Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze bo jz nie wiem co zrobic,zeby miec lepsze mleko/Moj maly nie najada sie moim mlekiem i musze go dokarmiac,ale jak dam mu po piersi butelke to dzisiaj mi zwymiotowal,a jak dam tylko butelke to jest zadowolony i najedzony.A jak zje dwie piersi do konca to dalej szuka i placze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja nie mam od ciebie zdjecia !!!! SoldeLuna i ja poprosze o malenstwo qelka@poczta.fm Ja to się boję, żeby nie przegapić tych sączocych się wód :/ bo skurczy to raczej przegapic się nie da ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragnka - rzeczywiście pierwszy dzeń to była masakra, aloe terz jest juz o Niebo lepiej. Kocha Braciszka tuli Go całuje, glaszcze, woła mnie jak mały zaplacze a leci piersza sprawdzic czy wszystko Ok woła nie placz, i głascze go :)) Bywa zazdrosna Nawet bardzo, ale nie okazuje agresji wobe dziezka tylko źle się zachowuje i obraża się na mnie...., ale tak moze byc jeszcze około tygodnia. Rozmawiałam z Babka, która ma dzieci w taki samym odstepie czasu jak ja i mói, ąże taki okres ciężki to było okolo 4-5 tygodni. Potem było Ok. Martwi mnie tylko,że Oliwka znowu budzi się w nocy i znowu popłakuje i nie daje mi spać... za to jestem z Niej bardzo dumna, bo od ponad tygodnia korzysta na stałe z nocnika:)))))))) zakładamy pieluche tylko do snu i na spacer, ale na spacer to tylko pro forma, bo wraca zawsze z suchą pieluchą, więc chyba nie taki diabel zły jak go na początku malują :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Boskie sorry za literów, ale juz ledwo zipie....zajrze do was jutro ide się troche odświezyćcos zjem i idę spać, póki Aniołki spią :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soldeluna---adres mailowy wysłałam ci smskiem przed chwilką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna ja tez poprosze o maila karneolka@wp.pl gosia francja z tego co widze w tabelce to Twoj maluszek spory sie urodzil wiec i pewnie potrzebuje teraz duuuzo jedzonka. Nie martw sie, jezeli trzebabedzie dokarmiac to chyba juz nic nie zrobisz... Jutro zajze do takiej ksiazki o karmieniu, jest bardzo fajna moze znajde dla Ciebie jakas rade na to zeby mleko bylo bardziej kaloyczne :) tym czasem badz dobrej mysli... Ja juz uciekam spac, trzymajcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna poprosze bardzo - dragonka73@o2.pl No to troche mnie pocieszylas. Na razie Korina na informacje ze bedzie z nami braciszek od przyszlego tygodnia odpowiedziala najszczerzej jak potrafila - tludno. :-) Ale tez zaczela sie w nocy budzic i juz wlasciwie myslalam, ze z nerwow, bo na pewno czuje pismo nosem, az sie okazalo, ze ma 2 gorne piatki. Teraz ma dol opuchniety. Zobacz moze u Oliwki tez sie akurat tak zbieglo, bo to ten czas teraz jest. No nic ide jakis obiadek ugotowac i na spacerek chyba pojdziemy ostatni raz we dwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakowna dziekuje :) Moj Maciek na szczescie na razie nie jest zazdrosny o braciszka i mam nadzieje,ze tak zostanie :) Dzieci spia,wiec zaraz ja tez sie ide polozyc. Slodkich snow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to chyab dobrze, ze Maciek nie jest zazdrosny. Tyle tylko, ze Maciek jest troche starszy i juz wiecej rozumie, a nasze gwiazdy to jeszcze chyba nie bardzo rozumialy co sie swieci, stad moje obawy. Ale mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dragonka to prawda Maciek jest troche starszy,ale tez sie balam bo jest strasznie rozpieszczony.Jedyne co to jest troszke zazdrosny o swoja babcie,bo do tej pory to byla jego ukochana babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no to u mnie problem Babci nie istnieje :-) , bo sami jestesmy, tak wiec tylko mama i tata. Ale mamy nadzieje, ze jakos pojdzie tym bardziej ze moj maz ma wolne od poniedzialku no i dopoki ja nie dojde do siebie i nie zlapiemy jakiegos tam rytmu to bedzie z nami. Wiec mam nadzieje, ze przez ten czas Korinka sie jakos oswoi z braciszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno ie oswoi.A w poniedzialek moj mezus juz do pracy niestety :( Troche sie boje jak zostane sama w domu,ale musze dac sobie rade.Wiem,ze w poniedzialek i wtorek pracuje na miejscu,gorzej jak gdzies wyjedzie