Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja jakoś odżywam na wieczór, ale tez ide się położyć, jakiś film włączę to pewnie przy nim zasnę :-) Ale też już bym chciała Kubusia przy sobie. No cóż, niech sobie jeszcze tam troszeczkę posiedzi jak mu dobrze, chociaż w tej ciasnocie to nie wiem gdzie lepiej :-) W sumie to tak mi szybko zleciał ten okres ciąży, że nawet nie wiem kiedy. Pamiętam jak Kubuś na usg miał 3.6 cm :-) Przy porodzie to pewnie ze dwa zera będę musiała dopisać. Jeszcze się nie obejrzymy i będziemy na ślubach naszych dzieci patrzeć, jak idą sobie w siną dal swoją drogą. Ale co tam, to jeszcze kupa czasu, trzeba się cieszyć tym co jest teraz. Dobranoc dziewczyny, znowu mnie wzięło na sentymenty. Idę poleżeć też. PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Gratulację dla mam, króre już urodziły!!! ja jeszcze w dwupaku, ale to nawet lepiej bo chyba pokpiłam sprawe i zamiast mieć juz wszystko popranei poprasowane, skompletowane to wziełam się za to właśnie teraz!!! no i mam problem , bo strasznie chcieliśmy mieć komplet pościeli z moskitierą i właśnie ta moskitiera po praniu nie daje się rozprasować- nie mam pojęcia z czego jest uszyta, firana to nie jest woal też nie i nie mam sposobu na jej uprasowanie! moze znacie jakiś sposób bo nawet trzy kropki na skali żelazka nie prostuja tego dziadostwa , ani para nie pomaga a powyżej tej skali to materiał zaczyna lekko przywierać!!! A tak przy okazjii- ile macie zmian pościeli i przescieradeł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinamalina ciebie też dawno nie było. TO jeszcze napiszę :-) Przyznam się, że moskitiery nie prasowałam jeszcze bo stwierdziłam, że w szafie i tak mi się wygniecie a prasować miałam dopiero jak będę wieszać. Także nie wiem. A ja kupiłam zestaw z tym baldachimem-moskitierą jeden i drugi już 3częściowy, poszewka na podusię i kołdrę i ochraniacz. I myślę, że to wystarczy. Prześcieradła mam dwa, ale pewnie jeszcze dokupię, bo może zabraknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czterech tygodni puchną mi dłonie i cięzko mi się pisze zdrętwiałymi palcami ;-) nie mówiąć o innych rzeczaach jak sprzątanie , a zresztą cokolwiek innego to już robi się ciężko i zaczynam wpadać w panikę z powodu swojego zwlekania z szykowaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halinamama może prasuj na mokro :) A mnie dziś mężu zrobił niespodziankę i zabrał w miejsce gdzie często jeżdziliśmy jak zaczynaliśmy sie spotykać. Miło było powspominać :) Moje dziecko dziś jakos spokojne ostatnio naszalał to dzis chyba odpoczywa. Uciekam spać dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja już wstałam bo dzisiaj wizyta u gina i jestem cała podekscytowana :) wczoraj odebrałam wyniki moczu i mam bardzo dobre :) pierwszy raz podczas ciąży :) co prasowania moskitiery to może przez mokrą pieluchę da się coś z tym zrobić?? Agunia u ciebie waga rośnie bo woda ci się zatrzymuije w organiźmie ja tak miałam i byłam na to w szpitalu dawali mi jakieś tabletki moczopędne :) zapytaj się swojego gina może coś ci przepisze na to ? Ankakoza dzięki za info :) jak dam radę to wybiorę się na masaż jeszcze w ciąży a jak nie to po porodzie jak mi mała pozwoli :) Halinamalina ja mam 2 kpl. pościeli i 3 prześcieradła jak się okaże ,że za mało to domówię na allegro :) Myszka dobrze ,że już jesteś w domku i że z twoim skarbem wszystko ok :) chyba mu jeszcze nie prędko na ten świat :) Gosiafrancja zobaczysz urodzisz nawet się nie obejrzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki ja juz tez na nogach:) śmigło----u mnie tez ostatnie wyniki normalnie takie jak w pierwszych miesiacach ciazy:) Miłego dnia:) Ciekaw ektóra z nas następna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyneczki ja juz tez na nogach:) śmigło----u mnie tez ostatnie wyniki normalnie takie jak w pierwszych miesiacach ciazy:) Miłego dnia:) Ciekaw ektóra z nas następna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo ja też idę dzisiaj do gina na 12. :-) Usg nie będzie :-( ale chciałabym wiedzieć co i jak. Mój szkrab to chyba leży na boku - oczywiście głową do dołu - bo jak wystawia swoje śliczne nóżki, rączki to tylko po prawej stronie :-D A dzisiaj w nocy obudziłam się bo tak mi walnął w żebra że aż zabrakło mi tchu. :-D i bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia81-moj maly tez lezy na boku bo tez czuje nozki i rączki po jednej stronie ,wiecie co ja juz nie bylam ponad miesiąc u lekarza bo jest na urlopie teraz dopiero w poniedzalek będzie takze ja nic niewiem co i jak z maly,blizną itd.Jutro