Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

o, takie ogrody kwieciste to lubię ... A wróżb nie. I tak wierzę, że tam, gdzieś, czeka ktoś... Ups, rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Genek Genek, \"kaczki\" to się moze rożnie kojarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prodyjka smitty a jednak Franio to zuch chłopak, patrz jaką łąkę nam posłał, tylko same będziemy musiały zrywać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu ! Litości ! Tylko nie szlocha ! Nie lubię ! No chyba że płacz ze śmiechu :) Ale póki go nie znam, cieszę się tym, co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wróżyłam, a nuż jeszcze by mi wyszło jakieś straszydło? Wolę nie wiedzieć...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu, nie będziemy zrywać. Mam lepszy pomysł: walniemy się na tę łąkę, przymkniemy oczka, wyobrazimy sobie grzejące słoneczko, usłyszymy świergot ptaszków i powiew ciepłego wiatru... Co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty kogoś lepszego jak naszego Frania to jeszcze nie spotkałam, to ja zabieram koszyk ze smakołykami...i w droę, tylko Franio musi nas pokierować!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecgh, Wy tak sobie tu gadacie już jak dobrzy znajomi.... A dla mnie nawet kwiatka nie ma.. bo tylko pięknym dziewczynkom się dostaje, a brzydkim babom nic. :O Chyba zostanę outsiderką jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genek w gomakach.
Zapraszam . Warszawa . adres podam na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ja wezmę jakiś kocyk i lekkie winko . A trafić trafimy, po zapachu kwiatów. Czujesz ten aromat ? A Frania zabierzemy dla kompaniji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takatamsobie, nie bądź pesymistką, spojrz w lustro i zobacz jaka jesteś śliczna, a Franio ma kwiatów pod dostatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takatamsobie, krajanko ! Dawaj z nami, tylko coś ze soba zabierz - mogą być leżaki :) A kwiatka już masz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez tę kropke wyszlo na pomaranczowo. ponawiam więc Warszawa . adres z GG. bo najlepiej pogadac patrzac sobie w oczy i widzac jak Niewiasty uroczo trzepocą rzęskami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franio oczywiście z nami, a jakżeby inaczej...przyda się towarzystwo...męskie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około ? tzn w jakim wieku ? :)) wlazlam obaczyłam i czmycham dalej :)) milego wieczorku 40 letni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franio coś się nam rozmarzył , nie sądzicie? jakoś romantycznie się zrobilo....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia ! Rety ! O jakiej miotle mówisz ? O mojej ? Ktoś mi skubnął ? Ona miała być do ćwiczeń dla tytonia ;) A romantycznie się zrobiło, bo Perl rano taki zamęt wprowadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i od rana miętą pachnie...👄 i kwiatami oczywiście (od Frania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos pachnie... Dziś kupiłam olejek o zapachu zielonej herbaty i teraz mi pięknie pachnie w pokoju, bo używam kominków zapachowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitax to w ogóle dobra firma. Na zimowe wieczory polecam malinową i poziomkową z tej firmy. Zapach a całym domu, a smak... poezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smitty tak , ja też lubię Vitax herbatki, ale zieloną od nich mam pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×