Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

dzis przytrafiło mi sie coś bardzo przyjemnego a mianowicie jechałam autobusem było troche ludzi a tu jedna z pan w pdeszłym wieku \"prosze pani usiądzie\" ja byłam zdziwiona bo pierwszy raz mnie to spotkało ale bardzo ucieszło bo jednak istnieją życzliwi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po mnie dalej na pierwszy rzut oka nie widac ciązy wiec nie ma mowy o takim czyms chociaz dojezdzam na uczelnie to musze nieraz stac kazdy sie pyta czy nie za maly mam brzuch na ten miesiąc ale mnie wywali za miesiąc tak jak tamtym razem jak bylam w ciązy ale i tak nie mialam duzego brzucha pomimo duzego dziecka kazdy mowil ze cos maly ten brzuch a takie duze urodzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też długo nie było widac a jak nagle mi wywaliło brzuchol to ludzie nie dowierzali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego że chda byłam :) i pierwsza ciąża to widac szybciej nie mam dużego brzuszka ale widac już i bardzo sie ciesze a mój skarb dzis troche szalał w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz za 2 tyg u mnie tez wywali bo juz coraz gorzej mi się dopiąc wiec to kwestia kilkunastu dni wiem to bo juz raz tak mialam jak mnie wywali to raz a dobrze.ja dzis tez czuje caly czas malego lub malą 11tego sie dowiem,a 12tego ide wyrwac zęba bo musze do aparatu troche sie boje ale musze bo ząb jest za slaby,a najsmieszniejsze jest to ze dwa dni pozniej ide na wesele,mam nadzieje ze do tego czasu dojde do siebie.jeszcze do tego okazalo sie ze moja dentystka tez jest w ciązy tylko o miesiąc nizej heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) byłam dzisiaj w pracy odwiedzić moje pracownice, ale mi zeszło od 13 do 17 siedziałam :) i wiecie co sie stało??? dzidzia mnie kopnęła pare razy ale tak porządnie że aż zamarłam. Normalnie szok :) jak pójdę w czwartek do gina to się mu pochwalę :) a co do ząbków to właśnie mnie dzisiaj jeden pobolewa ale nie mam ochoty iść do dentysty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!!!! Czy Wy też macie taki problem z sikaniem?? Nie mogę się wybrać spokojnie na miasto bo cały czas biegam do toalety i muszę szukać takich miejsc gdzie one są. Myślałam, że tylko na początku i końcu ciąży są z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 witaj w klubie :) : ) mnie też ten zaszczyt kopnął w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia 81 mi już trochę przeszło, przynajmniej jak gdzieś wychodzę :) bo jak siedzę w domku to tak standardowo, o chwilę biegam agnieszka 31 czy jak ja teraz pójde do lekarza a bedzie to 19 tydzień i będę miała usg to mogę je zaliczyć do tego połówkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety też często sikam, czasem 4-5 razy w ciągu godziny :) no cóż, \"uroki\" bycia w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem myszka :) tlyko wczesniej jak tu przezywalysmy kiedy ktora bierze slub to się nic nie pochwaliłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 12 dni :) mientuska chyba 2 tyg późneij albo tydzień póżneij, nie jestem pewna.. i jeszcze ze 2 dziewczyny ale nie pamietam teraz które bo tlyko raz pisały o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) ale o tych ślubach tu pisałyśmy jeszcze zanim powstało tamto forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka chodzi mi o ustąpienie miejsca :) ja mam tylko ślub cywilny ale mam zamiar wziąść kościelny tyle tylko ,żę razem ze chrzcinami chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my chcemy wczesniej ale nie robi mi to żadnego problemnu a ja ostatnio jestem jakas gapowata nawet mąż mi to mówi że chdze jak cma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała linka to bym podesłała, ale na zdjęciach w necie jest tylko spódnica, bo gorset zupelnie inny będę miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko a nie boisz się, że będzie Ci ciężko wytrzymac całą noc w 7 miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×