Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

myszka24, widziałąm, że kupiłaś sobie krem przeciw odparzeniom penaten..ja też go kupiłam- i jak myślisz nim pupke można smarować chyba codziennie, czy tylko wtenczas, kiedy pojawią się odparzenia? pytam bo pracujesz w aptece..to jesteś spec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć wiadomo skóra malusza musi tez go zaakceptować ale zwykle nie było problemu najczęsciej spotykałam sie z reakcją alergiczną na Sudokrem fajnie tez sie sprawdza linomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve--a masz dwie buteleczki 125ml firmy Tommee Tippee?Ja dziś zupełnie przypadkiem je odkryłam:)fajne są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macro, mam właśnie dwie i można kupić tez w kolorze niebieskim i różewym, ja kupiłam w niebieskim są przekochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale slońce praży !!! A ja siedzę w pracy i dopiero teraz znalazłam chwilkę żeby zjeść śniadanko. Piję dużo, nawet bardzo dużo. Ja torbę mam już spakowaną. Wczoraj przyszły koszule które zamówiłam na allegro tylko chyba pasowałoby je wyprać. Co do biustonoszy to ja też kupiłam na placyku po 11 zł za szt. Kupiłam dwa i wypiorę je razem z koszulkami. Piasłyście ostatnio odnośnie śpiworków czy są potrzebne czy nie a ja właśnie wczoraj dostałam taki od siostry po jej synku i nie wiem czy się przydadzą. Nie kupiłam jeszcze termometru ale jakby coś to będe kupować na allegro bo są tańsza a w sklepie ponad 100 zł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam z malym u lekarza,zbadala go i powiedziala,ze to na jej oko jest asmatyczne,wiec dala jakis lek wziewny i kazala mi wziac spotkanie ze specjalista :( On od malego ma takie problemy,ale myslalam,ze to tylko przypuszczenia :( Ja wlasnie robie spaghetti z pieczarkami,a potem na przeswietlenie i kupic prezent dla mezusia. U nas nie tyle co jest goraco,ale straszna duchota,nie ma czym oddychac,w nocy padal deszcz dosc silnie,ale co z tego jak rano sladu po nim nie ma.U nas dzisiaj zaczyna sie blues festiwal,fajnie nawet wtedy jest,w calym miescie koncerty,moze ktoregos wieczoru sie doczolgam :P A 27.07 jest u nas etap tour de france,ogladajcie to zobaczycie moje miasto.Tak bym chciala pojsc,ale jesli urodze do 27.07 to nie pojde na pewno bo minimum 5dni bede w szpitalu :( wiec nie pozosatje mi nic innego jak urodzic po 27.07 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve---wzięłam dwie ale jedna 150ml a druga 260ml:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 37.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .37......05.08.....+15...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....31.... 12.08…….+14... Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .36......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........wielkopolskie.....34.11.08 /04.08..+6...Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........36.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........36....11-12.08...+15...synuś Mysza30….Joanna..30....woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..35......19.08...+13,4.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........35.....1 9.08....+10.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....35... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego……26……zach-pom.. ...34……..21.08..+5,5…...???? dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..34.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......34......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......34. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....38.........?????....+18..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja.........................28........Kraków...... ............16….....01.08…...+2 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ..........37.....03.08...+15… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……………….Magda. . 