Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość bartkowa
GOSIA FRANCJA-GOSIU JA MAM JUZ LUZECZKO UBRANE,CZEKAM TERAZ TYLKO NA TA UPRAGNIONA CHWILE,KIEDY BARTUSIA POLOZE DO NIEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ja jako takiej pościeli nie szykuje, bo są takie upały, że cienki kocyk lub pielucha flanelowa moim zdaniem w 100% wystarczą :) Tak więc powlekam tylko przescieradełka... A podusi i tak nie wolno uzywac dopóki maleć nie skończy 2 lat i tak - Moja Oliwka ma rok i 9.5 miesiąca ma taka malutką bardzo płaską podusię, ale woli spac bez !!! Tak więc zakup poscieli zostawiam na koniecsiernia poczatkek wrezsnia jak moze zacząć robic się naprawdę zimno!! A tearz idę poleżeć z nogami do góry, bo starsznie mi puchną - nawet rano są opuchniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna ja tez tak roblam jak karmilam Macka,jak stwierdzilam,ze cos zjadlam nie tak to pilam herbatke koperkowa,a malemu nic nie dawalam i nie mialam problemow,mial chyba dwa razy kolke,a wtedy pomogly gorace pieluszki :) Ja chyba powiem,zeby mama mi przygotowala lozeczko jak maly sie urodzi,bo my mamy je w sypialni,wiec zawsze moze sie zakurzyc. SoldLuna moze faktycznie razem urodzimy.U mnie sa zaklady.Najpierw mialam urodzic na urodziny naszego przyjaciela(chrzestnego maluszka) 12.07,potem na urodziny meza(wczoraj) a mama od poczatku powiedziala,ze urodze na jej mieniny (26.07) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Dzisiaj o 7.40 mój Tata zadzwonił z niecierpiącym zwłoki pytaniem - jak usunąć adres e-mail... i dziwił się, że jeszcze śpię... Oczywiście, nie udało mi się już później zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pewnie na razie kolderki nie bede uzywac,bo za goraco,a podusie mam plaska,wiec tak jakby jej nie bylo :) Dobra ja na razie uciekam,bo Maciek chce pograc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NovemberRain ty masz termin na11 sierpniai już idziesz na wywołanie. Nieźle. Też chciałabym już jechać na porodówkę. Mój szef w 3 miesiącu ciąży dwa razy powiedział żebym uważała bo coś może się stać i wylądowałam w szpitalu a dzisiaj pożegnał mnie stwierdzeniem \"tylko nie urodź w weekend\". Oj chciałabym, chciała ale przecież jeszcze miesiąc do terminu. Wg usg (z przed miesiąca) termin wychodzi mi na 4 sierpniaale to wg lekarza znaczy tylko tyle że chłop będzie duży. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Ani. Ja łóżeczko mam pościelone, ale faktycznie że na takie upały to kołderka nie bedzie mi porzebna. Ja jeszcze nie kupiłam wszystkich potrzebnych kosmetyków. U mnie też wszyscy obstawiają poród. Każdy w swoje imieniny. Ciocia na 24, tato na 25 a ja na 26 lipca hehe. Ale pewnie urodzi sie w sierpniu tak jak ma byc :) A propo gruszki do noska, koleżanka moja kupiła nie gruszkę bo to podobno nie wygodne dla małego tylko cos takiego co się przykłada do swoich ust i wydmuchuje. Końcówka do nosa malucha jest miękka. Podobno rewelka. Wiecie o czym piszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja zapewne chodzi o Fridę :) http://www.allegro.pl/item216319297_frida_na_katar_w_pudelku_filtry_14szt_wys_5zl.html Ja tez to kupiłam. A mi się coś chce :D zjadłam bułeczkę rano z serkiem, potem nektarynke i teraz snikersa i sama już nie wiem co jeszcze :D Nic trzeba się trochę podnieść z łóżka ;p coś w domu zrobić i męża dalej do malowania gonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek 🌼 🌼 Molinezja wiem o czym piszesz,dziewczyny pisaly juz o tym,ale zapomnialam jak to sie nazywa.Moj brat ma to dla swjego synka i jest bardzo zadowolony.Ja jeszcze nie kupilam tego,jak bede u lekarza to mi przepisze i nie bede placic :) Moj mezus przyszedl na obiadekale juz poszedl do pracy :( A ja sie nudze,najbardziej to mi szkoda Macka,bo nawet na pa zabaw nie moge z nim pojsc,ale jak mezus wroci to zabierze go na zakupy,a jutro juz sobota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona_mundurowego ja juz po obiadku i wsunelam juz reszte torta urodzinowego meza :P a co mi tam i tak wygladam jak wieloryb :P Jak maluch sie urodzi to bedzie wtedy dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81 - nie ja, a SoldeLuna :) ja się modlę, żeby moje dziecko to się nie spieszyło szczególnie na ten świat (najlepiej, żeby poczekał do 6 sierpnia) A właśnie - SoldeLuna - w jakim szpitalu zamierzasz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłop strasznie dzisiaj aktywny - pomimo że u nas straszny zaduch. Kiedy to się skończy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny jak wy ty duzo piszecie,czytam sobie tak i zazdroszcze co nie ktorym ze juz niedlugo bedą po ja termin mam na 26 sierpnia ale ze wzgledu na blizne cc bede cieta 16 tego w sumie to ciesze sie bardzo bo zawsze to troche wczesniej