Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

A o jakim forum chodzi?? Jakaś nieprzytomna jestem dzisiaj moze dlatego głupie pytania zadaje. A co do torby-fakt duża ale chyba żadna w tym roku na wakacje nie jedzie to chociarz w szpitalu poczujemy sie jak na wakacjach i z tych wakacji wrócimy z prezentem-dzidziusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuśki :) Ale dzisiaj upał strasznyy. Ja wystawiłam nosa z domu rano o 8 to juz było na dworzu 32 stopnie w cieniu, więc od tamtej pory siedze w domku i sie nie ruszam... Na szczescie zapowiadaja ochłodzenie od jutra. Ja to chyba jednak wolę jak jest taka deszczowa pogoda :p.. Mój brzusio ma 106 cm. Ciekawe ile bedzie mierzyl juz na samym koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiafrancja :D to nieźle tam szalejesz, moja sąsiadka tydzień przed porodem na kolanach pod domem mlecze plewiła całymi dniami z trawnika. Też ją podziwiałam. O matko a te upały są dobijające, chyba tylko zostaje zejść do piwnicy :D Byłam dziś trochę ubranek oglądać, że tych małych prawie nie brać to wiem, brałam głównie na 62 a na 68 też już kupujecie czy na razie dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane!!! ale upał....uffff nogi mam cały dzień spuchnięte( jak od 8:)) w pracy to nie dziwne) ale juz siedzę w domku i wpierniczam oscypka( mama mi przywiozła od bacy)a kubuś kopie ile sił w nóżkach, aż miło a ja wczoraj też na grilku wylądowałam, za bardzo to mi się nie hciało, ale szkoda mi mojego mężulka, cały tydzień praca i remont...ach, ale mówię wam pokoik już wymalowany- niebiesko- zołty, z paskiem z kubusiem puchatkiem ..na prawdę słodko to wygląda..dziś kładzie panele i wreszcie będziemy mieć czyściutko...to dla mnie piekny dzień, bo od czerwca 2006 roku jest ciągle bałagan..zaczeliśmy mieszkać w mieszkaniu bez wanny i prysznica, kąpałąm się w miednicy, ale chciałam byc już na swoim i tak wspólnymi siłami dotrwaliśmy!!!!! dgybym miałą to wszystko na raz, na pewno by mnie tak nie cieszyło...najbardziej cieszą rzeczy, na kóre się długoc czeka..tak jak dzidziuś dzisiaj przyszedł mi rożek do karmienia...super...rozmiar xl...teraz na nim mogę się nawet wyłożyć...taki wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jest taki ukrop ze pranie na balkonie schnie w 30 minut. JA mam pozamykane wszystkie okna i zasłonięte rolety.Tak mi jest chłodniej.W cieniu na dworzu jest aż 33!! stopnie!! W domu włączone mam 3 wiatrakki!!! Moze jak wezme prysznic poczuje sie lepiej?? Juz dzisiaj 3 raz ide pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też wykąpana, wyleżałam się w chłodnej wodzie i od razu lepiej. Ale na dwór nie odważę się wyjść. Co do ciuszków to ja już mam nawet takie na 74. A co tam, przecież się przydadzą. Jak mi coś wpadło w oko to brałam. A tak to większość na 62 i 68. Mam pytanie a propo pielęgnacji pępuszka. Sam pępuszek się smaruje tym wacikiem nasączonym spirytusem, tzn ten kikut, czy skórę dzieciaczka wkoło. Bo już nie wiem, zgłupiałam w tym temacie. Pewnie pokażą w szpitalu ale chciałabym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na szkole rodzenia mówili, że sam kikucik smaruje sie spirytusem, a skórki wokoło nie, bo można zabardzi wysuszyć i sie dzidzi ranka zrobi i bedzie bolec. Zalecali wrecz osuszyc czystym suchym wacikiem skórke wokoło, żeby nie zostało tam spirytusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas podobno dają w szpitalu do przemywania takie fioletowe \"coś\" ciekawa jestem jaka to różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że położne nam w szpitalu wszystko powiedzą, pokażą, wytłumaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak ale i tak sądzę, że co szpital to obyczaj. To fioletowe to chyba gencjana, nie wiem. Gdzieś czytałam, że spirytusem 70 % przemywać a mi znowu farmaceutka powiedziała, że używała 96 czy 95 % nie pamietam, ale zwyklego spożywczego i nawet nie rozcienczala i kikucik szybko odpadl i pępuszek zdrowiutki. I bądź tu człowieku mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że nie ma co się spieszyć ze śpiworkiem, w końcu rodzimy w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że 56/62 to nie ma sensu. Dziecko może nawet nie skorzystać. Na zimę to chyba nam będzie potrzebny coś ok 74 a taki śpiworek może być większy to nawet 74/86 może będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupię 2 szt, najwyżej potem dokupię. Co do tych zaleceń, to pewnie dotyczą one kobiet, które nie przechodziły toksoplazmozy. Ja takie zalecenia właśnie dostałam od lekarki. Natomiast jeżeli już macie to za sobą to nie ma co się przejmować. Takie przynajmniej jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ciąża się kończy..co się miało stać- to się stało....kurcze sieknęłam się nożem w palucha i boooooooooli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka zaraziła się tokso ale w porę to wykryto, a była chyba w 6 miesiącu. Brała antybiotyki, ciągle się zamartwiała, czy mały będzie zdrowy. I udało się, zdrowy do tej pory