Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja tez mam dola juz od tygodnia nie bardzo mozna juz mnie wyciągnąc z domu bo boje sie o blizne po ci ęciu,wogole zaczyna mi twardniec brzuch coraz częsciej zaczynam to zauwazac mam jeszcze troche czasu ale nigdy nic nie wiadomo,jeszcze 2 następne tygonie napewno nie urodze a potem albo dociągne do terminu ustalonego przez lekarza albo moze wczesniej mnie zlapie nigdy przeciez nic nie wiadomo.Kazda z nas jest nie pewna bo w zasadzie w 9 miesiącu to mozna w kazdej chwili zacząc rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przesłałam wam zdjęcia łóżeczka i komody :) fotki nie są dobrej jakości bo robione telefonem a łóżeczko jeszcze w stanie surowym tzn. nie ubrane w pościel ale na to jeszce za wcześnie :) kto nie dostał fotek proszę krzyczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jestem z topiku sierpniówek 2006. Naszło mnie dziś na wspominki, bo synek kończy roczek. Tak szybko to minęło, a dopiero co przeżywałam to co Wy. Te pełne obaw i nadziei oczekiwanie i radosne powitanie mojego skarba. Życzę Wam szczęśliwego rozwiązania, a koleżankom, które już urodziły dużo pociechy ze swoich maluszków. Do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Gratulacje dla kolejnej mamy :) mnie też boli brzuszek na dole troche pobolewa dobrze że mąż wraca kurcze ale sie boje bo mały naciska na pęchcerz jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja też nie potrafiłam ale wczoraj jak mąz przy kompie grzebał to go podglądnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wczoraj złapał dziwny ból poczułam tak jakby mi obręcz metalowa ściskała w pasie (szok) miałam to tylko raz ale się przestraszyłam a nad ranem zabolał mnie bardzo lewy jajnik , może to mała mi tam nacisnęła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie częsciej takie \" coś \" za boli i też nie wiem czy to juz czy nie nawet już dzis nie poszłam do sklepu bo sie boje rodzice chodzą i robią wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sklepie byłam bo mam prawie u siebie w bloku :) a dzisiaj chę z mężem pojechać do galerii handlowej na zakupy jaieś bo zaczęły się wyprzedaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam rozwolnienia :( chyba mi parówka na śniadanie zaszkodziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek o 🌼 g 🌼 r 🌼 o 🌼 m 🌼 n 🌼 e 🌼 g 🌼 r 🌼 a 🌼 t 🌼 u 🌼 l 🌼 a 🌼 c 🌼 j 🌼 e 🌼 Ja sprzatam sobie,mezus na zakupach,a ja robie wszystko zeby sie ruszac,juz jestem cala mokra.A wiecie najgorzej to sie boje,ze po tych wszystkich moich akrobacjach,spacerach,myciu okien moj syneczek ie chce opuscic mojego brzuszka i bede musiala miec cesarke,a na sama mysl ciarki mnie przechodza.Wczoraj wieczorem tak sie poryczalam,ze nawet nie chcialam na meza patrzec :( Smiglo sliczne lozeczko,zona mundurowego Wasz pokoik tez uroczy.Ja zrobie zdjecia dopiero jak maluszek sie urodzi,bo nie mam ubranej poscieli. Dobra wracam sprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dola kazdy ruch malego jest juz coraz bardziej bolesny jakby usiadl sobie na pęcherzu i boje sie ze macica nie wytrzyma bo on kopie i rusza sie na potęge do tego brzuch mi twardnieje jak sie ruszam nie mam zadnych boli nawet najmniejszych ale te ruchy malego i jezdzenie mi po pęchcerzu i tylku i kręgoslupie wykanczają mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka 24 nie przejmuj sie bratowa... Jak sie krzywo bedzie patrzec to olej to.. zrozumie jak sama bedzie w ciazy.Teraz Ty jestes najwazniejsza i dzidzia, wiec jak bedziesz chciała juz isc do domu to wstajesz i idziesz. Bynajmniej ja tak robie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniusiek gratulacje, ależ się namęczyłaś dziewczyno. Ale pociecha już jest z Wami. Aż mi łezki poleciały. Widzisz, maluszek cały i zdrowy, nereczki pracują, ach lekarze nas czasami nastraszą. Smiglo a słyszałaś, że rozwolnienie to oznaki przedporodowe :-) Ja to walczę cały czas w ciąży z zatwardzeniem, zakorkuje mnie czasami nawet na 5 dni wiecie jaka to jest męczarnia? Koszmar. Czy można w ciąży czopków glicerynowch używać? Dzięki dziewczyny za zdjęcia, śliczne macie te pokoiki i łóżeczka. Jak ja bym chciała mieć swoje mieszkanko i też taki pokoik zrobić dla Kubusia. Niestety będzie miał tylko swój kącik. Może wygramy w końcu w totolotka hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj widze, że się nam hormony udzielają i wszystkie robimy się drażliwe i płaczliwe. jedyne pocieszenie w tym dla mnie, że nie jestem sama, bo już myslałam ze to tylko ja tak mam ze pochlipię czasem w kącie z byle powodu. bądzcie dzielne na pewno bedzie ok i juz niedługo bedziemy wszystkie szczesliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara SoldeLuna......Marta......29……Warszawa .........38....11.08........