Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Bedeve - ten kod suwaczka musisz wprowadzić w preferencjach (na górze strony) w stopkę, to będziesz go miała cały czas widocznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve ja pójdę na początku maja dopiero chyba bo mialam robione usg 29 marca i 2 tygodnie wcześniej i obawiam się robić zbyt często :( ale zapytam się lekarza bo mam wizytę 12 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie macie pojęcia jak sie zmartwiłam, kiedy założyłyście sobie nowe forum, bo już myślałam ze klapa, że już nie poczytam co się u was dzieje, ale wróciłyście i chwała wam za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka no pewnie , że możesz iść co innego ja, która miała robione już 6 razy usg od początku ciąży przez te moje zagrożenia i powikłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetka my nie wróciłyśmy tylko cały czas jesteśmy tutaj a inne dziewczyny przeniosły się na tamto forum :) każdy robi jak chce :) ja piszę tutaj z wami i tam też zaglądam często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy twierdzą ze usg jest groźne dla dziecka, choc ja słyszałam, ze ponoć wcale niczym nie grozi. ale też jestem tego zdania, ze jeśli nie ma potrzeby to po co robić. Ja też miałam jak na razie 2 razy, a teraz już 13 tygodni mojej Kruszynki nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Śmiglo - ale pewnien czas nikt tutaj nie zaglądał, a jesli już to bardzo sporadycznie. Ale tak jak piszesz, każdy robi jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robione usg w już 4 razy chodzę tak co miesiąc, ale 16 kwietnia to będzie 2 tygodnie od ostatniego,hmmmmam nadzieję że to nie zaszkodzi dzidziusiowi, słyszałam, że jest to jedynie dla dziecka nieprzyjemne, bo słyszy jakby pisk hamującej lokomotywy, ale nie słyszałam o skutkach ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja można powiedzieć widziałąm moją dzidzią od fasolki i trochę przyzwyczaiłam się ją często oglądać i wiem , że lepiej jest trochę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to miałam na początku w ciągu 2 tygodni robione 4 razy usg bo miałąm krwawienia i było zagrożenie poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te które zaglądaja na tamto forum - jest tam też może Molinezja i Kasiaka??? Jeśli tak to pozdrówcie je ode mnie bo znam te kobietki, a dawno nie miałam z nimi kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj kartę to pobiegnę za ciebie, tylko powiedz gdzie konkretnie :D Mnie od samego początku ciąży energia rozpiera i nie wiem co mam z nią zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo - to będę bardzo wdzięczna, powinna mnie skojarzyć, mysle ze na pewno mnie pamięta :) Właśnie dostałam smsa od koleżanki: urodziła córkę Maję i dość duża jest bo aż 3950 g. A to też jej pierwsze dziecko :D Ale jej zazdroszczę, już będzie mogła ją tulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) ja też już bym chciała swoją niunię ale muszę jeszcze poczekać bo dopiero w niedzielę minie mi półmetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj limetka 82 ja tez ide na usg zaraz po swietach w srode, fajnie ze troche piszecie jak zwykle mnie nie bylo jak tu stukalyscie,mnie dzis pobolewa od wczoraj prawy bok oby to nic zlego,widze ze nie tylko mnie Ciebie tez badeve jak czytalam.Tez czuje sie brzydka,mam tyle fajnych sukienek na lato a w nic nie wejde to znaczy wejde ale bede wyglądac strasznie czasami sie zalamuje tym wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka tylko daj znać jak będziesz wiedzieć płeć dzidzi :) do ciebie mam przeczucie, że córa to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agnieszko!!! :) A więc będziemy mogły zobaczyc cóż się tam u nas w środku dzieje :) Musze zajrzeć do was w tabelkę i sprawdzić która jeszcze ma tak samo termin jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jedną mam ale ,nie zaszkodzilaby druga wcale bym sie nie obrazila bo pierwsza jest sliczna i bardzo poukladana nie chwaląc sie,no a jak bedzie synek tez sie uciesze .Niestety przy pierwszej ciązy nie wiedzialam do konca nie chciala nam pokazac co ma miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×