Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość 3em Oeil.
14:20 kurkawodna spoko spoko na maroko pozdrowienia a przy okazji nie denerwuj się tak miłego dzionka No szkoda, że tak późno przeczytałam, bo na pewno byłoby mi lżej w ciągu dnia po tak miłych zyczeniach. Spoko, spoko, doktoracik jest przed Tobą-szybko sie uczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
Hej a co Ty robisz? wrozysz tu? a moze mi cos powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
jesli mozesz to napisz mi jaka jestem osoba ? czy mam i czy bede miala w zyciu szczescie ? dobrze? 11.04.75 Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
jacie krece w zyciu mi sie to nie zdazylo....przestawilam cyferki w dacie mialo byc 04.11.75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
w oczekiwaniu na odpowiedz czytam poprzednie strony.... jestem pod wrazeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
Witam:) Ja też chcę...Moja data 31.07.1985 i pytania. Czy ten o którym myślę- będzie nas jeszcze coś kiedyś łączyło czy lepiej zerwać kontakt? Czy mówił prawde i był ze mną szczery?? Czy warto czekać na niego ?? Z góry dziękuję :) Miłego wieczoru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
ufff... przeczytalam , jestem w szoku za szybko napisalam wyzej bo nie przeczytalam topiku i napisalam pierwsze co przyszlo mi do glowy ,to o szczesciu oczywiscie dalej mnie interesuje i o tym jaka jestem tez i mam jeszcze jedno pytanie czy ja wreszcie zaklimatyzuje sie w miejscu w ktorym sie znalazlam bo tak mi tu ciezko czesto ze buuuu...i kiedy ja zaczne wreszcie normalnie zyc i czy z naszymi finansami bedzie dobrze i kiedy jesli tak,a jesli nie to jak bardzo zle bedzie? i czy bede sie jeszcze przeprowadzac w zyciu swoim? Gosia 04.11.75 w oczekiwaniu pozostaje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudna Maruda
Czuje ze moje pytanie wsiaknie gdzies w tym tlumie wiec skopiuje :D 21.12] 10:53 Nudna Maruda Witaj!!! Pisalam juz jakis miesiac temu... Twoja rady mi bardzo pomogły... staram się zmienic ale ciezko mi to idzie... Mam pytanie- dotyczace oczywiscie moich uczuc... czy cos bedzie z nowej znajomości? Moja data urodzenia - 23.10.1982 r. Z góry wielkie dzieki i życzę miłego dnia Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudna Maruda
A dozuce jeszce pytanie - praca, czy ułoży mi sie w mojej teraźniejszej pracy, czy może lepiej szukac czegos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
będe tu częsciej zaglądać pamiętaj jestem Twoim dobrym duszkiem i życzęci naprawdęsamych niesamowitych chwil w te ŚWIĘTA dużo uśmiechu pysznego karpia zaskakujących prezentów ciepłych ,rodzinnych ,śnieżnych Swiąt koniecznie wypowiedz życzenie jak zabłyśnie gwiazdka na niebie pozrowionka od Bałwanka aprzy okazji niewiem gdzie zgubiłam swój nos marchewkowy No kurka wodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm witam w ten calkiem przyjmny dzien mych 17urodzin... Musze przyznac,zespotkala mnie mala niespodzianka a mianowicie od znajomych dostalam prezent czego sie nie spodziewalam :Da i uslyszalam pare komplementow a prpo;s mego stylu. co do kwestii tego chlopaka to. owszem mam nadzieje,ze jeszcze cos sie uda,lec zczasem wydaje mi sie,ze jestem mu obojetna,a jak juz jestem takim \"przedmiotem\" na ktory mozna sobie popatrzec tylko....a moze sama swą pozą wynioslej i niedostepnej stwarzam takową bariere..czas pokaze A narazie zwazywszy na moj jutrzejszy wyjazd zyczę Ci autorko topicu pogodnych,radosnych, Świąt przepelnionych rodzinnym cieplem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Od wczoraj od 15 -ej jest magiczny dzień piszcie listy z prośbami , a spełnia sie w 100%. Dzis wieczorkiem, postaram sieodp.. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli co mam pisać
? do Ciebie? :) ja mam próśbę. żebym spotkała w końcu swoją miłość. jak będzie?:) moja data urodzenia 6 maja 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