+2,5…..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22………Warszawa ..........37...11-12.08....+15....synuś Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......36. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........36.....19.08.. ....+11….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......36.....26.08.....+10….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Molinezja.....16.07………01.08.........wz rost..........2700 g.........chłopak Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn......SN Aniusiek......27.07......11.08........53.................3350..........Syn....Kubuś......SN 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika31……….Monika………3 0 230;……woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn pluszka………….Beata .......31 .......woj.kuj-pom ....39.....03.08.......+17… Szymon Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........37 .....05.08........+15..synek mama-i-ja....Aga.........27.......Białystok...........36 .....07.08.......+14...KUBUŚ Mysza30……….Joanna……..30 230;… woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Kasiaka.....................28.......Poznan............. 37....11.08 /04.08..+7..Inga Barbara SoldeLuna......Marta......29……Warszawa .........38....11.08........+2,5…..DAWIDEK NovemberRain...Paulina...22………Warszawa ..........37...11-12.08....+15....synuś Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......36. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........36.....19.08.. ....+11….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37...….21.08…… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;..+6...synuś dragonka73..................33......Wroclaw/usa......37. ... .22.08......+7….synek misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............36......23.08…..+15…Córc ia Agnieszka31................. 31......podkarpackie......36.....26.08.....+10….synek< br /> Halinamalina................ 31......dolnośląskie........36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........35 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja&# 8230;……….....39.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: julianna29...................29......warszawa..........2 8. ....21.08...+2......dz lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn a_ga2...............Agnieszka...27........Starogard Gdański…...22......02.08…..+4 slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika-80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK nati83 ………….....Natalia........24......... Śrem .................34......18.08……… Mateusz Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....16.07………01.08.........wz rost..........2700 g.........chłopak Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn......SN Aniusiek......28.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomylilam daty Aniusiek ale juz poprawilam, a kwiatuszki znikaja przy kopiowaniu ktoras wie czemu? Dziewczyny mam pytanie, te rzeczy co bierzecie do szpitala typu nożyczki dla dziecka czy cążki, sterylizujecie to wczesniej w domu? A bierzecie jakies butelki w razie czego? Ja nie mam pojęcia, czy to brać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie biorę a w razie czego mąż dowiezie :) co do pokoiku to my nie mamy takiego dla bączka na zdjęciach jest kącik małej właśnie bo my też mamy tylko jeden pokój :) jestem jakaś tak śpiąca i chyba się położę :) co do biegania do toalety to ja jeszcze nie chę rodzić, tak za dwa tygodnie poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia widzę, że walczysz ciężko :-) Pewnie niedługo urodzisz nie martw się, może maleństwo chce jeszcze trochę posiedzieć. A w sumie to wszystko dzieje się tak nagle, zobaczcie Aniusiek sobie siedziała przy kompie i nagle skurcze :-) Nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem w szpiytalu nie pozwalaja obcinac maluchom paznokci bo zarazki i każą daki malutkie rękawiczki niedrapki i ja takie wziełam a co do kopania maluch a to moj też siedzi na pęcherzu i czasami mam wrażenie że popuszam i mam mokre majtki a z imienin to napewno wyjde wczesnie bo nie dam rady u nich tyle wysiedziec bo ona jest dziwna nic ją nie interesuje wczoraj nawet mnie zapytała jakie wino ma dla mnie kupic i czy Tomek piwo bedzie pił i jakie no ręce mi opadły a teściowa wczoraj mnie wyprowadziła z równowagii bo dzwoni i sie pyta czemu nie przyjechałm na imieniny Anny ( jej siostry) a czym mjałąm pojechać PKSem czy rowerem pytam jej na to ona no już tak nie dbaj o siebie mowie jej że mam jakies bole a ona now iesz nie licz że szybko urodziśz mozesz sie jeszcze męczyć miesiac no to co wpadniesz powiedzialam NIE i sie rozłączyłam no pierdolnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to się macie biedne. Ja to mam z głowy. Teściowa wpadnie raz na pół roku mimo, że mieszkamy osiedle dalej, my do niej też raz na dwa miesiące. Teraz pewnie się to zmieni. Ale nikt się nikogo nie czepia, każdy robi swoje i tyle. A w sumie potem to się dopiero zacznie. Nie tak karmisz, nie tak przebierasz, nie tak to czy tamto. Pewnie my będziemy tak strofować swoich facetów na początku :-) Ale ludzie z boku też będą komentować pewnie, bo każdy robi po swojemu i jak umie i nie musi tak jak ktoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tylko gościnnie Limetka Gokata znalazłam was!!!ha ha dziewczyny podobno macie juz pierwsze bobaski? u nas na wrzesnióweczkach cisza jeszcze ale emocje gorące POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh, szkoda mi ciebie myszka24, durne babsko i tyle..moja teściowa mieskza 500 km ode mnie, nie mam z nią spięć, ale jakbym usłyszała takie teksty jak twoja zapodała- to też bym nerwowo nie wytrzymała....unikaj z nią kontaktu, bo gotowa jeszcze jest jakiś zamęt zrobić w waszej rodzinie zamiast pocieszyć, to ona w drugą stronę!!! ja dziś kupiłam legowisko dla mojej suni, ale na razie niezbyt chętna do tego by tam się położyć, zobaczymy wieczorem, może się skusi ja też porobię trochę zdjęć, to wam wyśle...pokoiki sa takie słodkie- wszystkie bez wyjątków, widać, że były robione z sercem, a to dzidziuś na pewno odczuje...mówią, że pokoiki robimy dla siebie (ale nalez nam się należy) i tak tez pewnie jest..bo dla dzidziusia najwazniejsza jest mama ,tata i ich miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosiłam męża, żeby delikatnie powiedział teściom, żeby na początku nie przyjeżdżali...ja wiem ,że bede osłabiona, będę oszołomiona tym wszystkim, kobieta potrzebuje czasu, ciszy i spokoju by się z dzidziusiem oswoić....a taki zamęt w domu na pewno by mi nie pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też już mojemu mężowi o tym mówiłam że nie chce odwiedzin jego rodziców w szpitalu ani w domu bo nie momoga tylko zaszczują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na prawdę może być poważna sprawa, bo z tych nerwow można nawet mleko stracić- także myszka nie przejmuj się grzecznością- tylko jak coś ci nie będzie pasowało, to wal prosto z mostu, nawet bezpośrednio do teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myszka 24 współczuje Ci bardzo takiej tesciowej. Wez trzymaj z daleka ta babe od swojego maluszka jak juz sie urodzi, bo pewnie bedzie myslała ze wszystko wie lepiej i dopiero wtedy pokaże na co ja stac. Ja na szczesciena moich tesciow nie narzekam. Martwia sie o mnie i jak tylko powiem, że cos mnie zakłuje to juz cali przejęci... myszka nie daj sie prowokować, bo tylko sie denerwujesz i dzidzia przez to tez. Niech sie cieszy tesciowa, że dbasz o siebie a nie.... Naprawde na niektórych ludzi brak słów. Ja kupiłam sobie 2 koszule i kapcie i dzisiaj pakuje torbe :) co do nożyczek to też słyszałam ze nie pozwalaja w szpitalu obcinac paznokci i chyba ogolnie przez pierwszy tydzien zycia raczej nie zalecaja obcinania, bo mozna skaleczyc dzidzi i zarazki maja łatwy dostep, a butelki nie biorę bo planuje karmic cycuchem, ale w razie co to wygotuję butelke i smoczki i spakuje w osobna torebke, żeby mąz przywiozl do szpitala w razie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×