Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość 3em Oeil
18.12] 09:46 pewien pan moja data ur. 1.09.1960 Jak się ułożą sprawy z moją żoną. Witam. Jesteś człowiekiem zręcznym, inteligentnym, utalentowanym, nie co ego-cenisz sie wysoko. Masz chłonny bystry umysł. Problemy są po to by je rozwiązywać, a TY świetnie sobie dajesz z nimi radę. Brakuje CI stabilności i pogody ducha. Będziesz się buntował będziesz czuł się samotny az do swoich urodzin. Nie braknie sytuacji na życie towarzyskie z prawdziwymi przyjaciółmi. Powoli bedziesz odzyskiwał wiarę w ten związek i nastąpi powolny rozwój uczuc i poczucie bezpieczeństwa i będzie udany związek. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czy jestem na dobrej drodze by z obiektem mych westchnien;P nawiazac jakis kontakt? czy stanie się to szybciej tzn, w piątek gdy prawdopodobnie wybieram sie na koncert? 22.12.1989 10:50 pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
15:41 Some Bizarre hmm czy jestem na dobrej drodze by z obiektem mych westchnien;P nawiazac jakis kontakt? czy stanie się to szybciej tzn, w piątek gdy prawdopodobnie wybieram sie na koncert? 22.12.1989 10:50 pozdrawiam Witam. Masz tak wspaniała wibrację, l. podsw. że muszę Ci o tym powiedzieć. Wdrażanie Twoich planów w życie może stac się kamieniem milowym w dziejach ludzkośći. Jeśli sprostasz tym wyzwaniom, to życie masz oparte na szcytnych ideałach dla ludzkości i zasłuzysz na pamięć i wdzięczność potomków. To od Ciebie zależy co z tym zrobisz. Droga - to Twoje nadzieje bez pokrycia, brak wiedzy jak to zrobić. Na koncercie, ale jeśli jestes skłócony/a z P, to nastąpi załagodzenie i rozwiązanie konfliktu, a jeśli wszystko Ok. to będzie przełom, który zmieni życie, zrealizowanie długo terminowych planów. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Czarna IwI 30.12.1983 jak widzisz moje zycie uczuciowe? czy bedzie mnie cos wiazac z nim 10.02.1983?? Witam. Ty juz mnie pytałaś, ale nie wiem czy o to samo. Zobaczyny. On wolność i niezależność preferuje Ty konflikty uporanie sie z konfliktami rodzinnymi. Koniec trudności. Los się odmieni. Tak będzie Was wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **zawiedziony
poniżej wkleję to co mi powiedziałaś jeżeli możesz powiedz coś bliżej bo nie bardzo rozumię co oznacza niekorzystna zmiana ani nowy grunt powiedz co dalej ze związkiem i co dzieje się z moja kobietą dlaczego tak się zachowuje i czy ona naprawdę mnie oszukuje czy to ja coś wymyślam bardzo cię proszę o pomoc " 17:37 **zawiedziony powiedz mi jak uczucia {czy to było raz czy więcej} krzyś 20 11 1963 proszę dużo zdrówka Wyszła niekorzystna zmiana. Stare konflikty przeniesiesz na nowy grunt. Miłego. Przemysl to."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) tego czy jestem sklocona nie wiem, czasem wydaje mi sie,ze nie jest zupelnie mną zainteresowany ,nie wiem czemu :O dzieje sie to po tym gdy nabieram pewnosci,ze wszystko dizie ku dobremu... zresztą moze to tylko me mrzonki,ze sie mną zainteresowal... ech te sprawy uczuciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoli scislosci to ja Furiously and Deadly, kiedys juz w tych kwestiach pisalam i otrzymalam odpowiedz,ze kontakt zostanie nawiazany moze juz na poczatku przyszlego roku,ze powinnam byc opanowana itd...tyle,ze nie wiem... czasem watpie,czasem mam nadzieje,za chwile ona gasnie i czuje poczucie beznadziei ,ze znowu nie bedzie tak jak bym chciala.........:O Nie wiem czy po prostu przez pewną kolezanke tego nie zaczac,o ile ma to sens.... a na koncert jednak nie ide raczej, wiec i ta szansa bedzie zaprzepaszczona. coz bywa Milego wieczoru zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
