Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

muszę leciec bo MM coś warczy niewesoło, więc do jutra zajrzę z rana z kawką,,,,papapa;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola witamy w gronie, no coż nie jestes odosobniona......ja też luzem hasam i smitty też :D:D:D mnie tu też przygarnięto, w ramach kacji przygarnij kropka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia papapa miłej nocki :) kolorowych snow, i nie zamęczaj się za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaa wygląda na to, ze same zostałysmy na topiku, ciekawe czy nam ktoś podziękuję za pelnienie honorowej warty ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak te akcje :D .... przytulisko z tego forum, że ho ho :D:D Samotna Violka dziękuje za dobre ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko, dzisiaj to spokojnie bardzo, pewnie ten mecz i gofry i jeszcze kilka spraw, wczoraj to się działo, nie moglismy nadązyc z pisaniem, i pluciem w ekran ze smiechu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dobrej nocy i kolorowych snów Soffinko, ja też często stałam na staży topiku, opłacało się, aczkolwiek, teraz :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie popilnować -ja w Opolu w 90-tym przez wartę dostałem zapalenie korzonków(ek) ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem, że bedą stara harcerka uwielbiam nocne warty, chociaz z racji na potrzebe porannego wstania i gnania do pracy zmuszona będę zaraz opuścic to czuwanie :D Misiu, a jak miewaja sie obecnie Twe korzonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - Yogi zawsze miał talenty wszelkie - pamietam z dzieciectwa, kiedy w Tv bajeczki leciały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... i mnie dopadło tykanie zegara, Jasio pierzasty woła o przytulenie a Morfeusz sypie piaskiem w oczka. ..............a może to był Dziadek Piaskowy? Dobranoc Pa pa pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi misiu, a co to jest Wiedżmikołaj i Noc Strzeżenia Wiedżm ! NIE ZNAM TEGO !!!!! a tytuł brzmi zachęcajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat tej części widzę ,że nie ma ,ale powinno się czytać od pierwszej,czyli \"Koloru Magi \" Jak kogoś już inne książki nudzą to ten cykl jest wspaniały !! A czarownice są wspaniałe,nie mowiąc o Kpt.Marchewie ,który był zaskoczony ,gdy okazało się ,że nie jest Krasnoludem !!!:D http://www.kkkk.pl/asp/fiszka.asp?ksiazka_id=1762 O widzę ,że Pruszyński ją ma ! http://www.proszynski.pl/asp/fiszka.asp?ksiazka_id=3347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Otwarte, mozna zaglądnąć ;) z kobudzaczem porannym. Wpisów co nie miara, ale nadrabiam dopiero z czytaniem. Nie udało mi się wejść wieczorkiem. Nauka mnie przydusiła, a potem to juz zasypiałam nad notatkami :( A tak czytając dziś Was, chętnie bym dołączyłą do tych wieczornych pogaduchów ;). Cosik na temat czytadeł bym dodała. Czytam właśnie Łowcę dusz. Ale i na to mało czasu.. Miłego dzionka życzę nutkę optymizmu i łączka 🌻 dla Was. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zahirek dołączam się do porannej kawusi ! Sama co prawda już wypiłam, ale żeby nie wiem co, dla towarzystwa wypiję kolejną. No i myślę sobie, że naparzę takie większe wiaderko, coby mieć czym częstować tych, ktorzy wstaną :) co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Ze wstydem musze stwierdzic,ze opuściłam sie czytelniczo,brakuje mi doby,wieczorem padam.Ostatnio po raz kolejny czytałam dziennik geniusz S.Dali,facet bawi mnie jak mało kto:),mam lekkiego swirka na jego punkcie. Moze ktos z Was sie orientuje czy w Polsce było wydanie ksiażki wydanej ok. w 1949 r \"S.Dali oczami siostry\",a jeżeli cos słyszeliscie to moze wydawnictwo jakie.Szukam od jakiegos czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×