zrobie przynajmniej badania zobacze czy jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja od szostej nie spie,bo obudzil mnie straszny bol brzucha,pozniej troszke usnelam i znowu sie obudzilam,kurcze nie wiem czy sie wczoraj czegos najadlam czy cos wwwwrrrrrrr Dziewczyny napiszcie jak po wizycie u lekarza :) Moi panowie jeszcze spia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry! a mnie wczoraj zlapal straszny bol plecow i nie moze odpuscic. ide zaraz do gina, moze go na skierowanie na jakis masaz naciagne, bo poprosilam wczoraj meza o masaz, to po 10 min. mial taka mine jakby mial zaraz zemdlec ze zmeczenia... wiec mu odpuscilam :) a ta moskitiere to moze po prostu rozwies rowniotko na mokro i bez prasowania? mielgo dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowa
hej wam jestem mezem bartkowej wczoraj rano pszyszedl na swiat nasz bartus wazy 3800 i jest sliczny poza tym porod trwal 24 godziny powiem wam ze to taki horor z komedia a na koniec szczesliwe zakonczenie pozdrawiam was wszystkie i zycze powodzenia i wsparcia meza przy porodzie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho któaś pytała o następną :D Bartkowa wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!! 24 godziny o matko :) podziwiam i mam cichą nadzieję że mmnie to nie spotka :p CO do pościeli to ja mam też dwa komplety, prześcieradełka dwa i dwa pokrowce frotte na przewijak. Myślę, że starczy. Ja dziś nie śpię od 4 odkąd mąż poszedł do pracy, jakoś ogólnie ostatnio cierpię na bezsenność. Przewracam się z boku na bok. Przyznam że męcząco - deprawujące to jest. Ja ostatnio chyba też hm puchnę. Jem może i troszkę więcej ale nie makabrycznie dużo a zauważyłam że troszkę mi się nogi poprawiły. No i w ciągu tygodnia na wadze przybyło 1,5 kg. mam nadzieję, że to woda ;p Chociaż od trzech dni tak mi się chce słodkości, że nie mogę wytrzymać. Dziś już zjadłam dwie bułki z dzemem i pączka a to dopiero początek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od lekarza. :-) Jak się okazalo to jest moja ostatnia wizyta u niego bo jedzie na urlop a tak poza tym to nie ma już co sprawdzać. :-) Szyjka nadal w 50% skrócona i rozwarcie na 1 cm. - w końcu. Według niego w ciągu 10 dni powinnam urodzić. :-D Powidział mi że dziecko teraz przybywa koło 200-300 gram tygodniowo. Oczywiście trochę się przestraszyłam bo tydzień temu w poniedziałek ważył 3200 więc za 10 dni będzie ważył z 4kg. Zapytałam więc doktorka czy nie będę mieć probelmów z urodzeniem dużego dziecka a on na to - hihihii tylko się nie śmiejcie \"że jestem dobrze zbudowana do porodu\". Myślałam że umrę ze śmiechu. :-D :-D Oczywiście odpowiedziałam, że to bardzo pocieszające. :-D Na następną wizytę zaprosił mnie 5 tygodni po porodzie i życzył powodzenia. No to cóż ..... czekam i odliczam czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Bartkowa gratulacje, Ty to już chyba rekord pobiłaś, 24 godziny. No ładnie. Jak wrócisz to poprosimy o zdjęcia maluszka. kika31……….Monika………3 0....woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn Limetka82...Danka.......25...... Wolsztyn............39....04.08........+12..ponoć synek sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........39 .....05.08........+16..synek Mysza30……….Joanna……..30... ...woj.podlaskie......37.....09.08.......+16….Jakub aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….37... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......25.......Śląsk...............36... .10.08........+8….Zosia Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26...............26.......Niemcy..............38... 12.08........+15.......córcia? Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......37. ...19.08......+15....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........37.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….37......21.08..........+7,5...s ynuś julianna29...................29......warszawa..........3 7. ....21.08...+14......Michalina dragonka73..................33......Wroclaw/usa......38. .... .22.08......+7….Kacper misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31..................31......podkarpackie......3 7.....26.08.....+11….synek. Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 36.....26.08……+16...Dominika ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........36 .....28.08....+18...Kubuś Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia gosiafrancja......Gosia…….28.......Francja .....40.........?????...+18..synek Nicolas ________________________________________________________ ______________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata........................26......kuj.