Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość bartkowa1
czesc dziewczyny!!!jestem pierwszy raz na tej stronie ale widze ze jest tu calkiem mily nastruj.Ja mam termin na 1 sierpnia i juz nie moge sie doczekac na mojego bobasa,z usg wyszlo ze bede miala chlopca.Wyprawke dla niego mam juz cala wiec moge spokojnie oczekiwac ta chwile nq ktora dak dlugo czekam.pozdrawiam goraco wszyskie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo no cudne mają te pościele. Ja też jestem zadowolona z zakupu u nich. A termometru jak nie było tak nie ma. Na szczęście sprzedawca stwierdził, żeby poczekać do końca tygodnia a jeżeli nie dojdzie to mi wyślą drugi. Co do nawilżacza to właśnie tak przeglądałam strony allegro i spodobał mi się ten: http://www.allegro.pl/item212228494_piec_w_jednym_nawilzacz_jonizator_inhalator_.html Nie wiem czy to ultradźwiękowy czy nie, ale gdzieś czytałam, że właśnie nie można takich przy dziecku stawiać. Więc już nie wiem. Pewnie reklama i tyle. Bartkowa witaj w sierpniówkach. Już niedużo Ci zostało :-) Kurcze ja dzisiaj chyba nie zasnę. Upał koszmarny, a jutro ma być to samo. Koszmar!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa1
witam witam cie Aniu.Ja to wcale nie moge spac,dzien w dzien chodze spac miedzy 2 a 3 rano.Jak juz poloze sie do lozka to znowu nie moge sie ulozyc do snu,pozatym straszny mam bol w pachwinach ze nawey nie moge sie przekrecic z boku na bok.Ale uzbroilam sie w cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demeter1980
Witam wszystkie mamuśki. Jestem tu po raz pierwszy i żałuje że wcześniej nie zajrzałam :-(. Termin porodu wyznaczony mam na 08.08.2007 ale czuje, że nasze kochane dzieciątko przyjdzie na świat troszkę wcześniej :-)), dziś drugi dzień upałów a ja mam serdecznie dość dobrze że ma sie ochłodzić i oby sie sprawdziło.Z niecierpliwością czekamy na naszą Kochaną Juleczkę, dodam że to mój pierwszy poród i jestem dobrej myśli bo tak naprawdę nie wiem co mnie czeka.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa1
witaj Demeter to moja tez pierwsza ciaza,ale jestem pozytywnie nastawiona na porod.Lekko napewno nie bedzie ale najwazniesze zeby nasze bobasy urodzily sie cale i zdrowe.A o bolu szybko zapomnimy kiedy wezmiemy w ramiona nasze niunie to dopiero bedzie piekne przerzycie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny na forum :) dzisiaj nad ranem złapała mnie skurcz w obydwie łydki naraz i myślałam,że umrę z bólu :( odebrałam wczoraj wyniki i hemoglobina mi się poprawiła natomiast w moczu mam jakieś cholerstwo tzn.leukocyty i erytrocyty i nie wiadomo co jeszcze :( dzisiaj wizyta u pani diabetolog :) a w czwartek spotkanie u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro ja kupilam butelke Canpol nowej generacji:http://sklep.petit.pl/go/_info/?id=291&sess_id=0435f1eee016a8c5c7abcb509e441eb2 niczym sie nie rozni niz np avent ktory kiedys uzywalam w internecie jest ona duzo tansza bo ja kupowalam w smyku no ale jak zaplacisz przesylke to na to samo wyjdzie. Co do biustonoszy to ja sama niewiem jaki kupic pasowalo by juz sie zastanowic bo przyszedl na to czas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Macro :) przesyłam ci linka do pościeli : http://www.allegro.pl/item198563636__6_cz_oryginalna_posciel_mamo_tato_100_x_135_.html do tego kompletu dokupiłam sobie rożek, drugi zestaw 3 częsciowy na zmianę i prześcieradło oraz pokrowiec na przewijak i wszystko wyniosło mnie 209,50 zł :) co do butelek to ja mam takie zestaw : http://www.allegro.pl/item213564762_zestaw_startowy_avent_nowy_12341_prezent.html w u siebie w hurtowni zapłaciłam tyle samo co na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biustonoszy też nie mam i nie za bardzo wiem jaki kupić rozmiar :( Agnieszka31 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsbjsu
Śmigło,ale numer,ja kupiłam taką samą pościel:)psiaki na kremowym tle:)a ty jaki wzór wybrałas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no czy wszyscy muszą mieć taką pościel hehehe ???Śmigło ===jakościowo jest dobra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam kotki na zielonym tle i żyrafki ecru obydwie cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj smiglo7 -ja tez niewiem jaki biustonosz kupic te na allegro nie bardzo mi sie podobają hmm juz sama niewiem jak do tej pory nie powiekszyl mi sie biust wiec o tym nie myslalam ale wiem z doswiadczenia ze po porodzie piersi bedą wieksze i cos by sie przydalo miec wygodnego no i eby byl wygodny.Ale nie mam zielonego pojęcia co kupic. Co do butelek avent mialam je przy pierwszym dziecku są bardzo dobre nie powiem ale te co kupilam mozna sterelizowac w mikrofali wiec sie skusilam jak sie nie sprawdzą zawsze mozna zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wczoraj