ale nie jedna z Was bedzie juz po....... z dzidzią w domciu mam nadzieje ze bedziecie z nami tu jeszcze na forum ze znajdziecie chwilunie zawsze czasu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja mialam przeswietlenie miednicy i inne badania i bede mogla normalnie rodzic :D Ty choiaz wiesz,ze 16.08 zobaczysz dzidzie,a my w ciaglej niewnosci,iedy to bedzie :) ale wazne zeby wszystko ok sie skonczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania, wracaj do zdrowia!!!!! u mnie upał a ja wzięłams ię za mycie podłóg( oczywiście mopem) dzisiaj mężlulek zaniesie łóżeczko do wymalowanego pokoiku a ja pościele maluszkowi....miałą być jeszcze szafa pod zabudowę robiona ale już facet nie zdąży..no nic co się odwlecze... dziś czułam bóle brzucha od 4 rano, więc nie spałam, potem na chwilkę do pracy, a teraz też czułam bóle brzuszka, takie jak przed miesiączką....wyszło ze mnie trochę upławów, ale za mało jak na czop...nie no może urodzę w terminie, chciałabym.... :.)) poprasowałam ciuszki malucha..a i mam pytanko..co robicie z metkami na ubrankach, nie będą maluszka gryzły? ja to bym odpruła, ale poczekam na wszą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja pomimo ze orientacyjnie wiem ze bede rodzic 16 tego w zasadzie tak wychodzi z usg ale z OM dopiero 26tego to i tak sie boje jak szlag poprostu nic mi teraz latwo nie przychodzi to dlatego teraz sie boje naszczęscie troszke mi sie uspokoil ten okropny kaszel tyle dobrego ale u mnie zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTKOWA
JA MAM NAJWCZESNIEJSZY TERMIN PORODU BO NA 1 SIERPNIA,BRZUSZEK MAM BARDZO OPUSZCZONY,DOTEGO CZESTO TWARDNIEJE MI ALE NIE MAM ZADNYCH BOLESNYCH SKURCZY.PEWNIE PODCZAS PORODU DADZA MI SIE WE ZNAKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve ja metki które są z tyłu na szyjce onciełam,a te z boku np.na pajacach nie robiłam nic bo będę zakładać to na body ale jak były metki na body z boku też się pozbyłam mnie kują a co dopiero takie delikatne ciałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA WSZYSTKIM kochani podajcie mi adreski stronek gdzie szukac imion dla dzidzi bo ja mam termin za 3 tygodnie i do teraz nie wiem jak nazwe dziekuje pozdrawiam marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka nie denerwuj sie 🌼 Mi mama jak prasowala ubranka tez poodcinala metki z ciuszkow :) A ja dzisiaj mialam tak mocny skurcz,ze az sie przetraszylam.Tylko,ze brzuch mi wcale nie stwardnial,tylko bol byl na calym brzuchu i plecach,az nie moglam powietrza zlapac wwwrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTKOWA
MAMUSKI GDZIE WY SIE PODZIALYSCIE?TAKA CISZA.!MNIE GONI DO KIBELKA CORAZ CZESCIEJ CHYBA PRZYGOTOWUJE SIE POWOLI NA PORODOWKE,SMIEJE SIE ZEBY MAZ MI NIE WYKRAKAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jeżeli chodzi o pościel to ja ubirę wszystko ładnie, z resztą nie wiem jaka będzie pogoda, bo ja mam termin na koniec sierpnia. Poduszeczkę też mam płaską ale nie będę dawać, bo podobno do 6 miesiąca nawet tych płaskich się nie daje. Także ewentualnie będzie sobie na niej leżał cały od czasu do czasu. Mnie tak w nocy komary pożarły, że spać nie mogłam, wszystko mnie swędziało. brrrrrr. Pozdrowienia dla Aniusiek. Trzymajcie się jeszcze w dwupaku trochę. 2900 już waży!! Super, ciekawe ile mój, wizytę mam w poniedziałek ale chyba bez usg. Ostatnio miesiąc temu byłam i miał 1880g. Bartkowa właśnie moja mama u mnie była i opowiadała mi, że zaraz przed porodem mojego brata co chwilkę sikała :-) Także się szykuj hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARTKOWA
TAK NAPRAWDE TO MOGLABYM I DZISIAJ RODZIC,JAK MOJ MAZ WROCI Z LUTON TO PODLACZY MI APARAT DO KOMPUTERA TO WYSLE WAM ZDJECIA MOJEGO LUZECZKA JUZ UBRANEGO I TEGO KUBUSIA PUCHATKA GRAJACEGO.WLASNIE PRZED CHWILKA WYSZLAM Z POD PRYSZNICA TAK MALY MI NOZKI WYPYCHAL PODCZAS KAPIELI ZE SAMA DO SIEBIE SIE SMIALAM.BEDZIE MI BRAKOWAC PO PORODZIE TEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja też bym ju z chciała jechać :D coś mnie dziś kłuje w podbrzuszu i mały ostro szaleje. Normalnie dość mam tej końcówki. Ciąża jest piękna ale tylko przez pierwsze 6 miechów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiam jak to będzie zaraz po porodzie, popatrzę na brzuch a go nie ma :-( Chyba dziwne uczucie. Już się tak przyzwyczaiłam do niego, że aż sama nie wierzę, że jeszcze trochę ponad miesiąc i już mnie nic nie będzie kopać w brzuszku, przeciągać się i mieć czkawki. Hmmmm. Ale za to będziemy mieć wiele innych zajęć hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam zaoszczędzić i kupiłam same poszewki. Przyjechałam i się okazało, że to jakiś nietypowy wymiar :D i coś mi się wydaje, że czeka mnie zakup nowej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×