Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

dobry wieczor wszystkim :) ech połowa pouciekała, a ja wpadłam listę podpisać :P Malutka ululana do snu, jest chwila na czytanie i klikanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm a ja ostatnio skonczyłam krwawy kryminałek \"w ciemnosciach strachu\" Maxime Chattam. lubię od czasu do czasu postraszyć się :D:D:D:D oczywiscie sam pomysł makabryczny, ale faktycznie wciąga straszliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofinko jak widzisz my z bonią mamy jeszcze \"pracę domową\".... tak że ja jeszcze chwilkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy, jeszcze chyba tak zle nie jest, na papierosy wystracza, no chyba ze jakas kubaneczka skręca tytonia na swym łonie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOFInka jak lubisz się pobać to poczytaj coś Alex KAVA np. Łowca dusz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franiu nie bój, po tylu latach w związku nutka zazdrości nie zaszkodzi, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam nocne marki, tez mam prackę domową ale tak mi się nie chceeeeeeeeee:( a jutro wyjazd za granicę na jakies bzdurne spotkanie błeeeeeeeeee a wogole byłam zafascynowana Pachnidłem, podobno rewelacyjny film został zrobiony na podstawie tej ksiazki, muszę pojsc na niego. Jestem bardzo ciekawa jak to się ogląda bronia pozwolisz ze wlizę na twoje gg?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu u mnie nie ma tego \"problemu\" ;) jak to Sofinka określiła - hasam luzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łowce dusz ,przeczytalam kilka dni temu , tez polecam. Mnie zawsze pociagala w ksiazkach magia czary i strach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parodyjko witaski :) gieniu ja stanu wolnego:P więc hulaj dusza .......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też przeczytałam łowcę dusz, ale zdecydowanie wolę medyczne thrilerry, taki na przyład Robin cook, pisze tak realistycznie, a wbrew pozorom opisuje faktycznie co to się dzieje może tylko zbyt przerysowanie, takie grybą kreską..........hmmmmmm a może nie, może jest jeszcze gorzej niz to opisuje ;) strach sie bac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia miałam kiedyś erę Mastertona , ale mi przeszło. Podobnie jak do Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×