Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Smiglo - a więc mamy takie same dolegliwości: u mnie też hemoglobina koło 10, a więc mamy anemię no i w moczu miałam bakterie, na które bralam jakieś tabletki. Dziś byłam ponownie zanieść mocz do badania, jutro beda wyniki i tez idę jutro do lekarza z nimi - ciekawe co powie. Jutro jeszcze usg więc mam nadzieję na sopjrzenie na Niunię z \"tej własciwej strony\" :D Aha - na ten spadek hemoglobiny też biorę tabletki - żelazo - i będę je już brała do końca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa co powie na to mój lekarz , pewnie też będę musiała brać żelazo :) a ja miałam już wcześniej takie złe wyniki i teraz robiła powtórkę bo brałam furalgin na te bakterie w moczu ale chyba nie pomoogło bo dalej są te cholerne bakterie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie nuda - Oliwka szaleje po mnieszkaniu a w brzusiu była dziś mała rewolucja - to chyba odreagowanie ostatnich 2 dni spania. pnad godzinę miałam balangę:) Oliwka spałą a dzidzia w brzusiu tańcowała :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmigło a robiłaś badanie na posiew moczu?? dosyc często jest tak, że jak mocz za długo stoi przed badaniem to się w nim rozwija różne tałatajstwo ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo - czuję, że ty też będziesz musiała brać żelazo, bo jak już teraz mamy taki niski poziom hemoglobiny to co będzie przed samym porodem, a trzeba to uzupełnić. Soldeluna - a widzisz, więc nie było się czym artwić, po prostu sobie spało. To dobrze że już figa, przynajmniej możesz byc spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja się uciezyłam , bo trochę się martwie - te cukry mimo uważania i diety mam wysokie i boję się o tego BĄCZKA :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie po prostu było zmęczone i musiało odpocząć :) Ale teraz pewnie będzie nadrabiało straty :) A moje Małe dziś prawie wcae nie kopie tylko sie wygina na prawo i lewo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo - idź i lepiej z nim pogadaj - przytul, przepros wyjaśnij czemu taka nabuzowana jetseś i idzcie na żarcie gdzieś na miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, tego sie bałam że ktos wspomni o jedzeniu. U mnie czas na kolację, ale jeszcze chwilkę posiedzę, bo do czasu gdy pójde spać jeszcze 2 razy zgłodnieję. Też macie takiego smoczego głoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go będę trzymać przynajmniej do jutra już taka jestem i już a jutro mam wolne i nie zrobię dla niego obiadu za karę nich ma za to, że nie dba o żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetka ja mam ciągłego gloda, ale że mam cukrzyce to nie mogę jeść lile chcę i czego chcę tylko określony rodzaj i ilośc przez co chodze cały czas głodna no i ciągle mam na coś ochotę a nie mogę :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limetko nie zjadlam bo mięso było nie dosmażone i ogólnie obiad do dupy był i się z mężem pokłóciłam właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Smiglo, no to faktycznie sobie nie pojadłaś. Soldeluna ma rację może lepiej pogadać i wyjść na miasto na cos dobrego? :) Soldeluna - ja nawet jak się najem to za minute jestem głodna, kurka a to takie uciążliwe uczucie. Dziewczyny ja już musze iść na tę kolację bo zaraz zjem klawiaturę :) Nie wiem czy jeszcze dziś przyjdę, więc jakby mnie już nie było to do zobaczenia jutro. Napisze wam jak było u lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec bylam na Usg z dzieckiem wszystko ok,jest zdrowe no i to bedzie chlopak bylo wyraznie widac jego klejnoty wi ęc bede miala parke,bardzo sie ciesze ale musze jakos jeszcze przeczekac te pare miesięcy.No i od dzis bede liczyc tak tygodnie jak mi wychodzi od okresu bo to juz prawie koniec 20 tygodnia. smiglo7 nie martw sie tak badaniami tez mi tak spadala hemoglobina i bralam zelazo w tamtej ciązy, bedzie dobrze to jest normalna rzecz. Sama musze robic badania,mnie za to okropelnie bolą plecy,kręgoslup no i boki brzucha lekarz mowil ze to więzadla.pewnie tak mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom.....22....02.08...+4..syn moonisia....Monika......21....Poznań..............22.... 04.08...