na caly tydzien.Ale za tydzien w niedziele przylatuje moja babcia,wiec bedzie latwiej bo mi pomoze :) A ja z tego wszystkiego zapomnialam o nowej mamusi.Agnieszko ogromne gratulacje 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dziś ja pierwsza sie melduję:) jakoś dolinka mnie nie opuszcza:( na dodatek moja fajna koleżanka po wczorajszym ktg miała hmmm badanie gnekologczne bo lekarz mający dyżur stwierdziła ze trzeba zrobić i tak jej zrobiła ze ta zaczęła krwawić i,,,,na cestarce się skończyło.... soldeluna---piękne żdjęcia:)ale z ciebie laska:)serio-fajną masz rodzinkę a dzieci---tfu tfu tfi paskudne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa...nie mogę dłużej spać..to coś popiszę sobie myszka, ładnie wyglądasz, wizyta w zoo się udała, fajne kózki...a brzuszek w sam raz!!! soldeluna...malenswto kochane, a jakie ma usteczka piękne!!! a włoski po kim się kręcą ?:D ja wczoraj troszkę pobaraszkowałam z mężusiem, tak głównie zaczęło się dla przyspieszenia porodu, ale skończyło się dla własnej przyjemności :D mam nakaz masowania brodawek, ale powiem wam, że nie jest to dla mnie przyjemne, nie są może bardzo obolałe, ale jakoś to dla mnie nieprzyjemne uczucie...dziś rano troszkę zaczęłam masować i od razu brzuch zaczął mnie boleć..no ale co z tego, jak zaraz przestał....ale jak tylko zaczynam masować to mi brzuszek sztywnieje i boli...wy też tak macie? oczywiście przeczyściło mnie z rana- to juz codzienność, teraz to raczej jestem pewna że to objaw zbliżającego się porodu, bo jem różne rzeczy, a nie co dzień to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Sol dzięki za zdjęcia, śliczny jest Twój Dawidek. A Ciebie bym nie poznała bez brzuszka. Myszka24 ja nie dostałam zdjęć :-( Gosia a Ty masz jakieś aktualne zdjęcia maluszka i swoje oczywiśćie? Wiem, że dzieci się strasznie zmieniają na początku, ciekawa jestem jak Twój maluszek wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 dzien po terminie buuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 witam, z tym porannym oczyszczaniem -tez tak mam -moze to jakis zwastun? dzis znow mam ktg w szpitalu juz zaczyna mi sie nudzic to badanie...tak bym chciala juz potulic malenstwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wiecie jakoś chyba pokłóciłam się ze snem:) totalna bezsenność,dziś od 2 do 4:( ja tez mam juz dosyć ktg-nuuuudy ale cóż jak trza to trza:) miłej sobotki soldeluna---wybieram jakieś swoje zdjęcia te z dwupaku i w jednopaku:)także czekja na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macro, ja za to śpię jak suseł, budzę się tylko na siusiu i tyle...zresztą przez całą ciążę nie miałam problemów ze snem...myślę, że właśnie dlatego dzidzius da mi popalić dziś od rana taki spokojniutki, mam nadzieję, że nic mu nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm was sierpnioweczki czytam was juz od jakiegos czasu, tez mialam byc sierpnioweczka, mnie rowniez ciekawi ktora z was nastepna, gratuluje nowym mamusia. co dziennie rano czytam czy ktoras juz sie z was rozpakowala, wiem co czujecie sama mialam wywolane dwa porody po terminie. nie przejmujcie sie glupimi docinkami. lekkich porodow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati76, a przed terminem porodu miałaś jakieś oznaki zbliżającego się porodu, czy kompletnie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyżej ja ci prześlę zdjęcia myszki i soldeluny, mam nadzieję, że nie będą mi miały tego za złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy macie biegunki a ja zaparcia :-P Dawno tak nie miałam. Ja po wczorajszym baraszkowaniu z mężem - też to było dla przyjemności a nie dla przyspieszenia - nie przespałam pół nocy bo tak mnie brzuch bolał. Wszystko jednak potem przeszło. Teraz mała wiercipiętka bryka sobie w brzuszku i ani myśli wychodzić. będzie z niego chyba mały spóźnialski a jego rodzice zawsze płacą rachunki na czas, nigdzie się nie spóźniają tylko przychodzą wszędzie wcześniej. Do kogo on się wrodził???/ hihihihi 🌼 Sol maluszek słodziutki. :-D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KATI76.no wlasnie jak u ciebie z tymi oznakami bylo bo ja juz 4 dzien przeterminowana i nic nie czyje oprocz twardego(od czasu do czasu brzuszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×