a już ma 7 lat prawie. Także nigdy nie ma się co poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Rozmawiałam dzisiaj z szanownym małżonkiem i wraca niestety 2 dni później niż było ustalone, ale okazuje się, że zmiennik nie dojechał na czas, będzie dopiero 22 lipca, a 22 mój miał wyjeżdżać i by nic nie zdążył mu pokazać... Ech... Mogłam powiedzieć, że się nie zgadzam, ale po co mężowi robić tyły w biurze... Ma to też swoje plusy, przynajmniej wróci samolotem, dwie godziny i będzie, a nie 40 godzin w autokarze... No i co tu dużo mówić - znacznie bezpieczniej. Trochę się martwię, bo w sobotę podobno dostał kroplówkę z powodu odwodnienia i ogólnego osłabienia... No ale podobno już dobrze... Upał mi nawet nie doskwiera aż tak, chociaż do domu wróciłam od ojca dopiero dzisiaj po 17, więc znośne 29 st w domu, na dachu ledwie 32 (w czasie upału dochodzi do 70 ;) ). Co prawda, z samochodu, jak mnie tato przywiózł, wysiadałam cała mokra... Dzisiaj wyprałam sobie pierwsze rzeczy w płatkach mydlanych i muszę powiedzieć, że a) pienią się w cholerę ;) b) mają zapach zbliżony do mleka - jak dla mnie nie za fajny c) większa sztuka dobrze wypłukać rzeczy, jak się poprzyklejają kawałki nierozpuszczonego mydła A staniki do karmienia kupiłam sobie na razie dwa, żeby mieć na zmianę, chociaż zastanawiam się, czy nie za małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 37.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .37......05.08.....+15...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....31.... 12.08…….+14... Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .36......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........wielkopolskie.....34.11.08 /04.08..+6...Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........36.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........36....11-12.08...+15...synuś Mysza30….Joanna..30....woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..35......19.08...+13,4.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........35.....1 9.08....+10.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....35... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego……26……zach-pom.. ...34……..21.08..+5,5…...???? dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..34.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......34......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......34. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....37.........?????....+17..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja.........................28........Kraków...... ............16….....01.08…...+2 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ..........37.....03.08...+15… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……………….Magda. . 31………… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawostka: mam na oknie stefanotisa... który odkąd stracił wszystkie kwiaty po przyniesieniu do domu w maju, nie przejawia jakiejkolwiek chęci kwitnienia... za to pnącza rosną jak głupie - a teraz się ruszają :) jeszcze przed chwilą były w stronę pokoju, teraz już się przekręcają w stronę okna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu aż mi cieknie po tylku a leze tylko w sukience :D Na allegro są właśnie w miarę tanie staniczki też koło 10 zł. JA co prawda nie mam stefanotisa ale hoję, wyglądają identycznie. I ostatnio jej pędy znalazłam za witryną w książkach jak ona tam wlazła :D w każdą szparkę się wciśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być hoja :p a nie chuja :D a jeszcze co do pieluch to u mnie zwykłe tetrówki kosztują koło 3 - 4 zł za sztukę więc nie takie grosze. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mnie przerażać ta roślina ;) żona mundurowego - ja siedzę w domu w samej bieliźnie i całkiem mi znośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusiek - ja u tego sprzedawcy właśnie kupowałam pieluszki, co prawda, te większe i droższe. I jeszcze parę innych rzeczy. I czekam na paczkę i nie ma jej i nie ma (nie chciałam płacić za priorytet, po tym jak ostatnio pani na poczcie po tym jak prirytet przyszedł po 4 dniach stwierdziła, że to i tak dobrze, bo normalnie chodzą do dwóch tygodni...) ankakoza - ja prawdopodobnie będę kupować nawilżacz, ale dopiero jak się sezon grzewczy zacznie, bo synuś będzie miał łóżeczko koło grzejnika... no, chyba, że się sprawdzą mokre ręczniki. W każdym razie, gdybym kupowała to tylko ultradźwiękowy - na zimną parę (zawsze bezpieczniejszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza dotarła do mnie pościel :) po południu mi przyniósł listonosz :) ale piękna :) boże ja się rozpływam :( co do drugiego forum to ja od dawna piszę tam i tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie nie kupuje wszystkiego co popadnie tylko najbardziej podstawowe rzeczy czyli wyprawke ,paczke pieluch, kosmetyki dla dziecka.itd takie podstawowe rzeczy.Na inne rzeczy mam czas wlącznie ze spiworkiem na jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×