:28 natalainatalia ale namotałam, nie wiem czemu mi się tak powklejało sorry ------------------------- Tez namotałam,bo troche skróciłam. Tak będa problemy, ale sie ułozy. Nastepnym razem streść krótko i zadaj pytanie, pamietaj o datach. _______________________________ 12:18 smutna zazdrośnica kochana wróżko to znowu ja u mnie coraz gorzej-poweidzial mi ze nie wie czy chce ze mna byc, ze musi wszystko przemyslec-mieszkamy razem i jest mi trudno dac mu czas odpoczynek ode mnie, nie moge wytrzymac zeby go nie przytulić...tak mi go brakuje...a on każe mi czekac... poweidz czy mi wybaczy, czy bedziemy razem? czy sie nam ułozy? kocham go nad zycie i chce sie dla niego zmienic przypomina date: moja 27.04.1980 jego 22.01.1983 ----- Pamietaj o piewrszej odpowiedzi i o tym co pisałam przy pytaniu częstym tarota. Pierwsza jest wazna, nastepna po m-cu. Na dzis to wygląda nienajlepiej, ale przyjda nowe treści i sytuacja wasze sie polepszy. __________________ Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
Witaj 3em Oeil, dziękuję, że poswięciłaś czas. W tym tygodniu konkretniej opiszę i pozprosze jeszcze raz o spojrzenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
Moja historia poznalismy sie w pracy, ja na początku go nie znosiłam, w lipcu zeszłego roku to sie zmieniło, zaczęliśmy sie widywać. W kwietniu tego roku, dowiedziałam sie, ze jest żonaty, płakał, błagał, mówił, ze kocha, ze nie chciał mnie stracić i bał się powiedzieć, miałam czekać do końca tego roku, na załatwienie spraw finansowych i miał wnieść pozew. Dwa miesiące temu jego zona (byli w "separacji"od dwóch lat, nie rozmawiali, ale mieszkali razem) wniosła pozew. Ona ma dwoje dzieci z pierwszego zwiazku, On traktuje je jak swoje. Ona chce teraz zabrać mu wszystko (samochód, dom, itp). On od miesiacamieszka ze mna i zmoim synkiem. Mój były maż nas troche nęka psychicznoie, ale mamy to gdzieś. Chciałabym wiedzieć kiedy wszystko się wyjaśni, kiedy zakończą sie sprawy urzędowe (on będzie miał rozwód), czy widzisz wspólną przyszłość naszą, ślub, dzieci, i tak dalej. bałam sie te, ze on leci na kasę, bo jestem dość dobrze ustawiona. Co z naszym domem, ze sferą finansową. Dużo tego, ale moze jakos spojrzuysz i wyczytasz dla nas? Aha, jeśli nie on to czy ewentualnoie ktoś sie pojawi? Ja ur. 12,05,79, on 23,04,74 Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENIX
_____________________________________ 16:09 JENIX WITAM 20 11 1984 -JA 22 05 1983 - ON Chciałabym aby między nami było dobrze czy nam się uda? Będę wdzięczna za odp Buziaczki --- Stoisz na rozdrożu, a bedzie jeszcze gorzej, ale rozstanie jest niekonieczne. Jeśli przebrniecie przez ten kryzys, to nadejdzie czas i jest nadzieja na sukces. Dzięki pomocy sił kosmosu będzie długotrwała pomyślność. ______________________________ Dzięki za odpowiedz i chociaż dopiero teraz przeczytałam to i tak dziękuję, nadal jest ciężko, ale nie poddałam się, za bardzo mi zależy, powoli dochodzimy do jakiegoś porozumienia, możesz coś jeszcze mi powiedzieć, coś co mogłoby mi pomóc? Ja wiem że dobrze robię ale mimo wszystko boje się. Nie zadaje konkretnych pytań bo za dużo i tak chce wiedzieć a przecież o wszystkim mi nie powiesz powiedz mi tyle ile dasz radę na nasz temat. Buziaczki i trzymaj sie cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 01.04.1985 Przemek 30,10,1984 kryzys w związku...czuje ze on się ode mnei oddala. Czy wszytsko wroci do normy czy kocha? Miałam nadzieje ze z tym mezczyzną spedze cale życie...prosze podpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja mnie znow \'nękają\' pewne watpliwosci tym razem,ze ktos mnie z matką sledzi... Ostatnio gdy tylko wejdziemy do domu rozdzwaniają sie gluche telefony z nieidentyfikowanego numeru...:o i tak mnie ciekawi co lub kto jest tego przyczyną. jak zaradzić temu 22.12.1989 10:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskacz
Proste pytanka: czy będziemy razem? Czy nam się ułoży (chodzi mi o jego rozwód)? Czy w moim życiu pojawi się zupełnie ktoś inny? Widać "tam" jakiś ślub i z kim? :classic_cool: On: 20.12.1975, ja: 2.01.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×