Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Właśnie jeszcze tabelka :) kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Aniusiek.......Ania........25.......Warszawa........ .36....11.08.......+18....synek Kubuś Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara SoldeLuna......Marta......29……Warszawa .........38....11.08........+2,5…..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22………Warszawa ..........37...11-12.08....+15....synuś Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......36. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........36.....19.08.. ....+11….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......36.....26.08.....+10….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 35.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ--------- Molinezja.....16.07………01.08.........wz rost..........2700 g.........chłopak Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420g.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano - między 10 a 14 mam zgłosiś się do szpitala na zapis KTG. poczekamy zobaczymy - ostatnio jak miałam takie regularne skurcze (co 20 minut) 3 dni temu - poszłam spać i do rana juz nic sie nie wydarzyło... Poczekamy zobaczymy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna dzieki za odpowiedz :) czyli 1,5 cm to jeszcze nie jest tak duzo :) Ciekawe która nastepna bedzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina Julia
Mam wiadomosc od Ani "ROzwarcie na 4 cm.Nic sie praktycznie nie ruszyło.W miedzy czasie urodziły 3 kobietki.Boli jak nie powiem co.Jesli tak dalej bedzie to biore znieczulenie.Wszyscy mówią że to już blizej niż dalej.Bogu dzieki nie jest gorąco.Damy znac.Pozdrawiam gorąco." No to tyle ja tylko przekazuje wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jazda. Buziaki dla Aniusiek. Kurcze ale sie zbiegło, jeszcze teściu z zawałem wylądował. To mąż jej ma dzisiaj dzień!! Mam nadzieję, że będzie ok, niech się trzyma bidulka, za chwilę będzie najwcześniejsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z pluder to jest wies kolo zawadzkiego i nie wiem czemu ale napisz mi jaki masz zawod bo nie wiem czy cie nie z nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włąśnie wróciłam od faceta co robi szafy pod zabudowę, a jego żona jest pielęgniarką na porodówce..powiedziała, że nie wyglądam jeszcze na taką, ktra miałaby zaraz rodzić...hmmmmmmm no to idę spać, jak nie to nie , do jutra...miłych snów o dzidziusiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam już kiedyś ten skecz, super jest hi hi. Ja tez lecę, posegregowałam rzeczy do szuflady dla siebie i dla Kubusia w razie czego, żeby miec już wszystko pod ręką :-) Chociaż i tak mam wrażenie, że będę ostatnia w tej tabelce. Dobranoc dziewczyny, do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol a moze Oliwce piatki zaczynaja isc. Korina nie ma wprawdzie temperatury, ale ma straszny katar i tez nie chce jesc i jest marudna. A wczoraj przy okazji jak bylam u gina to bylismy tez z nia na bilansie dwulatka i mowie, ze tak jest i nie wiem co. Lekarka pytala mnie wlasnie czy ma temperature, bo mowi ze jej sie piatki wyzynaja i ze tak moze byc. Sprobuj moze jej zajrzec do buzki. Kurcze Anusiek, trzymaj sie. Ja nie wiem jak w Polsce jest, ale tutaj jak nie ma odpowiedniego postepu porodu i jakiegos tam rozwarcia chyba 6 cm to nie dadza znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że się dzieje u nas ostro. :-0 Powodzenia dziewczyny :-) ja to w ogóle nie czuję, że miałabym niedługo rodzić. Może za jakieś 2 miesiące ale nie za 3 tygodnie. Ale tak na prawdę to nie chciałabym przenosić bo człowiek się denerwuje wtedy i czuje jak bomba z opóźnionym zapłonem. Wczoraj, że niektóre już urodziły a inne są na porodówce to z nerwów zaczął mnie brzuszek boleć. :-) Jakby mnie coś brało to puszczę sms-ka do Myszki24 (jeżeli mogę) bo do niej mam tel. Miłego dzionka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kurczę spać nie mogę,a dziś sobota,mogłabym dawać do południa. Anusiek juz pewnie po wszystkim,ciekawe jak jej poszło? Dziękuję za zdjęcia.Tak patrzę,ze wszystkim nam służy ciąża:) Zona_mundurowego,śliczny pokoik!!!Super!Komoda wygląda super z tą witrynką nad nią.My narazie nie meblujemy pokoiku dla maluszka,łózeczko wstawiamy do sypialni.Za jakś czas zrobimy wielka przeprowadzkę do samodzielnego pokoiku:) Miłego dnia Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragonka zajrzę jak tylko odessie sie od butelki z mlekiem :))) na śniadanko jest obowiązkowa :0 Bradziej mnie martwi, że ta graczka nie reaguje na srodki zbijające... Może to 3 dniówka ??? poobserwuje ją. A moje bóle jak się domyślacie same poszły skoro nadal w dwupaku i jeszcze do Was piszę. Mam się dziś zgłosić na KTG i jak wrócę to Dam Wam znać co i jak :))) Miłego dnia:)) Anusiek mam nadzieję, że już urodziłąś :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) żona mundurowego śliczny pokoik :) ja mam prawie identyczną komodę dla małej :) wczoraj mąż złożył łóżeczko ale nie mam jeszcze ubrane w pościel bo za wcześnie ale mogę zrobić zdjęcia w poniedziałek i wam wyślę :) a i ja mam troche niżej materac bo mąż doszedł do wniosku że tak jak ty masz to za wysoko nie wiem dlaczego? ale niech mu będzie :) ciekawa jestem czy Aniusiek już urodziłą ?:) mi przez to wszystko dzisiaj śniły się same porody i maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.ja dzis sobie pospalam ale plecy mnie bolą ja cos uuuu jak bolą.No zobaczymy jak dzis pozmienia sie tabelka napewno Ania juz urodzila tak mi sie wydaje i mam nadzieje ze wszystko poszlo dobrze ja z pierwszym dzieckiem do szpitala na taką rutynową kontrole przyjechalam z 3 palcami rowarcia nawet nie wiedzalam a szyjki to juz wogole nie mialam a i tak musieli mnie ciąc przez cc bo mala byla posladkami jak pech to pech hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze tabelka uwzględniająca marlencię26 :) kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Aniusiek.......Ania........25.......Warszawa........ .36....11.08.......+18....synek Kubuś Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara SoldeLuna......Marta......29……Warszawa .........38....11.08........+2,5…..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22………Warszawa ..........37...11-12.08....+15....synuś Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......36. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........36.....19.08.. ....+11….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......36.....26.08.....+10….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ--------- Molinezja.....16.07………01.08.........wz rost..........2700 g.........chłopak Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420g.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstałam bardzo wcześnie rano, bo mężuś oczywiście na rower,no i jakoś tam miałam dużo energii, pojechałam na zakupy, przynajmniej tłoku nie ma...a teraz zrobiam sobie kaszkę manną( ale mnie naszło) i zjem ją z dżemem..czy ktoras z was lubi takie eksperymenty? mi nocka dobrze minęła, wieczorami to jestem taka zmęczona, a rano mam nawał energii...wczoraj sprzatałam łazienkę a dzisiaj...hmmm coś wymyslę zona mundurowego- pokoik marzeń!!! śliczne wszystko, tylko dzidziusia brakuje, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupuje narazie lózeczka dopiero tak po miesiącu od porodu bo mala np spala tylko w wozku nie chciala na początku do wozeczka za zadne skarby .Lubiala tak jak w brzuszku czyli w rozku i do wozeczka zeby bylo malo przestrzeni potem dopiero jej sie to zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka31, my tu układamy po swojemu, łóżeczka, kołderki...a te malutkie istotki i tak same zdecydują jak i gdzie będą chiały spać :.))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem wlasnie ja jeszcze zastanawiam sie nad rodzejem lozeczka i sama niewiem jakie kupic bo podobają mi sie turystyczne tylko te w ladniejszym wydaniu ale zona_mundurowego tez ma sliczne to lozeczko bardzo mi sie spodobalo .narazie tak mi sie poplątalo w glowie ze niewiem jakie kupic moja mala walila w szczebelki w drewnianym lozeczku i dlatego sie zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetne łóżeczko, ja już kupiłam drewniane, ale po jakimś czasie na pewno kupię jakąś tańszą wersję turystycznego, bo się przydaje, jak do kogoś się jedzie, albo zostawia pocieche u dziedków.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam nadzieje,ze Aniusiek juz urodzila i tuli swoje sloneczko :) Zonamundurowego sliczny pokoik :) A ja wczoraj zaczelam sobie liczyc co ile twardnieje mi brzuch i jest to coraz bardziej bolesne i co 10minut,ale potem usnelam,wiec hhhhmmmm chyba nigdy nie urodze :( A zaczelam liczyc od 17ej do 23ej i najpierw bylo co 15minut a potem co 10,juz nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka31 łóżeczko śłiczne mu też się zastanawiamy czy nie kupić takiego bo mamy w planach podrzucać małą do dziadków na weekendy :P ale słyszałam,że ono ma służyć jak sama nazwa wskazuje jako turystyczne a nie cały czas bo dziecko gdy się rozwija to w drewnianym łóżeczku łą[ie się za szczebelki i ćwiczy mięśnie a w takim z materiału nie ma takiej możliwości (są to słwa terapeuty dziecięcego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIADOMOść OD aNI MężA Z FORUM BRZUSZKI :) : Witam jestem męzem Ani. Dzisiaj o 7:30 na świat przyszedł Kubuś.Maly waży 3,350 i ma 53 cm.Dostał 10 punktow w skali Apgar.Po 14 godzinach na porodówce Ania jest bardzo zmeczona. I co najwazniejsze-jeste pierwsza MOKRA pieluszka czyli nereczki pracuja idealnie!!! Może dzisiaj zawioze na chwilke laptopa Ani.Uciekam juz bo jade do taty do szpitala.Teraz żyje miedzy szpitalem a szpitalem 8-) ale jestem najszczęśliwsza osoba na świecie :mrgreen: Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA-GRATULACJE CORECZKI wAZNE ZE DZIECKO JEST ZDROWE I TY TEZ JESTES ZDROWA,TROCHE SIE POMĘCZYLAS ALE NAPEWNO WARTO BYLO W KONCOWYM EFEKCIE.JESZCZE RAZ GRATULACJE!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Gratulacje dla Aniusiek. Super, że Kubuś zdrów jak ryba i że te wszystkie zmartwienia nie były potrzebne :) Ja łapie jakiegos doła :/ czuję się już taka ociężała. W łóżku jak chcę się przewrócić na drugi bok to normalnie muszę to robic na 3 razy :) ojjj ciężko jest w ostatnim miesiącu... gosiafrancja ty to już chyba lada dzień urodzisz jak już zaczynasz mieć regularne skurcze. To pewnie juz macica porzadnie ćwiczy przed finałem :) Ide zaraz z mama na zakupy jakąs koszule i kapcie do szpitala kupic, bo to chyba czas najwyzszy spakować torbe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×