Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

Hej.......POBUDKA. Jaki Nowy Rok ......taki CAŁY ROK Miło ,serdecznie , z usmiechem i aktywnie....to recepta na dziś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza Z uśmiechem to bez problemu :) Gorzej z aktywnością... Byłam na spacerku- owszem, ale co to za aktywność? Aktywnie to ja przechodzę od jutra na dietę ;) Jak to będzie wyglądało, to nie mam pojęcia.... Ale do wiosny muszę wrócić do swojej normy i tyle :) A póki co, dziś wtrąbiłam kawał tortu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :):):) Smitty Grazza Jest miło , serdecznie i z uśmiechem;)z aktywnością trochę gorzej:P ale grunt to troszkę sie postarać;) Smitty przyjemności nigdy za wiele!!!;)oby tak było przez cały rok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przechodze na dietę jak co tydzień ....z tym ,że teraz KATEGORYCZNIE. Dziewczyny oby w tym Nowym Roku nasze spotkania nie wypadły za burte. BUZIORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich baaaardzo serdecznie w Nowy Roczku, krok po kroczku... Dziewczyny jestem wykończona, bawiliśmy sie świetnie na Sylwestra z M u znajomych, ale ja oczywiście poszłam z przeziębieniem....a wróciłam ze strasznym choróbskiem:( Nic nie mówię , dobrze że do was mogę tylko pisać.....a jutro do pracy......i przypuszczalnie trzeba będzie wykorzystać do rozmowy rączki....hahaha;) Mam nadzieje że od tego roku nasz topic rozwinie się doskonale i będziemy zagladać tu coraz częściej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do diety ? Macie skuteczną?! no oczywiście oprócz tej żeby mniej jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, jak tam dietki ? ;) grazza, kiedy to jest najlepszy i najpewniejszy sposób- mniej jeść :) Ja dziś zjadłam jedną kromkę chlebka razowego z masłem i jogurt mały na śniadanko, na obiadek małą porcję zapiekanki z makaronu (bo mi została jeszcze z wczoraj :) ). Na podwieczorek i/lub kolację planuję jabłuszko. Jakichś konkretnych i nazwanych diet nie będę stosować , bo chronicznie nie znoszę jak mi się coś narzuca. Przecież wiadomo, że w tych dietach każda kawa czy herbata jest bez cukru, a ja wiem, że tego nie wykonam... Więc po co mam się stresować? Przecież nie utyłam od kawy czy herbaty- nawet z cukrem- nie czarujmy się ;) Trzeba nazwać rzecz po imieniu - gdzieś tak od wiosny przegięłam z jedzeniem, a ostatni miesiąc trzeba nazwać obżarstwem i już :) Nic to- dieta JPP (jedz pół porcji) i do wiosny powinno być dobrze. Bo póki co to ciężko jakoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazz62
Ja na przykład nie jem chleba,nie piję soków,nie używam sosów itp. Moja waga dobiega do 60kg. Jak na mnie to za dużo mam wrażenie, że każda kaloria mnie się czepia O BOZE ale spowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny..... Więc jeśli chodzi o dietę to nie stosuję żadnej konkretnej, bo nigdy i tak do końca nie wytrwam, ale.........nie słodzę kawy i herbaty już od dawna....poza tym planuję odrzucić wszelkie słodkości i tak jak Smitty będę jadła popół porcji.......;) moze wytrwam, ale musze sie wam przyznać, że dzisiaj zjadłam drożdżówkę rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boniu , to za tę drożdżówkę nie jedz kolacji :) i będzie ok. Ja całkiem bez słodyczy nigdy nie wytrzymuję i nawet w okresach chudnięcia coś słodkiego przetrącam, choć w mniejszych ilościach;) No ale ostatnio przesadziłam, to fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. Smitty trzymam za słowo Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz - Daj nam radość, której tak szukamy! Świecie nasz - Daj nam płomień, stal i dźwięk! Świecie nasz - Daj otworzyć wszystkie ciężkie bramy! Świecie nasz - Daj pokonać każdy lęk! Świecie nasz - Daj nam radość blasku i odmiany! Świecie nasz - Daj nam cień wysokich traw! Świecie nasz - Daj zagubić się wśród drzew poszumu! Świecie nasz - Daj nam ciszy czarny staw! Świecie nasz - Daj nam siłę krzyku, śpiewu, tłumu! Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boonia38
Dzień dobry! Lista podpisana , będę wieczorkiem, tzn. postaram sie........papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Jestem, trochę jedną nogą :) Pilnuję piekącego się fileta z kurczaka- na kolację. Wiem, że to dość późno na jedzenie w czasie diety, ale nie miałam czasu nawet na obiad, więc będzie kolacja z obiadem za jednym przysiadem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czyżbym miała zamknąć dzisiejszą listę obecności ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semi Ja zaglądam - z boku leżą i patrzą na mnie papierzyska ;) Mało nas, mało nas do pieczenia chleba...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasny gwint - zapomniałam że dziś mam kolędę i wyjazd ..........i \"sklerozę\"> Dziewczyny przepraszam. NO, starość nie radość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc dróg poznaj sto, aby dojść do mych ust Bo świat , cały świat chcę ci zamknąć na klucz Więc idź, uśmiech swój zostaw u mnie jak ślad Jest noc, mijasz noc Lekkomyślny jak wiatr to tak bez sensu ale lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba nie ma co dalej ukrywać faktu, że topic PADŁ. Szkoda!!! Miło było...ale krótko...szkoda. Wobec tego żegnam sie z WAMI. Chociaż wiem że będę tu zaglądać z ciekawości i z NADZIEJĄ... że może....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazza Z przykrością podzielam Twoje zdanie :( Ale ja pewnie też jeszcze będę zaglądać... z nostalgią...Szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcz ja z doskoku zalądam , ale ostatnio nie miałam możliwości....... Szkoda że tak szybko padł ten topic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×