+4...córeczka Limetka82...Danka.....25....Wolsztyn...........23.....04 .08....+6 sokratynka....Ola........24....Trójmiasto.........23... .05.08...+5...syn Dżiska.....................24....woj.lubelskie.........2 1....12.08...+5... Kasiaka....................28....wielkopolskie.......21. ....09.08...-2...? -dziki storczyk-.Maja...25....Śląsk.................20.....10.08... . 0.. SoldeLuna...Marta.......28.5..Warszawa..........22.....1 1 .08...+2.6 NovemberRain...Paulina...22..Warszawa.......22....11-12. 08...+5,5... synuś Olinka76......Ola.........30....Trójmiasto..........20.. ....15.08...+3...synek badeve....Ewa Badeve. 26....podkarpackie.......19......19.08...+5... Agunia81 ..................26....małopolska.........21.....19.08...+3 ..synek myszka24....Ewelina....24....Łódź..................21... ..20.08...+5KG.. julianna29.............29....warszawa............20. ....21.08...+2...dz dragonka73.......33....Wroclaw/usa........20.... .22.08...+2...synek? gokata...........26.....kuj.-pom..............21......22 .08.....+1,5 KATRINA31..Kasia...............Śrem............ ......17......25.08...+4 Agnieszka31..............31....podkarpackie........20... ...26.08...+3synek Halinamalina..............31....dolnośląskie...........1 9.... .26.08...+0 smiglo7......Asia..........28....Wrocław.... .....19......26.08...+9...córcia? Anuśka2007............24....zach-pom.............17.. ....29.08...+5... ________________________________________________________ __ Suri.....Żaneta.....24..woj.kuj.-pom.....21....... ..01 .08.07....+2 syn Molinezja...............28.....Kraków...............16.. ...01.08.07.....+2 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.22....02.08.07....+4 pluszka... Beata .......31 ...woj.kuj-pom ......22......03.08.07..+6 syn enais..................24...małopolskie..........22. ......03.08.07..+5 syn Magduśka.................29....Kraków..............16. ...06.08..oliwka2 - Magda - 31 - Trójmiasto - 19tc - 12.08.07(+4kg) - 99% synek slonko26....Joanna......26.....warm-mazur....20... ..12.08.07..+4 syn dominika-80.......27......małopolska.......21.... ...13.08.07..+4 córa gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.......19 .....15.08.07...+9 syn? jaga77.................29.......woj.lubelskie........1 6......15.08.07...+4 betika...Beata..........30.......Toruń..............15.. .ok..15 -16.08.07 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ............20.......18.08.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! A ja dzisiaj strasznie jestem niewyspana :( Dzidzius całą noc sie wiercił i kopał, ze oka nie zmrużyłam...dopieo nad ranem troche przysnelam, ale i tak jestem zmeczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam od 2 dni doła nic mi sie nie chce tylko bym wyła wczoraj sie pokłóciłam z chłopem i sie do nieg nie odzywam bo miał miec dzis dzien wolnego ale nie pojechał cos załatwic w resteuracjach to mu powiedziałm namiot tam sobiej rozbij bedzie prosciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
Dłuuuugo nie zaglądałam do kafeterii bo myślałam, ze nasze forum padło. A tu taka miła niespodzianka! Witam was wszystkie gorąco i bardzo się cieszę że znowu tu jestem:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! dzisiaj mam wolne tak więc mogę z wami pogadać :) myszka nie przejmuj się ja wczoraj tez się z chłopem pożarłam , że ryczałam jak głupia a teraz oczka mam spuchnięte :) agnieszka31 gratulacje synka :) ja dzisiaj ide do lekarza ciekawe co powie na te moje wyniki, mam nadzieję, że nie będę musiała leżeć w szpitalu :( wczoraj jeszcze szwagierka jak zobaczyła moje wyniki to powiedziała, ze mam anemie :( ogólnie to wczoraj miałam dzień i wieczór pełen wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betika
Będę miała chłopczyka. 3 razy potwierdzony:) Mam już córcię 4 l. i teraz synusia. Ale się cieszę. Zupełnie nie rozumie moich początkowych obaw co do chłopca hehe. Moja siostra młodsza tez jest w ciąży ( miesiąc mniej) i też będzie miała chłopczyka. Fajnie się złożyło, będą się razem bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć betika :) agnieszka teraz twój suwaczek jest zgodny z moim :) a jak twoja dzidzia kopie już mocniej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×