Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakkolwiek

kolorowe rajstopy

Polecane posty

Gość jakkolwiek

witam ;) Mam do was pytanko. Wiecie moze gdzie w internecie mozna kupic kolorowe, grube rajstopy? Ewentualnie jednolite w grube prazki? Szukam od wczoraj i nic nie moge znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADIKAAAAA
ja kupywałam kolorowe rajstopy jesienią z firmy gatta ale nie były bardzo grube chyba 60 den z mikrofibry ale kolorki ładne szmaragdowy, fiolet, czerwień i jagodowy i super prezentowały sie :) a poza tym często kupuje rajstopy firmy gatta i jestem zadowolona i mają ciekawe wzorki na rajstopach polecam gorąco ta firme :):):) dodam jeszcze że ceny mają przystępne a jakosć dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADIKAAAAA
aha i jak porównałam ceny w sklepie i na stronie internetowej firmy gatta to wyszło że w sprzedaży wysyłkowej rzeczy są droższe więc prponuje poszukać w sklepie i to taniej wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez polecam gattę
bardzo dobra jakość i cena niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gattomaniaczka
jak widać po nicku bede polecac Gatte. maja w ofercie mnóstwo różnych rajstop grubość do 100 den lub bawełniane. musisz się zapoznać z ich kolekcją i tyle. tutaj masz część ich wyrobów, w salonie firmowymjest ich więcej: sklep.gatta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gattomaniaczka
widzę że nas więcej jest... polecam teżkoszulki i bluzki z mikrofibry no i bieliznę bezszwową. Dobra jakość, niezła cena. niektóre noszę już dosyć długo, bardzo często piorę i nic się nei dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadikaaaaaaaa
noooooo golfy są super mam od zeszłej zimy ciągle nosze i jak nowe wyglądają :) nie mówiąc o stringach:) są suuuuuuuper :) wyrobów gatta mam całą gromade i ciągle dokupuje więc świadczy to o tym że są dobre skoro do nich wracam :) a wzornictwo mają naprawde świetne niby ekstrawaganckie ale nutke elegancji ma w sobie i najważniejsze są produkty które nadają sie dla kobiet w każdym wieku :):) POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
tak, tak, ja też uweilbiam ta firmę;) mam rajstopy, majteczki bezszwowe... golfików nie mam, ale to już za rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhhjjjjjj
a myślałam że tylko ja doceniam tą firmę. ja mam prawie całe kolekcje w szafie. niebieskooka22 gatta ma też kolekcje active- tzw sportową (bluzy, spodnei dresowe, koszulki), a oprócz golfów mnóstwo innych bluzek. Na lato zwykle tez bardzo fajne koszulki. nie muszisz czekać rok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaaa22
hmm.. patrz, muszę się tam rozejrzec;) thx :) gatta jest okay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gatta - super firma! Uwielbiam ich wszystkie rajstopy, zarówno te z wzorami, bo są śliczne, cenię także firmę za trwałość - bardzo długo się utrzymuję, rajstopy szybko nie \"puszczają oczek\", a grubsze są naprawdę warte swojej ceny, która I TAK nie jest wygórowana. Bardzo lubie kolorowe rajstopy, chociaż częściej chodzę w czarnych albo cielistych, lubię np. te z połyskującą nitką, np, granatowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×