-pom..... ........26.....22 .08....+4…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn slonko26............Joanna......26..........warm-mazur.. ........20... ..12.08…..+4……. syn dominika80......................27..........małopolska. ..........32.... ..13.08....+5…… córa betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ __________________ D.P- data porodu, P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.--------DŁUGOŚĆ-------W AGA-------PŁEĆ-------IMIĘ------PORÓD--- Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g......syn...... Bartosz.....SN Kasiaka.......24.07.......0411.08....54...........3300. ......córcia.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08.........?????????........ ..3420.......córcia......SN Nati83........27.07......18.08........51................ .2950..........Syn...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07......11.08........53................ .3350..........Syn....Kubuś......SN Apik.....27.07.......15.08.........51...... ......2830.........syn......Michał Wojciech......SN mama-i-ja.....28.07......04.08.............54........... ...3400....syn. .....Kubuś....SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54................3190 .........syn................SN Soldeluna......30.07.....11.08........53............2860 ...........syn......Dawid Józef... SN Pluszka......31.07.......03.08.......??????.......?????? ..........syn..........Szymon.......CC a_ga2.......01.08.....02.08…..55...... ....3260........corka........Ola.........SN bartkowa....01.08....??????....???............3800........syn........Bartuś......SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość od Gosi z Francji: Jestem w szpitalu zaczelam krwawić i mam skurcze. Dam znać jak bede cos wiedziec. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn. Gosia trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oby znowu jej nie wypuścili do domu, bo to tylko dodatkowe nerwy. Ale coś mi się wydaje, że teraz to już poród gwarantowany, tylko skąd to krwawienie? To czop? Wysłałam Wam zdjęcia mojego wózka, a co, pochwalę się :P Kurcze coś nasze świeżo upieczone mamuśki się mało odzywają. Chyba mają pełne ręce roboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza - wózek fajny , zresztą pokoik też. Ja się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, że kupiłam łóżeczko turystyczne, ale wydawało mi się fajne. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi mają tyrustyczne ale tylko na wyjazdy i jak małą zostawiają np u babci. Tak to mają też zwykłe. Jeżeli ma ono podnoszone dno to myślę, że będzie ok a jak nie to będziesz się męczyła schylając co chwilę. Z resztą sama zobaczysz w praktyce jak to jest, może bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiafrancja-trzymaj sie mam nadzieje ze dzis urodzisz i wszystko będzie ok. Ja tez sie zastanawiam nad lozeczkiem jakie kupic wczesniej mialam drewniane ale nie bylam zadowolona,więc zastanawiam się nad turystycznym moja kolezanka miala i byla bardzo zadowolona wiec sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupilam tylko lozeczko turystyczne i z doswiadczenia moich dzieciatych kolezanek wiem, ze to w zupelnosci wystarczy, poza tym zazwyczaj jest na kolkach i mozna jezdzic po calym domu :) bylam u gina i wszystko w porzadku, niestety nic nie wskazuje na wczesniejszy porod, a prawde mowiac bylam przekonana, ze cos tam sie juz zaczyna dziec, bo plecy mnie bola jak cholerka, brzuch musze nosic w reku, bo tak ciagnie do dolu, no i ciagle twardnieje. a tu jeszcze 3 tygodnie... buuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny wiem że Limetka jest w szpitalu czy moze ktos wie co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie, właśnie o nią pytałam. Nie wiem co i jak, wysłała do kogoś smsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no trochę się tu zaczyna dziać!!! gosiafrancja, wreszcie i na ciebie przyszł pora, bardzo się cieszę i mam nadzieję, ze to krwawnienie to po prostu czop... mój kubuś rozpacha się nóżkami po całym brzuszku, ale rano nie jest już taki towarzyski jak kiedyś, chyba każdy ruch przychodzi mu już z trudem julianna29, ja też to samo usłyszałam ostatnio na wizycie, że na razie nie mam się czego spodziewać...wszystko jest pozamykane...:( ja dzisiaj znowu byłam w pracy, jakos sobie daję radę..może niedługo skończę to cholerstwo... ankakoza, bardzo łądny pokoik i wózeczek też fajny...teraz tylko czekanie zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×