21.12] 22:25 mumii ufff... przeczytalam , jestem w szoku za szybko napisalam wyzej bo nie przeczytalam topiku i napisalam pierwsze co przyszlo mi do glowy ,to o szczesciu oczywiscie dalej mnie interesuje i o tym jaka jestem tez i mam jeszcze jedno pytanie czy ja wreszcie zaklimatyzuje sie w miejscu w ktorym sie znalazlam bo tak mi tu ciezko czesto ze buuuu...i kiedy ja zaczne wreszcie normalnie zyc i czy z naszymi finansami bedzie dobrze i kiedy jesli tak,a jesli nie to jak bardzo zle bedzie? i czy bede sie jeszcze przeprowadzac w zyciu swoim? Gosia 04.11.75 w oczekiwaniu pozostaje i pozdrawiam Munii, tu Cie nikt nie zna. Wieczorkiem CI odp. i bezżartów, ale sprecyzuj pytanie, będzie mi łatwiej i szybciej. Piszesz w l. mn. nie wiem czy o małżeństwie , czy o rodzicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
"Gwiazdy mówią" 52/53 tam fajnie napisane i dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mogę liczyć na wrozbe
?? :) 6 maja 1985:) czy poznam w koncu kogos?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em oil a moglbys wkleic
ten artykul?nie kazdy kupuje ten miesiecznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
jacie caly dzien sprawdzam czy odpisalas :) tak o malzenstwie pisalam mam meza i dziecko ,dodam jeszcze jedno pytanie a bede miala jeszcze jakies dzieci czy pozostane na jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiem,wiem ja znowu o tym samym,ale co tam;) 22.12.1989 10:50 co na dzien dzisiejszy czuje do mnie ten chlopak? czy jestem mu obojetna, ma jakies powazniejsze zamiary wobec mnie czy wrecz przeciwnie,? kolejne tez tego dotyczące........ czy warto zwierzyc sie z tej sprawy kolezance ur.15.04.1989 ,ktora hmm bodajze w listopadzie ze tak niezgrabnie i kolokwialnie ujme :krecila\"po czym weszla w zwiazek z innym .......... bede wdzieczna za odpowiedzi :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
Czekam cierpliwie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
chlopak lat 30 z ktorym mam swieży ale bardzo dobry kontakt, czy bedziemy razem ? ( 26.11.1978)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em Oeil jak bedziesz tu na kafe to odpowiedzialabys jeszcze na me wczesniejsze pytanie? przez 5dni nie bede miec do komputera dostepu wiec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
Hej, o co chodzi z tym magicznym dniem??? przy okazji zycze wszystkim, a zwlaszcza #em Oeil wszystkiego najlepszego z okazji Swiat!!!!!! Badzcie wszyscy baaaaardzo szczesliwi :))) 🌼 😍 🌼 😍 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
ooops, mala pomylka, niepotrzebnie wcisnelam shift, mialo byc 3em Oeil, oczywiscie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annettaaaa
21.05.1981 - pragnę czystej miłości polegającej na zaufaniu - opierającej się na partnerstwie... pragnę szczęscia, spokoju, stabilizacji uczuciowej jak i materialnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
czas wielu zajec a ja czekam sobie tu grzecznie na odpowiedz ;) wrozko jesli nie bedziesz mogla dzis odpisac to moze po swietach Ci sie uda,bede sprawdzala jeszcze dzis caly dzien. A tymczasem zycze wesolych swiat i wszystkiego dobrego Tobie i wszystkim czytajacym te wpisy ;) I fajnych prezentow po choinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
Będe zaglądała tu w wolnych chwilach :) i czekała na odpowiedz ..:)mam nadzieje że moje pytania nie zagubią sie gdzies.. i 3em Oeil je znajdzie i mi pomoże :) bo mam z tym niezłe zamieszanie i się troszkę zagubiłam :( A tym czasem życzę wszystkim spokojnych..zdrowych i wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWIATUSSSEKKK
29.10.1988- uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Każdy kto wpisze się po kwiatusssekkk, odp. ma po świetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
20:02 Księżniczka84 29.05.1984 - co mnie czeka w życiu uczuciowym no i zawodowym? U: potrzebujesz niezależności, czas nie odpowiedni do podejmowania działań. P:Lęk przed ocena. Po nowym roku nastapi stabilizacja i umocnienie pozycji-awans? wspólne przedsięwziecie?, ale to przyniesie korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×