31………… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! to kłucie moze byc od skracajacej sie i rozwieracej sie szyjki - ja tak mialam. ja ciagke leze i podzwiam was ze jeszcze tak biegacie. ja mam zakaz bo mam skurcze. Gosia ta biegunka to przypadakim nie przed porodem?? :) ja juz sie nie moge doczekac - juz chce urodzic. Mala w sob bedzie donoszona. :) Trzymajcie sie!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka31- obwód w brzuszku niby nie taki ogromny ale ja też nie należę do tych najwyższych bo mam zaledwie 160 cm wzrostu, chociaż filigranowa przed ciążą nie byłam bo ważyłam ok 54 kg. Dziś przeszłam się do apteki na osiedlu i przy okazji okazało się że rzeczy które zamówiłam na allegro są w podobnych cenach a niektóre nawet tańsze w aptece. Gdybym wiedziała wcześniej to kupiłabym tu na miejscu, miałabym od razu no i za przesyłkę nie trzeba byłoby płacić. No cóż będę wiedziała na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaka :) Moze zrobie mezusiowi prezent na urodzinki :) Ja pamietam,ze dzien przed porodem z Mackiem nie moglam na miejscu usiedziec,latalam po miescie jak szalon :) Tylko,ze nie mialam takiego wielkiego brzucha :P mimo,ze o wiele wiecej przytylam :) Ja uciekam wziac prysznic,malego do mamy i na przeswietlenie,a tak mi sie nie chce :( czekac w tym szptalu bo juz mam dosc tych ciaglych wizyt u lekarzy,ale z drugiej strony to dobrze,ze tak dokladnie przygotowuja do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego kłucia to też tak mam jak pochodzę albo wieczorkiem, do tego jeszcze ciągnie, nie należy to do zbyt przyjemnych odczuć. A czy boli Was podbrzusze tak jak na miesiączkę,bo mnie wieczorkiem tak. Mówiłam to swojemu lekarzowi ale stwierdził że to nic takiego. Skurczów żadnych, twardnienia ani stawiania się brzucha nie odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Normalnie zwariuję zaraz przez te upały. Nie da się żyć dosłownie. Też pojechałam odebrać wyniki i tak się upociłam, że lepiej nie mówić. Hemoglobina mi też w końcu podrosła i mam w normie już. Smiglo a jak ci wyszły krwinki białe tj.WBC? Bo norma jest od 4-10 a ja mam 15.2 czytałam, że pod koniec ciąży to może wzrastać, ale aż tyle to nie wiem. A wizytę mam dopiero w poniedziałek. I cholesterol cały czas wysoki. Z moczem wszystko ok. Widzę, że prawie wszystkie u tego samego sprzedawcy pościel kupujemy :-) Super jest, naprawdę. Ja wszystko wyprałam, nawet kołderkę i poduszeczkę i nic się nie stało. Fajnie się prasuje, super jest. Już się nie mogę doczekać, żeby ją rozłożyć w łóżeczku, którego jeszcze nie mam hi hi. Butelki mam Avent jedną małą drugą dużą i narazie mi starczy bo nie wiem jak to będzie. Koszylkę dostałam w prezencie od mojego Miśka także też zostaną mi tylko biustonosze, ale te kupię w sierpniu bo gdzieś wyczytałam, że przed porodem jeszcze trochę piersi rosną. Gosia ty chyba faktycznie niedługo urodzisz, też czytałam, że przed porodem biegunki występują. Ja ze swoimi zaparciami to chyba się z tego powodu ucieszę, ale pewnie pomyślę, że to ze strachu przed porodem hi hi. Jeszcze masz manię sprzątania to też podobno syndrom przedporodowy hi hi. A po co Ci prześwietlenie miednicy? Kasiaka a ty na kiedy masz termin? Bo w tabelce masz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza wbc mam 13,9 czyli też wysokie ale ja takie mam przez całą ciązę ale za to mam w moczu krwinki czerwone widoczne w polu widzenia :( w czwartek wizyta to na bank się dowiem o co chodzi byle tylko do szpitala mnie nie wzięli :( jejku a ja za niedługo wychodzę do pani diabetolog i chyba po drodze to ze trzy razy umrę z upału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela W
Czesc dziewczyny. Te upaly sa straszne. U nas temperatura dochodzi do 40 stopni. W sumie zostaly mi jeszcze 2 tygodnie, ale chcialabym juz jechac. Wszystko mam juz przygotowane. Czekamy na naszego synusia. Jutro mam wizyte u lekarki. Jak wy radzicie sobie z tymi upalami? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziewczyny kaszle ze chyba zaraz mnie zadusi kupilam sobie syropek z prawoslazu ponoc mozna go stosowac w ciązy. Juz bym chciala urodzic a tu wlasnie teraz bedzie sie dłuzyc,zresztą zanim ja urodze to sporo z Was juz bedzie po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssssssssssaaaaaaa
matko dziewczyny u mnie się zaczęło, jadę do szpitala, trzymajcie kciuki, oj boli, wody odeszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pewnie ktoś sobie jaja robi. Agnieszka31 mleczko z czosnkiem i miodem gorące, niestety upały są ale może spróbuj wypić to pomaga i zdrowe jest. Kurcze Smiglo a my zostaniemy na szarym końcu. Ja coś mam wrażenie, że wrześniówką będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ale ja się ogólnie super czuję w sensie nie mam tak jak Wy kłucia na szyjkę, czy już delikatnych skurczów. Fakt, że to dopiero 34 tydzień a Wy już dalej w większości jesteście. Pożyjemy zobaczymy :-) Maly się wierci. Zadowolony bo się wykąpałam, ochłodziłam, trzeba się wziąść za jakąś robotę delikatną chyba, żeby znowu się nie upocić. A obiady to będę gotowała chyba wieczorem na następny dzień, bo w te upały to w kuchni nie zamierzam stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jakoś nie jestem przekonana co do prawdziwości z pomarańczowego nicka, który pojawił się po raz pierwszy chyba, ale jeśli faktycznie - to gratulacje, oby wszystko przebiegło jak najbardziej pomyślnie... Ja właśnie dzisiaj zaczęłam się pakować do szpitala... Dla siebie mam już prawie wszystko, dla małego prawie też. Wciąż nie mogę się zdecydować jakie pieluszki jednorazowe kupić. No i jadę dzisiaj do teściowej zawieźć tetrowe do prania, bo wyprać 20 sztuk to przerasta moje obecne możliwości. Dzisiaj moja teściowa ma urodziny... Zaraz jadę po kwiatki dla niej. Prezentu jakoś nie wymyśliłam... Chyba, że któraś z was podrzuci coś na szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Miesiące nie zaglądałam na to forum. Nie wiem czy któraś mnie jeszcze pamięta. Widzę że sporo już się cieszy maleństwem w domu. Ja jeszcze czekam. Wczoraj byłam u ginekologa i powiedział ze nadaje się do cięcia bo mam bardzo wąską miednicę. Nic mi sie nie rozszerzyła. Jutro idę na usg a w poniedzialek podejmie decyzję. Napiszę coś więcej jutro po usg :) Jak możecie to proszę poprawcie moje dane w tabelce, bo jak ją chce skopiować to mi się cała rozwala :) dzieki Molinezja...............28........Kraków...... ............38….....01.08…...+10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja - służę ;) aggappe....Agnieszka...28.....Jaworzno/śląskie.. .37.....10.08.....+13...synek Mikołaj kika31……….Monika………. 30………..woj.zach-pom ……36…….02.08…...+10.. syn moonisia.......Monika......21,5.....Poznań..... 37.....04.08.....+15...Zuzanna Maja Limetka82.......Danka.......25........Wolsztyn.......... 37.....04.08.....+12...ponoć synek sokratynka.......Ola..........24.......Trójmiasto....... .37......05.08.....+15...synek mama-i-ja.......Aga..........27........Białystok........ ..36.....07.08.....+14...KUBUŚ Dżiska..........................24........woj.lubelskie. ....31.... 12.08…….+14... Aniusiek..........Ania........25........Warszawa........ .36......11. 08....+18...synek Kubuś Kasiaka........... .......28.........wielkopolskie.....34.11.08 /04.08..+6...Inga Barbara dziki storczyk…..Maja.......25........Śląsk................3 6....10.08.... +8….Zosia SoldeLuna........Marta.......28.5…….Warszawa ..........36.....11. 08....+1….DAWIDEK NovemberRain...Paulina.....22……….Warsz awa..........36....11-12.08...+15...synuś Mysza30….Joanna..30....woj.podlaskie .....37....09.08....+16….Jakub Kasia_22..........Kasia........22.......Rzeszów......... ....29.....14.08.....+5.....Wiktor Olinka76..........Ola..........30.......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek badeve............Ewa_........26.......podkarpackie..... ..35......19.08...+13,4.....SYNEK Agunia81 .......................26.......małopolska..........35.....1 9.08....+10.