Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

ja kupiłam podobną poście ale z baldachimeml, ale od tego sprzedawcy kupiłam łóżeczko i bardzo szybko je dostałam, na prawdę dobry sprzedawca i ceny extra a pościelmam taką: http://www.allegro.pl/item209850708__6_cz_posciel_100x135_z_baldachimem_nowosci_.html dużo kupiła już z internetu, prawie całą wyprawkę, nie mam czasu na chodzenie po sklepach..nie czuję się... właśnie wstałąm z wyrka i jestem cała opuchnięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj meila to ci wysle cennik. Do najtańszych niestety nie należą ;p jedno co fajne to przyjeżdzają (do mnie mają jakieś 200 km) dowożą i skręcaja na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też będziemy w jednym pokoiku, także tylko kącik uda nam się dla Kubusia wygospodarować. Ja za usg płaciełam 100zł + płyta 20 i zdjęcie buzki 20. Dodatkowe zdjęcia były gratis. Ja też mam kotki na zielonym tle 3 elementowe i niebieską 10 el. Firma naprawdę super. W poniedziałek wysłali w środę już było wszystko w domu. Spodziewałam się ogromniej paczki a tak wszystko fajnie upchnęli, że aż się zdziwiłam. Wszystko super bawełenka, ochraniacze fajne bo wysokie i dużo troczków mają, więc się będzie fajnie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve mnie to chyba tez czeka chociaż cały czas jeszcze mam nadzieję że uda mi sie pojechać do jakiejś hurtowni i wszystko hurtem zakupić. Mimo wszystko oszczędza się na kosztach wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny to ja mam w brzuszku 97,5 i narzekam ze duzo.Wogole chcialam wam napisac ze bede miec porod troche wczesniej to znaczy cc lekarz umowil sie wstępnie na 38 tydzien bo slaba ta blizna i nie chce ryzykowac .Takze gdzies tak kolo 15 sierpnia jak nie wczesniej to zalezy od dojrzalosci malego w srode ide jeszcze na usg ale juz teraz wiem ze nie bede chodzic do 40 tyg .Jak tylko maly bedzie gotowy czyli kolo 38 tyg bede miec cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meila wysłałam jak dojdzie daj znać. Ja się zastawiam cały czas i ostatnio doszłam do wniosku, że chyba niunia bedie spala w nocy na początek z nami w łóżku bądz tylko ze mną. wydaje mi się, że tak będzie mi w nocy wygodniej. A w dzień oczywiście w łóżeczku u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję. Na razie nie mogę się zalogować na skrzynkę ale później sprawdzę. My też z mężem ustaliliśmy, że na początek damy łóżeczko do naszej sypialni, po pierwsze dla naszej wygody a po drugie dlatego, że nie wiem czy skończymy remont :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My narazie jeszcze nawet nie zaczelismy szykować pokoiku bo mąż wraca dopiero za 2 tyg. :p Mam nadzieję, że zdążymy. Ja mam też przeczucie, że się wcześniej rozsznuruje. Gin przykazał jeszcze trzy tygodnie brać tabletki a potem odstawić. I teoretycznie mogę jechać rodzić w 36 albo 37 tyg. Choć nie ukrywam, że chcę do końca chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam metra krawieckiego w domku, więc nie powiem wam ile mam w pasie....ale dużo na pewno..dziś właśnie przyszła do mnie pościel...mąż odebrał w pracy..jak przywiezie będę oglądać:.)) jak to dobrze że jest internet o tyle dobrze jest z zakupami w internecie, że mogę porównać asortyment..poczytać o tym..na prawdę fajna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szanowny małżonek zgubił już drugi telefon w tym roku... O ile pierwszy jestem w stanie jakoś usprawiedliwić...(Wracaliśmy wtedy ze szpitala po tym, jak dostałam krawawienia) O tyle tym razem to lekkie przegięcie, a jednak zgodziłam się na nowy za 500 zł. Miękka jestem, wiem. Ale jeśli zgubi ten, to będzie musiał korzystać ze starego mojego... Tym bardziej, że po ten musiałam się tłuc Alejami Jerozolimskimi, o których chyba cała Polska wie, że są w remoncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona mundurowego, ja mam pytanko..jakie tabletki łykasz, ja biorę fenoterol i mi też odstawi w 36 tygodniu,. powiedział, że mogę wtedy rodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki Ja już pisałam raz do was ,a od pewnego czasu podczytuję ,byłam na innym forum dla starających się o dziecko ,ale miałam dłuższą przerwę z braku netu i jakoś teraz się rozmowa z nim i nie klei ,może dlatego ,że nie które nadal starają się o dziecko ,a ja mogę tylko drażnić temat :( Postanowiłam napisać do was Ja mam termin na 9 z wyliczeń z usg na 13 sierpnia ,jutro mam następne usg więc będę wiedzieć coś może dokładniej.Co do wielkości brzuchola ja mam 98-99 i też mi się wydaje kolosalny ,gdyż z pierwszą córką to szłam rodzić z mniejszym ,ale w tedy miałam hypotrofię płodu więc pewnie dlatego.Choruję na nadciśnienie wrodzone ,ale tym razem chyba nie zaszkodziło dziecku bo do 25 tyg .wielkość dziecka była w normie.Będę mieć córcię Emilkę ,i już się nie mogę doczekać jak pewnie