Czy to może się udać? ja 14.12.1977 i on 07.06.1977? Czy on czuje to co ja czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz \"znalazłam\" ten topik. Jest niezmiernie ciekawy (przynajmniej dla mnie) Droga Wróżko jwśli byłabyś tak łaskawa to proszę o wróżbę dla mnie. Mó problem polega na tym że przechodzę w moim małżeństwie poważny kryzys, nie wiem jak postąpić rozstać się czy jeszcze walczyc choć sił coraz mniej u mnie. A i chęci niewiele. To jedno a drugie to to że straciłam pracę, czy mogę sie dowiedzieć jak długo będę szukać następnej czy znajdę , czy lepiej założyc własny interes, czy sie powiedzie??????? moja data u. 7 styczeń 1973r Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
17:29 Czarna IwI zobaczymy czy bedzie nas wiazac to co mam na mysli milosc Witam. Na razie nie, to osiągniecie nie jest dość ucziwe, potrzebuje czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:05 **zawiedziony poniżej wkleję to co mi powiedziałaś jeżeli możesz powiedz coś bliżej bo nie bardzo rozumię co oznacza niekorzystna zmiana ani nowy grunt powiedz co dalej ze związkiem i co dzieje się z moja kobietą dlaczego tak się zachowuje i czy ona naprawdę mnie oszukuje czy to ja coś wymyślam bardzo cię proszę o pomoc " 17:37 **zawiedziony powiedz mi jak uczucia {czy to było raz czy więcej} krzyś 20 11 1963 proszę dużo zdrówka Wyszła niekorzystna zmiana. Stare konflikty przeniesiesz na nowy grunt. Miłego. Przemysl to." Witam. Ona jest szczęśliwa, bo idą dla nie dobre szczęśliwe zmiany i karty nie chcą powiedzieć, czy to Ty będziesz początkiem nowości czy ktoś inny. Z poprzedniego postawienia wychodzi, że niekorzystna zmiana jest dla Ciebie . Nie przenoś konfliktów bądź cierpliwy. Ja nie widzę żadnego faceta, to Wasz związek powinien kwitnąć powoli od początku, ale to od Ciebie zależy, czy potrafisz to zbudować czy zaprzepaścisz. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:32 Some Bizarre dzieki tego czy jestem sklocona nie wiem, czasem wydaje mi sie,ze nie jest zupelnie mną zainteresowany ,nie wiem czemu dzieje sie to po tym gdy nabieram pewnosci,ze wszystko dizie ku dobremu... zresztą moze to tylko me mrzonki,ze sie mną zainteresowal... ech te sprawy uczuciowe... 20:42 Some Bizarre gwoli scislosci to ja Furiously and Deadly, kiedys juz w tych kwestiach pisalam i otrzymalam odpowiedz,ze kontakt zostanie nawiazany moze juz na poczatku przyszlego roku,ze powinnam byc opanowana itd...tyle,ze nie wiem... czasem watpie,czasem mam nadzieje,za chwile ona gasnie i czuje poczucie beznadziei ,ze znowu nie bedzie tak jak bym chciala......... Nie wiem czy po prostu przez pewną kolezanke tego nie zaczac,o ile ma to sens.... a na koncert jednak nie ide raczej, wiec i ta szansa bedzie zaprzepaszczona. coz bywa Milego wieczoru zyczę Witam Jeśli pytanie stawiacie takie, a nie mówicie jak jest aktualnie, to ja czytam kartę jak byś była w związku i jak nie jesteś. Ty wiesz najlepiej jak jest i wybierasz odp. wypowidź tylko jedną, a druga jest nieważna. Dokładny rozkład , to trzeba iśc do wróżki i byc w kontakcie bezpośrednim. Teraz wiesz, wybierasz jedną. Po co zadajesz konkretne pytanie jak tam Cię nie ma-koncert. Jak masz niedosyt, to sformułuj pytanie, opisz sytuację, jesli ono będzie tego wymagać i pytaj. Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
