Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

A ja wczoraj pokłóciłam sie z tesciową, przyjechała do mnie na kilka dni i z nudów wszystko mi sprząta, gdyby jeszcze robiła to dobrze to nie miałabym nic przeciwko temu, ale robi same szkody :( Wczoraj przez przypadek wylała garnek z wodą na podłogę szwedzką i deski napuchły. Myslałam ze to wyschnie, ale zrobiły sie bąble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz kopie ale roznie z tym bywa okazalo sie ze mam lozysko na przedniej scianie ale na szczęscie na samej gorze wiec wszystko jest ok,dziecko wazy 350 gr i sobie kopalo jak oglądał je lekarz a ja je nie czulam ale tak czy siak czuje je bardziej intensywnie niz tydzien temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba taki dzien był że wszystkie sie miały spięcie ale co tam dzidzia rozwesela jak da kopa:) ale i tak jestem zła na chłopa bo mielismy isc na basen a tak to chyba popływam pod prysznicem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
Moja dzidzia kopie już bardzo mocno. Duży chłopczyk i duży brzuch. W ogóle to jestem wielka i gruba, a gdzie tu jeszcze do porodu:( Trochę się martwię że tak dużo już przytyłam, chociaż nie ciągnie mnie do słodyczy i odżywiam się raczej normalnie.Zawsze co prawda miałam tendencje do tycia i trochę czasami mam doła z tego powodu że już wyglądam jak wieloryb. Ale potem zaraz sobie powtarzam, że najważniejsze jest zdrowie maluszka, że mogę sobie wyglądać obojętnie jak, byleby maleństwo urodziło się zdrowe. Jak dobrze że jesteście:) Fajnie jest się "wygadać" i wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja od niedzieli zaczęłam czuć dziecko bardziej :) nawet mąż mógł poczuć bo teraz jak dzidzia kopie to cały brzuch mi lata i się wygina :) i teraZ NAWET CZUJę JAK DZIDZIA PRZEMIESZCZA SIę Z JEDNEJ STRONY BRZUSZKA NA DRUGą :) najgorzej jest jak na chwilkę zatrzyma się na pęcherzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wlasnie to zalezy od dnia i godziny raz kopie raz jest cicho,przynajmniej wiem co juz tam rosnie hehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze na 100% nie wiem bo lekarz dobrze nie widział a dzisiaj to pewnie nie zrobi mi usg bo miałam robione jakieś 2 tyg. wcześniej i będę musiała poczekać jeszcze :) a takbym poszła na zakupki dla maluszka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybrałam dla chłopca imię Dominik a mąż ma wybrać dla dziewczynki i ostatnio powiedział ,że to będzie Dominika :) ale wymyślił co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś musiałaś poknocić bo wcześniej widziałam twój suwaczek a teraz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nad morze do Swinołujścia i też mam problem ale bede chodzic w dresach wiec może nie bedzie tak zle bo kupiłam dwa dresy tak sie rozpuscilismy z wydawaniem pieniędzy ze głowa mała zaszły nowe zmiany a wiec kupno auta i...domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina -
dziewczynki moze wy mi pomoze cie co to moze byc jest biała gesta, bezwonna jest jej troche duzo bo leje sie mam 22 dc staram sie o dziecko !!!!!!!!!!! nic mnie nie piecze, swędzi ?///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×