większość z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cię syliwa 1977, fajnie że do nas dołączasz...rzeczywiście miałaś przejścia z pierwszą ciążą, a brzuszek wcale nie jest taki duży :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejścia z 1 ciążą były ,ale dzięki Bogu mam dość zdrową 7 letnią córeczkę Julię która na świat wychodziła pośladkami (nie życzę żadnej z was takiego porodu),a teraz czekamy na nasz drugi skarb.9 sierpnia mamy z mężem 10 rocznicę ślubu fajnie by było jak mała urodziła się w terminie ,ale wątpię by się to udało :( jutro na usg dowiem się jak mała jest ułożona ,tego się obawiam najbardziej bo moja mama rodziła nas dwie z siostrą pośladkowo ,aż strach pomyśleć jak druga też się tak ułoży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve ja łykam No-Spę forte, swego czasu wydawały mi się za słabe i nawet pytałam lekarza o te tabletki co Ty, bo mimo iz łykałam nospę szyjka mi się dalej skracała i nawet miałam jakieś brązowe plamienia. Od tygodnia stoi w miejscu w środę mam nastepną wizytę więc bede wiedziała więcej. Sylwia1977 ja mam termin z miesiączki na 21 z USG na 26 i to mi się sprawdza, bo akurat znam dokładną date kiedy zaszłam w ciążę. A mimo to coś mi się zdaje że wcześniej się posypie :D Apropo ciśniania jak juz tak czytam ja mam tragicznie małe dziś 88/55 tętno 60 :) największe jakie miałam przez ciąże to chyba 110/70. A jak z waszymi ciśnieniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam sobie ostatnio u ojca i miałąm 130/80 przed ciążą miałam trochę niższe kurczę, za chwilę lecę pod prysznic i do lekrza (wcześniej zahaczając o autokar, żeby wetknąć tam paczkę dla męża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syliwa1977, mój maluch też jest ułożony teraz posladkowo, ale żadko się teraz słyszy, żeby lekarze pozwalali nma tkie porody, mój powiedział, że w takim wypadku cesarka wchodzi w grę( mam nadzieje że nie zmieni zdania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciśnienie śrdnie to 110/60 zawsze miałam niskie, ale takiego jak ty sylwia- to w życiu!! jak ty biedna funkcjonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ciśnienie jest farmakologicznie obniżane łykam dopegyt 2razy dziennie i dzięki temu mam je w normie u mnie nie może ono przekroczyć 140\\90 ,czasem jest blisko ale nie przekracza. Podsyłam wa link pościeli jaką ja zamówiłam z allegro http://www.allegro.pl/item210057976_sliczna_posciel_4cz_firmy_mini_mini_bee_.html żółto zieloną bo pokoik dla małej mam w kolorach pomarańczowo-zielono-zółtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia 1977 witamy cię na naszym topiku :) a ja mam inne przeczucie, najnormalniej w świecie będzie tak : wy wszystkie urodzicie a ja biedna urodze po terminie i będzie to juz wrzesień :( cały czas mam takie przeczucia brrrr Agnieszka 31 widzisz a tak się martwiłaś,że urodzisz ostatnia :) tą ostatnią to ja będę na bank :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym szpitalu którym rodziłam stawiali na porody naturalne ,i twierdzili że pośladkowo czasem rodzi się lżej niż normalnie,ale w moim przypadku lżej nie było ,rzucali mi się na brzuch i na siłę wypychali małą bo ugrzęzła ,do połowy wyszła ,a dalej nie chciała się ruszyć ,a tętno spadało więc łokciami ją wypchnęli ,ale nie żałuję że nie miałam cesarki ,teraz też bym chciała naturalnie ,ale to nie ode mnie będzie zależeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zaraz lunie i będzie burza :P zrobiło się tak ciemno,że trzeba palić światło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas za obiad się brać mąż nie długo z pracy wraca ,więc idę wsawić ziemniaczki ,zajrzę do was później ,cieszę że znalazłam wasz topik szkoda że tak późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia pościel mi się też podoba fajne zestawienie kolorków. Właśnie takie rzeczy lubię jakoś jak jest wszystkiego naciapciane to mnie odrazu odrzuca, lubię proste schludne rzeczy. Do tego strasznie ciężko u mnie żeby coś kupić ;p oj ciężko. Co do wóżka też kiedys się nad nim zastanawiałam, ale jakoś nie mam przekonania do tych rączek, wydaje mi się że wygodniejsze jest jedno całe niż takie dwie małe łapki. No i do tego koła ja chciałam mieć pompowane i większe. Z tym, że ja wybierałam pod kątem terenu w jakim będziemy jeżdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiglo7 nie wiadomo kiedy bedziesz rodzic nic nigdy nie wiadomo a tak wogole woalabym rodzic w terminie bo tak to tylko mysle niepotrzebnie i sie martwie t ą blizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke bo czuje sie kiepsko przez tą pogode spie ciągle i jestem słaba :( a mały daje czasem popalic :D no cóż dziś czeka mnie samotna noc w wielkim łóżku :(:( i jest mi smutno jutro jade do zusu po książeczke ubezpieczeniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×