20:56 Krateczka Czy to może się udać? ja 14.12.1977 i on 07.06.1977? Czy on czuje to co ja czuje? Witam. Przykro mi, ale nie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
00:16 ysl 3em Oeil DZIEKUJE BARDZO !!! Witam. Co Cię tak bardzo ucieszyło Droga ysl. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
10:29 madziulek1973 Dopiero teraz "znalazłam" ten topik. Jest niezmiernie ciekawy (przynajmniej dla mnie) Droga Wróżko jwśli byłabyś tak łaskawa to proszę o wróżbę dla mnie. Mó problem polega na tym że przechodzę w moim małżeństwie poważny kryzys, nie wiem jak postąpić rozstać się czy jeszcze walczyc choć sił coraz mniej u mnie. A i chęci niewiele. To jedno a drugie to to że straciłam pracę, czy mogę sie dowiedzieć jak długo będę szukać następnej czy znajdę , czy lepiej założyc własny interes, czy sie powiedzie??????? moja data u. 7 styczeń 1973r Dzięki za odpowiedź Witam Cię Topik zakamuflowany, bym spoko mogła odpowiedzieć, bo przy nadmiarze nie odp. wszystkim. Bez postawienia kart mogę , że to Ty musisz pidjąć decyzję, ale zobaczę. Znowu nie wiem: czy w związku jest tylko mąż? Jeśli tak, to karta mówi, że troski już się kończą, ale spotkanie z kimś kogo sie kocha , a dawno sie nie widziało. Jeśli mąż odszedł i nie mieszkacie razem, to będzie on, a jeśli jesteście razem, to spotkasz kogoś innego. Związek który utworzysz będzie szczęśliwy(mąż lu nie mąż). Własny interes-niepowodzenie, szukaj pracy. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem. lekkie niescislosci...a propo\'s tego koncertu po prostu nagle sie okazalo ,ze nie ide.a;e tym razem nie o tym... znow chodzi mi o tę kwestię uczuciową.,co jest zapewne męczące... czy czeka mnie wreszcie jakaś odmiana ,czy nadal będę tkwic w tej samotni. i 2 pytanieCzy ten chlopak,niezmiennie od ponad 2 miesiecy mi sie podobający;P jest mną zainteresowany, ma jakies wobec mej osoby zamiary? 22.12.1989 10:50 ma data jak cos;P Udanego dnia życze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka
a ja i tam mam nadzieję, że coś z tego będzie... ...nadzieja umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
co mnie czeka w milosci zdrowiu i nauki ,pracy itp chyba jestem z 12 grudnia 1982 czasem cierpie na skleroze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **zawiedziony
serdeczne dzięki pozdrawiam i życzę wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thidien
29 12 1983 powiedział, że mnie kocha.. czy będziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3emOeil, bo ja ogolnie raczej pogodna jestem i byle co potrafi mnie cieszyc, a jak juz ktos pisze, ze koniec trudnosci, to sie czlowiekowi jakos tak lzej robi i weselej :) Wiem, wiem, kazdy jest kowalem swojego losu, ale ja sie ostatnio wyjatkowo staralam, zeby jakos sobie zycie poukladac :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
16:08 Krateczka a ja i tam mam nadzieję, że coś z tego będzie... ...nadzieja umiera ostatnia... Kocham ten Twój optymizm. Tak trzymaj. No powiedz skąd karty moga wiedziec co Ty myślisz. ;) Naprawde fajna jesteś. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
22:23 lupita Dzieki za łapki. Ciebie też kocham jak wszystkich. Zastanawiam się na tym co mówiłaś o tych żartach.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaaaaa
Mam wielki problem :( jestem z chlapkiem do ponad roku i od miesiaca mamy kryzys, niby odpoczywamy od siebie by coś przemyśleć ;( co z tego wyjdzie ? bedzie cos z tego jeszcze ? :( napisz co tylko wiesz... ja urodzona 07.09.1984 a on 26.08.1985.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×