….synek myszka24.........Ewelina....24........Łódź.............. ....35... ..20.08...+11….…SYNEK julianna29.....................29.........warszawa...... ......28. ....21.08...+2......dz zona_mundurowego……26……zach-pom.. ...34……..21.08..+5,5…...???? dragonka73....................33.........Wroclaw/usa.... ...34.... .22.08....+6……..synek gokata..........................26.........kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś misiakówna.......Basia.......24 .........Szczecin.............34.....23.08….+14… …Córcia Agnieszka31...................31..........podkarpackie...... ..34.. ..26.08....+10….synek Halinamalina..................31..........dolnośląskie.. .......31.... .26.08....+6…..SYNEK!!! smiglo7............Asia........28..........Wrocław...... .......34......26.08….+16...Dominika lacertaa........................27..........Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia ankakoza..........Anka.......30........Wrocław.......34. ......28.08...+17...synek Kubuś Anuśka2007....................24..........zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn Catrina33......................25.......... Śrem........33........26.08....+7… córka Gabrysia gosiafrancja.......Gosia…….28......Francja.. ....38.........?????....+18..synek Nicolas _______________________________________________ __ __ Koleżanki z drugiego forum: Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn Molinezja...............28........Kraków...... ............38….....01.08…...+10 a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 pluszka... ………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ..........37.....03.08...+15… Szymon enais..............................24.........małopolski e.............22.....03.08....+5……..syn Magduśka.........................29.........Kraków...... ............16. ....06.08……… oliwka2……………….Magda. . 31………… Trójmiasto…….19̷…..12.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;+4……..synek slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa doti.................Dorota.......28..........opolskie.. ............19 ......15.08…...+9…….syn? jaga77.............................29..........woj.lubel skie........16......15.08…...+4 betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie przypuszczałam z tą szyjką...dlatego jak mogę to leżę, bo czuję że te upałymogą nas troszeczkę przyspieszyć mi lekarz na początku powiedział: z miesiączki 19.08, z badań 10.08 a tak w ogóle to może pani nawet urodzić 25.08...także widzicie jak to jest...orientacyjnie wiadomo, ale jak to bedzie to tylko bozia wie :.)) mój maluszek w dzień to jedynie nóżkę mi wypina, ale to tak leniwie i czasem pupe, nie ma mowy o energicznych kopniaczkach, to już nie te czasy... zaraz popatrzę na pogodę, jest taka fajna stronka www.pogoda.pl i tak piszesz swoje miasto, pokazuje ci dokłądnie o której godzinie będzie co...u mnie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj cos komputer mi spowalnia, chyba też ma dośc upałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anakoza - ja mam termin z OM na 11-08 ale jakos tak czuje ze jesli dociagne to bedzie 04-08 albo wczesniej bo jak juz pisalam jestem na lekach. Zobaczymy jak je odloze - tak za tydzien. Moge podobno nawet przenosic. Moja Mala ma baaaaaardzo nisko glowke - juz wlasciwie przedporodowe - podobno w takim stanie jak ja przychodza kobiety rodzic!! wyobrazcie sobie moje przerazenie jak to uslyszalam 2 tyg temu!! na szczescie wytrzymalysmy i juz leci nam 37 tydzien :) Badeve - z ta pupcia to uwazaj - ja tez myslalam ze to sie pupcia wypycha a to sie okazalo ze to sa skrcze. Dziewczyny jak macie takie wypuklosci pojawiajace sie na chwile twarde tak jakby dzidzius sie wypychal to moga byc skurcze. Ja tak mialam i nawet nie wiedzialam. Wiem ze latwo pomylic sie bo moja szwagierka miala tak samo i tez myslala ze to dzidzia. Przy skurczu nie musi sie caly brzuch stawiac. Gosiu ja mysle ze ty to juz jestes tuz tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×