Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Myszka - pytalas przedtem ile przytyłm, a więc u mnie już 6 kg na plusie, ale gdzieś wyczytałam, że to norma o tym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze uciekacie :) Ale nie dziwie się mnie już też troszkę zmęczenie bierze i wezmę przykład z was :) Też pójde odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia właśnie zrobiła popołudniową gimnastykę wraz z tańcem mojego brzucha :-). Kochama wiercipiętka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba wszyscy albo już odpoczywają albo strasznie się przygotowują do świąt bo straszna cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo strasznie teraz bryka. wciągu dnia nie czułam bo byłam w ruchu. powiedz mi czy ty też czujesz tak straszniemocno tętno na brzuszku?? bo u mnie aż cały brzuch drży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś wybralam się z Oliwką na spacer bez wózka i to byl mój wielki błąd - Oliwka ma 1,5 roku i waży prawie 13 kilo i niestety musialam ja 4 razy wziąść na ręcę - i TO BYŁ WIELKI BŁĄD - do tearz potwornie boli mnie brzuch 3 goziny leżenia i skopolan nic nie pomogły. Zaraz chyba padnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz łożysko na przedniej ścienie maciy -ja w pierwszej ciązy tez tak miałam :) tearz zdaje się, że jest na tylniej ale ie jestem pewna bo USG mam dopiero 16 kwietnia a na poprzednim 13 tydzień lekarz powiedział tyko,że wygląda na to , że łożysko uformuje się na tylniej ścianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna uważaj na siebie. Ja też czasem się zapominam a potem ból jest straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! i teraz nie iem co robić bo muszę iść małą kapać a mąż w pracy pewnie bęzdie okolo 22..... No i boli i nic nie pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie znikam pewnie jutro pojawie się aby zlożyć Wam życzenia :0 na razie Babeczki NADZIEWANE ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nic się nie stanie jak raznie umyjesz małej w wannie. Jutro też jest dzień. A ty musisz teraz dbaćtakże o swoje drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, ze nie masz się czym martwić a jak szykie masz to tętno? do 100 czy okolo 140-160??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak maccę mamy bardzo dobrze ukrwiną! nie zależnie czy łożysko jest z na przednej czy której klwiek scian ale mnie brzuch podskakiwał jak miałam na przedniej i tyle.... Znikam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny!! tu mnie jeszcze nie było :) termin mam na 22 sierpnia :) i choć baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo pragnęłam dziewczynki okazało sie że mam chłopca , który dziś bryka sobie ostro czyli ...\" a we mnie rokendrol\" pozdrawiam Was wszystkie a Ciebie LImetko ściskam moooocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, zadko tu ostatnio zagladam ale na czas Swiat chcailam Wam zyczyń pogody i spokoju oraz wiele rodzinnego ciepła. I dla maleństw aby rosły zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Pewnie jeszcze tutaj dzisiaj zajrzę, ale już teraz chciałam wam wszystkim i każdej z osobna życzyć: 🌻 pięknych i radosnych Świąt Wielkanocnych, dużo spokoju, zdrówka, pięknej pogody oraz dużo, dużo kopniaków od swoich pociech🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...wpadłam wam złożyć życzenia :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Na wielkanocnym stole baba się rozpycha, mówiąc do mazurka: \"Ale jestem pycha\". A mazurek prycha do czekoladowych kurek: \"To jasne jak słońce, że jam lepszy od początku po końce.\" Jajka bardzo się zgniewały, mazurkowi przyganiały: \"Każdy powie, że jajko na zdrowie, mazurek niedobry!\" Odezwał się zza firanek okienny papierowy baranek: \"Przestańcie sobie przyganiać. Bardzo was proszę. Bo kurki zjem po trosze, a jajka całe na twardo. Przysiegam na palmę z kokardą. Palmy się pogniewały... I oto nasz wierszyk cały. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wpadlam zlozyc Zyczenia Wesolych Pogodnych Swiąt i Zrowia Waszego i dzidzi. SoldeLuna-uwazaj na siebie nie warto ryzykowac wiem ze masz malutkie dziecko ale musisz sie oszczędzac nie ma co ryzykowac. Smigło7 -daj znac jak z dzidzią napewno sie odezwie w brzuszku wyczytalam ze dzidzie w 20 tyg mają okresy czuwania i napewno tak jest w twoim przypadku,tez tak mam zresztą pisalam Wam czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołaczam sie z życzeniami!!!! ciepłych, rodzinnych, spokojnych, radosnych, tkliwych- przeciez to nasz pierwsze w powiekszonym składzie ...:) dni Światecznych Agunia 81- to moje pierwsze dzieciatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×