obejrzałam to tak jestem zadowolona ale jeszcze jej nie prałam bo mam czas przecież termin na koniec sierpnia :) a wyprać trzeba :) dziewczyny z innego forum pokupowały od tego sprzedawcy i sa zadowolone :) w sumie to ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co do biustonoszy to chyba lepiej kupic w sklepie niz na allegro bo można przymierzyć już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Wspolczuje Wam tych upalow,co prawda u nas tez nie jest chlodno,ale wczoraj u rodzicow ogladalam wiadomosci i to co dzieje sie z pogoda w Polsce......... Smiglo sliczna posciel 🌼 Witam nowe kolezanki 🖐️ A ja wstalam i tak mnie przeczyscilo,ze szok,az boje sie gdzies isc,bo mam rewolucje w jelitach chyba :( A zaraz jade z malym do lekarza,bo tak mi sie dusi,ze szok,nie pomagaja syropy,inhalatory :( A juz myslalam,ze nie bede musiala prowadzic samochodu.Pozniej musze jechac na przeswietlenie miednicy,a pozniej chce skorzystac z okazji,ze maly u dziadkow i musze kupic mezusiowi present,bo 19.07 konczy 30lt :) moze urodze na jego urodzinki hihihihihi Zycze Wam kochane milego dnia,bo pewnie dopiero pd wieczor zajze 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie poszłam do pracy, bo za gorąco, jak się ochłodzi to pójdę. Byłam rano w sklepie i już z domu się nie ruszam :.) ja kupiłam taką samą pościel: misie na piaskowym tle...bardzo fajna, dobra gatunkowo, juz ją wyprałam i dzis właśnie prasuję, kupiłam do tego baldachim ale w stylu moskitiery, myslę że się przyda ja osobiście chyba nie kupię nawilżacza, uważam że ręczniki w zupełności wystarczą, a zresztą tyle bedzie prania, że nawet suszarkę położe w pokoiku i nie widzę lepiej,...oczywiście nawilżacze są bardziej estetyczne i wygodniejsze, także jak kto woli.. brzusio co jakiś czas \"staje\", ale jakoś sobie z tym radzę..dziewczyny, lekarz mi ostatnio powiedział, że jak ma się takie delikatne skurcze, to powinno się oddychać jak przy rodzeniu. Przez to że macica się kurczy, dzidziuś dostaje trochę mniej powietrza( nie dużo mniej ale jednak) i dobrze go wtedy dotleniać), także cwiczcie oddechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączyła sie też to tamtego forum...ale tego nie opuszczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve bo można pisać i tu i tam bo tutaj są fajne dziewczyny i tam też :) zmykam do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja dziś nie mogłam spać, raz że śniły mi się jakieś głupoty, po drugie gorąco, a po trzecie to spanie na boku i pobudka przy każdej zmianie pozycji. Takie to uroki zaawansowanej ciąży:) Dziś mi się nic nie chce, duszę się w mieszkanku a Kubuś próbuje wygospodarować sobie więcej miejsca w brzuchu. Właśnie sprawdziłam obwód brzuszka i mam 99 cm. Wczoraj wychodząc z domu założyłam spodnie ciążowe i ledwo się dopięłam.Dobrze że mam jeszcze rybaczki które mnie pomieszczą:) Co do butelek to ja na początek kupiłam z Aventu 125 ml- zamówiłam na allegro ale jeszcze paczuszka nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama-i-ja to tak jak ja masz w brzuszku no ja mam 98 ale w zasadzie tyle samo i wydaje mi sie ze mam ogromny ale ja jestem niska i drobna wiec chyba dlatego tak malo mam bo dziewczyny niektore tu mają wiecej.ja tez nie kupuje nawilzacza są inne wydatki zresztą ja sie duzo nauczylam po pierwszym dziecku zeby nie kupic za duzo za nim nie bede pewna ze mi sie to napewno przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam tomme...są bardzo fajne, smoczek jak pierś mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a wy dużo pijecie wody na dzień? ja tak samej wody mineralnej niegazowanej 1 butelkę+/- jakies inne płyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to pije bardzo dużo i czego sie da bo ledwo czasami zipie a ja dziś byłam na badaniach i jutro wyniki zobaczymy ale tez pewnie mi sie przyplątało jakieś cholerstwo w cipce ale na razie pomogło TAntum rosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za malo pije tak uwazam ale jak wypije wiecej to mi bulgocze w brzuchu i mnie to wkurza.Ale tak czy siak malo pije a to nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze czekam na końcówkę remontu, a jak już bedzie czysciutko, to zaczynam się pakować...mam wrażenie że jak będę się pakować do do mnie dojdzie co się tak na prawdę dzieje...bo wiecie, mam takie wrażenie jakby ta ciąża miała trwać już do końca życia..a to niedługo taaaaaaaka rewolucja!!! nie wiem czy wy też tak macie ale jak chodzę to mnie czasem( dziś cały czas) kłuje w pipce..co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez coś kłuje w pipce a zwłasza wieczorami i nie wiem co to lekarz mi tez nic nie powiedział bo nic tam nie znalaz niepokojącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×